کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
آزمایشهای پزشکی
دوستان عزیز واکسن زده! لطفاً یه سوال: MMR رو کجا زدین؟! هر جا میرم یا ندارن یا نمیزنن!
Category: F1
تاریخ مصاحبه: Feb 2014
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2014-01-16 ساعت 14:31)rezaenzo نوشته:  دوستان عزیز واکسن زده! لطفاً یه سوال: MMR رو کجا زدین؟! هر جا میرم یا ندارن یا نمیزنن!
بیمارستانهای هلال احمر علاوه بر مننژیت ام ام ار هم میزنن ، ما تو ولیعصر رفتیم بالاتر از ونک ، صبح زود نوبت گرفتیم ، سوال کردن مسافر مکه هستین گفتیم آره - اما مطمئن ترین جا پزشکان متخصص اطفال هستن و کلینیک 16 آذر دانشگاه تهران
مهاجر خانوادگی (F3) ساکن لانگ ایلند نیویورک و به زودی دالاس ، تقاضای اولیه سپتامبر 2002 - صدور ویزا نوامبر 2014
پاسخ
تشکر کنندگان: rezaenzo ، Nightsky007
با تشکر از امجد عزیز،ظاهراً هلال احمر دیگه واکسن MMR رو نمیزنه. من رفتم کلینیک غرب تو خیابون شیراز زدم. فقط یه سوالی: اگه همه واکسنا رو اینجا درست بزنیم هزینه مدیکال تو دبی چقدر میشه؟ به یکیشون که اتفاقاً فارسی هم جواب میده ایمیل زدم گفت ۹۰۰ درهم. یکم پرت گفت به نظرم!
پاسخ
تشکر کنندگان: amjad ، Nightsky007
(2014-01-16 ساعت 15:07)amjad نوشته:  
(2014-01-16 ساعت 14:31)rezaenzo نوشته:  دوستان عزیز واکسن زده! لطفاً یه سوال: MMR رو کجا زدین؟! هر جا میرم یا ندارن یا نمیزنن!
بیمارستانهای هلال احمر علاوه بر مننژیت ام ام ار هم میزنن ، ما تو ولیعصر رفتیم بالاتر از ونک ، صبح زود نوبت گرفتیم ، سوال کردن مسافر مکه هستین گفتیم آره - اما مطمئن ترین جا پزشکان متخصص اطفال هستن و کلینیک 16 آذر دانشگاه تهران
کلینیک خیابان 16 آذر منتها فقط صبح چهارشنبه ها هست تا اونجا که یادم بود.مراکز خانه بهداشت و متخصص اطفال هم ترزیق میکنند.من خودم رفتم کلینیک غرب خیابان ملاصدرا-خیابان شیراز شمالی کیلینیک غرب- اونجا بعدازظهرها هست ساعت 6:30 - 4 مبلغش هم 30 هزارتومن بود.یادتون باشه از دکتر گواهی ترزیق بگیرید وبعد ببرید انیستستو وارد کارتتون بکنه.
مکان مصاحبه: آنکارا---> ایروان ایالت:کالیفرنیا-ارواین
انتخاب صندلی مناسب در هواپیما
سفرنامه ایروان ----- لاتاری از آغاز تا پایان
پاسخ
تشکر کنندگان: amjad ، Nightsky007 ، Bahar JJ
(2014-01-19 ساعت 11:33)rezaenzo نوشته:  اگه همه واکسنا رو اینجا درست بزنیم هزینه مدیکال تو دبی چقدر میشه؟ به یکیشون که اتفاقاً فارسی هم جواب میده ایمیل زدم گفت ۹۰۰ درهم. یکم پرت گفت به نظرم!
ابوظبی رو نمیدونم ، بهترین جا برای پاسخ شما تاپیک واکسیناسیون لاتاری 2014 هست - موفق باشی
مهاجر خانوادگی (F3) ساکن لانگ ایلند نیویورک و به زودی دالاس ، تقاضای اولیه سپتامبر 2002 - صدور ویزا نوامبر 2014
پاسخ
(2014-01-19 ساعت 13:30)amjad نوشته:  
(2014-01-19 ساعت 11:33)rezaenzo نوشته:  اگه همه واکسنا رو اینجا درست بزنیم هزینه مدیکال تو دبی چقدر میشه؟ به یکیشون که اتفاقاً فارسی هم جواب میده ایمیل زدم گفت ۹۰۰ درهم. یکم پرت گفت به نظرم!
ابوظبی رو نمیدونم ، بهترین جا برای پاسخ شما تاپیک واکسیناسیون لاتاری 2014 هست - موفق باشی
نه پرت نگفت، بخاطر اينكه فقط400 درهم هزينه معاينه دكتر شوكلاست Big Grin .حدود 200 درهم هزينه عكس از قفسه سينه و اگر اشتباه نكنم حدود 150 درهم هزينه آزمايش خون ميشه.در ضمن اونا تا جايي كه بتونن مي گردن يك واكسني چيزي پيدا مي كنند كه هر چه بيشتر ازتون هزينه مديكال دريافت كنند.ما با اينكه تمام واكسن ها رو پاستور زده بوديم بازم بهمون واكسن زدند.البته ما بدشانسي آورديم چون خيلي از بچه ها رو ديدم كه بهشون واكسن نزدند اما بلاخره هزينه مديكال حدود همين چيزي ميشه كه بهتون گفتند دوست عزيز
کتگوري:F4
تاييد درخواست اوليه: 2001 feb
تاريخ تکميل مدارک: oct 2010
تاريخ مصاحبه: ابوظبيapril 10 , 2013
تاريخ كليرنس: jan 15 , 2014
تاريخ دريافت ويزا: feb 13 , 2014
تاریخ ورود به آمریکا:july 6, 2014
لس آنجلس، کالیفرنیا
پاسخ
تشکر کنندگان: amjad ، rezaenzo ، Nightsky007
نه پرت نگفت، بخاطر اينكه فقط400 درهم هزينه معاينه دكتر شوكلاست Big Grin .حدود 200 درهم هزينه عكس از قفسه سينه و اگر اشتباه نكنم حدود 150 درهم هزينه آزمايش خون ميشه.در ضمن اونا تا جايي كه بتونن مي گردن يك واكسني چيزي پيدا مي كنند كه هر چه بيشتر ازتون هزينه مديكال دريافت كنند.ما با اينكه تمام واكسن ها رو پاستور زده بوديم بازم بهمون واكسن زدند.البته ما بدشانسي آورديم چون خيلي از بچه ها رو ديدم كه بهشون واكسن نزدند اما بلاخره هزينه مديكال حدود همين چيزي ميشه كه بهتون گفتند دوست عزيز
[/quote]

عجب!! تشکر مجدد مینو خانوم،پس شما رفتین New Medical Center. من با Mideast Polyclinic تماس گرفتم. راستش از زمان مصاحبه پدر و مادرم فقط یادمه که هزینه خیلی کمتر بود. حدوداً ۸ سال پیش بود. فقط میبخشید من یه سوال دیگه ام ازتون داشتمRolleyes، میخواستم ببینم شما که ابوظبی مصاحبه داشتین قبلش تو سایت usvisa-info.com ثبت نام کرده بودین برای پست؟ کلاً قبل مصاحبه هزینه ای باید بدیم؟ اینجا که چیزی نخواست!
پاسخ
تشکر کنندگان: minoo meh ، Nightsky007
(2014-01-19 ساعت 23:29)rezaenzo نوشته:  
(2014-01-19 ساعت 13:37)minoo meh نوشته:  

عجب!! تشکر مجدد مینو خانوم،پس شما رفتین New Medical Center. من با Mideast Polyclinic تماس گرفتم. راستش از زمان مصاحبه پدر و مادرم فقط یادمه که هزینه خیلی کمتر بود. حدوداً ۸ سال پیش بود. فقط میبخشید من یه سوال دیگه ام ازتون داشتمRolleyes، میخواستم ببینم شما که ابوظبی مصاحبه داشتین قبلش تو سایت usvisa-info.com ثبت نام کرده بودین برای پست؟ کلاً قبل مصاحبه هزینه ای باید بدیم؟ اینجا که چیزی نخواست!
[/quote]
نه Big Grin من خودم هم بعد از مصاحبه ثبت نام کردم و پولي هم پرداخت نکردم.در حقيقت اين ثبت نام فقط براي تعيين اداره پستي که مي خواهيد پاس هاتونو تحويل بگيريد و همچنين ردگيري گذرنامه هاتون بعد از تحويل به سفارت است Smile
کتگوري:F4
تاييد درخواست اوليه: 2001 feb
تاريخ تکميل مدارک: oct 2010
تاريخ مصاحبه: ابوظبيapril 10 , 2013
تاريخ كليرنس: jan 15 , 2014
تاريخ دريافت ويزا: feb 13 , 2014
تاریخ ورود به آمریکا:july 6, 2014
لس آنجلس، کالیفرنیا
پاسخ
خسته نباشین.سوال اول من در تاریخ 2 مارچ مصاحبه دارم.آیا دو روز قبلش برای دادن آزمایش دوبی باشم کافیه؟ اطلاع دارین که آزمایشگاه در در روز شنبه جواب میده یا تعطیل هستن چون یکشنبه وقت مصاحبه م هست .من باید تا کی قبل از تاریخ مصاحبه اونجا باشم.
پاسخ
تشکر کنندگان: Nightsky007
سلام
من چند ماه دیگه تا کارنت شدنم مونده، ایران نیستم و دسترسی به کارت واکسنم ندارم. آیا می شه زمانی که نوبتم شد تمام واکسن هایی که لازمه رو ارمنستان قبل از مصاحبه زد؟ یا بعضیاش باید چند نوبت به فاصله انجام بشه؟ باید از پاستور یا جایی کارت واکسنمو المثنی بگیرم؟ ایران نیستم کارتمو به کسی المثنی میدن؟
ممنون
F1
تشکیل پرونده: آگوست 2007 |مصاحبه: جون 2015 ،ارمنستان | ویزا: یکضرب
ورود اول به امریکا: جون 2015 | دریافت سوشال: 2 هفته بعد از ورود - گرین کارت: 6 هفته بعد از ورود
سفرنامه
پاسخ
(2014-01-19 ساعت 11:33)rezaenzo نوشته:  با تشکر از امجد عزیز،ظاهراً هلال احمر دیگه واکسن MMR رو نمیزنه. من رفتم کلینیک غرب تو خیابون شیراز زدم. فقط یه سوالی: اگه همه واکسنا رو اینجا درست بزنیم هزینه مدیکال تو دبی چقدر میشه؟ به یکیشون که اتفاقاً فارسی هم جواب میده ایمیل زدم گفت ۹۰۰ درهم. یکم پرت گفت به نظرم!

من از قیمت دوبی خبر ندارم . اما میدونم نرخی که یروان اعلام کرده بدون واکسنهاست و هزینه ازمایش خون ، ویزیت دکتر و عکس قفسه سینه است 45000 درام ( یک درام 8 تومان میباشد) حدود 360000 تومن . فکر کنم مال شما اشتباه اعلام شده و یا مال دو نفر باشه که با این حساب درست در میاد . در ضمن میشه لطفا بگید کلینیک غرب دقیقا کجای شیرازه ؟ شمالی یا جنوبی؟
انصراف داده !!!
پاسخ
(2013-12-10 ساعت 03:19)قصه گو نوشته:  
(2013-12-09 ساعت 13:25)rezaenzo نوشته:  
(2013-12-08 ساعت 18:40)قصه گو نوشته:  
(2013-12-08 ساعت 13:30)rezaenzo نوشته:  دوستان عزيز با تجربه، كسي ميدونه دقيقا از چقدر قبل از زمان مصاحبه خوبه كه بريم پاستور و كاراي واكسن رو شروع كنيم؟

اگه هپاتيت زده باشيد همون سه ماه قبل از مصاحبه خوبه.دكتر طاهر نژاد توي پاستور تجريش بهتون ميگه چكار كنيد.اصلاً نگران نباشيد.واكسن آنفولانزا سه هفته يا يك ماه قبل از مصاحبه،mmr حتماً دو نوبت به فاصله ي يك ماه از هم،TD هم دو هفته قبل از مصاحبه ، تست آبله مرغان هم انجام بديد.

مينو خانوم و قصه گوي عزيز خيلي زياد ممنون از راهنمايياتون ، فقط الان يه تناقضي پيش اومد، قصه گوي عزيز يعني شما ميفرماييد كه MMR رو بايد تو يك دوره 2 ماهه بزنم و كلا’ هم از 3 ماه قبل از مصاحبه برم پاستور؟
درمورد هپاتيت همون سه نوبت براي كل عمر تون كافيه!در مورد آنفولانزا اگه يك ماه قبل از مصاحبه انجام بشه خيلي بهتره ولي حالا كه زديد ايرادي نيست.mmr بايد دو نوبت زده بشه به فاصله ي يك ماه مهم نيست چقدر قبل از مصاحبه.ترجيحاً اوليش دوماه و دوميش يك ماه قبل از مصاحبه باشه .تست آبله مرغان كه انجام داديد بهتون نامه ميدن كه در اون قيد شده قبلاً گرفتيد يا خير كه اين نامه را nmc از شما ميخواد و اگه قبلاً نگرفته ايد همونجا بهتون ميزنن به قيمت ٢٥٠درهم. واكسن td همونطور كه گفتم بنا بر سخنان دكتر بايد دو هفته قبل از مصاحبه زده بشه.و در آخر اين كه اگه گفتم حدوداً سه ماه قبل از مصاحبه بريد پاستور به خاطر اينه كه دكتر خيلي خوب راهنماييتون مي كنه و كارهاتونو با آرامش انجام ميديد.موفق باشيد.

مدت اعتبار واکسن هپاتیت یا همان تب زرد ده سال میباشد . تو کارت زرد هم قید شده. کلا برای سلامتی خودتان هم که شده هر ده سال یکبار یاداوری را بزنید.
موفق باشید
انصراف داده !!!
پاسخ
سلام.خسته نباشین.یک سوال.من میخوام برای گرفتن آزمایش برم دوبی. روزی که میخوام برم یک روز قبل از مصاحبه م در ابوظبی هست.برای اینکه ریسک نکنم با آزمایشگاه اونجا mideast polyclinic تماس گرفتم و گفتن مثلا روز شنبه 9 صبح واسه آزمایش اونجا باش ما همون شب جوابش رو میدیم که فردا صبحش بری مصاحبه.راستش نمیدونم چقدر روی حرفشون حساب کنم و آیا خوش قول هستن و من یک روز پر استرس قبل از روز مصاحبه ای خواهم داشت یا نه.کسانی هستن اینجا که این تجربه رو داشته باشن؟ممنون
پاسخ
تشکر کنندگان: baba manam sanaz ، Nightsky007
کسی اینجا هست؟؟
پاسخ
(2014-02-04 ساعت 13:36)ایرانی ستایش نوشته:  سلام.خسته نباشین.یک سوال.من میخوام برای گرفتن آزمایش برم دوبی. روزی که میخوام برم یک روز قبل از مصاحبه م در ابوظبی هست.برای اینکه ریسک نکنم با آزمایشگاه اونجا mideast polyclinic تماس گرفتم و گفتن مثلا روز شنبه 9 صبح واسه آزمایش اونجا باش ما همون شب جوابش رو میدیم که فردا صبحش بری مصاحبه.راستش نمیدونم چقدر روی حرفشون حساب کنم و آیا خوش قول هستن و من یک روز پر استرس قبل از روز مصاحبه ای خواهم داشت یا نه.کسانی هستن اینجا که این تجربه رو داشته باشن؟ممنون

ستايش جان صفحه هاي قبل رو مطالعه كني جوابت رو ميگيري من تركيه رو ميدونم كه حداقل ٢روز بعد جواب ميدن.
امضای سانازی كه نام كاربريش شده baba manam sanaz
CR1 ازدواجى
receipt number: 20dec2012
approv : 5dec 2013!!
14jan2014:دريافت كيس نامبر
completed on: 21feb 2014!!
3apr 2014 :گرفتن وقت مصاحبه
20may2014:مصاحبه
سفارت انكارا
ويزاي يك و نيم ضرب 30may!Shy
پاسخ