کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
آزمایشهای پزشکی
(2013-10-16 ساعت 23:27)zahrar نوشته:  سلام.كسي ميدونه هزينه مديكال چقدره؟پسرم 6 سالشه من و شوهرم.و يكروزه آمادست؟ما مصاحبمون يكشنبه هست.كي براي انجام مديكال اونجا باشيم؟
دوست عزیز اگر به سایت دکتری که قراره مدیکالتون اونجا انجام بشه برین قیمت ها را نوشته. من آزمایشگه های دیگه خبر ندارم ولی دکتر اونگان در آنکارا جواب آزمایش بزرگسال را فردا می داد و بچه ها را اگر مثلا 2شنبه مدیکالتون بود 5شنبه میداد. هزینه اش هم بستگی به واکسن هایی که می زدین و نوع آزمایش ها متفاوته.
2013
The tragedy of life is not death but what WE LET die inside of us while we live
پاسخ
تشکر کنندگان: amjad ، sepideh IR ، minoo meh
(2013-09-01 ساعت 22:10)minoo meh نوشته:  
(2013-09-01 ساعت 18:12)amjad نوشته:  [quote='minoo meh' pid='406176' dateline='1378037008']

ميخواستم سوال کنم آيا هنگاميکه شماره ما در سايت اعلام شود با توجه به طولاني شدن پروسه کليرنس، لازم است مجددا" مديکال انجام دهيم يا اينکه همان يکبار کافيست؟آيا من به تنهايي ميتوانم براي دريافت گرين کارتها اقدام کنم يا بايد همگي براي انجام مجدد مديکال در ابوظبي حضور پيدا کنيم؟ممنون ميشوم اگر سوال من را جواب بدهيد
با سلام
اعتبار مدیکال ابوظبی و ایروان یکساله است
شما به تنهائی با در دست داشتن کپی پاس و کارت شناسائی میتونید ویزا هارو بگیرین
موفق باشید

سلام. بچه ها این درسته؟ اعتبار مدیکال ابوظبی و ایروان یکساله؟ بعد آنکارا شش ماه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
Approval Date: 23 Sep 2009
Prioty Date = 12 Sep 2001
Interview Date : 12 Jan 2014
کلیر 22 اکتبرBig GrinBig Grin
پاسخ
تشکر کنندگان: sepideh IR ، Shahabpk
(2013-12-05 ساعت 00:37)arsia نوشته:  
(2013-09-01 ساعت 22:10)minoo meh نوشته:  
(2013-09-01 ساعت 18:12)amjad نوشته:  [quote='minoo meh' pid='406176' dateline='1378037008']
اعتبار مدیکال ابوظبی و ایروان یکساله است
سلام. بچه ها این درسته؟ اعتبار مدیکال ابوظبی و ایروان یکساله؟ بعد آنکارا شش ماه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
درست دوست محترم ، اون زمان اینجوری بود ولی الان فکر نمیکنم !
مهاجر خانوادگی (F3) ساکن لانگ ایلند نیویورک و به زودی دالاس ، تقاضای اولیه سپتامبر 2002 - صدور ویزا نوامبر 2014
پاسخ
تشکر کنندگان: sepideh IR ، frozen mind ، minoo meh ، Shahabpk
دوستان عزيز با تجربه، كسي ميدونه دقيقا از چقدر قبل از زمان مصاحبه خوبه كه بريم پاستور و كاراي واكسن رو شروع كنيم؟
Category: F1
تاریخ مصاحبه: Feb 2014
پاسخ
تشکر کنندگان: sepideh IR ، minoo meh
(2013-12-08 ساعت 13:30)rezaenzo نوشته:  دوستان عزيز با تجربه، كسي ميدونه دقيقا از چقدر قبل از زمان مصاحبه خوبه كه بريم پاستور و كاراي واكسن رو شروع كنيم؟

سلام دوست عزيز،من در مورد سوال شما تجربه تلخي دارم که برايتان بازگو ميکنم به اميد اينکه شما اشتباه ما را انجام ندهيد.من و همسر و دخترم در تاريخ 20 فروردين در ابوظبي مصاحبه داشتيم.با توجه به تعطيل بودن کشورمان درايام عيد نوروز، اواخر اسفند براي تزريق واکسن ها به اينستيتو پاستور مراجعه کرديم.تعدادي از واکسن ها را آنجا و تعداي را در کلينيکي واقع در اشرفي اصفهاني تزريق کرديم.جمعا" شد حدود 250 هزار تومان.تست آنتي بادي آبله مرغان هم براي خودم و همسرم انجام دادند و براي دخترم به اشتباه !!!گفتند لازم نيست!!!!با خوشحالي رفتيم ابوظبي و در اين انديشه بوديم که هيچ واکسني نبايد بزنيم.دکتر بعد از ديدن کارت واکسن ها گفت چون شما حدود يکماه قبل همه واکسن ها را زده ايدالان بايد همه دوباره تجديد شوند!!!دخترم هم که به فرمايش مسئولين پاستور تست آنتي بادي نداده بود واکسن آبله مرغان دريافت کرد!!! 2.000 درهم فقط هزينه واکسن هايمان شد!!!هزينه معاينه دکتر و عکس قفسه سينه و آزمايش خون هم جداگانه دريافت شد که فکر کنم حدودا" رويهم با واکسن ها 4.000 درهم شد.توصيه من به شما دوست عزيز اينست که :
1)حتما" حتما" نزديک زمان مصاحبه واکسن هايتان را بزنيد تا آن فاصله يکماه طي نشده باشد ونياز به تجديد نباشد
2)حتما" همگي تست آنتي بادي آبله مرغان انجام دهيد.در اينصورت از واکسن گرانقيمت آبله مرغان معاف خواهيد شد
به اميد موفقيت شما دوست عزيز
کتگوري:F4
تاييد درخواست اوليه: 2001 feb
تاريخ تکميل مدارک: oct 2010
تاريخ مصاحبه: ابوظبيapril 10 , 2013
تاريخ كليرنس: jan 15 , 2014
تاريخ دريافت ويزا: feb 13 , 2014
تاریخ ورود به آمریکا:july 6, 2014
لس آنجلس، کالیفرنیا
پاسخ
تشکر کنندگان: sepideh IR ، قصه گو ، rezaenzo ، Shahabpk
(2013-12-08 ساعت 13:30)rezaenzo نوشته:  دوستان عزيز با تجربه، كسي ميدونه دقيقا از چقدر قبل از زمان مصاحبه خوبه كه بريم پاستور و كاراي واكسن رو شروع كنيم؟

اگه هپاتيت زده باشيد همون سه ماه قبل از مصاحبه خوبه.دكتر طاهر نژاد توي پاستور تجريش بهتون ميگه چكار كنيد.اصلاً نگران نباشيد.واكسن آنفولانزا سه هفته يا يك ماه قبل از مصاحبه،mmr حتماً دو نوبت به فاصله ي يك ماه از هم،TD هم دو هفته قبل از مصاحبه ، تست آبله مرغان هم انجام بديد.
**24/خودم/ سه نفر/ابوظبی/ نوامبر/ برگه ی سفید/ كلير بعد از ١٩٢ روز/ ورود به آمريكا: ٢٩ آگوست ٢٠١٤
پاسخ
تشکر کنندگان: sepideh IR ، rezaenzo ، amjad ، Shahabpk
(2013-12-08 ساعت 18:40)قصه گو نوشته:  

اگه هپاتيت زده باشيد همون سه ماه قبل از مصاحبه خوبه.دكتر طاهر نژاد توي پاستور تجريش بهتون ميگه چكار كنيد.اصلاً نگران نباشيد.واكسن آنفولانزا سه هفته يا يك ماه قبل از مصاحبه،mmr حتماً دو نوبت به فاصله ي يك ماه از هم،TD هم دو هفته قبل از مصاحبه ، تست آبله مرغان هم انجام بديد.

سلام دوست عزیز
لطفا" کمی من را راهنمایی کنید
هیپاتیت را سال 1371 در 3 نوبت زدیم آیا باز هم لازم است که بزنیم؟البته بچه ها در سال 86 زدند . در خصوص واکسن آنفولانزا ما همگی در مهر ماه تزریق را انجام داده ایم و اصلا" از لحاظ پزشکی بایستی اواخر شهریور یا مهر ماه تزریق شود و تا پایان آن سال بدن آنتی ویروس ان را دارد پس یکماه قبل از مصاحبه که میفرمایید را متوجه نمی شم . TD را من متوجه نشدم ممکنه کمی توضیح بدید.تست آبله مرغون را هم انجام میدیم آیا در کارت زرد انسیتو پاستور قید میشه؟
ممنون از کمکتون دوست عزیز
PD DATE: 24 SEP 2001
APPROVAL NOTE: 10 JUN 2009
INTERVIEW DATE : 8 JANUARY 2014
Clearance date: 3 jun2014
print visa: 15 jun 2014
Flight date: 30 jun 2014
پاسخ
تشکر کنندگان: sepideh IR ، قصه گو

مينو خانوم و قصه گوي عزيز خيلي زياد ممنون از راهنمايياتون ، فقط الان يه تناقضي پيش اومد، قصه گوي عزيز يعني شما ميفرماييد كه MMR رو بايد تو يك دوره 2 ماهه بزنم و كلا’ هم از 3 ماه قبل از مصاحبه برم پاستور؟
پاسخ
تشکر کنندگان: sepideh IR ، قصه گو ، minoo meh ، Shahabpk
(2013-12-09 ساعت 13:25)rezaenzo نوشته:  

مينو خانوم و قصه گوي عزيز خيلي زياد ممنون از راهنمايياتون ، فقط الان يه تناقضي پيش اومد، قصه گوي عزيز يعني شما ميفرماييد كه MMR رو بايد تو يك دوره 2 ماهه بزنم و كلا’ هم از 3 ماه قبل از مصاحبه برم پاستور؟
درمورد هپاتيت همون سه نوبت براي كل عمر تون كافيه!در مورد آنفولانزا اگه يك ماه قبل از مصاحبه انجام بشه خيلي بهتره ولي حالا كه زديد ايرادي نيست.mmr بايد دو نوبت زده بشه به فاصله ي يك ماه مهم نيست چقدر قبل از مصاحبه.ترجيحاً اوليش دوماه و دوميش يك ماه قبل از مصاحبه باشه .تست آبله مرغان كه انجام داديد بهتون نامه ميدن كه در اون قيد شده قبلاً گرفتيد يا خير كه اين نامه را nmc از شما ميخواد و اگه قبلاً نگرفته ايد همونجا بهتون ميزنن به قيمت ٢٥٠درهم. واكسن td همونطور كه گفتم بنا بر سخنان دكتر بايد دو هفته قبل از مصاحبه زده بشه.و در آخر اين كه اگه گفتم حدوداً سه ماه قبل از مصاحبه بريد پاستور به خاطر اينه كه دكتر خيلي خوب راهنماييتون مي كنه و كارهاتونو با آرامش انجام ميديد.موفق باشيد.
**24/خودم/ سه نفر/ابوظبی/ نوامبر/ برگه ی سفید/ كلير بعد از ١٩٢ روز/ ورود به آمريكا: ٢٩ آگوست ٢٠١٤
پاسخ
تشکر کنندگان: rezaenzo ، ffrfar ، sepideh IR ، Shahabpk ، sheghi

با احترام به نظرات دوستان ، من تجربه خودمو براتون تعريف کردم.شما از دکترهاي پاستور سوال کنيد چجوري واکسن هاتونو بزنيد که نيازي به تزريق آنها در زمان مصاحبه نباشه چون هزينه واکسن در دوبي بسيار گران تر از ايرانه
لس آنجلس، کالیفرنیا
پاسخ
تشکر کنندگان: amjad ، sepideh IR ، rezaenzo ، Shahabpk
(2013-12-10 ساعت 11:32)minoo meh نوشته:  

با احترام به نظرات دوستان ، من تجربه خودمو براتون تعريف کردم.شما از دکترهاي پاستور سوال کنيد چجوري واکسن هاتونو بزنيد که نيازي به تزريق آنها در زمان مصاحبه نباشه چون هزينه واکسن در دوبي بسيار گران تر از ايرانه

شما تجربه خيلي مهمي رو مطرح كردين، ممنون ازتون، من به هر حال بايد يه سر به پاستور بزنم و تا اونجاييكه ممكنه نزديك زمان مصاحبه واكسنا رو بزنم
پاسخ
تشکر کنندگان: minoo meh
(2013-12-08 ساعت 14:33)minoo meh نوشته:  

سلام دوست عزيز،من در مورد سوال شما تجربه تلخي دارم که برايتان بازگو ميکنم به اميد اينکه شما اشتباه ما را انجام ندهيد.من و همسر و دخترم در تاريخ 20 فروردين در ابوظبي مصاحبه داشتيم.با توجه به تعطيل بودن کشورمان درايام عيد نوروز، اواخر اسفند براي تزريق واکسن ها به اينستيتو پاستور مراجعه کرديم.تعدادي از واکسن ها را آنجا و تعداي را در کلينيکي واقع در اشرفي اصفهاني تزريق کرديم.جمعا" شد حدود 250 هزار تومان.تست آنتي بادي آبله مرغان هم براي خودم و همسرم انجام دادند و براي دخترم به اشتباه !!!گفتند لازم نيست!!!!با خوشحالي رفتيم ابوظبي و در اين انديشه بوديم که هيچ واکسني نبايد بزنيم.دکتر بعد از ديدن کارت واکسن ها گفت چون شما حدود يکماه قبل همه واکسن ها را زده ايدالان بايد همه دوباره تجديد شوند!!!دخترم هم که به فرمايش مسئولين پاستور تست آنتي بادي نداده بود واکسن آبله مرغان دريافت کرد!!! 2.000 درهم فقط هزينه واکسن هايمان شد!!!هزينه معاينه دکتر و عکس قفسه سينه و آزمايش خون هم جداگانه دريافت شد که فکر کنم حدودا" رويهم با واکسن ها 4.000 درهم شد.توصيه من به شما دوست عزيز اينست که :
1)حتما" حتما" نزديک زمان مصاحبه واکسن هايتان را بزنيد تا آن فاصله يکماه طي نشده باشد ونياز به تجديد نباشد
2)حتما" همگي تست آنتي بادي آبله مرغان انجام دهيد.در اينصورت از واکسن گرانقيمت آبله مرغان معاف خواهيد شد

دوست عزیز میتونید بفرمایید دخترتون زیر 15 سال بود؟ و آیا بچه های زیر 15 سال را هم آزمایش خون میکنند؟
PD DATE: 24 SEP 2001
APPROVAL NOTE: 10 JUN 2009
INTERVIEW DATE : 8 JANUARY 2014
Clearance date: 3 jun2014
print visa: 15 jun 2014
Flight date: 30 jun 2014
پاسخ
تشکر کنندگان: minoo meh
(2013-12-29 ساعت 12:56)Siamak A نوشته:  
(2013-12-08 ساعت 14:33)minoo meh نوشته:  

دوست عزیز میتونید بفرمایید دخترتون زیر 15 سال بود؟ و آیا بچه های زیر 15 سال را هم آزمایش خون میکنند؟

دختر من 18 سال داشتند اما تا جايي که اطلاع دارم ازمايش خون براي همه اجباريست
لس آنجلس، کالیفرنیا
پاسخ
تشکر کنندگان: Shahabpk
با سلام ، من هفته ديگه در انكارا وقت مصاحبه دارم ، و از اونجا كه در مورد كارت واكسيناسيون شنيده بودم يكماه پيش رفتم انستيتو پاستور ، ولي خانم دكتر گفتن بايد زودتر واكسن مي زديد ، سفارت كارت واكسن يكماه قبل از مصاحبه رو نمي پذيره ، براي همين من هم واكسن نزدم ، حالا به نظر شما با توضيحاتي كه دادين الان واكسن بزنم فايده داره يا نه ؟ ممنون مي شم راهنمايي كنيد .
با سپاس
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2014-01-09 ساعت 23:12)Ariel.V نوشته:  با سلام ، من هفته ديگه در انكارا وقت مصاحبه دارم ، و از اونجا كه در مورد كارت واكسيناسيون شنيده بودم يكماه پيش رفتم انستيتو پاستور ، ولي خانم دكتر گفتن بايد زودتر واكسن مي زديد ، سفارت كارت واكسن يكماه قبل از مصاحبه رو نمي پذيره ، براي همين من هم واكسن نزدم ، حالا به نظر شما با توضيحاتي كه دادين الان واكسن بزنم فايده داره يا نه ؟ ممنون مي شم راهنمايي كنيد .
با سپاس

باسلام
ببینید تو سایت دکتر آنکارا نوشته حداقل 1 ماه قبل از وقت دکتر واکسن نزنید. اینم سایت:
http://www.doctorun.com/en/vaccinations
من خودم یکسال قبل مصاحبه واکسن ها رو زده بودم که همه رو هم قبول کردن فقط تست آبله مرغان ایران رو قبول نمیکنند.
موفق باشیدSmile
پاسخ
تشکر کنندگان: free pigeon

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان