کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
ازدواج با کسی که گرین کارت دارد
miad عزیز شما با کسی که گرین کارت داره باید ازدواج بکنین تا بتونین پروسه رو شروع کنین. نامزدی برای کسایی هست که سیتیزن آمریکا هستن !
پاسخ
تشکر کنندگان: alaleh_al
miad جان برادر امینا کل مطلب رو گفتن. نامزدتون باید برگرده ایران ازدواج کنین. عقد نامه و شناسنامه ها رو ترجمه کنید و برگرد امریکا درخواست بده برای شما. و اگر بخواد خودش اسپانسرتون بشه اگه امریکا کسی، رو ندارید یکی باید حقوقش کافی باشه و مالیات هم پرداخت کنه و در نهایت باید ثابت کنه تو امریکا زندگی می کنه. و اینجوری که الانه دارن کیسهای ازدواجی رو اعلام می کنن 1.5 سال و شاید کمتر هم طول بکشه.

صبا جونم با این وضعیت آشفته ای که انکارا داره مکان مصاحبه تو ببین می تونی عوض کنی. خیلی اوضاع خراب شده.
شماره کیس دایی جان: ***201304_ابوظبی_4 نفر _مصاحبه:7 feb_کلرینس:29 may- دریافت ویزا: 19 jun_ ورود به امریکا:15 سپتامبر
نوع ویزا خودم: F2A_ارسال مدارک: Aug 2011 _دریافت شماره کیس : jun 2012_کارنت:جولای2013_ کامپیلیت: 5 سپتامبر 2013_ دریافت نامه مصاحبه: 3 اکتبر_مصاحبه:24 نوامبر_ ویزا یک ضربBig Grin
سفرنامه

پاسخ
تشکر کنندگان: miad b
(2013-06-09 ساعت 15:31)alaleh_al نوشته:  miad جان برادر امینا کل مطلب رو گفتن. نامزدتون باید برگرده ایران ازدواج کنین. عقد نامه و شناسنامه ها رو ترجمه کنید و برگرد آمریکا درخواست بده برای شما. و اگر بخواد خودش اسپانسرتون بشه اگه آمریکا کسی، رو ندارید یکی باید حقوقش کافی باشه و مالیات هم پرداخت کنه و در نهایت باید ثابت کنه تو آمریکا زندگی می کنه. و اینجوری که الانه دارن کیسهای ازدواجی رو اعلام می کنن 1.5 سال و شاید کمتر هم طول بکشه.

صبا جونم با این وضعیت آشفته ای که انکارا داره مکان مصاحبه تو ببین می تونی عوض کنی. خیلی اوضاع خراب شده.

الإله جونم اگه بخوام عوض كنم چند ماه طول ميكشه ولش كن با اينكه أصلا انكارا رو دوست ندارم و خيلي سخت گير تره Sad

(2013-06-09 ساعت 14:06)alaleh_al نوشته:  
(2013-06-09 ساعت 08:23)omnia نوشته:  آلاله جان من میزارم بعد high season یعنی همون اواسط شهریور میرم گوش اون شیطون کر بشهههههههههههههههه !
من که زود می رم. شوهر جان حالش زیاد خوب نیست. گفت زود بیا بالاخره همه چیز تموم شه.

وااااااااي چه حس خوبي خدا جون مرسي
من دوست دارم يه ماه به كاراي عقب موندم برسم همسرم هم براي رفتنم ميخواد بياد ايشالا همون اواسط تا اواخر شهريور خوبه Big Grin
--------------------------------------------------------------------------------
نوع ویزا: F2A
تاریخ ارسال مدارک : سپتامبر2011
تاریخ approve: آپریل 2012
دریافت شماره کیس : جولای 2012
پاسخ
تشکر کنندگان: omnia ، alaleh_al
صبا جون من نگران این بهم ریختگی تو آنکارام. دعا می کنم برات تا موقعی که می ری همه چیز آروم بشه به مشکلی بر نخوری.
چقدر واقعا باحاله. هیچ کس حس ما رو درک نمی کنه. من همش تو ذهنم دارم وسله هامو جمع و جور می کنم. چی می خوام ببرم چی نمی خوام. هم استرس دارم و هم هیجان. شوهرمم اونجا اقدام کرده که خونه بگیره از اونم کلی ذوق دارم که اولین خونه ی زندگیمون رو داریم می گیریم. ولی انتظار برای هر کدومش حتی یک ساعت کشنده است.
شماره کیس دایی جان: ***201304_ابوظبی_4 نفر _مصاحبه:7 feb_کلرینس:29 may- دریافت ویزا: 19 jun_ ورود به امریکا:15 سپتامبر
نوع ویزا خودم: F2A_ارسال مدارک: Aug 2011 _دریافت شماره کیس : jun 2012_کارنت:جولای2013_ کامپیلیت: 5 سپتامبر 2013_ دریافت نامه مصاحبه: 3 اکتبر_مصاحبه:24 نوامبر_ ویزا یک ضربBig Grin
سفرنامه

پاسخ
تشکر کنندگان: saba.m ، omnia ، free pigeon
(2013-06-08 ساعت 22:02)omnia نوشته:  مهسا جان شما اميدوار باش چون داره خيلي سرعت ميگيره بزنم به تخته ، شما احتمالا تا آذر امسال كارنت شبن !
پس چرا اپروو نمیشیم؟ Sad ۶ ماه گذشت . تو که واقعا رکورد زدی تو این موضوع امنیا جان . والی واقعا دلیلش چی بود که اینقدر دیر اپروو کردن؟
آذر که دیگه خیلی زوده خیلی خوب میشه . چه جوری حساب کردی ؟ Smile
یعنی زمانش بشه یک سال بعد از تاریخ pd ؟Big Grin

(2013-06-09 ساعت 00:07)alaleh_al نوشته:  
(2013-06-08 ساعت 22:02)omnia نوشته:  مهسا جان شما اميدوار باش چون داره خيلي سرعت ميگيره بزنم به تخته ، شما احتمالا تا آذر امسال كارنت شبن !

مهسا جون وقتی نوستراداموس زمان یک چیزی گفت شما باور کن و جدی بگیر.Big Grin
امینا ایشالا وقتی ویزای یک ضرب را در دو دستت حمل می کردی کی می خواهی بلیط تهیه کنی بزنی تو گوش آمریکا؟
صبا هم بگه؟؟
اینقدر هیجان زدم فقط می خوام در مورد این موضوع حرف بزنمCool
اره واقعا آلاله جون !

بچه ها بعد از اپروو شدن دقیقا چه مدارک و فرمایی رو میخوان که باید بفرستیم ؟ بازم باید پول بریزیم یا همون اولی برای کل پروسه است ؟
وع ویزا: F2A
تاریخ ارسال مدارک: Dec 03 2012
تاریخ Feb 12 2014 :approve
دریافت شماره کیس : Apr 01 2014
تكميل مدارك : July 16 2014
دريافت نامه مصاحبه: Aug 02 2014
تاريخ مصاحبه Smile : Sep 04 2014
پاسخ
تشکر کنندگان: alaleh_al ، omnia
مهسا جان فکر می کنم باید واستی تا نامه ی شماره کیس نامبرت بیاد. بعدشم دو تا نامه ی یکی برای شما و یکی برای همسرت که آدرس می خواد و 88$ پول. اگه اشتباه گفتم دوستان تصحیح کنن.
سفرنامه

پاسخ
تشکر کنندگان: مهسا ح ، omnia
(2013-06-09 ساعت 19:55)alaleh_al نوشته:  مهسا جان فکر می کنم باید واستی تا نامه ی شماره کیس نامبرت بیاد. بعدشم دو تا نامه ی یکی برای شما و یکی برای همسرت که آدرس می خواد و 88$ پول. اگه اشتباه گفتم دوستان تصحیح کنن.

مهسا جون همین که آلاله گفت به علاوه یه 230$ که بعدش فرم اسپانسر و ds230 رو می فرستی
فکر کنم فرمی که آلاله جون هم گفت یه سری پر میشه
منتظر باش به زوووووووووووودی همه چی درست میشه عزیزم
--------------------------------------------------------------------------------
پاسخ
(2013-06-10 ساعت 08:10)saba.m نوشته:  
(2013-06-09 ساعت 19:55)alaleh_al نوشته:  مهسا جان فکر می کنم باید واستی تا نامه ی شماره کیس نامبرت بیاد. بعدشم دو تا نامه ی یکی برای شما و یکی برای همسرت که آدرس می خواد و 88$ پول. اگه اشتباه گفتم دوستان تصحیح کنن.

مهسا جون همین که آلاله گفت به علاوه یه 230$ که بعدش فرم اسپانسر و ds230 رو می فرستی
مرسی صبا جونم. فقط میخواستم درمورد مدارک residency خودم که شوهرم باید ببره مطمئن شام که روز سفارت باید ببره اونارو ؟ مدرک اسپانسر رو پس سریعتر برام دنبالش که بعد از اپروو شدن بفرستیم ؟ صبا جون هر روز سایتو چک میکنم ، همش زده Initial review !

مرسی عزیزم.

بچه ها وقتی لاتاری برنده شدم دختر عمم اسپانسرم شد( اسپانسر همیشگی ) . الان برای ویزای شوهرم بازم میتونه بشه ؟
وع ویزا: F2A
تاریخ ارسال مدارک: Dec 03 2012
تاریخ Feb 12 2014 :approve
دریافت شماره کیس : Apr 01 2014
تكميل مدارك : July 16 2014
دريافت نامه مصاحبه: Aug 02 2014
تاريخ مصاحبه Smile : Sep 04 2014
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2013-06-10 ساعت 10:57)مهسا ح نوشته:  
(2013-06-10 ساعت 08:10)saba.m نوشته:  

مرسی صبا جونم. فقط میخواستم درمورد مدارک residency خودم که شوهرم باید ببره مطمئن شام که روز سفارت باید ببره اونارو ؟ مدرک اسپانسر رو پس سریعتر برام دنبالش که بعد از اپروو شدن بفرستیم ؟ صبا جون هر روز سایتو چک میکنم ، همش زده Initial review !

مرسی عزیزم.

بچه ها وقتی لاتاری برنده شدم دختر عمم اسپانسرم شد( اسپانسر همیشگی ) . الان برای ویزای شوهرم بازم میتونه بشه ؟

مهسا جون پرونده من بعد از 8 ماه رفت NVC برای امنیا جان بعد از 20 ماه ولی دوتایی با هم اپرو شدیم پس هیچ فرقی نمی کنه نگران اون قسمت نباش عزیزم
اگر دختر عمت هم می خواد اسپانسر بشه باید فرم I864P رو طبق درامدشون چک کنی ببینی اسپانسر یه نفر دیگه می تونن بشن یا نه
230$ رو که فرستادی حدود یه هفته تا 10 روز بعد برداشت میشه به محض برداشت شدن می تونی مدارک اسپانسر و DS230 رو بفرستی
پاسخ
تشکر کنندگان: omnia ، مهسا ح
بچه ها من دیروز رفتم واکسن زدم خانوم دکتره گفت اگه مصاحبتون اواخر سپتامبر به بعد باشه باید بیاین واکسن آنفولانزا رو هم بزنین
البته ما که تا اون موقع مقصدیم برای بقیه گفتم Tongue
پاسخ
سلام آلاله جان ممنون از راهنماییت.دعا کن که زود بیاد و کارمون بشه انشاالله کار همگی درست بشه......دستت طلا
پاسخ
تشکر کنندگان: alaleh_al
(2013-06-10 ساعت 13:53)saba.m نوشته:  بچه ها من دیروز رفتم واکسن زدم خانوم دکتره گفت اگه مصاحبتون اواخر سپتامبر به بعد باشه باید بیاین واکسن آنفولانزا رو هم بزنین
البته ما که تا اون موقع مقصدیم برای بقیه گفتم Tongue
چه جالب من امروز رفتم
تاریخ approve: آپریل 2013
دریافت شماره کیس : می 2013
تاریخ مصاحبه: نوامبر 2013
کلیر بعد 190 روز
پاسخ
تشکر کنندگان:
ترجمه عقدنامه و شناسنامه ها یک سری کافیه یا 2 سری بگیرم ؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2013-06-10 ساعت 15:47)sselinaa نوشته:  ترجمه عقدنامه و شناسنامه ها یک سری کافیه یا 2 سری بگیرم ؟

برای اولش یه سری کافیه
کارت ملی هم میخواد
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2013-06-10 ساعت 15:51)saba.m نوشته:  
(2013-06-10 ساعت 15:47)sselinaa نوشته:  ترجمه عقدنامه و شناسنامه ها یک سری کافیه یا 2 سری بگیرم ؟

برای اولش یه سری کافیه
کارت ملی هم میخواد

خوب اگه بیشتر میخواد الان بگیریم بهتر نیست؟
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان