کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
ازدواج با کسی که گرین کارت دارد
بچه ها يكي از دوستام توي سايت visa journey كه تاريخ اقدامش با من يكي بود وقت مصاحبه گرفت واسه آخراي سپتامبر . خوش به حالش ايشالله وقت مصاحبه همهمون .
پاسخ
تشکر کنندگان: romance33 ، alaleh_al ، derakhtekhatereh
(2013-07-31 ساعت 00:44)omnia نوشته:  بچه ها يكي از دوستام توي سايت visa journey كه تاريخ اقدامش با من يكي بود وقت مصاحبه گرفت واسه آخراي سپتامبر . خوش به حالش ايشالله وقت مصاحبه همهمون .

ایشالا روزی شما عزیزم.راستی مگه F2A خودشون باید وقت مصاحبه بگیرن؟مگه خودشون تعیین نمیکنن؟
ازدواجیF2A،تاریخ ارسال مدارک بهJuly 29,2013: USCIS،تاریخ دریافت رسید نامبر:August 6, 2013،PD: August 1,2013 approve:August 21,2013دریافت کیس نامبر: October 8, 2013،پرکردن فرم DS-261: 14 OCT 2013 ،پرداخت 88$: 21OCT 2013این داستان ادامه دارد (لطفا توی پیام خصوصی سوال مهاجرتی نپرسید)csc,ptt برای آنکارا
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2013-07-31 ساعت 00:44)omnia نوشته:  بچه ها يكي از دوستام توي سايت visa journey كه تاريخ اقدامش با من يكي بود وقت مصاحبه گرفت واسه آخراي سپتامبر . خوش به حالش ايشالله وقت مصاحبه همهمون .
اااااااااااااااااااااارررررررررررررررررررر
خوش به حالشششششششش. مامان منم می خوامSad
سور بده باباSad یعنی تو هم رفتنی شدی.
شماره کیس دایی جان: ***201304_ابوظبی_4 نفر _مصاحبه:7 feb_کلرینس:29 may- دریافت ویزا: 19 jun_ ورود به امریکا:15 سپتامبر
نوع ویزا خودم: F2A_ارسال مدارک: Aug 2011 _دریافت شماره کیس : jun 2012_کارنت:جولای2013_ کامپیلیت: 5 سپتامبر 2013_ دریافت نامه مصاحبه: 3 اکتبر_مصاحبه:24 نوامبر_ ویزا یک ضربBig Grin
سفرنامه

پاسخ
تشکر کنندگان: romance33
نه منظورم اين بود كه وقت بهش دادن ، آلاله اون گرفته چه ربطي به من داره ميشه توضيح بدين ؟ Smile
پاسخ
(2013-07-31 ساعت 07:59)omnia نوشته:  نه منظورم اين بود كه وقت بهش دادن ، آلاله اون گرفته چه ربطي به من داره ميشه توضيح بدين ؟ Smile
این یعنی تو هم به همین زودی رفتنی هستی من می دونم. تو می خوای سور ندی اینم می دونم.
خیلی وقت مدارکتو فرستادی دیگه بوی الرحمن میاد اینو می فهمم. چه بوییWink
شماره کیس دایی جان: ***201304_ابوظبی_4 نفر _مصاحبه:7 feb_کلرینس:29 may- دریافت ویزا: 19 jun_ ورود به امریکا:15 سپتامبر
نوع ویزا خودم: F2A_ارسال مدارک: Aug 2011 _دریافت شماره کیس : jun 2012_کارنت:جولای2013_ کامپیلیت: 5 سپتامبر 2013_ دریافت نامه مصاحبه: 3 اکتبر_مصاحبه:24 نوامبر_ ویزا یک ضربBig Grin
سفرنامه

پاسخ
سلام دوستان عزیز
راستش من این ویزا بولتن آگست 2013 رو چیزی ازش سر در نیاوردم
http://www.travel.state.gov/visa/bulleti..._6028.html
واسه F2A نوشته C ،یعنی چطوری الان ؟؟!!! یعنی تو این ماه همه درخواست های F2A کارنت شدن ؟؟!!
دوستان با تجربه راهنمایی کنند لطفا
مرسی
پاسخ
تشکر کنندگان: Beheshte
(2013-07-31 ساعت 10:20)Archi نوشته:  سلام دوستان عزیز
واسه F2A نوشته C ،یعنی چطوری الان ؟؟!!! یعنی تو این ماه همه درخواست های F2A کارنت شدن ؟؟!!
مرسی

سلام
یعنی دیگه کتگوری f2a وابسته به بولتن نیست و پس از تائید اولیه کارنت هست
--------------------------------------------------------------------------------
نوع ویزا: F2A
تاریخ ارسال مدارک : سپتامبر2011
تاریخ approve: آپریل 2012
دریافت شماره کیس : جولای 2012
پاسخ
تشکر کنندگان: Archi ، romance33
(2013-07-31 ساعت 10:56)saba.m نوشته:  
مرسی

سلام

من dec 2012 اقدام کردم و هفته قبل فرم I-797 NOA گرفتم و درخواستم رفته NVC با توجه به ویزا بولتن اگست، مراحل بعدی چیه؟؟ فکر می کنید تا گرفتن زمان مصاحبه چقدر زمان می بره؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2013-07-31 ساعت 11:09)Archi نوشته:  
(2013-07-31 ساعت 10:56)saba.m نوشته:  
مرسی

سلام

من dec 2012 اقدام کردم و هفته قبل فرم I-797 NOA گرفتم و درخواستم رفته NVC با توجه به ویزا بولتن اگست، مراحل بعدی چیه؟؟ فکر می کنید تا گرفتن زمان مصاحبه چقدر زمان می بره؟

مرحله بعدی پرداخت مبالغی هست برای
Affidavit of Support
Applicant Document

باید ازتون درخواست پرداخت این مبالغ رو بکنن

که همراه با فرم درخواست بهتون یه شماره میدن که موقع پرداخت باید وارد کنید
بد از پرداخت آنها که انلاین هست, وقتی‌ شما رسید پرداخت آنها را گرفتی‌ باید فرم های I-864 و DS-230

پر کنید و همراه مدارک اصلی‌ (کپی‌ برابر اصل) براشون بفرستید
پاسخ
تشکر کنندگان: Beheshte ، romance33 ، derakhtekhatereh ، حاجی واشنگتن
Omnia جان ، میبینم که تو سایت‌های مشابه هم فعالیت میکنی‌ ....Smile
پاسخ
تشکر کنندگان: romance33 ، derakhtekhatereh
آره كلنل ويزا جورني خيلي خوبه
http://www.visajourney.com/forums/topic/...ss/page-48
پاسخ
تشکر کنندگان: romance33 ، Colonel
بلاخره روز مصاحبه ما معلوم شد 5 سپتامبر.
ما که فعلا هند هستیم با خانومم تا یه ماه دیگه مدارک حرفه ایمون رو تکمیل کنیم دیگه نمیشه ترینینگ رو کنسل کرد. احتمال بسیار زیاد مصاحبه رو بندازیم یه وقت دیگه.
ایشالا زودتر برای همه دوستان وقت مصاحبه مشخص بشه.
Done waitin' , I'm livin Wink
پاسخ
تشکر کنندگان: romance33 ، omnia ، Colonel ، saba.m ، alaleh_al ، derakhtekhatereh
(2013-08-02 ساعت 15:06)mz64 نوشته:  بلاخره روز مصاحبه ما معلوم شد 5 سپتامبر.
ما که فعلا هند هستیم با خانومم تا یه ماه دیگه مدارک حرفه ایمون رو تکمیل کنیم دیگه نمیشه ترینینگ رو کنسل کرد. احتمال بسیار زیاد مصاحبه رو بندازیم یه وقت دیگه.

MZ64 عزیز تبریک تبریک تبریک.ایشالا همه چی به خیر و سلامتی باشه و خبر خوب بچه های دیگه هم به زودی ما رو خوشحال کنه.به همسر گرامیتون هم از طرف من تبریک بگین.
ازدواجیF2A،تاریخ ارسال مدارک بهJuly 29,2013: USCIS،تاریخ دریافت رسید نامبر:August 6, 2013،PD: August 1,2013 approve:August 21,2013دریافت کیس نامبر: October 8, 2013،پرکردن فرم DS-261: 14 OCT 2013 ،پرداخت 88$: 21OCT 2013این داستان ادامه دارد (لطفا توی پیام خصوصی سوال مهاجرتی نپرسید)csc,ptt برای آنکارا
پاسخ
تشکر کنندگان: mz64
(2013-08-02 ساعت 15:46)romance33 نوشته:  

MZ64 عزیز تبریک تبریک تبریک.ایشالا همه چی به خیر و سلامتی باشه و خبر خوب بچه های دیگه هم به زودی ما رو خوشحال کنه.به همسر گرامیتون هم از طرف من تبریک بگین.
ممنون romance33 عزیز،
ایشالا تو ویزا دادن به ما رحم کنن و نریم تو مرحله Administrative Process! گرچه اگر هم رفتیم مهم نیست بازم شکر.
ایشالا خبرهای خوبی از طرف شما دوستان بزودی بشنویم. امیدوارم همگی دلتنگیهامون بسر بیاد، بزودی، انشاالله.Rolleyes
Done waitin' , I'm livin Wink
پاسخ

تبریک میگم و امیدوارم همه چیز به خوبی‌ پیش بره
پاسخ
تشکر کنندگان: mz64

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان