کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
ازدواج با کسی که گرین کارت دارد
(2015-08-03 ساعت 19:11)parsush نوشته:  سلام دوستان. همسر من هفته دیگه مصاحبه داره ابوظبی و ازش پلیس چک اونجا رو خواستن خیلی‌ عجیب چون هیچ وقت که ابوظبی زندگی‌ نکرده. می‌خوام بدونم مورد مشابه داشتیم؟ و اگه آره چجوری پلیس چک اونجا رو گرفتن؟

بله داشتيم ايشون سوء پيشينه انكارا خواسته بودند، فكر مي كنم وكيل داشتند نامه داد سفارت.
تو همين ٢-٣ صفحه آخر همين تاپيك انگار خوندم اگه نبود تو ويزاي ازدواج نگاه كنيد تا پيداش كنيد ميتونن راهنماي خوبي براي شما باشن
پاسخ
تشکر کنندگان: parsush ، طناز12
(2015-08-03 ساعت 10:29)tb.sh66 نوشته:  
(2015-08-03 ساعت 10:25)Sam-90 نوشته:  
(2015-08-03 ساعت 09:13)tb.sh66 نوشته:  بچه ها من یه سوال دیگه ام دارم
توی فرم هایی که نوشته چه مدارکی باید بفرستیم
جایی حرفی از گیرین کارت هم اومده
یا اینکه خودتون میفرستید گیرین کارتو برای احتیاط
چون گیرین کارت من هنوز بعد از یه سال و نیم نیمده Sad
سه بار درخواست دادم برام فرستادن ولی هنوز نرسیده به دستم

پس شما چجوري هر شش ماه ميرويد دو هفته ميمونيد بر مي گرديد بدون گرين كارت؟؟؟؟؟؟

خب ویزام که یه سال اعتبار داشت
بعدشم برام یه مهر تمدید زدن چون خودشونم نفهمیدن چرا سه بار فرستادن و نرسیده و کجاس الان این گیرین کارتا

بله براي مداركي كه براي ان وي سي مي فرستيد كپي گرين كارت و كپي اي دي يا لايسنس جزء آيتم هاش هست.
پاسخ
تشکر کنندگان: طناز12
(2015-08-03 ساعت 18:28)Sam-90 نوشته:  
(2015-08-03 ساعت 17:07)شاپرک نوشته:  
(2015-08-03 ساعت 16:53)Sam-90 نوشته:  دوستان برام ٢ تا كاورشيت اومد، حالا بايد چكارشون كنم؟ من هنوز هيچكاري نكردم، كي بفرستمشون؟ تو هر كدام چي بزارم؟ و چجوري پست كنم؟( ببخشيد طولاني شد، باز هنگ كردم)

۲ تا کاورشیت میاد ولی دقیقن عین هم هستن، درسته؟

من مدارکی که اینجا لیست کردم رو + کاورشیت پرداخت ۱۲۰ دلار+ کاورشیت ولکام ان وی سی رو همین امروز ارسال کردم به آدرس مادرم اینا که با مدارک مالی بفرستن به آدرس ان وی سی.
اگر زیانتون خوبه توصیه می کنم ار همون خود سایت ان وی سی قدم به قدم دنبال کنید و هرچی گفته انجام بدین. در آخر هم آدرس دقیق ان وی سی رو گذاشته.

فقط اگر مثل من از اسپانسر houdehold استفاده می کنید یادتون باشه صفحه سوم رو باید خودتون امضا کنید و بعد بفرستید برای اسپانسر household که پر کنه و امضا کنه.
کلن حواستون به جای امضاها باشه که تو متن خود سایتشون نوشته امضا کپی و غیر اصل قبول نیست.

نه عزيز كاورشيت ها متفاوت هستند، صفحه ي سوم چيو من بايد امضا كنم؟

واقعا فرق داره!! من متوجه نشدم...Sad

چون اسپانسر همسر من مادر و پدرم هستند و من خونه اونها اقامت داشتم به جای فرم jointsponser فرم I864A رو پر کردند که ضفحه سوم یا همون آخرش احتیاج به امضای من( Sponser) داشت.
فرم I864 هم که تایپ می کنید صفحه ۸ رو باید بعد از پرینت گرفتن امضا کنید.
Doctor of Audiology Student
Cool
پاسخ
(2015-08-03 ساعت 16:53)Sam-90 نوشته:  دوستان برام ٢ تا كاورشيت اومد، حالا بايد چكارشون كنم؟ من هنوز هيچكاري نكردم، كي بفرستمشون؟ تو هر كدام چي بزارم؟ و چجوري پست كنم؟( ببخشيد طولاني شد، باز هنگ كردم)

من مدارکی که اینجا لیست کردم رو + کاورشیت پرداخت ۱۲۰ دلار+ کاورشیت ولکام ان وی سی رو همین امروز ارسال کردم به آدرس مادرم اینا که با مدارک مالی بفرستن به آدرس ان وی سی.
اگر زیانتون خوبه توصیه می کنم ار همون خود سایت ان وی سی قدم به قدم دنبال کنید و هرچی گفته انجام بدین. در آخر هم آدرس دقیق ان وی سی رو گذاشته.

فقط اگر مثل من از اسپانسر houdehold استفاده می کنید یادتون باشه صفحه سوم رو باید خودتون امضا کنید و بعد بفرستید برای اسپانسر household که پر کنه و امضا کنه.
کلن حواستون به جای امضاها باشه که تو متن خود سایتشون نوشته امضا کپی و غیر اصل قبول نیست.

sam عزیز میشه بگی این کاورشیت ها که شما می گید متفاوتند چی هستند؟
چون من الان دوباره تمام ایمیل هایی که برام اومده بود از ان وی سی رو چک کردم.
۲ تا ایمیل با محتوای یکسان اومده یکی به اسم من و یکی به اسم همسرم که همون NVC Welcome Letter و یک صفحه document cover sheet داره به همراه کیس نامبر و تفاوتی ندارند با هم.
یک ایمیل هم اومده برای پرداخت ۳۲۵ دلار که کاور شیت نداره.
یک ایمیل هم رسید پرداخت ۱۲۵ دلار رو اعلام کرده.
دیگه چه کاورشیتی هست؟
Doctor of Audiology Student
Cool
پاسخ
با سلام .
یک سوال دارم دوستان . یکی از اقوام من میتونه با تهیه یک پرونده قوی با هزینه پانزده هزار دلار از دبی برام ویزا بگیره . کارش گرفتن ویزا و تهیه مدارک هست . میخوام بدونم که چون همسر من در آمریکاست و برای من هم اقدام کرده و در حال حاضر من پرونده مهاجرتی دارم آیا میتونم توریستی بگیرم. یعنی افيسر از جریان پرونده من اطلاع داره یا نه

f2a / کالیفرنیا / رسید مدارک:7جولای2015 / اپروو:4سپتامبر2015 /زمان رسید تا اپروو:59 روز /دریافت کیس نامبر:29اکتبر2015
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2015-08-03 ساعت 21:38)ala.shabro52 نوشته:  با سلام .
یک سوال دارم دوستان . یکی از اقوام من میتونه با تهیه یک پرونده قوی با هزینه پانزده هزار دلار از دبی برام ویزا بگیره . کارش گرفتن ویزا و تهیه مدارک هست . میخوام بدونم که چون همسر من در آمریکاست و برای من هم اقدام کرده و در حال حاضر من پرونده مهاجرتی دارم آیا میتونم توریستی بگیرم. یعنی افيسر از جریان پرونده من اطلاع داره یا نه

دوست عزيز از شما تو فرم سؤال ميشه و بايد حتما راستش و بگيد چو اگه دروغ بگيد كل پرونده شما حذف ميشه.

براي گرفتن ويزاي توريستي با توجه به اينكه در پروسه مهاجرت هستين بايد دليل خيلي اورژانسي داشته باشيد من ديدم كسي گرفته ولي مدارك پزشكي و وقت عمل داشتند كه همه اين ها رو خواستن ازشون
F2a , PD: 18 Aguest 2014
Approved :Jan 2015
Case number ,Invoiced number :March 2015
Ds 261 : July 31
120$ :aguest 6
320$: sep 10th
Ds 260: sep 17th  2015
إرسال مدارك : sep 21 2015
تكميل مدارك : october 22 2015
كارنت : 11 janurary
مصاحبه: اواخر february
انكارا
پاسخ
تشکر کنندگان: free pigeon ، tico
(2015-08-03 ساعت 21:38)ala.shabro52 نوشته:  با سلام .

سلام...یعنی واقعااااا میخواین واسه ویزا توریستی 15000$ بدین!!!واسه گرین کارتم انقدر نمیگیرن[emoji15] [emoji15] تا اونجا که من تو مهاجرسرا خوندم دوستان گفتن اگر پرونده مهاجرتی داشته باشین نمیتونین با ویزا توریستی برید.اگر همسرتون پاس سفید بگیرن دوسال ایران بیان خیلی ارزونتر تموم میشه براتون
پاسخ
تشکر کنندگان: armehraboon ، Sam-90 ، tico ، طناز12
(2015-08-03 ساعت 20:57)شاپرک نوشته:  

sam عزیز میشه بگی این کاورشیت ها که شما می گید متفاوتند چی هستند؟
چون من الان دوباره تمام ایمیل هایی که برام اومده بود از ان وی سی رو چک کردم.
۲ تا ایمیل با محتوای یکسان اومده یکی به اسم من و یکی به اسم همسرم که همون NVC Welcome Letter و یک صفحه document cover sheet داره به همراه کیس نامبر و تفاوتی ندارند با هم.
یک ایمیل هم اومده برای پرداخت ۳۲۵ دلار که کاور شیت نداره.
یک ایمیل هم رسید پرداخت ۱۲۵ دلار رو اعلام کرده.
دیگه چه کاورشیتی هست؟

كاورشيت IV و AOS. احتمالاًبعد از پرداخت دومتون بفرستن
پاسخ
تشکر کنندگان: شاپرک ، tico
دوستان يه سوال دارم، ان وي سي ترجمه كارت خدمت را هم نمي خواد؟ آخه وكيلم از تو مدارك درش اورد گفت اين براي مصاحبه است.
بنظر شما سرنوشت من چي ميشه؟؟؟؟؟?
پاسخ
تشکر کنندگان: tico ، طناز12
(2015-08-04 ساعت 02:41)Sam-90 نوشته:  دوستان يه سوال دارم، ان وي سي ترجمه كارت خدمت را هم نمي خواد؟ آخه وكيلم از تو مدارك درش اورد گفت اين براي مصاحبه است.

اگه دارنده گرين كارد اقا هستن نميخواد اصلا ولي اگه واسه يه اقا أقدام شده مدارك مربوط به سربازي فكر ميكنم لازم باشه
F2a , PD: 18 Aguest 2014
Approved :Jan 2015
Case number ,Invoiced number :March 2015
Ds 261 : July 31
120$ :aguest 6
320$: sep 10th
Ds 260: sep 17th  2015
إرسال مدارك : sep 21 2015
تكميل مدارك : october 22 2015
كارنت : 11 janurary
مصاحبه: اواخر february
انكارا
پاسخ
تشکر کنندگان: armehraboon ، شاپرک ، Sam-90 ، mehdi610 ، tico
(2015-08-04 ساعت 03:02)mahyar66 نوشته:  
(2015-08-04 ساعت 02:41)Sam-90 نوشته:  دوستان يه سوال دارم، ان وي سي ترجمه كارت خدمت را هم نمي خواد؟ آخه وكيلم از تو مدارك درش اورد گفت اين براي مصاحبه است.

اگه دارنده گرين كارد اقا هستن نميخواد اصلا ولي اگه واسه يه اقا أقدام شده مدارك مربوط به سربازي فكر ميكنم لازم باشه

با سلام
اگه متقاضی آقا باشه، حتما nvc میخواد (ترجمه + کپی برابر اصل)، روز مصاحبه هم همراهتون باشه به همراه اصلش. دلیلش هم اینه که میدونن تو ایران سربازی اجباری هست ولی برای کشورهای دیگه ای که سربازی اختیاری هست نمیخوان.
F2A
Priority Date : 16 Sep. 2013
Approve : Dec 2013
دریافت کیس نامبر : Jan 2014
دریافت اینویس نامبر : Feb 2015
فرم DS-261 , پرداخت 120 $: Apr 2015
فرم Ds-260و پرداخت 320$ : Apr 2015
ارسال مدارک نهایی : June 2015
اعلام نقص مدارک :  July 2015
ارسال مجدد مدارک برای رفع نقص : Aug 2015
تکمیل مدارک : Sep 2015
مصاحبه :  (ابوظبی) oct 2015
کلیر شدن : جولای 2016 ( ده ماه انتظار)
دریافت ویزا: آگوست 2016
ورود به آمریکا : فوریه 2017
پاسخ
تشکر کنندگان: shadoow ، شاپرک ، حاجی واشنگتن ، Sam-90 ، mehdi610 ، tico ، طناز12
سلام بچه ها
بچه هایی که پرداخت 120 دلار رو انجام دادن میتونن بگن اصولن چند روز طول میکشه تا بره به حالت paid ?
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2015-08-05 ساعت 09:34)tb.sh66 نوشته:  سلام بچه ها
بچه هایی که پرداخت 120 دلار رو انجام دادن میتونن بگن اصولن چند روز طول میکشه تا بره به حالت paid ?

3-5 روز كاري طول ميكشه
پاسخ
تشکر کنندگان: tico ، طناز12 ، حاجی واشنگتن

وکیل ما هم به همینو گفته، همسر منم آقاست که گرین کارت داره، به ما نگفت که کارت پایان خدمت را ترجمه کنم و بفرستم
F2A
PD: 17Jul 2014
اپروو: 11Dec 2014
کیس نامبر (ابوظبی):13Feb 2015
مصاحبه:.2016 Feb 1 نتیجه AP
دوخطی:13 سپتامبر   OR: اکتبر 19
کلیر: 20 اکتبر Big Grin
آنهايی که می‌روند، یک ماه مانده به رفتنشان غمگین می‌شوند. یک هفته مانده می‌گریند و یک روز مانده به این فکر می‌کنند که ای کاش وطن جایی برای ماندن بود.و آنهايی که می‌مانند، می‌مانند تا شاید وطن را جایی برای ماندن کنند.
پاسخ
تشکر کنندگان: Sam-90 ، tico ، طناز12
(2015-08-05 ساعت 11:44)مینز نوشته:  

وکیل ما هم به همینو گفته، همسر منم آقاست که گرین کارت داره، به ما نگفت که کارت پایان خدمت را ترجمه کنم و بفرستم

دوستان اينو ميدونم ولي دارنده گرين كارت خانمه
پاسخ
تشکر کنندگان: tico ، armehraboon ، طناز12

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان