کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
ازدواج با کسی که گرین کارت دارد
(2013-09-12 ساعت 02:23)golgoliii نوشته:  سلام بچه ها یک وکیل خوب میخوام که اقدام کنم برای همسرم با گرین کارتم بیاد شماره ای اگه دارین بدین لطفاً
بعد میدونید که چقدر طول میکشه تا اینکه بیاد این قانونی که میگن گذاشتن از یکسال تا یکسال ونیم طول میکشه آیا درست هست ؟؟؟؟؟
سلام دوست عزیز. توصیه اکثر ما به شما اینه که از وکلا دوری کنید. تمام دوستانی که اینجا می بینید به غیر از یکی دوتاشون بقیه کارهاشون رو خودشون انجام دادن.
وکلا به غیر این که کارها رو پیچیده تر و طولانی تر کنند وظیفه ی دیگه ای ندارند. این یک پیش نهاد بود باز هم انتخاب با شماست.
در مورد زمان انتظار اگر بولتین ویزا به همین منوالی که در حال حاضر هست پیش بره خوب شما تا زمانی کیس نامبر براتون میاد باید منتظر بمونید و بعد اون انجام وزمان بردن پروسه دست خودتونه. که حدس ماها همون یک سال تا یک سال نیم هستش.
امیدوارم کارهاتون به خوبی پیش بره و موفق باشید.
شماره کیس دایی جان: ***201304_ابوظبی_4 نفر _مصاحبه:7 feb_کلرینس:29 may- دریافت ویزا: 19 jun_ ورود به امریکا:15 سپتامبر
نوع ویزا خودم: F2A_ارسال مدارک: Aug 2011 _دریافت شماره کیس : jun 2012_کارنت:جولای2013_ کامپیلیت: 5 سپتامبر 2013_ دریافت نامه مصاحبه: 3 اکتبر_مصاحبه:24 نوامبر_ ویزا یک ضربBig Grin
سفرنامه

پاسخ
تشکر کنندگان: sepideh IR ، romance33 ، حاجی واشنگتن
(2013-09-11 ساعت 18:44)omnia نوشته:  
(2013-09-11 ساعت 15:13)alitg نوشته:  
(2013-09-11 ساعت 08:50)omnia نوشته:  آلاله جان خبری نیست فعلاً دیونم می کنن اینا آخرش . نور به قبرشون بباره .

OMnia جان اشتباه الان بيست روزه كاري تموم شده؟

18 روز شده علي جان
اشتباه نميكني مگه ١٦ اگست نفرستادي
نوع ویزا: F2A
تاریخ ارسال مدارک : سپتامبر2011
تاریخ approve: آپریل 2013
دریافت شماره کیس : می 2013
تاریخ مصاحبه: نوامبر 2013
کلیر بعد 190 روز
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2013-09-12 ساعت 02:23)golgoliii نوشته:  سلام بچه ها یک وکیل خوب میخوام که اقدام کنم برای همسرم با گرین کارتم بیاد شماره ای اگه دارین بدین لطفاً
بعد میدونید که چقدر طول میکشه تا اینکه بیاد این قانونی که میگن گذاشتن از یکسال تا یکسال ونیم طول میکشه آیا درست هست ؟؟؟؟؟

سلام دوست عزیز

طبقه روال پرونده‌های جدید زیر یک سال طول می‌کشه اگر خودتون میتونید کارهای پروند تونو شروع کنید پول بیخودی به وکیل ندید نامه کیس نامبر من ۲۰روز هست که دست وکیله تازه واسه امروز وقت داده بهمون حالا اینکه کی‌ پست کنه هم که یک ور دیگه داستانه واسه همین من پیشنهاد میدم خودتون اقدام کنید که زمانتون نسوزه مثل من
Smile
دسته بندىIR1
ارسال مدارك 2013/1/31
اپروو 2013/7/22
پرداخت آنلاين ٨٨$ و ٢٣٠$ در تاريخ 2013/9/12
نامه تكميل پرونده 2015/07/17
تاريخ مصاحبه؟؟؟؟
چقدر انتظار صبوره برعكس من
بچه ها روزهاى خوب تو راههWink
پاسخ
تشکر کنندگان: alaleh_al ، romance33 ، حاجی واشنگتن
بچها امروز $و۲۳۰$را آنلاین همسرم پرداخت کرد از همون آمریکا چقدر طول میکش که رسید بیاد؟

چند وقت بعد اصل مدارک رو میخوان؟

چقدر بعدش نامهٔ مصاحبه میاد؟

و اگر بخوام مکان مصاحبم رو تغییر بدم در چه مرحله‌ای باید انجام بدم و فکر می‌کنید زمان پرونده طولانی‌تر بشه؟
Smile
دسته بندىIR1
ارسال مدارك 2013/1/31
اپروو 2013/7/22
تاريخ مصاحبه؟؟؟؟
پاسخ
تشکر کنندگان: Colonel ، romance33
(2013-09-13 ساعت 03:32)sepideh IR نوشته:  بچها امروز $و۲۳۰$را آنلاین همسرم پرداخت کرد از همون آمریکا چقدر طول میکش که رسید بیاد؟

و اگر بخوام مکان مصاحبم رو تغییر بدم در چه مرحله‌ای باید انجام بدم و فکر می‌کنید زمان پرونده طولانی‌تر بشه؟
Smile

سلام

حدودا ۲،۳ روز بیشتر طول نمی‌کشه تا رسید بیاد ضمن اینکه خودتون باید همون سایت رو دوباره چک کنید و رسیدشو پرینت کنید

من خودم بد از پرداخت مبالغ $۸۸ و $۲۳۰ فرمها رو همراه با اصل مدارک پست کردم که اگه ایرادی تو کار بود (چک لیست) همه‌رو باهم بهم اعلام کنند نه اینکه اول یه بار چک لیست واسه فرمها بگیرم و دوباره چک لیست واسه مدارک

معمولا اگه مشکلی‌ پیش نیاد (همه مدارک کامل باشه ) طبقه تجربهٔ دوستان ۱ ماه بد پرونده تکمیل می‌شه و ۱ یا ۲ ماه بد وقت مصاحبه ولی‌ به حرف من اکتفا نکنید چون تجربهٔ دوستان متفاوت بوده تا به الان

من هم می‌خواستم سفارت همسرم رو از ترکیه به جای دیگه عوض کنم ولی‌ پیش خودم گفتم به دردسر جا بجایی پرونده و گومو گور شدنو از طرفی‌ معطلی بیشتر نمیارزه

موفق باشید
پاسخ
تشکر کنندگان: alaleh_al ، sepideh IR ، romance33 ، حاجی واشنگتن
(2013-09-13 ساعت 03:32)sepideh IR نوشته:  بچها امروز $و۲۳۰$را آنلاین همسرم پرداخت کرد از همون آمریکا چقدر طول میکش که رسید بیاد؟

Smile
سپیده جان نمی دونم چقدر در جریان هستی. ببین از این سایت از قسمت IV کاور شیتت و فرم DS230 رو پرینت می گیری.
https://ceac.state.gov/CTRAC/Invoice/signon.aspx
شماره invoice هم تو نامه کیس نامبرته.
فرم رو با مدارک خواسته شده می فرستی. این فرم رو خودت باید امضا کنی و بفرستی. مدارکت رو کپی برابر اصل کن.
به قول بچه ها پرونده ی هر کسی با اون یکی متفاوته. من اصل مدارکم رو نفرستادم. ولی خوب کامپیلیت شدم.
در مورد دادن تاریخ مصاحبه راستشو بخوای اصلا حتی بهش فکرم نمی کنیم. اینقدر که اینها طول می دن. می کشنت تا بهت یک خبر بدن.
شماره کیس دایی جان: ***201304_ابوظبی_4 نفر _مصاحبه:7 feb_کلرینس:29 may- دریافت ویزا: 19 jun_ ورود به امریکا:15 سپتامبر
نوع ویزا خودم: F2A_ارسال مدارک: Aug 2011 _دریافت شماره کیس : jun 2012_کارنت:جولای2013_ کامپیلیت: 5 سپتامبر 2013_ دریافت نامه مصاحبه: 3 اکتبر_مصاحبه:24 نوامبر_ ویزا یک ضربBig Grin
سفرنامه

پاسخ
تشکر کنندگان: sepideh IR ، romance33 ، حاجی واشنگتن
سپیده جان نمی دونم چقدر در جریان هستی. ببین از این سایت از قسمت IV کاور شیتت و فرم DS230 رو پرینت می گیری.
https://ceac.state.gov/CTRAC/Invoice/signon.aspx
شماره invoice هم تو نامه کیس نامبرته.
فرم رو با مدارک خواسته شده می فرستی. این فرم رو خودت باید امضا کنی و بفرستی. مدارکت رو کپی برابر اصل کن.
به قول بچه ها پرونده ی هر کسی با اون یکی متفاوته. من اصل مدارکم رو نفرستادم. ولی خوب کامپیلیت شدم.
در مورد دادن تاریخ مصاحبه راستشو بخوای اصلا حتی بهش فکرم نمی کنیم. اینقدر که اینها طول می دن. می کشنت تا بهت یک خبر بدن.
[/quote]

الاله. جان موضوع اينه كه من هيچ اختيارى ندارم خودوكيل همه اين كار هارو ديروز انجام داده وحتى فرم كيس نامبر رو به همسرم نداده من فقط شماره كيس نامبرمو دارم اونم تلفنى خودم از ان وى سى گرفتم به نظر من آدم خودش كارهاشو انجام بده حداقل كنترل اوضاع دست خودشه در مورد واكسن گفته بعداز مصاحبه كارت واكسن رو ميخوان واينكه تا جواب رسيدبيادواصل مدارك رو بفرستيم و نوبت مصاحبه بدن بيشتر از شش ماه طول ميكشه
دسته بندىIR1
ارسال مدارك 2013/1/31
اپروو 2013/7/22
تاريخ مصاحبه؟؟؟؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام

حدودا ۲،۳ روز بیشتر طول نمی‌کشه تا رسید بیاد ضمن اینکه خودتون باید همون سایت رو دوباره چک کنید و رسیدشو پرینت کنید

من خودم بد از پرداخت مبالغ $۸۸ و $۲۳۰ فرمها رو همراه با اصل مدارک پست کردم که اگه ایرادی تو کار بود (چک لیست) همه‌رو باهم بهم اعلام کنند نه اینکه اول یه بار چک لیست واسه فرمها بگیرم و دوباره چک لیست واسه مدارک

معمولا اگه مشکلی‌ پیش نیاد (همه مدارک کامل باشه ) طبقه تجربهٔ دوستان ۱ ماه بد پرونده تکمیل می‌شه و ۱ یا ۲ ماه بد وقت مصاحبه ولی‌ به حرف من اکتفا نکنید چون تجربهٔ دوستان متفاوت بوده تا به الان

من هم می‌خواستم سفارت همسرم رو از ترکیه به جای دیگه عوض کنم ولی‌ پیش خودم گفتم به دردسر جا بجایی پرونده و گومو گور شدنو از طرفی‌ معطلی بیشتر نمیارزه

موفق باشید
وكيل گفته اگرمحل مصاحبه رو تغير بديم كار شش ماه عقب ميفته و اينكه در فرمها محل مصاحبه رو ذكر كرده ولى خودشون تشخيص دادن مصاحبه رو سوئد بزارن ديروز ٣٥٠$ دريافت كرده وكيل تا آخر كار چقدر خرج تراشى ميكنه و چقدر روى نِرو ما اسكى ميكنه خدا ميدونه?
دسته بندىIR1
ارسال مدارك 2013/1/31
اپروو 2013/7/22
تاريخ مصاحبه؟؟؟؟
پاسخ
تشکر کنندگان: romance33 ، حاجی واشنگتن
سلام دوستان

ما 3 روز پیش 230 $ رو پرداخت کردیم امروز PAIED شد ( قابل توجه سپیده خانم )
حالا می خواستیم DS230 بفرستیم دیدم تو سایت نوشته ONLINE DS260 رو پر کنید کسی تجربه داره ONLINE پر کرده باشه بعد document ها
چی می شن ؟
راستی کپی شناسنامه همسرم ( petitioner) رو هم می خواهند ??.

CAT: F2A
PD: 27-JAN-2012
APPROVAL: 10-JULY-2013
CURRENT AUG 2013
RECEIVE CASE NUMBER FROM NVC : 17 AUG 2013
SEND I864 FORM &PAY FEE 88$: 25 AUG 2013
پاسخ
تشکر کنندگان: sepideh IR ، romance33
بچه ها به نظر من وكيل به ما ميگه مصاحبه شش ماه ديگه است كه وقتى دو ماه ديگه نوبت مصاحبه دادن ماپيش خودمون فكركنيم آره كار وكيل تميز بوده چون با توجه به اينكه سوئديها همه پاسپورت دارن و براى رفتن به امريكا رواديد نياز ندارند و كشورهاى اطراف كه اسكانديناويها هستند اونها هم نياز به ويزا ندارند بنا براين غير ممكن هست از ديروز كه ما آنلاين مبالغ اوليه رو پرداخت كرديم شش ماه يا بيشتر طول بكشه كه وقت مصاحبه بياد?
دسته بندىIR1
ارسال مدارك 2013/1/31
اپروو 2013/7/22
تاريخ مصاحبه؟؟؟؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2013-09-13 ساعت 11:42)farbod_frz نوشته:  سلام دوستان

ما 3 روز پیش 230 $ رو پرداخت کردیم امروز PAIED شد ( قابل توجه سپیده خانم )
حالا می خواستیم DS230 بفرستیم دیدم تو سایت نوشته ONLINE DS260 رو پر کنید کسی تجربه داره ONLINE پر کرده باشه بعد document ها
چی می شن ؟
راستی کپی شناسنامه همسرم ( petitioner) رو هم می خواهند ??.

CAT: F2A
PD: 27-JAN-2012
APPROVAL: 10-JULY-2013
CURRENT AUG 2013
RECEIVE CASE NUMBER FROM NVC : 17 AUG 2013
SEND I864 FORM &PAY FEE 88$: 25 AUG 2013
آقا فربد توی یک مطالبی که برای همین آنلاین نوشته اسم کشورهایی که می تونند به صورتی اینترنتی کاراشون رو انجام بدن نوشته. شامل ما ایرانی ها نمی شه.
سفرنامه

پاسخ
تشکر کنندگان: 5ina ، sepideh IR ، romance33
آلاله خانم
من ندیم چیزی که نوشته باشه که شامل ما ایرانی ها نمی شه.
در هر صورت تو process ما نوشته online پر کنید confirmation با خودتون ببرید سفارت .
خیلی نگران شدم اگه link اسم کشورهایی که می تونند به صورتی اینترنتی کاراشون رو انجام بدن بزارید ممنون میشم
پاسخ
تشکر کنندگان: sepideh IR ، romance33
(2013-09-13 ساعت 13:01)farbod_frz نوشته:  آلاله خانم
من ندیم چیزی که نوشته باشه که شامل ما ایرانی ها نمی شه.
در هر صورت تو process ما نوشته online پر کنید confirmation با خودتون ببرید سفارت .
خیلی نگران شدم اگه link اسم کشورهایی که می تونند به صورتی اینترنتی کاراشون رو انجام بدن بزارید ممنون میشم
یعنی صبا امنیا علی کجایین که بیایین با هم به بد بختی و بد شانسی مون زار بزنیم.
ای خدا چرا هر چی بلا بود سر ما اومد.
کجا رفته انصافت؟
آقا فربد و تمام دوستانی که می خوان اقدام کنن دیگه فرم به اسم DS230 وجود نداره و خیلی راحت شما باید فرم DS260 رو به صورت آنلاین پر کنید و مدارکتون رو اینترنتی بفرستین. خدایا می خوام گریه کنم .
یعنی تو روح این شانس ما.Sad
این که بهت گفتم برای کشور ما نبوده. وقتی که ما می رفتیم پر کنیم می گفت برای شما فعال نیست. ولی الان کلا یک حالت داره اونم آنلاینه
http://travel.state.gov/visa/immigrants/..._3190.html
سفرنامه

پاسخ
تشکر کنندگان: sepideh IR ، alitg ، omnia ، romance33 ، حاجی واشنگتن
احتمالا وقتی پروسه طاقت فرسا ویزا گرفتن ما تموم شد بعد به همه می گن تورو خدا جان ما لطف کنین بدون هیچی بیاین امریکا
سفرنامه

پاسخ
تشکر کنندگان: sepideh IR ، alitg ، omnia ، romance33
(2013-09-13 ساعت 13:58)alaleh_al نوشته:  احتمالا وقتی پروسه طاقت فرسا ویزا گرفتن ما تموم شد بعد به همه می گن تورو خدا جان ما لطف کنین بدون هیچی بیاین آمریکا
عالی بود . خیلی خندیدم خوب بود . بابا جان آروم باش . Smile
نوع ویزا: F2A
تاریخ ارسال مدارک : سپتامبر2011
تاریخ approve: آپریل 2013
دریافت شماره کیس : می 2013
تاریخ مصاحبه: نوامبر 2013
کلیر بعد 190 روز
پاسخ
تشکر کنندگان: omnia ، alaleh_al ، romance33

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان