کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
ازدواج با کسی که گرین کارت دارد
(2015-09-04 ساعت 14:40)hamidoo_b نوشته:  
(2015-09-04 ساعت 14:06)Ali.Salar نوشته:  
(2015-09-04 ساعت 07:20)sib 24 نوشته:  
(2015-09-04 ساعت 06:25)Ali.Salar نوشته:  منم بالاخره صاحب امضاء شدم :دی (خدایا این خوشحالی های کوچک رو از من نگیر )
دوستان مرحله بعدی بعد از اپروو چیه؟ تو سایت نوشته بود که بهت میل می زنیم میگیم چیکار کنی، الان دو روزه گذشته خبری نیس از ایمیل! چند روز معمولاً طول می کشه؟ (آخه من خانمم هفته بعد داره میره بلاد کفر، می خوام بدونم اگه مدارکی لازمه بفرستم سریعاً آماده کنم بدم به دست خودش ببره تا اینکه بعداً پست کنم)
سپاس

سلام دوست عزیز.امضای من رو بخون مدارک nvc باید همراه همسرتون باشه

خانم سیب عزیز ،من امضای شما رو خوندم،با توجه به این که عکس ها و ترجمه ها برای دو ماه قبل می باشد، فرستادن دوباره همان ها به nvc مشکلی ندارد؟ یا باید عکس جدید بگیرم و یا ترجمه جدید بفرستم؟؟؟ با سپاس

سلام دوست عزیز، امیدوارم که کارات با سرعت پیش بره ولی از قدیم گفتن عجله کار شیطونه، فرستادن عجله ای مدارک هم خوبی داره هم بدی. خوبیش اینه که داستان ۵ روز برای ترجمه و ۵ روز ارسال پستی و ... از بین میره و بدیش اینه که استرس اکسپایر شدن مدارک رو باید بکشین. جواب قطعی برای اینکه از نظر nvc مدارک اکسپایر میشن یا نه وجود نداره همونطور که جواب قطعی برای سوال شما که چند وقت دیگه ایمیل nvc برامون میاد وجود نداره. یک مقدار به قدرت ریسک شما بستگی داره که ریسک زود فرستادن مدارک و کاهش هزینه رو میپذیرید یا ریسک استرس نقص مدرک خوردن.

با این حال عکس جدید بگیرید چون تو شرایط عکس نوشته مال یک ماه قبل باشه و اگر شما همون عکسی که برای uscis فرستادین رو بفرستید یه نمه ضایعست ( البته خیلی ها این کار رو انجام دادن و هیچ مشکلی هم پیش نیومده.

فاصله اپروو تا ایمیل کیس نامبر هم از امضای بچه ها نگاه کن، برای هر شخص متفاوته، برای من اول کیس نامبر اومد بعد از چند وقت اینویس نامبر اومد ( اینویس نامبر که میاد مراحل کار nvc مثل پرداختها و ارسال مدارک شروع میشه) برای بعضیها هم کیس نامبر و اینویس نامبر با هم اومد

سپاس دوست عزیز از پاسخ جامع تون
با این اوصاف حالا حالا ها باید منتظر کیس نامبر باشم، لذا عجله نمیکنم و هر وقت اومد میفرستم.ممنون.
F2A
mailing documents to USCIS: 22 June 2015
USCIS Acceptance(PD): 23 June 2015
Documents Approval: 02 Sep 2015
Invoice and Case Number: 22 Oct 2015
پاسخ
تشکر کنندگان: sib 24 ، Tolu IR
(2015-09-04 ساعت 06:25)Ali.Salar نوشته:  منم بالاخره صاحب امضاء شدم :دی (خدایا این خوشحالی های کوچک رو از من نگیر )
دوستان مرحله بعدی بعد از اپروو چیه؟ تو سایت نوشته بود که بهت میل می زنیم میگیم چیکار کنی، الان دو روزه گذشته خبری نیس از ایمیل! چند روز معمولاً طول می کشه؟ (آخه من خانمم هفته بعد داره میره بلاد کفر، می خوام بدونم اگه مدارکی لازمه بفرستم سریعاً آماده کنم بدم به دست خودش ببره تا اینکه بعداً پست کنم)
سپاس

خانم سیب عزیز ،من امضای شما رو خوندم،با توجه به این که عکس ها و ترجمه ها برای دو ماه قبل می باشد، فرستادن دوباره همان ها به nvc مشکلی ندارد؟ یا باید عکس جدید بگیرم و یا ترجمه جدید بفرستم؟؟؟ با سپاس
همانطور که دوستمون hamid گفتند عجله نکنید چون هنوز حرفی nvc نزده بشما..ترجمه ها تا یکسال معتبر هستند عکس هم تا ۶ماه مشکلی نداره .ولی همه چیز ۱۰۰٪ نیست.مثلا همسر من روز مصاحبه مدرکی که خواستند کپی پاسپورت من بود که مربوط به کپی برابر اصل ۲سال قبل بود جدیدم نداشتیم همون رو گرفتند ایرادم نگرفتند افرادی هم داشتیم به عکس پرسونلی چندماه قبل گیر دادند گفتند قدیمیه.هیچ چیز قابل پیش بینی نیست
ارسال مدارک F2A (همسرم): 4Sep ,2013, رسید مدارک: 9Sep, 2013,  اپرو: 9Oct, 2013 , دریافت کیس نامبر (سفارت ابوظبی): 18Nov, 2013
پرداخت 22Nov, 2013: DS 261 $88  ,پرداخت 230$ :2013, Dec 11, ارسال مدارک: 2013, 19 Dec , تکمیل پرونده: 2014, 27 NVC) Jan). تاریخ مصاحبه 2015, Jun 3 , کلیر 1Sep, 2015Big Grin، تاریخ ویزا 2015, 9Sep
سفرنامه
لیست تمام مدارک ارسالی به USCIS , NVC ,و مدارک مدیکال و روز مصاحبه ویزای ازدواج Interview Questions+

پاسخ
تشکر کنندگان: حاجی واشنگتن ، armehraboon ، fahi ، Ali.Salar ، tico ، Tolu IR ، طناز12 ، reasonable ، m.sara
(2015-09-04 ساعت 17:16)Ali.Salar نوشته:  
(2015-09-04 ساعت 14:40)hamidoo_b نوشته:  
سپاس

سلام دوست عزیز، امیدوارم که کارات با سرعت پیش بره ولی از قدیم گفتن عجله کار شیطونه، فرستادن عجله ای مدارک هم خوبی داره هم بدی. خوبیش اینه که داستان ۵ روز برای ترجمه و ۵ روز ارسال پستی و ... از بین میره و بدیش اینه که استرس اکسپایر شدن مدارک رو باید بکشین. جواب قطعی برای اینکه از نظر nvc مدارک اکسپایر میشن یا نه وجود نداره همونطور که جواب قطعی برای سوال شما که چند وقت دیگه ایمیل nvc برامون میاد وجود نداره. یک مقدار به قدرت ریسک شما بستگی داره که ریسک زود فرستادن مدارک و کاهش هزینه رو میپذیرید یا ریسک استرس نقص مدرک خوردن.

با این حال عکس جدید بگیرید چون تو شرایط عکس نوشته مال یک ماه قبل باشه و اگر شما همون عکسی که برای uscis فرستادین رو بفرستید یه نمه ضایعست ( البته خیلی ها این کار رو انجام دادن و هیچ مشکلی هم پیش نیومده.

فاصله اپروو تا ایمیل کیس نامبر هم از امضای بچه ها نگاه کن، برای هر شخص متفاوته، برای من اول کیس نامبر اومد بعد از چند وقت اینویس نامبر اومد ( اینویس نامبر که میاد مراحل کار nvc مثل پرداختها و ارسال مدارک شروع میشه) برای بعضیها هم کیس نامبر و اینویس نامبر با هم اومد

سپاس دوست عزیز از پاسخ جامع تون
با این اوصاف حالا حالا ها باید منتظر کیس نامبر باشم، لذا عجله نمیکنم و هر وقت اومد میفرستم.ممنون.

با سلام به شما دوست عزیز

من به شما پیشنهاد میدم که فعلا به جای ارسال سریع مدارک به فکر مواردی مثل جوینت اسپانسر، اماده کردن فرم های مالیاتی، مدارک دامیسیل و .. باشید
تا در زمان مقرر که مدارک رو ارسال می کنید نقص مدرک نخورید.

موفق و شاد باشید
F2A
Priority Date : 16 Sep. 2013
Approve : Dec 2013
دریافت کیس نامبر : Jan 2014
دریافت اینویس نامبر : Feb 2015
فرم DS-261 , پرداخت 120 $: Apr 2015
فرم Ds-260و پرداخت 320$ : Apr 2015
ارسال مدارک نهایی : June 2015
اعلام نقص مدارک :  July 2015
ارسال مجدد مدارک برای رفع نقص : Aug 2015
تکمیل مدارک : Sep 2015
مصاحبه :  (ابوظبی) oct 2015
کلیر شدن : جولای 2016 ( ده ماه انتظار)
دریافت ویزا: آگوست 2016
ورود به آمریکا : فوریه 2017
پاسخ
تشکر کنندگان: shadoow ، Ali.Salar ، tico ، حاجی واشنگتن ، Tolu IR ، طناز12 ، reasonable
(2015-09-04 ساعت 16:48)demented نوشته:  انگار تنها من همچين ايميلي دريافت كردم ، باشه ?
خدا قوت ?

برای من هم ایمیل انتقال به سرویس سنتر جدید اومده بود ولی کاملا با این متن شما متفاوت هستش.
از خود سایت وضعیت کیس تون رو بررسی کرده؟؟
برای من این پیغام میاد Case Was Transferred And A New Office Has Jurisdiction ، اگر برای شما هم همین هستش نباید مشکلی باشه ایشالا بزودی اپروو میشید.
نوع ویزا : F2A
ورمونت سرویس
رسید نامبر : 28 اکتبر 2014
انتقال از سرویس سنتر ورمونت : 26 آگست 2015
اپروو : 25 سپتامبر 2015
کیس نامبر و اینویس نامبر : 3 نوامبر 2015 از طریق تلفن(YRV2015)
پرداخت 120$ و 325$ هم زمان : 5 نوامبر 2015
ارسال مدارک نهایی: 19 ژانویه 2016
کامپلیت : 2 مارچ 2016
نامه دعوت به مصاحبه : 31 مارچ 2016
مصاحبه: می 2016(ایروان) - AP
آپدیت : 12می، 13می، 17می, 18 می، 19 می , 10 اکتبر ، 19 می 2017
4 اکتبر (مستقیم اوور در سایت سیس-اعلام کیس نامبر در سایت سفارت),10, 11 , 12اکتبر(آخرین آپدیت از حالت اور در اومد و مجدد / شد)
صدور ویزا : 13 اکتبر
باز میشه این در          صبح میشه این شب          صبر داشته باش
پاسخ
تشکر کنندگان: shadoow ، aida123 ، tico ، Tolu IR ، demented ، طناز12
(2015-09-05 ساعت 11:16)mohammadreza88 نوشته:  
(2015-09-04 ساعت 16:48)demented نوشته:  انگار تنها من همچين ايميلي دريافت كردم ، باشه ?
خدا قوت ?

برای من هم ایمیل انتقال به سرویس سنتر جدید اومده بود ولی کاملا با این متن شما متفاوت هستش.
برای من این پیغام میاد Case Was Transferred And A New Office Has Jurisdiction ، اگر برای شما هم همین هستش نباید مشکلی باشه ایشالا بزودی اپروو میشید.

جدا از نامه و ايميل مبني بر انتقال به سرويس سنتر ، اين ايميل هم اومده ، تو خود سايت هم وضعيت كيس رو زده منتقل شد و اينها.
بازم ممنون .
آره ايشالا همه اپروويا زودتر اپروو بشن تا زودتر برن سر خونه زندگيشونBig Grin
F2A

ارسال مدارک Jan/30
دريافت فرم رسيد : Feb/02
انتقال مدارك به سرويس سنتر كاليفرنيا :Aug/28
تاريخ اپروو: Sep/24
...
پاسخ
تشکر کنندگان: Tolu IR ، armehraboon ، طناز12
اين هفته كسي وقت سفارت نداره؟
مصاحبه :sep 2015 ابوظبي
نتيجه:AP
آپديت 16sep,17sep,16nov,28jan2016,31jan2016:ceac
كلير :31jan2016
پاسخ
تشکر کنندگان: Tolu IR ، tico ، طناز12
(2015-09-05 ساعت 19:16)demented نوشته:  
(2015-09-05 ساعت 11:16)mohammadreza88 نوشته:  
خدا قوت ?

جدا از نامه و ايميل مبني بر انتقال به سرويس سنتر ، اين ايميل هم اومده ، تو خود سايت هم وضعيت كيس رو زده منتقل شد و اينها.
بازم ممنون .
آره ايشالا همه اپروويا زودتر اپروو بشن تا زودتر برن سر خونه زندگيشونBig Grin

نامه هم واسه شما اومده که ترانسفر شدید؟
واسه ما که نیومدهCool
F2A
ارسال مدارک : 22Jan.2015 , رسید مدارک : 29Jan.2015 , انتقال از سرویس سنتر ورمونت : 2Sep.2015 , اپرو : 25Sep.2015
دریافت کیس نامبر و اینویس نامبر : 5Nov.2015
DS-261 و 120$ : 13Nov.2015 : $325 ، 5Nov.2015 ، فرم 20Nov,2015 : DS-260 ، ارسال مدارک : 24Nov.2015
تکمیل مدارک : 11Jan 2016
پاسخ
تشکر کنندگان: Tolu IR ، طناز12 ، demented
سیب عزیز تبریک فراوان به خودت و همسرت

طلوع عزیز چه تصمیم خوبی گرفتی که مصاحبه ات رو انجام دادی، انشااله ویزا به زودی

آقا حمید گرامی تو این هفته حتما نوبت مصاحبه می گیری ،امیدواریم همه

و داشتم به این فکر می کردم که بیشتر از یک سال قبل همۀ ما تازه پرونده هامون رو تو تاریخ های متناوب و نزدیک به هم فایل کرده، واون روزای اپروو شدن رو به انتظار نشسته بودیم ... بعد اومدیم عضو سایت شدیم و کم کم ای دی هامون به هم معرفی شد، بعد همه مون شدیم دوستانی با "درد مشترک" در یک دوره خاص .
حالا این ای دی ها این قدر با هم دوست و نام آشنا شدن که تقریبا امضای همدیگه رو از حفظ اند
این روزا این آی دی ها داره روزها و هفته های آخر بررسی پرونده رو می گذرونه،
واگه خدا بخواد به زودی به مقصد می رسند.

اینا رو نوشتم چون این چند پست آخری مربوط بود به آی دی های جدید تری که منتظر اپروو شدن بودن ، بدون امضا و هنوز ناآشنا با دیگر آی دی های هم دوره شون...

سربلند باشید دوستانRolleyes
F2A /ANK2015
ورمونت سرویس # کالیفرنیا سرویس
رسید نامبر :  31 مارچ 2014    
اپروو :   22 آپریل 2015
مصاحبه:  19 ژانویه 2016
دریافت ویزا:  8 مارچ 2016

یا حق
پاسخ
(2015-09-06 ساعت 18:25)طناز12 نوشته:  سیب عزیز تبریک فراوان به خودت و همسرت

و داشتم به این فکر می کردم که بیشتر از یک سال قبل همۀ ما تازه پرونده هامون رو تو تاریخ های متناوب و نزدیک به هم فایل کرده، واون روزای اپروو شدن رو به انتظار نشسته بودیم ... بعد اومدیم عضو سایت شدیم و کم کم ای دی هامون به هم معرفی شد، بعد همه مون شدیم دوستانی با "درد مشترک" در یک دوره خاص .
حالا این ای دی ها این قدر با هم دوست و نام آشنا شدن که تقریبا امضای همدیگه رو از حفظ اند

اینا رو نوشتم چون این چند پست آخری مربوط بود به آی دی های جدید تری که منتظر اپروو شدن بودن ، بدون امضا و هنوز ناآشنا با دیگر آی دی های هم دوره شون...

مرسی طنازجان....چه متن قشنگی بود....بااینکه دوهفته دیگه بالاخره راهی مقصد میشم اما هنوز به این سایت و شنیدن خبرهای خوب از دوستان ووابستگی دارم.امیدوارم بعدا هم خبرهای موفقیت دوستان رو در امریکا در تاپیکهای دیگه بخونیم[emoji4]
پاسخ
تشکر کنندگان: طناز12 ، amirsalehish ، armehraboon ، Tolu IR ، sib 24 ، vania77 ، ATYY ، Sam-90 ، شاپرک ، hamidoo_b ، مینز ، shadoow ، tico
بچه ها بيايد يه قول بديد حتى بعد از رفتن رابطتونو با سايت مهاجرسرا حفظ كنيد،منم كِه فعلا درگير تهيه شناسنامه هستم و ميدونم بلاخره يه جورى ميشه چه خوب چه بد زندگى ادامه داره?
دسته بندى F2a
ارسال مدارك ٣١/٠١/٢٠١٣
اپروو ٢٢/٠٧/٢٠١٣
پرداخت آنلاين ٨٨$ و ٢٢$ در تاريخ ٠٩/١٢/٢٠١٣
نامه تكميل پرونده ١٧/٠٧/٢٠١٥
نامه مصاحبه ٠٧/٠٨/٢٠١٥
تاريخ مصاحبه استكهلم ٠١/٠٨/٢٠١٥
نقص مدرك ٠١/٠٨/٢٠١٥
بلاتكليف و معلق?
من همون sepideh IR هستم
من عاشق راديو شمرون هستم?
پاسخ
[/quote]

نامه هم واسه شما اومده که ترانسفر شدید؟
واسه ما که نیومدهCool
[/quote]

بله چند روز پيش نامه به دستم رسيد ، البته همون توضيحاتي كه داخل سايت و ايميل بهمون دادن داخل نامه هم تكرار شده و چيز جديدي نبود اما در اين حال ١نامه اي هم فرستادنBig Grin
F2A

ارسال مدارک Jan/30
...
پاسخ
تشکر کنندگان: Tolu IR ، aida123 ، مینز ، shadoow ، sib 24 ، tico
(2015-09-06 ساعت 18:35)negin26 نوشته:  

مرسی طنازجان....چه متن قشنگی بود....بااینکه دوهفته دیگه بالاخره راهی مقصد میشم اما هنوز به این سایت و شنیدن خبرهای خوب از دوستان ووابستگی دارم.امیدوارم بعدا هم خبرهای موفقیت دوستان رو در آمریکا در تاپیکهای دیگه بخونیم[emoji4]

مرسي طناز جون .منو بردي به اون حالو هوا ....ديگه چيزي نمونده به رفتن من به سفارت .
كلير :31jan2016
پاسخ

من که به شخصه معتاد این گروه شدم، دعا کنید وقت مصاحبه ام بیاد دیگه اینش نوبره!!!! اگه بتونیم و این روابط رو حفظ کنیم خیلی خوب میشه
كتگوري: F2A
تاريخ ارسال مدارك:22 2014jan
تاريخ اپروو:4 2014march
دريافت كيس نامبر:24 2014april
دریافت اینویس نامبر: 17 2015feb
DS261 و پرداخت 120$ : 01 2015march
تحویل مدارک AOS به ان وی سی: 30 2015march
پرداخت 325$ و تکمیل ds260م : 2015july 5
تکمیل مدارک: 4 2015august
مصاحبه : 17 2015nov آنکارا
کلیر: بعد از 4ماه

اصطلاحات سربازی
پاسخ
(2015-09-07 ساعت 12:05)hamidoo_b نوشته:  

من که به شخصه معتاد این گروه شدم، دعا کنید وقت مصاحبه ام بیاد دیگه اینش نوبره!!!! اگه بتونیم و این روابط رو حفظ کنیم خیلی خوب میشه

دقيقا اين احوالات شما رو من ٢سال پيش وقتي كه در تب و تاب لاتاري و ارسال مدارك و آشنايي با بچه هاي اون زمان مهاجرسرا كه با چندتاشون مكان و زمان مصاحبه يكي بود و اينها داشتم ، متاسفانه الان به دليل مشغله زياد تنها با يكيشون در ارتباطم ، اونم بنده خدا موقع سفارت برگه آبي گرفت و بعد ويزا بهش نرسيد و ...
فقط اينكه ايشالا هرچي كه صلاح هست و خير اتفاق بيفته واسه همه.
F2A

ارسال مدارک Jan/30
...
پاسخ
تشکر کنندگان: armehraboon ، Tolu IR ، shadoow ، sib 24 ، tico
چند تا عكس واسه مديكال و سفارت كافيه ؟