کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
آزمایشهای پزشکی
سلام.من یه سول داشتم.من آبله مرغان نگرفتم.واسه همین خواستم بدونم این تست آنتی بادی شامل حال من هم میشه؟چون پرسیدم واکسنش تو ایران نیست.واسه همین خواستم بدونم چکار باید کنم.مرسی از راهنماییتون
پاسخ
تشکر کنندگان: msar
اگر كسي واكسن MMR رو نزده باشه، و دكتر سفارت اوليش رو براش بزنه، دوميش چي ميشه؟ آيا پروسه ويزاش به تعبيق ميوفته؟

پاسخ
(2015-01-15 ساعت 13:50)negin26 نوشته:  سلام.من یه سول داشتم.من آبله مرغان نگرفتم.واسه همین خواستم بدونم این تست آنتی بادی شامل حال من هم میشه؟چون پرسیدم واکسنش تو ایران نیست.واسه همین خواستم بدونم چکار باید کنم.مرسی از راهنماییتون

سلام
تا اونجایی که من می دونم
تست آبله مرغون برای اون هایی هست که گرفتن و این تست حرفشون رو ثابت می کنه
اگر نگرفتید براتون واکسن می زنن
اگر ایران نیست مجبورید در زمان مدیکال بزنید
شماره کیس: 3XXX
تاریخ رویت قبولی: May
کنسولگری: Ankara
تعداد افراد منظور در کیس : 1
ارسال فرمهای سری اول: June
کارنت شدن کیس: Dec
مصاحبه: Feb
دریافت ویزا: Feb
ورود به آمریکا:
دریافت گرین کارت:
جمع تقریبی هزینه‌ها:
پاسخ
تشکر کنندگان: free pigeon ، msar
(2015-01-14 ساعت 08:19)masmori نوشته:  
(2014-12-31 ساعت 12:46)مهتاب 83 نوشته:  دوستان من نوبت دوم واکسنMMR را7 روز قبل مصاحبه باید بزنم به نظر شما ایران بزنم یا دوبی
شما مصاحبه شدید؟ با آرزوی موفقیت

سلام بله 15ژانویه مصاحبم بود Big Grin
پاسخ
تشکر کنندگان: msar ، babak.n ، hosseinkht
(2015-01-17 ساعت 01:21)مهتاب 83 نوشته:  
(2015-01-14 ساعت 08:19)masmori نوشته:  
(2014-12-31 ساعت 12:46)مهتاب 83 نوشته:  دوستان من نوبت دوم واکسنMMR را7 روز قبل مصاحبه باید بزنم به نظر شما ایران بزنم یا دوبی
شما مصاحبه شدید؟ با آرزوی موفقیت

سلام بله 15ژانویه مصاحبم بود Big Grin
خب چی شد نتیجه اش؟ با آرزوی خبرها خوب[SMILING FACE WITH SMILING EYES]
F4 category P.D 23Jan2002 Interview َAbd 06Nov2014 Waiting ForA.P Shy
پاسخ
(2015-01-16 ساعت 05:37)mpezeshki86 نوشته:  اگر كسي واكسن MMR رو نزده باشه، و دكتر سفارت اوليش رو براش بزنه، دوميش چي ميشه؟ آيا پروسه ويزاش به تعبيق ميوفته؟

به تعویق نمیفته دربروند ه پزشکی ثبت میشه که در مقصد درتاريخ مقرر بزنید واکسن ها رو همینجا بزنین چون در دبی
وخارج کلا خیلی گرونه
F4 category P.D 23Jan2002 Interview َAbd 06Nov2014 Waiting ForA.P Shy
پاسخ
تشکر کنندگان: hamid87 ، msar
بچه ها اگه خانوم حامله باشه ماجراي اين واكسنها چي ميشه؟
كيس f4 سفارت ankara تاريخ اقدام اوليه jul2002 تاريخ مصاحبه may2015 دریافت برگه صورتي ٩ اپديت كلير شدن sep 2015
پاسخ
(2015-01-17 ساعت 12:31)montazerf4 نوشته:  بچه ها اگه خانوم حامله باشه ماجراي اين واكسنها چي ميشه؟
خانومهاى باردار ويزيت پزشك ميشن ولى واكسن نميزنن آزمايش خون وگاها ادرار( در ماههاى اول) ميشن ولى عكس راديولوژى نميگيرن. مشكلى نيست.
شماره کیس: 2015AS1950
تاریخ رویت قبولی: MAY 2015
کنسولگری: Ankara
تعداد افراد منظور در کیس : ۲
ارسال فرمهای سری اول: JUN 2014
کارنت شدن کیس: September 2014
مصاحبه: October 2014
وضعیت:01.issued
02.AP
آپدیت ها: October.march.jun
دریافت کلیرنس: October 2014 .01
دریافت ویزا: October 2014 .01
ورود به آمریکا:9march 2015.01
دریافت گرین کارت: 15 April 2015 .01
جمع تقریبی هزینه‌هاSadواکسن ها (660$)،هزینه مصاحبه برای ۲ نفر .(660$)
ترجمه ها $550
هزینه گرین کارت 165$
پاسخ
تشکر کنندگان: montazerf4 ، msar
با سلام به همه دوستان گل و دوستداشتنی و مهربوووووووووووووووووووووووون
من 1شنبه صبح به امید خدا میرسم آنکارا 2دوشنبه وقت دکتر انگان گرفتم و3شنبه وقت مصاحبه دارم .به نظرتون دکتر انگان همون روز 2شنبه جوابم رو میده؟؟؟؟؟اگه 3شنبه بعدالظهر جواب رو بده و من 3شنبه صبح بدون جواب مدیکال Sad برم اینترویو چی میشه ؟؟؟؟؟چون میترسیدم بلیط گیرم نیاد و فکر میکردم همون1شنبه میتونم برم دکتر اونگان اشتباه کردم 2 ماه پیش بلیط ترکیش ایر از اهواز خریدم 1.870.000تومان Sad حالا اگه بخوام عوضش کنم باید کلی جریمه بدم Sad باسپاس فراوووووووووووووووووووووووووون

category :F2B
prioritydate : 18july2006
case number :ank2009
current date :12 january2014
interview date :09 jone2015

پاسخ
تشکر کنندگان:
We are pleased to inform you that your immigration case is ready for issuance. You may bring your passport(s) to the Embassy in Abu Dhabi any Sunday or Tuesday at ۱:30 p.m., excluding holidays. In most cases, the visa will be ready for pick-up in ۴ to ۷ days. Embassy staff will provide further details when you drop off your passport(s).

The administrative processing on your file has been completed. However, a visa number may not be available for your file within this month.

Please note: if you do not send your passport immediately, a visa number may not be available for your file within this month.

Please check the Department of State’s current Visa Bulletin at Visa Bulletin for information about visa availability for your visa category.

The validity of an immigrant visa is subject to the validity of the medical report. As per new regulations, the medical reports are valid only for six months. In case of full validity (which is six months) visa, you must have to provide a new medical report.
•New medical examination is required.
در اینجا منظور از معاینات پزشکی جدید چیست ؟ این نامه رو من از سفارت آمریکا در ابوظبی دریافت کردم
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2015-05-16 ساعت 21:17)hearttracker نوشته:  We are pleased to inform you that your immigration case is ready for issuance. You may bring your passport(s) to the Embassy in Abu Dhabi any Sunday or Tuesday at ۱:30 p.m., excluding holidays. In most cases, the visa will be ready for pick-up in ۴ to ۷ days. Embassy staff will provide further details when you drop off your passport(s).

The administrative processing on your file has been completed. However, a visa number may not be available for your file within this month.

Please note: if you do not send your passport immediately, a visa number may not be available for your file within this month.

Please check the Department of State’s current Visa Bulletin at Visa Bulletin for information about visa availability for your visa category.

The validity of an immigrant visa is subject to the validity of the medical report. As per new regulations, the medical reports are valid only for six months. In case of full validity (which is six months) visa, you must have to provide a new medical report.
•New medical examination is required.
در اینجا منظور از معاینات پزشکی جدید چیست ؟ این نامه رو من از سفارت آمریکا در ابوظبی دریافت کردم

یعنی طبق قانون جدید معاینات پزشکی شما از زمان صدور فَقَط به مدت 6ماه اعتبار دارد به عبارتی دیگر اگر از زمان معاینات پزشکی شما 6ماه گذشته است شما موظفید مجددامعاینات پزشکی را انجام دهید

پاسخ
تشکر کنندگان: sib 24
سلام به دوستان عزیز

من زمانی که واکسن ها رو تزریق کردم پاس قدیمی رو داشتم و حالا برای رفتن پاس رو عوض کردم و شماره پاس قبلی تو کارت واکسن ثبت شده ، به نظر شما چی کار کنم؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2015-05-16 ساعت 02:38)samiraaa نوشته:  با سلام به همه دوستان گل و دوستداشتنی و مهربوووووووووووووووووووووووون
من ۱شنبه صبح به امید خدا میرسم آنکارا ۲دوشنبه وقت دکتر انگان گرفتم و۳شنبه وقت مصاحبه دارم .به نظرتون دکتر انگان همون روز ۲شنبه جوابم رو میده؟؟؟؟؟اگه ۳شنبه بعدالظهر جواب رو بده و من ۳شنبه صبح بدون جواب مدیکال Sad برم اینترویو چی میشه ؟؟؟؟؟چون میترسیدم بلیط گیرم نیاد و فکر میکردم همون۱شنبه میتونم برم دکتر اونگان اشتباه کردم ۲ ماه پیش بلیط ترکیش ایر از اهواز خریدم ۱.870.000تومان Sad حالا اگه بخوام عوضش کنم باید کلی جریمه بدم Sad باسپاس فراوووووووووووووووووووووووووون

اگه یکشنبه زود میرسی همون روز برو کلینیک
ارسال مدارک F2A (همسرم): 4Sep ,2013, رسید مدارک: 9Sep, 2013,  اپرو: 9Oct, 2013 , دریافت کیس نامبر (سفارت ابوظبی): 18Nov, 2013
پرداخت 22Nov, 2013: DS 261 $88  ,پرداخت 230$ :2013, Dec 11, ارسال مدارک: 2013, 19 Dec , تکمیل پرونده: 2014, 27 NVC) Jan). تاریخ مصاحبه 2015, Jun 3 , کلیر 1Sep, 2015Big Grin، تاریخ ویزا 2015, 9Sep
سفرنامه
لیست تمام مدارک ارسالی به USCIS , NVC ,و مدارک مدیکال و روز مصاحبه ویزای ازدواج Interview Questions+

پاسخ
تشکر کنندگان:
(2015-05-20 ساعت 00:03)Lgoli نوشته:  سلام به دوستان عزیز

من زمانی که واکسن ها رو تزریق کردم پاس قدیمی رو داشتم و حالا برای رفتن پاس رو عوض کردم و شماره پاس قبلی تو کارت واکسن ثبت شده ، به نظر شما چی کار کنم؟
از انستیتو پاستور سوال کن شاید مجبور بشی کارت جدید صادر کنند
ارسال مدارک F2A (همسرم): 4Sep ,2013, رسید مدارک: 9Sep, 2013,  اپرو: 9Oct, 2013 , دریافت کیس نامبر (سفارت ابوظبی): 18Nov, 2013
پرداخت 22Nov, 2013: DS 261 $88  ,پرداخت 230$ :2013, Dec 11, ارسال مدارک: 2013, 19 Dec , تکمیل پرونده: 2014, 27 NVC) Jan). تاریخ مصاحبه 2015, Jun 3 , کلیر 1Sep, 2015Big Grin، تاریخ ویزا 2015, 9Sep
سفرنامه
لیست تمام مدارک ارسالی به USCIS , NVC ,و مدارک مدیکال و روز مصاحبه ویزای ازدواج Interview Questions+

پاسخ
تشکر کنندگان:
با سلام به همه دوستان گل و دوستداشتنی و مهربوووووووووووووووووووووووون
من ۱شنبه صبح به امید خدا میرسم آنکارا ۲دوشنبه وقت دکتر انگان گرفتم و۳شنبه وقت مصاحبه دارم .به نظرتون دکتر انگان همون روز ۲شنبه جوابم رو میده؟؟؟؟؟اگ

اگه یکشنبه زود میرسی همون روز برو کلینیک
[/quote]

عزیزم انشاالله صبح 1شنبه ساعت9 میرسم انکارا ولی دوکی جون انگان 1شنبه تعطیله SadSadSadSadSadSad ضمنا واسه وقت گذاشتن و پاسخهای مفیدتون از صمیم قلب سپسگزااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااارم Cool;Smile

پاسخ
تشکر کنندگان: sib 24

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان