کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
آزمایشهای پزشکی
من امروز رفتم پاستور تجریش و واکسن هام رو زدم و کارت واکسن گرفتم.
خوشبختانه مامانم کل کارت واکسن های من رو از دوران نوزادی!! Smile نگه داشته بودن و من تو 10 سال گذشته هپاتیت و MMR رو زده بودم!
دیفتری کزاز و آنفلانزا رو هم امروز زدن. آبله رو هم پرسیدن و گفتم گرفتم که دکتر گفت تو آزمایش خون معلوم میشه. یه آزمایش خون گرفتن که تا 1 هفته دیگه جوابش میاد و دوباره باید برم تو کارت وارد کنن.
هزینه اش هم شد 21+29+1= 51 هزار تومن

اما نکات مهم تا اینجا:
-خواستم بگم دوستانی که نزدیک به کارنت شدن هستند و MMR رو قبلن نزدن حتمن برن برای واکسن اقدام کنند چون دو دو نوبت هست و نوبت دوم باید 1 ماه قبل از روز مصاحبه باشه و نه حتا 29 روز! که اگه من نزده بودم دیگه نمی شد بزنم.
-خودتون حتمن چک کنید که همه واکسن ها رو بزنن و وارد کارت زرد کنن که یکم گیج می زنن و آنفلانزا رو اول به من نزدن و من خواستم بعد نسخه داد از داروخانه نزدیکش خریدم و دوباره برگشتم زدن!

حالا این کارت ترجمه و تایید و اینا که نمی خواد؟ همین رو قبول دارن؟ البته از خودشون پرسیدم گفت نمی خواد و همین کافیه!
Doctor of Audiology Student
Cool
پاسخ
تشکر کنندگان: Nightsky007 ، ffrfar ، rezaenzo ، anahita1361 ، Elahvision ، free pigeon
با سلام
سوالی از دوستان داشتم من واکسن ها رو در اصفهان زدم و از حلال احمر کارت زرد را گرفتم ایا همین کارت کفایت می کند یا حتما باید بیام تهران بگیرم؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2010-07-10 ساعت 00:02)sasan_rock نوشته:  برای دریافت گرین کارت از طریق خانوادگی چه ازمایشاتی انجام میشه و چه واکسنهایی زده میشه و ایا میشه از انستیتو پاستور تهران کارت واکسن بین المللی گرفت؟کلا چقدر برای ازمایشات پزشکی هزینه می شود؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
تست سلامت در دبی کچا بگیریم
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2014-02-08 ساعت 13:14)شاپرک نوشته:  من امروز رفتم پاستور تجریش و واکسن هام رو زدم و کارت واکسن گرفتم.
خوشبختانه مامانم کل کارت واکسن های من رو از دوران نوزادی!! Smile نگه داشته بودن و من تو 10 سال گذشته هپاتیت و MMR رو زده بودم!
دیفتری کزاز و آنفلانزا رو هم امروز زدن. آبله رو هم پرسیدن و گفتم گرفتم که دکتر گفت تو آزمایش خون معلوم میشه. یه آزمایش خون گرفتن که تا 1 هفته دیگه جوابش میاد و دوباره باید برم تو کارت وارد کنن.
هزینه اش هم شد 21+29+1= 51 هزار تومن

اما نکات مهم تا اینجا:
-خواستم بگم دوستانی که نزدیک به کارنت شدن هستند و MMR رو قبلن نزدن حتمن برن برای واکسن اقدام کنند چون دو دو نوبت هست و نوبت دوم باید 1 ماه قبل از روز مصاحبه باشه و نه حتا 29 روز! که اگه من نزده بودم دیگه نمی شد بزنم.
-خودتون حتمن چک کنید که همه واکسن ها رو بزنن و وارد کارت زرد کنن که یکم گیج می زنن و آنفلانزا رو اول به من نزدن و من خواستم بعد نسخه داد از داروخانه نزدیکش خریدم و دوباره برگشتم زدن!

حالا این کارت ترجمه و تایید و اینا که نمی خواد؟ همین رو قبول دارن؟ البته از خودشون پرسیدم گفت نمی خواد و همین کافیه!

ولی من از انستیتو پرسیدم، گفت 1 نوبتشم کافی هست، چون من نوبت دومش می شد 1هفته قبل از مصاحبه ام.!
نوع ويزا:K1
سرويس سنتر: California
ارسال مدارك به USCIS: 13 Nov. 2013
دريافت رسيد مدارك: 22 Nov. 2013
مصاحبه: 20 MAY 2014-ابوظبی
ورود به آمریکا: DEC2014
ازدواج: March 2015
انگشت نگاری: April 2015
نامه کنسلی احتمالی مصاحبه: Jun 2015
وضعیت اکنون: دریافت گرین کارت بعد از 1.6 ماه!
پاسخ
تشکر کنندگان:
من امروز به انستیتو پاستور تجریش مراجعه کردم به من فقط واکسن کزاز زدن و تست آبله مرعان گرفتن . البته به خواست خودم هپاتیت هم زدن اما می گفتن لازم نیست . یعنی فقط همون کزاز کافیه ؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان. من امروز بعد از ٨ ماه خلاصه كليير شدم. ازم مديكال جديد خواستن. ميشه راهنماييم كنين كه براي مديكا جديد بايد جي كار كنم. فقط شامل واكسن هاي تو ايران يا دوباره تو دوبي هم بايد ازمايش خون و عكس قفسه سينه رو بدم. اكه سريع راهنماييم كنيد خيلي ممنون ميشم
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2014-06-03 ساعت 18:40)Panii نوشته:  ميشه راهنماييم كنين كه براي مديكا جديد بايد جي كار كنم. فقط شامل واكسن هاي تو ايران يا دوباره تو دوبي هم بايد ازمايش خون و عكس قفسه سينه رو بدم. اكه سريع راهنماييم كنيد خيلي ممنون ميشم
مدیکال اول رو هر کاری کردید، اینم دقیقا همون پروسه هست ، گرفتن کارت واکسن ایران میتونه مفید باشه
گواهی واکسیناسیون قبلی رو ببرین پاستور، براتون بروز میکنند.
همه آزمایشات و عکس مجددا تکرار میشه
مهاجر خانوادگی (F3) ساکن لانگ ایلند نیویورک و به زودی دالاس ، تقاضای اولیه سپتامبر 2002 - صدور ویزا نوامبر 2014
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2014-06-03 ساعت 21:09)amjad نوشته:  
(2014-06-03 ساعت 18:40)Panii نوشته:  ميشه راهنماييم كنين كه براي مديكا جديد بايد جي كار كنم. فقط شامل واكسن هاي تو ايران يا دوباره تو دوبي هم بايد ازمايش خون و عكس قفسه سينه رو بدم. اكه سريع راهنماييم كنيد خيلي ممنون ميشم
مدیکال اول رو هر کاری کردید، اینم دقیقا همون پروسه هست ، گرفتن کارت واکسن ایران میتونه مفید باشه
گواهی واکسیناسیون قبلی رو ببرین پاستور، براتون بروز میکنند.
همه آزمایشات و عکس مجددا تکرار میشه

خيلي ممنون از راهنماييتون
پاسخ
تشکر کنندگان:
با سلام خدمت دوستان عزیز من امروز ایمیل مصاحبه برام اومده ما گروه F4 هستیم وچهار نفریم برای 10 نوامبر برامون وقت مصاحبه زدن می خواستم سوال کنم من شنبه برم برای واکسنها مشکلی نداره اخه دیدم در بعضی از جاها دوستان گفتند که واکسنی هست که باید یک ماه ازش بگذره ضمنا ما مدارکمون را سال 2010 ارسال کردیم
ر
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2014-10-09 ساعت 22:22)molaie نوشته:  ما گروه F4 هستیم وچهار نفریم برای 10 نوامبر برامون وقت مصاحبه زدن می خواستم سوال کنم من شنبه برم برای واکسنها مشکلی نداره اخه دیدم در بعضی از جاها دوستان گفتند که واکسنی هست که باید یک ماه ازش بگذره ضمنا ما مدارکمون را سال 2010 ارسال کردیم
اگر بفرمائید مصاحبه شما چه کشوری هست دقیقتر میتونید راهنمائی بگیرید
میتونید خلاصه پرونده خودتون رو بدو ذکر جزئیات در امضاء خودتون هم تنظیم کنید
مهاجر خانوادگی (F3) ساکن لانگ ایلند نیویورک و به زودی دالاس ، تقاضای اولیه سپتامبر 2002 - صدور ویزا نوامبر 2014
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2014-10-09 ساعت 23:01)amjad نوشته:  
(2014-10-09 ساعت 22:22)molaie نوشته:  ما گروه F4 هستیم وچهار نفریم برای 10 نوامبر برامون وقت مصاحبه زدن می خواستم سوال کنم من شنبه برم برای واکسنها مشکلی نداره اخه دیدم در بعضی از جاها دوستان گفتند که واکسنی هست که باید یک ماه ازش بگذره ضمنا ما مدارکمون را سال 2010 ارسال کردیم

سلام با تشکر از شما مصا حبه ما ابوظبی هست 28زانویه 2002 F4و همین ماه هم نامه مصاحبه برامون اومده ضمنا ما مدارکمون را همنطور که گفتم قبلا فرستاده بودیم
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2014-10-10 ساعت 15:50)molaie نوشته:  
(2014-10-09 ساعت 23:01)amjad نوشته:  
سلام با تشکر از شما مصا حبه ما ابوظبی هست 28زانویه 2002 F4و همین ماه هم نامه مصاحبه برامون اومده ضمنا ما مدارکمون را همنطور که گفتم قبلا فرستاده بودیم
در مورد ارسال مدارک باید عرض کنم اصل مدارک رو که روز مصاحبه به شما بر میگردونند ولی ترجمه ها باید تجدید بشه و جدید باشه ، همچنین عکسها (از من عکس جدید خواستن) در نتیجه شما باید بدونین در ابوظبی کجا کار ترجمه انجام میدن که در صورت درخواست سفارت همونجا بتونین ترجمه جدید رو تحویل بدید مگر اینکه مشمول طی مراحل اداری بشید که در این صورت در مراجعه بعدی به سفارت زمانی که کلییر شدید ، ترجمه های جدید رو تحویل میدین و عجله ای در کار نخواهد بود!
اما در مورد آزمایشات پزشکی چون برای همه عمومی هست و ربطی به کتگوری شما نداره بهترین پاسخها در انجمنهای لاتاری 2014 و 2015 و در تاپیکهای آزمایشات پزشکی ابوظبی موجوده - موفق باشید
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2014-03-12 ساعت 08:19)vivaharmoony نوشته:  با سلام
سوالی از دوستان داشتم من واکسن ها رو در اصفهان زدم و از حلال احمر کارت زرد را گرفتم ایا همین کارت کفایت می کند یا حتما باید بیام تهران بگیرم؟

سلام به دوستان بخصوص اصفهانیها، در اصفهان هم هلال احمر کارت بین المللی واکسن را براتون صادر میکنه، میتونید به پلی کلینیک هلال احمر در خیابان سعادت آباد بعد مقبره بانو امین مراجعه کنید ، خودشون برای واکسنهای زده و نزده راهنماییتون میکنند و کاملا هم به پروسه کار آشنا هستند.
هر چند که دکتر ارمنستان گفته سابقه واکسیناسیون که به تایید پزشکتون رسیده باشه کافیه ولی من کارت بین المللی را گرفتم هزینه هم ۵۸ هزار تومان
همین هم کافیه، تهران هم همینو تحویلتون میده
بای بای
پاسخ
تشکر کنندگان: HERMES7 ، amjad ، m.ghoreishi ، hosseinkht
آیا از دوستان کسی می دونه که اگر در قسمت Annotation ویزا نوشته باشه: 212 (g)(2)(b) که فکر کنم مربوط به مسایل پزشکی باید باشه، چه معنی خاصی داره؟

از پاسخ شما ممنون میشم.
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان