کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
ازدواج با کسی که گرین کارت دارد
کلنل جان شما هم به زودی ایشالله کامپلیت میشی .خیلی زود . من بالا منبر نمیرم که زود میگذره بعداً میخندین چرا خودتون رو اذیت کردین . چون اعتقاد دارم آدم خیلی اذیت میشه و هیچی مثل انتظار نیست . میگذره ولی خیلی سخت . ولی خوب....
این نیز بگذرد...
پاسخ
تشکر کنندگان: sepideh IR ، romance33 ، mz64 ، Colonel
أمنيا جان برادر خيلي خيلي تبريك مبااااااااركه ديگه راحت شدي بابا كامپيليت?
اميدوارم هميشه اينجوري شاد و شنگول باشي
راستش منم باز چك ليست خوردم يكي به خاطر اينكه نوشته ds260 رو بايد به جاي ds230 بفرستم !!!!! در صورتيكه يه بار بعد چك ليست به ما ميل داده بودن كه ds230 رو گرفتيم و تا ارسال اون ترجمه ها وقت اينترويو داده نميشه و جالب ترين قسمت قضيه يه صفحه از فرم i864 رو گم كردن و خواستن دوباره بفرستيم ? يعني چي و ...... رو من هم نمي دونم
از صميم قلبم اميدوارم هميشه اين تاپيك شاد و پرانرژي باشه همه بچه ها مخصوصا قديميا زود زود پرواز به مقصد داشته باشن ?
--------------------------------------------------------------------------------
نوع ویزا: F2A
تاریخ ارسال مدارک : سپتامبر2011
تاریخ approve: آپریل 2012
دریافت شماره کیس : جولای 2012
پاسخ
تشکر کنندگان: alaleh_al ، sepideh IR ، romance33
صبا جان اشکال نداره تو هر چیزی یه خیری هست . زود درست میشه . این قانون جدیده که اگه تا قبل 1 سپتامبر iv ds 230 اپروو نشه باید یه ds260 هم پر کنی . ما رو کشتن با بازیهاشون . ولی زود همه چی تموم میشه . تا نیای ما جایی نمیریم خیالت راحت خواهر صبا ....
پاسخ
تشکر کنندگان: alaleh_al ، sepideh IR ، romance33
(2013-09-14 ساعت 11:07)saba.m نوشته:  أمنيا جان برادر خيلي خيلي تبريك مبااااااااركه ديگه راحت شدي بابا كامپيليت?
اميدوارم هميشه اينجوري شاد و شنگول باشي
راستش منم باز چك ليست خوردم يكي به خاطر اينكه نوشته ds260 رو بايد به جاي ds230 بفرستم !!!!! در صورتيكه يه بار بعد چك ليست به ما ميل داده بودن كه ds230 رو گرفتيم و تا ارسال اون ترجمه ها وقت اينترويو داده نميشه و جالب ترين قسمت قضيه يه صفحه از فرم i864 رو گم كردن و خواستن دوباره بفرستيم ? يعني چي و ...... رو من هم نمي دونم
از صميم قلبم اميدوارم هميشه اين تاپيك شاد و پرانرژي باشه همه بچه ها مخصوصا قديميا زود زود پرواز به مقصد داشته باشن ?
الهی آلاله بمیره برات که این جوری نطقت کور شده. صبایی که همیشه فعال بوده دیگه هیچ خط خبری ازش نیست.
اینی که گفتی اصلا خبر خوبی نبود. واقعا کاراشون رو اعصابه.
دل داری بی خودی نمی دم. می دونم چه حالی داری. هر چی فحش می خوای بدی بگو به من خالی بشی. فکر کن من nvc هستم Big Grin
من راضیم.
به قول امنیا ما پیشتا مِمانم تا شما ورنخازِن بین ما جایی نِمِرم.
شماره کیس دایی جان: ***201304_ابوظبی_4 نفر _مصاحبه:7 feb_کلرینس:29 may- دریافت ویزا: 19 jun_ ورود به امریکا:15 سپتامبر
نوع ویزا خودم: F2A_ارسال مدارک: Aug 2011 _دریافت شماره کیس : jun 2012_کارنت:جولای2013_ کامپیلیت: 5 سپتامبر 2013_ دریافت نامه مصاحبه: 3 اکتبر_مصاحبه:24 نوامبر_ ویزا یک ضربBig Grin
سفرنامه

پاسخ
تشکر کنندگان: omnia ، sepideh IR ، alitg ، romance33
آلاله من هنوز ایمیل نگرفتم . تلفنی گفت بهم ...
پاسخ
تشکر کنندگان: romance33
(2013-09-14 ساعت 12:47)omnia نوشته:  آلاله من هنوز ایمیل نگرفتم . تلفنی گفت بهم ...
اونی که تلفنی می گه درسته. همونه.
منم ایمیل اصل کاریو روز 25 ام گرفتم. من 2تا میل داشتم.
نگران نباش همونی که اون گفته درسته.
شماره کیس دایی جان: ***201304_ابوظبی_4 نفر _مصاحبه:7 feb_کلرینس:29 may- دریافت ویزا: 19 jun_ ورود به امریکا:15 سپتامبر
نوع ویزا خودم: F2A_ارسال مدارک: Aug 2011 _دریافت شماره کیس : jun 2012_کارنت:جولای2013_ کامپیلیت: 5 سپتامبر 2013_ دریافت نامه مصاحبه: 3 اکتبر_مصاحبه:24 نوامبر_ ویزا یک ضربBig Grin
سفرنامه

پاسخ
تشکر کنندگان: sepideh IR ، romance33
دوستان شما کپی شناسنامه petitioner( همسرتون) رو به nvc فرستادین چون همسر من تو آمریکا نداره ایرانه , ترجمه بکنم بفرستم؟
پاسخ
من ترجمه شده رو فرستادم .
پاسخ
(2013-09-14 ساعت 13:38)alaleh_al نوشته:  
(2013-09-14 ساعت 12:47)omnia نوشته:  آلاله من هنوز ایمیل نگرفتم . تلفنی گفت بهم ...
اونی که تلفنی می گه درسته. همونه.
منم ایمیل اصل کاریو روز 25 ام گرفتم. من 2تا میل داشتم.
نگران نباش همونی که اون گفته درسته.
امنیا جان من 23 آگست مدارکم دستشون رسیده 20 سپتمبر 20 روز کاریش تموم میشه بعد اون زنگ بزنم یا الان هم میتونم زنگ برنم؟
تاریخ approve: آپریل 2013
دریافت شماره کیس : می 2013
تاریخ مصاحبه: نوامبر 2013
کلیر بعد 190 روز
پاسخ
مهم اینه که کی وارد سیستم بشه . از اون روز حساب میشه .
پاسخ
Smile 
Coolبچه‌ها از زمان اپرو شدن تا دریافت نامهٔ مصاحبه در حال حاضر چقدر طول می‌کشه؟ الان کیس شوهرم تقریبا ۳ روز که اپرو شده.
پاسخ
تشکر کنندگان: romance33 ، sepideh IR
(2013-09-14 ساعت 14:06)farbod_frz نوشته:  دوستان شما کپی شناسنامه petitioner( همسرتون) رو به nvc فرستادین چون همسر من تو آمریکا نداره ایرانه , ترجمه بکنم بفرستم؟

ترجمه +کپی برابراصل
ارسال مدارک F2A (همسرم): 4Sep ,2013, رسید مدارک: 9Sep, 2013,  اپرو: 9Oct, 2013 , دریافت کیس نامبر (سفارت ابوظبی): 18Nov, 2013
پرداخت 22Nov, 2013: DS 261 $88  ,پرداخت 230$ :2013, Dec 11, ارسال مدارک: 2013, 19 Dec , تکمیل پرونده: 2014, 27 NVC) Jan). تاریخ مصاحبه 2015, Jun 3 , کلیر 1Sep, 2015Big Grin، تاریخ ویزا 2015, 9Sep
سفرنامه
لیست تمام مدارک ارسالی به USCIS , NVC ,و مدارک مدیکال و روز مصاحبه ویزای ازدواج Interview Questions+

پاسخ
(2013-09-13 ساعت 22:32)omnia نوشته:  بهش گفتم ميشه دوباره تكرار كني ،دوباره تكرار كرد ، گفتم نه شمرده بگو ، اونم گفت
Your case in completed and refers to time scheduling for setting interview .
بازم خواهش كردم تكرار كنه چون از جملش خوشم ميىومد،خيي خوشم اومد از جملش
بله بچه ها كيس ما هم گويا بعد دو سال رفت قاطي مصاحبه و اين برنامه ها ، به اميد كيس كامپليت همه ،از جمله صبا كلنل علي و .....

هورااااااااااا دوست عزیز تبریک میگم وخیلی خوشحالم واست به امید ویزای یک ضربWink
ازدواجیF2A،تاریخ ارسال مدارک بهJuly 29,2013: USCIS،تاریخ دریافت رسید نامبر:August 6, 2013،PD: August 1,2013 approve:August 21,2013دریافت کیس نامبر: October 8, 2013،پرکردن فرم DS-261: 14 OCT 2013 ،پرداخت 88$: 21OCT 2013این داستان ادامه دارد (لطفا توی پیام خصوصی سوال مهاجرتی نپرسید)csc,ptt برای آنکارا
پاسخ
تشکر کنندگان: kamalir36 ، omnia ، حاجی واشنگتن
(2013-09-13 ساعت 22:32)omnia نوشته:  بهش گفتم ميشه دوباره تكرار كني ،دوباره تكرار كرد ، گفتم نه شمرده بگو ، اونم گفت
Your case in completed and refers to time scheduling for setting interview .
بازم خواهش كردم تكرار كنه چون از جملش خوشم ميىومد،خيي خوشم اومد از جملش
بله بچه ها كيس ما هم گويا بعد دو سال رفت قاطي مصاحبه و اين برنامه ها ، به اميد كيس كامپليت همه ،از جمله صبا كلنل علي و .....

تبریک می گم دوست عزیز
بالاخره انتظارت به سر رسید. به امید ویزای یک ضرب و شروع زندگی جدید پر از سلامتی و موفقیت در آمریکا
کیس :IR1 -ارسال مدارک: 14 نوامبر 2012 -اپروو : 7 مارچ 2013- تکمیل مدارک بعد از یک سال و 5 ماه و انتقال سفارت از آنکارا به ایروان- دریافت ویزا: ۱۰ آپریل ۲۰۱۴-ورود به آمریکا: اول آگوست ۲۰۱۴-دریافت گرین کارت: ۶ سپتامبر ۲۰۱۴
پاسخ
تشکر کنندگان: omnia ، romance33
(2013-09-14 ساعت 19:04)omnia نوشته:  مهم اینه که کی وارد سیستم بشه . از اون روز حساب میشه .
از کجا باید بفهمم کی وارد سیستم شده؟
تاریخ approve: آپریل 2013
دریافت شماره کیس : می 2013
تاریخ مصاحبه: نوامبر 2013
کلیر بعد 190 روز
پاسخ

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان