کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
ازدواج با کسی که گرین کارت دارد
من کف کردم !!!!
یعنی الان از ما میخوان دوباره اصل مدارکو باید بفرستیم ؟
بابا این عجب داستانیه
نوع ویزا: F2A
تاریخ ارسال مدارک : سپتامبر2011
تاریخ approve: آپریل 2013
دریافت شماره کیس : می 2013
تاریخ مصاحبه: نوامبر 2013
کلیر بعد 190 روز
پاسخ
تشکر کنندگان: romance33
یه موضوع بگم البته ربطی به تاپیک نداره
دیشب دوستم از آمریکا زنگ زد گفت زود بیا اینجا تو شرکتمون یه جا خالی شده صحبت کردم رزومتم نشون دادم گفتن بگو بیاد Smile
تو دلم گفتم (این فکر میکنه NVC التماس میکنه من دارم ناز میکنم)Big Grin
آخر سر گفتم نگه دار من میام
کلیر بعد 190 روز
پاسخ
تشکر کنندگان: Colonel ، alaleh_al ، derakhtekhatereh ، romance33
امیدوارم حال همگی‌ خوب باشه.

alaleh جان راستش چی‌ می‌تونم بگم!!! حتما یه حکمتی پشتش هست (از بس من میگم قسمت بوده حکمتی داره، همه فکر می‌کنن من مذهبی‌‌ ۲ آتیشه هستم ولی‌ راستش من اصلا به دین اعتقاد ندارم، گرچه به خدا شدیدا اعتقاد دارمو و اعتماد)

omnia جان ممنونم از جوابت، همچنین mz و alitg عزیز
saba جان شما چه خبرا؟ شما هنوز جوابی‌ نگرفتید ؟راستی‌ شمال خوش گذشت؟
پاسخ
تشکر کنندگان: alitg ، alaleh_al ، romance33
(2013-08-17 ساعت 01:46)ulove نوشته:  یعنی هیچ کسی نمیدونه ؟ لطفا اگر اطلاع دارید بگید

دوست عزیز اغلب وقتی‌ جوابی‌ نمیگیرید اینجا ظرف ۲،۳ روز, به این منظور هست که کسی‌ اطلاعی نداره ، وگرنه مطمئن باشید دوستان اگه بدونن حتما جوابتون رو خواهند داد و دریغ نخواهند کرد
پاسخ
تشکر کنندگان: alaleh_al ، derakhtekhatereh ، romance33
(2013-08-17 ساعت 15:06)Colonel نوشته:  امیدوارم حال همگی‌ خوب باشه.

alaleh جان راستش چی‌ می‌تونم بگم!!! حتما یه حکمتی پشتش هست (از بس من میگم قسمت بوده حکمتی داره، همه فکر می‌کنن من مذهبی‌‌ ۲ آتیشه هستم ولی‌ راستش من اصلا به دین اعتقاد ندارم، گرچه به خدا شدیدا اعتقاد دارمو و اعتماد)

omnia جان ممنونم از جوابت، همچنین mz و alitg عزیز
saba جان شما چه خبرا؟ شما هنوز جوابی‌ نگرفتید ؟راستی‌ شمال خوش گذشت؟

من 10 روز کار و زندگی رو ول کردم خیلی خوش گذشت یه حرکت هیجان انگیز و خوب بود چون اول 2 روزه رفتم بعد دیدم داره خوش میگذره یه هفته دیگه موندم جای شما و همه کسایی که دوست داشتن اونجا می بودن خالی بود Big Grin
فکر کنم خیلی خوب با من تا کنن وسطای شهریور جوابمو بدن و امیدوارم این دفه با انصاف و مروت باشن و دیگه گیر ندن Wink
کلنل جان معمولا از کسایی که اصل مدرک رو گرفتن زودی براشون وقت مصاحبه هم گذاشتناااا ایشالا برای شما هم خیلی زود اتفاق بیفته
--------------------------------------------------------------------------------
تاریخ approve: آپریل 2012
دریافت شماره کیس : جولای 2012
پاسخ
تشکر کنندگان: alaleh_al ، romance33 ، Colonel
جواب چک لیست رو هم دوباره 20 روزه میدن ؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2013-08-17 ساعت 18:12)omnia نوشته:  جواب چک لیست رو هم دوباره 20 روزه میدن ؟
هااااااااااااااااااااااااااااااا. اصلا برادر فکر نکن که شاید دلشون بخواد زودتر جواب بدن.
شماره کیس دایی جان: ***201304_ابوظبی_4 نفر _مصاحبه:7 feb_کلرینس:29 may- دریافت ویزا: 19 jun_ ورود به امریکا:15 سپتامبر
نوع ویزا خودم: F2A_ارسال مدارک: Aug 2011 _دریافت شماره کیس : jun 2012_کارنت:جولای2013_ کامپیلیت: 5 سپتامبر 2013_ دریافت نامه مصاحبه: 3 اکتبر_مصاحبه:24 نوامبر_ ویزا یک ضربBig Grin
سفرنامه

پاسخ
دوستان سلام
من هم در آستانه آغاز این پروسه بودم...اما با توجه به فرمایشات آفای دکتر کاملی (وکیل مهاجرت)که این روزها در ماهواره خیلی جا افتاده ...من و نامزدم به کلی نا امید شدیم...آقای وکیل توضیح داد که ویزای ازدواج با گرین کارتی پروسه نفس گیر که 4 تا 5 سال طول میکشه..و گفت که بدونید که 4-5 سال از عمرتونو باید از هم دور باشید...من خیلی حالم بد شد...واقعا این روزا خیلی سخته برام
پاسخ
تشکر کنندگان:
والله اینجوریا هم فکر نمیکنم باشه .ولی رو دو سال حساب کنین شاید هم کمتر
پاسخ
(2013-08-17 ساعت 20:52)el-chico نوشته:  دوستان سلام
من هم در آستانه آغاز این پروسه بودم...اما با توجه به فرمایشات آفای دکتر کاملی (وکیل مهاجرت)که این روزها در ماهواره خیلی جا افتاده ...من و نامزدم به کلی نا امید شدیم...آقای وکیل توضیح داد که ویزای ازدواج با گرین کارتی پروسه نفس گیر که 4 تا 5 سال طول میکشه..و گفت که بدونید که 4-5 سال از عمرتونو باید از هم دور باشید...من خیلی حالم بد شد...واقعا این روزا خیلی سخته برام
ایشون فرمایش فرمودند Big Grin
اگه یه نگاهی به سایت بندازین بودند بسیار دوستانی که بین 2 تا 3.5 سال رفتند
کلیر بعد 190 روز
پاسخ
دوستان سلام
f2a - approval date: 10 july-2013
16 augest نامه ای از nvc اومده که مدارک و براشون بفرستیم این جوری که نوشتین خیلی ها chek list خوردن ؟
کاری میشه کرد از قبل که chek list ما نخوریم Big Grin یا نه؟Sad
پاسخ
تشکر کنندگان: romance33 ، Colonel
(2013-08-17 ساعت 04:44)Colonel نوشته:  دوستان هسر من باید شناسنامه بفرسته از ایران به NVC، چه پستی مطمئن و سریع هست

ممنون
سلام کلنل من مدارکم رو با آرامکس فرستادم البته به آدرس خالم ولی دقیقاً همون 3 روز که گفتن رسید تازه هر لحظه هم با اینترنت چکش میکردم.
ازدواجیF2A،تاریخ ارسال مدارک بهJuly 29,2013: USCIS،تاریخ دریافت رسید نامبر:August 6, 2013،PD: August 1,2013 approve:August 21,2013دریافت کیس نامبر: October 8, 2013،پرکردن فرم DS-261: 14 OCT 2013 ،پرداخت 88$: 21OCT 2013این داستان ادامه دارد (لطفا توی پیام خصوصی سوال مهاجرتی نپرسید)csc,ptt برای آنکارا
پاسخ
تشکر کنندگان: Colonel ، omnia ، حاجی واشنگتن
(2013-08-17 ساعت 22:25)farbod_frz نوشته:  دوستان سلام
f2a - approval date: 10 july-2013
16 augest نامه ای از nvc اومده که مدارک و براشون بفرستیم این جوری که نوشتین خیلی ها chek list خوردن ؟
کاری میشه کرد از قبل که chek list ما نخوریم Big Grin یا نه؟Sad

دوست عزیز هیچکدوم دوست نداشتیم چک بخوریم ولی nvc معمولاً باید دیگه آخرت کامل باشی تا حداقل یه بار بعت چک نخوره . به هر حال این سایت می تونه کمکت کنه :
http://www.visajourney.com/wiki/index.ph...val_Notice

فقط به دقت بخون iv & AOS پکیج ها رو ...
پاسخ
سلام
لطفا راهنمائی کنید
یکی از دوستان سالها است که در آمریکا است اما گرین کارت ندارد بخاطر اینکه مشکلاتی پیش آمد و وکیلش در آن زمان کارهاش رو درست انجام نداد
البته هیچ مشکل قانونی در آمریکا ندارد و بهش گفتن که باید با کسی که سیتیزن آمریکا است باید ازدواج کنی تا گرین کارت بگیری
حالا این دوستم با خانومی آشنا شده است که گرین کارت دارد و گفته است که چند ماه آینده این خانوم سیتیزن میشود حالا سوالی دارم اگر این دوستم حالا با این خانوم که گرین کارت دارد ازدواج کند این دوستم هم گرین کارت بهش میدن ؟
و یا وقتی ازدواج کردن و این خانوم بعد از چند ماه که سیتیزن شد بعد به دوستم گرین کارت میدن ؟
راهنمائی کنید
ممنون
خداحافظ
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2013-08-16 ساعت 16:25)romance33 نوشته:  
(2013-08-16 ساعت 16:14)Colonel نوشته:  و یک چیز دیگه که واسم جالب بود اینه که گفتن turkey police certificate میخوان که وقتی‌ گفتم همسر من ایرانی‌ هست و تو ایران زندگی‌ می‌کنه گفتن باید یه نامه بفرستین و توضیح بدین که همسرتون هرگز تو ترکیه زندگی‌ نکرده !!!!

ای بابا اینا چرا جدیداً اینقدر اذیت میکنن؟!امیدوارم زودتر درست شه کلنل عزیز.

Romance جان،شما دیگه نامه ای دریافت نکردین؟ایمیل نیومده واستون؟ی کم دیر شده
کتگوری:f2a/تاریخ ارسال مدارک:2013، 6 August /تاریخ اپروو: December 4 ,2013/تاریخ دریافت کیس نامبر: 2014, 22 February /تاریخ پرداخت 88 دلار و فرم 261: 2014, 28 February /تاریخ ارسال مدارک اسپانسر:2014, 4 march /تاریخ پرداخت 230دلار: 2014, 12 march /تاریخ کامپلیت:2014, 21 April/تاریخ دریافت نامه مصاحبه:26 مارچ/تاریخ مصاحبه:هفته اول می/کلیر:نوامبر بعد از 6 ماهSmile
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان