کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
ازدواج با کسی که گرین کارت دارد
(2012-08-28 ساعت 21:47)elahenadafy2 نوشته:  اگه شرایط مالیشو داشته باشه، چرا که نه. فقط چک کن که درآمدش خط فقرو تامین کنه. و حواستم باشه اگه اومدی ایران موندی، حتما مدارکی دال بر ادامه زندگی در آمریکا جور کنی تا همسرت واسه مصاحبه ببره
چجور مدارکی الاهه جان مثلاً ؟
پاسخ
تشکر کنندگان: Tomas
مثلا اجاره نامه صوری و یا عکسی که فرد رو با روزنامه محلی نشون بده
ویزا ازدواجی/اقدام اول ژانویه 2012/ اپروو: اول جون/گرفتن کیس نامبر آخر جولای/تکمیل مدارک در NVC: سوم ژانویه 2013/مصاحبه: آخر اپریل 2013/ویزا یکضرب از ابوظبی
پاسخ
تشکر کنندگان: Tomas ، poone59
(2012-11-19 ساعت 14:08)elahenadafy2 نوشته:  مثلا اجاره نامه صوری و یا عکسی که فرد رو با روزنامه محلی نشون بده
باید این روزنامه محلی واسه همون تاریخی باشه که می رم سفارت یا یکی دو ماه قبلش باشه اوکیه .
پاسخ
تشکر کنندگان: Tomas
یکی دو ماه قبلش هم باشه کافیه
ویزا ازدواجی/اقدام اول ژانویه 2012/ اپروو: اول جون/گرفتن کیس نامبر آخر جولای/تکمیل مدارک در NVC: سوم ژانویه 2013/مصاحبه: آخر اپریل 2013/ویزا یکضرب از ابوظبی
پاسخ
تشکر کنندگان: mercedeh2011 ، Tomas ، poone59
الهه جون یعنس چی عکسی که فرد رو با روزنامه محلی نشون بده؟!! چجوری میشه تهیه کرد این مدرک رو؟
نوع ویزا:CR1/اپروال:jun.2011/تکمیل:november.2012/مصاحبه:13.feb.2013/دریافت ویزا:16.feb

خدا جون خوش به حالت که همه جا هستی‌، ما که هرجا هستیم دلمون واسه یه جا دیگه تنگ می‌شه!
پاسخ
تشکر کنندگان: mercedeh2011 ، الهه سابق ، Tomas ، poone59
(2012-11-19 ساعت 23:41)girl نوشته:  الهه جون یعنس چی عکسی که فرد رو با روزنامه محلی نشون بده؟!! چجوری میشه تهیه کرد این مدرک رو؟

بهشون بگید یه روزنامه ی محلی بخرند و بگیرند جلوی سینشون جوری که تاریخ چاپ روزنامه معلوم باشه با یه دوربین کیفیت بالا یه عکس بگیرند ، خیلی سخت نیست اینکار
سیدعلی سپهر
مدیر ارشد مهاجرسرا و مدیرعامل شرکت پاریز تراول
۰۹۱۲۱۲۵۳۵۵۷

هر آنچه در مورد لاتاری بايد بدانيد.
https://telegram.me/pariztravel
پاسخ
تشکر کنندگان: الهه سابق ، mercedeh2011 ، girl ، Tomas ، poone59 ، حاجی واشنگتن
اینکه خیلی اسونه. فکر کردم باید بده عکسشو چاپ کنن Smile)))))))))))))))))
نوع ویزا:CR1/اپروال:jun.2011/تکمیل:november.2012/مصاحبه:13.feb.2013/دریافت ویزا:16.feb

خدا جون خوش به حالت که همه جا هستی‌، ما که هرجا هستیم دلمون واسه یه جا دیگه تنگ می‌شه!
پاسخ
تشکر کنندگان: الهه سابق ، Ali Sepehr ، mercedeh2011 ، Tomas ، poone59
OMNIA جان همسرتون می تونن قبض های پرداختی مثل اینترنت، پزشک یا حساب بانکی هم نشون بدن که اگر آشنایی داشته باشن می تونن زیر مجموعه ایشون قرار بگیرن عکس هایی که هم میگیرن بهتره در محیطی از شهر باشن که مشخص بشه در امریکا هستن
--------------------------------------------------------------------------------
نوع ویزا: F2A
تاریخ ارسال مدارک : سپتامبر2011
تاریخ approve: آپریل 2012
دریافت شماره کیس : جولای 2012
پاسخ
تشکر کنندگان: omnia ، الهه سابق ، mercedeh2011 ، Tomas ، poone59 ، حاجی واشنگتن

سلام ..نامزد من به تازگی از طریق لاتاری گرین کارت گرفته..میخواستم ببینم چطوری می تونه درخواست ازدواج با منو بده...تا توی آمریکا ازدواج کنیم.و این پروسه چقدر طول میکشه؟ در مورد nvc هم لطفا توضیح دهید.با تشکر
پاسخ
تشکر کنندگان: Tomas ، poone59
کسی که گرین کارت داره نمیتونه نامزدشو ببره آمریکا. شما باید ازدواج کنید و بعد ایشون واستون اقدام کنه که حدود 3 سال طول میکشه
پاسخ
تشکر کنندگان: roeentan ، girl ، frozen mind ، Blaze ، mercedeh2011 ، Tomas ، poone59 ، حاجی واشنگتن
سلام.از همسران در حال انتظار چه خبر؟ کیا صبرشون تموم شده؟ ما که دیگه به آستانه جنون رسیدیم. چه خبر تازه؟
خدا کنه جون این 2010 تو این 2ماه بکنن تموم شه. ای بابا.
شماره کیس دایی جان: ***201304_ابوظبی_4 نفر _مصاحبه:7 feb_کلرینس:29 may- دریافت ویزا: 19 jun_ ورود به امریکا:15 سپتامبر
نوع ویزا خودم: F2A_ارسال مدارک: Aug 2011 _دریافت شماره کیس : jun 2012_کارنت:جولای2013_ کامپیلیت: 5 سپتامبر 2013_ دریافت نامه مصاحبه: 3 اکتبر_مصاحبه:24 نوامبر_ ویزا یک ضربBig Grin
سفرنامه

پاسخ
تشکر کنندگان: الهه سابق ، saba.m ، Blaze ، Tomas ، poone59
(2012-12-02 ساعت 00:09)alaleh_al نوشته:  سلام.از همسران در حال انتظار چه خبر؟ کیا صبرشون تموم شده؟ ما که دیگه به آستانه جنون رسیدیم. چه خبر تازه؟

چه چرخی بزنید داغونا رو میبینید دیگه Big GrinBig GrinBig Grin (منظورم خودم بودما)
ناخودآگاه رو باید تربیتش کرد
هر آنچه دلش بخواد فکر می کنه و عملی می کنه
دیر و زود داره ولی سوخت و سوز نداره Cool
پاسخ
تشکر کنندگان: girl ، الهه سابق ، Tomas ، poone59
(2012-12-02 ساعت 00:25)mercedeh2011 نوشته:  
(2012-12-02 ساعت 00:09)alaleh_al نوشته:  سلام.از همسران در حال انتظار چه خبر؟ کیا صبرشون تموم شده؟ ما که دیگه به آستانه جنون رسیدیم. چه خبر تازه؟

چه چرخی بزنید داغونا رو میبینید دیگه Big GrinBig GrinBig Grin (منظورم خودم بودما)

اوه من که شکل زیر تریلی مونده ها شدم. بابا یکی نیست به اینها بگه بچه های مردم خوب تلف شدن نکنین این کارا رو.Sad
شماره کیس دایی جان: ***201304_ابوظبی_4 نفر _مصاحبه:7 feb_کلرینس:29 may- دریافت ویزا: 19 jun_ ورود به امریکا:15 سپتامبر
نوع ویزا خودم: F2A_ارسال مدارک: Aug 2011 _دریافت شماره کیس : jun 2012_کارنت:جولای2013_ کامپیلیت: 5 سپتامبر 2013_ دریافت نامه مصاحبه: 3 اکتبر_مصاحبه:24 نوامبر_ ویزا یک ضربBig Grin
سفرنامه

پاسخ
تشکر کنندگان: الهه سابق ، saba.m ، Tomas ، poone59
من که خیلی وقته صبرم تموم شده Sad

پاسخ
تشکر کنندگان: الهه سابق ، saba.m ، alaleh_al ، سايه ، Tomas ، poone59 ، حاجی واشنگتن
من که می خوام برم معتاد شم پس . با با به شماها که چیزی نمونده قوی باشید بچه ها ...
پاسخ
تشکر کنندگان: Blaze ، الهه سابق ، alaleh_al ، Tomas ، poone59

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان