کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
ازدواج با کسی که گرین کارت دارد
یعنی میشه مدت انتضار کمتر از یک سال بشه
پاسخ
تشکر کنندگان: omnia ، saba.m
(2013-06-11 ساعت 23:10)sselinaa نوشته:  یعنی میشه مدت انتضار کمتر از یک سال بشه
آب که از سر ما گذشت. وایشالا بشه
شماره کیس دایی جان: ***201304_ابوظبی_4 نفر _مصاحبه:7 feb_کلرینس:29 may- دریافت ویزا: 19 jun_ ورود به امریکا:15 سپتامبر
نوع ویزا خودم: F2A_ارسال مدارک: Aug 2011 _دریافت شماره کیس : jun 2012_کارنت:جولای2013_ کامپیلیت: 5 سپتامبر 2013_ دریافت نامه مصاحبه: 3 اکتبر_مصاحبه:24 نوامبر_ ویزا یک ضربBig Grin
سفرنامه

پاسخ
تشکر کنندگان: سانازی ، sselinaa ، omnia ، saba.m
بالاخره با حول و قوه الهی سد های بلا شکستن و بعد از 1.5 ماه مدارک بنده پست شد Smile
--------------------------------------------------------------------------------
نوع ویزا: F2A
تاریخ ارسال مدارک : سپتامبر2011
تاریخ approve: آپریل 2012
دریافت شماره کیس : جولای 2012
پاسخ
تشکر کنندگان: alaleh_al ، omnia
(2013-06-12 ساعت 08:53)saba.m نوشته:  بالاخره با حول و قوه الهی سد های بلا شکستن و بعد از 1.5 ماه مدارک بنده پست شد Smile

هــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــورااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااBig Grin
شماره کیس دایی جان: ***201304_ابوظبی_4 نفر _مصاحبه:7 feb_کلرینس:29 may- دریافت ویزا: 19 jun_ ورود به امریکا:15 سپتامبر
نوع ویزا خودم: F2A_ارسال مدارک: Aug 2011 _دریافت شماره کیس : jun 2012_کارنت:جولای2013_ کامپیلیت: 5 سپتامبر 2013_ دریافت نامه مصاحبه: 3 اکتبر_مصاحبه:24 نوامبر_ ویزا یک ضربBig Grin
سفرنامه

پاسخ
تشکر کنندگان: saba.m ، omnia ، alitg
به سلامتی صبا جان. بچه چند تا عکس می خوان بفرستیم ؟
پاسخ
تشکر کنندگان: saba.m ، alaleh_al
(2013-06-12 ساعت 10:37)omnia نوشته:  به سلامتی صبا جان. بچه چند تا عکس می خوان بفرستیم ؟

مرسی
هِ هِ هِ .... ما عکس نفرستادیم Smile

اولش فرستاده بودیم که بازم باید بفرستیم ؟؟ یه دفه برای مدیکال و سفارت می بریم دیگه چه خبره مگه اینقدر عکس میخوان ؟
--------------------------------------------------------------------------------
پاسخ
تشکر کنندگان: alaleh_al
(2013-06-12 ساعت 15:52)elinaa نوشته:  دوستان سلام
مادر من در سال 2010 ، green card گرفتن و در تاریخ دسامبر 2010 برای من و برادرم که بالای 21 سال هستیم اقدام کردتد.
می خواستم بپرسم که این پروسه چقدر طول میکشه؟
آیا راهی هست که سریعتر انجام بشه؟
و اگر بعد از سیتیزن شدن مادر ما ازدواج کنیم روال پرونده به چه صورت هست؟
و یا اگر مجرد بمونیم تا درست شدن ویزا برای نامزدم چطور می تونم اقدام کنم؟
با تشکر از شما

سلام دوست عزیز
بهتر بود سوالتون رو در تاپیک مهاجرت خانودگی مطرح می کردین
من اطلاع دقیقی از مدت زمان ندارم ولی فکر کنم 7 8 10 سالی طول میکشه بهتره اون تاپیک رو مطالعه کنین
شما نباید ازدواج کنین در اینصورت این پروندتون کنسل میشه و یه پرونده دیگه باید برای شما با همسرتون تشکیل بشه اگه هم بخواین برای نامزدتون اقدام کنین باید صبر کنین گرین کارت بگیرین بعد ازدواج کنین بعد برای همسرتون اقدام کنید
موفق باشین
پاسخ
تشکر کنندگان: omnia ، alaleh_al ، HR.SHAHAB
دوستان چنتا سوال دارم
1-مدارک با کدوم پست ازایران باید فرستاد؟؟؟فرقی داره با DHL یا ارامکس یا tnt باشه؟؟؟
2-مبلغ 420 دلار اولیه چطور ازایران میشه پرداخت کرد؟؟؟؟کسی تجربخ پرداخت انلاین داره یا هرروشه دیگه ای؟؟؟
F2A
Periority Date : 07 NOV. ۲۰۱۳
Approve :27 NOV ۲۰۱۳
دریافت کیس نامبر : Jan ۲۰۱۴
دریافت اینویس نامبر : Feb ۲۰۱۵
فرم DS-261 , پرداخت 120 $: Apr ۲۰۱۵
فرم Ds-260و پرداخت 320$ : Apr ۲۰۱۵
ارسال مدارک نهایی : Feb 2015
تکمیل مدارک:2015 Aug 27
مصاحبه : Sep ۲۰۱۵
دریافت یک ضرب ویزا
پاسخ
تشکر کنندگان: سی سی
سلام صبا جان. عزیزم بالاخره نامه 230$ امد. اون نامه هایی که برامون میل کردن که توی یکیش کاور شیت هست هم هست باید پرینت بگیریم و بفرستیم. میشه لطفا در مورد این مرحله یک مقدار توضیح بدی؟
سفرنامه

پاسخ
تشکر کنندگان: omnia
(2013-06-13 ساعت 11:52)alaleh_al نوشته:  سلام صبا جان. عزیزم بالاخره نامه 230$ امد. اون نامه هایی که برامون میل کردن که توی یکیش کاور شیت هست هم هست باید پرینت بگیریم و بفرستیم. میشه لطفا در مورد این مرحله یک مقدار توضیح بدی؟

سلام عزيزم به سلامتي مباركه Smile
بايد از طريق سايت nvcتوي ميلشون أدرسي كه بايد بري و Beneficiary I.D num و Invoice I.D num اگه اشتباه نكنم هست بعد انلاين بايد پرداخت كني از همونجا هم ميتوني ببيني كه پول برداشت شده يا نه كه معمولا تا ١٠ روز بعد ديگه برشداشتن بعد فرم ds230رو پر كن و بفرست و تمااااااام
اسپانسرم كه فرستادي
پاسخ
تشکر کنندگان: alaleh_al ، omnia ، حاجی واشنگتن
(2013-06-13 ساعت 12:15)saba.m نوشته:  
(2013-06-13 ساعت 11:52)alaleh_al نوشته:  سلام صبا جان. عزیزم بالاخره نامه 230$ امد. اون نامه هایی که برامون میل کردن که توی یکیش کاور شیت هست هم هست باید پرینت بگیریم و بفرستیم. میشه لطفا در مورد این مرحله یک مقدار توضیح بدی؟

بايد از طريق سايت nvcتوي ميلشون أدرسي كه بايد بري و Beneficiary I.D num و Invoice I.D num اگه اشتباه نكنم هست بعد انلاين بايد پرداخت كني از همونجا هم ميتوني ببيني كه پول برداشت شده يا نه كه معمولا تا ١٠ روز بعد ديگه برشداشتن بعد فرم ds230رو پر كن و بفرست و تمااااااام
اسپانسرم كه فرستادي
فرم ds230 هم تو همون سایته؟ و به صورت اینترنتی پر می شه؟ نمی خواد هیچ نامه ای بفرستیم با 230$ ؟
نه اون دفعه اشتباه شده دلم شور می زنه؟
سفرنامه

پاسخ
تشکر کنندگان:
(2013-06-13 ساعت 12:17)alaleh_al نوشته:  
(2013-06-13 ساعت 12:15)saba.m نوشته:  

اسپانسرم كه فرستادي
فرم ds230 هم تو همون سایته؟ و به صورت اینترنتی پر می شه؟ نمی خواد هیچ نامه ای بفرستیم با 230$ ؟
نه اون دفعه اشتباه شده دلم شور می زنه؟

اره عزيزم هستش الآن ميگردم لينكشو برات ميز ارم
نگران نباش هيچي نميشه توي ميلشون كه كه بايد گفته باشن انلاين بفرستين
ما هيچي براشون پست نكرديم همسرم رسيد ٨٠$ رو براشون پست كرده بود كه ميل زدن گفتن لازم نيست

http://travel.state.gov/visa/immigrants/..._3190.html
پاسخ
تشکر کنندگان: alaleh_al ، حاجی واشنگتن
صبا جون یک سوال دیگه اینکه گفتی آنکارا مدرک تحصیلیتم می خواد ولی ابوظبی نه تو این فرم ds230 قسمت میزان تحصیلاتم می خواد. من تو لیست مدارک ابوطبی چک کردم مدرک تحصیلی نخواسته بود. حالا می گی چی کار کنم ببرم ترجمه یا نه؟ چون دنبال کاری دانشگام نرفتم. الان مدرک ندارم از لیسانسم.
سفرنامه

پاسخ
تشکر کنندگان: saba.m
ازدوستان کسی شرایطتش شبیه من نبوده؟؟!!! واقعن نمیدونم چطور باید پرداخت کرد یکی کمک کنه!!!
F2A
Periority Date : 07 NOV. ۲۰۱۳
Approve :27 NOV ۲۰۱۳
دریافت کیس نامبر : Jan ۲۰۱۴
دریافت اینویس نامبر : Feb ۲۰۱۵
فرم DS-261 , پرداخت 120 $: Apr ۲۰۱۵
فرم Ds-260و پرداخت 320$ : Apr ۲۰۱۵
ارسال مدارک نهایی : Feb 2015
تکمیل مدارک:2015 Aug 27
مصاحبه : Sep ۲۰۱۵
دریافت یک ضرب ویزا
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2013-06-14 ساعت 14:36)alaleh_al نوشته:  صبا جون یک سوال دیگه اینکه گفتی آنکارا مدرک تحصیلیتم می خواد ولی ابوظبی نه تو این فرم ds230 قسمت میزان تحصیلاتم می خواد. من تو لیست مدارک ابوطبی چک کردم مدرک تحصیلی نخواسته بود. حالا می گی چی کار کنم ببرم ترجمه یا نه؟ چون دنبال کاری دانشگام نرفتم. الان مدرک ندارم از لیسانسم.

عزیزم من ازون دوستمون خواستم لینک رو بزاره که گفته مدرک تحصیلی میخواد ولی هر چی خوندم ندیدم جایی خواسته باشن منم گفتم صبر کنم ببینم اگه توی مدارک مصاحبه خواستن بعد بدم ترجمه به نظر من که نمی خواد Smile

(2013-06-14 ساعت 18:46)jahanshahloo نوشته:  ازدوستان کسی شرایطتش شبیه من نبوده؟؟!!! واقعن نمیدونم چطور باید پرداخت کرد یکی کمک کنه!!!
من که اطلاعی ندارم اگر دوستان اطلاعی دارن می تونن کمک کنن اگر نه به نظرم با یه وکیل صحبت کنین تا مطمئن ترین روش رو برین
موفق باشین
پاسخ
تشکر کنندگان: alaleh_al ، Nightsky007

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان