کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
آزمایشهای پزشکی
کارت واکسیناسیونم گرفتم Smile
کیس نامبر: 2015AS61XX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 18 می2014> کارنت: 11 می > مصاحبه : 30 جولای و ویزای یکضرب> دریافت ویزا: 2 آگوست> مقصد: لس آنجلس || تعداد اعضای کیس: یک نفر
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان من امروز به همراه همسرم رفتیم انیستو پاستور واکسن کزازو انفولانزا را زدیم و کارت بین المللی هم گرفتیم و مبلغ 166000 تومان دادیم و در دفترچه بیمه هم برامون ازمایش خون انتی بادی نوشت که ازمایشگاه فروردین روبروی بیمارستان امام خمینی اول بلوار کشاورز انجام دادیم که نفری 7100 تومان با دفترجه بیمه شد و 3 روز بعد هم جواب اماده هست ببرم پاستور mmr هم شامل من میشه که ازمایشگاه هگمتانه در اکباتان انجام میدم امیدوارم این مطلب کمکی برای دوستان باشه
پاسخ
تشکر کنندگان: واهيك آقاجاني
باسلام
1. من دیسک کمر دارم میخواستم بدونم که اگر برای تست مدیکال به پزشک سفارت مراجعه کنم بخاطر این موضوع مشکلی واسم پیش نمیاد ؟
2. اگر بخوام بخاطر دیسک کمرم معافی پزشکی از سربازی بگیرم و باتوجه به اینکه معافی پزشکی در ترجمه کارت سربازی ثبت خواهد شد مشکلی در سفارت و مطب دکتر پیش نمیاد ؟
3.لطفا کلیه هزینه هایی که در ترکیه خرج خواهیم کرد به صورت کلی و حدودی بفرمایید چقدر میشود؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
شما امسال لاتاری برنده شدی؟
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام و خسته نباشید
دوستان ما کارت زردو پیش دکتر دهقان تو مشهد صادر کردیم ، ایا انیسیتو پاستور هم مهر تایید بهش میزنه که معتبر تر باشه ? یا همون مهر دکتر معتبره? مرسی
کیس ۲۰۱۵as۶۳۰۰،  ارسال فرمها: ١٨ جون ٢٠١٤،سفارت خونه: ابوظبی  ، تعداد نفرات:۲ ،کارنت :۱۱ می ٢٠١٥،نامه دوم:.۳۱ می ٢٠١٥،مصاحبه:.۲  جولای،  ویزا :خانوم ۲ جولای، خودم ۲۳ اگست ،ورود به امریکا: 3 نوامبر٢٠١٥. ساکن لس انجلس
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2014-12-10 ساعت 08:33)babisondes نوشته:  سلام و خسته نباشید
دوستان ما کارت زردو پیش دکتر دهقان تو مشهد صادر کردیم ، ایا انیسیتو پاستور هم مهر تایید بهش میزنه که معتبر تر باشه ? یا همون مهر دکتر معتبره? مرسی

فک می کنم حتما باید برین پاستور تهران هم تاییدش کنه
کیس نامبر :**34 - پر کردن فرم 260: 4 آگست - آنلاک: 7 اکتبر - کارنت : 8 دسامبر - نامه دوم : 23 ژانویه - محل مصاحبه : آنکارا به ابوظبی -
تاریخ مصاحبه: 15 مارچ - آپدیتها : 24و23و 22و 17و 15 (مارچ ) ، 24 جون نفر دوم شبانه ، 1 جولای عصر ، 2 جولای (کلیر )، 3 جولای (برگشت به کلیرنس )، 31 جولای جمعه آپ از سفارت ، آپ شبانه 11 سپتامبر ، 13 سپتامبر آپدیت از سفارت اول صبح و بلاخره آخر داستان ما 12:30 ظهر با ایمیل کلیری 13 سپتامبر
تحویل پاس به سفارت 20 سپتامبر ، ایشود 21 سپتامبر و 22 گرفتن پاسها از سفارت.

پاسخ
تشکر کنندگان:
دوستان ایا تو استانبول هم میشه مدیکال رفت یا حتمن باید انکارا باشه?
کیس ۲۰۱۵as۶۳۰۰،  ارسال فرمها: ١٨ جون ٢٠١٤،سفارت خونه: ابوظبی  ، تعداد نفرات:۲ ،کارنت :۱۱ می ٢٠١٥،نامه دوم:.۳۱ می ٢٠١٥،مصاحبه:.۲  جولای،  ویزا :خانوم ۲ جولای، خودم ۲۳ اگست ،ورود به امریکا: 3 نوامبر٢٠١٥. ساکن لس انجلس
پاسخ
تشکر کنندگان:
واسه سوالی که ایا میشه تو استانبول هم مدیکال رفت ، تو تجربیات برندگان ۲۰۱۳ یه جا خوندم که نوشته بود بیمارستان روزهای ۳ و ۴ شنبه میشه کارهایه مربوطه رو انجام داد و روز بعد ساعت ۴ جوابو میدن. دوستان اگه کسی اطلاعات جامع تر داره در مورد بیمارستان و صحت موضوع مارو در جریان بزارن لطفا. ممنون
پاسخ
تشکر کنندگان:
بچه های زیر 12 سال هم باید آزمایش خون تو دبی یا آنکارا بدن؟
catocary : F4
prioty date:1 March 2002
aproval date :7 Sep. 2005
interview date : 7jan 2015
adminstrative processing
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2014-12-20 ساعت 15:22)hossein2 نوشته:  بچه های زیر 12 سال هم باید آزمایش خون تو دبی یا آنکارا بدن؟

طبق چیزی که من از سایت های منبع فهمیدم معمولا لازم نیست بچه های زیر 15 سال ازمایش x-ray و خون رو انجام بدن اما حتما باید اونجا باشن و توسط دکتر چک بشن اون اول جمله ام رو با معمولا شروع کردم چون هر چیزی ممکنه اتفاق بیفته بستگی به نظر دکتر داره اما معمولا لازم نیست.
اولش سخته اما خودت رو نباز باهاش بجنگ
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2014-12-07 ساعت 12:46)bousherpeyman نوشته:  باسلام
1. من دیسک کمر دارم میخواستم بدونم که اگر برای تست مدیکال به پزشک سفارت مراجعه کنم بخاطر این موضوع مشکلی واسم پیش نمیاد ؟
2. اگر بخوام بخاطر دیسک کمرم معافی پزشکی از سربازی بگیرم و باتوجه به اینکه معافی پزشکی در ترجمه کارت سربازی ثبت خواهد شد مشکلی در سفارت و مطب دکتر پیش نمیاد ؟
3.لطفا کلیه هزینه هایی که در ترکیه خرج خواهیم کرد به صورت کلی و حدودی بفرمایید چقدر میشود؟

1- مشکلی پیش نمیاد
2- مشکلی پیش نمیاد
3- حدود 300 تا 380 دلار هزینه پزشکی دارین بستع به تعداد واکسنی که میزنین متفاوته... بقیه هزینه بستگی به هتل و پرواز داره
پاسخ
تشکر کنندگان:
دوستان من نوبت دوم واکسنMMR را7 روز قبل مصاحبه باید بزنم به نظر شما ایران بزنم یا دوبی
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2014-12-31 ساعت 12:46)مهتاب 83 نوشته:  دوستان من نوبت دوم واکسنMMR را7 روز قبل مصاحبه باید بزنم به نظر شما ایران بزنم یا دوبی
شما مصاحبه شدید؟ با آرزوی موفقیت
F4 category P.D 23Jan2002 Interview َAbd 06Nov2014 Waiting ForA.P Shy
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام

والا اگه تو سایت سفارت برید نوشته هیچ سابقه واکسنی از ایران رو قبول نمیکنن. من نمیدونم چرا اینهمه بچه ها میرن دنبال کارت زرد بین المللی واکسن. من لینک سایت رو که ثابت کننده این حرفام باشه برات این زیر ضمیمه کردم. به انتهای صحفه بريد که نوشته رکورد واکسن از ایران رو قبول نمیکنه

[url=http://turkey.usembassy.gov/medical_requirements.html]http://turkey.usembassy.gov/medical_requirements.html

IMPROTANT NOTE: Immunization records as well as any other test results from Iran will not be accepted.

پاسخ
تشکر کنندگان:
(2015-01-15 ساعت 04:37)mpezeshki86 نوشته:  سلام

والا اگه تو سایت سفارت برید نوشته هیچ سابقه واکسنی از ایران رو قبول نمیکنن. من نمیدونم چرا اینهمه بچه ها میرن دنبال کارت زرد بین المللی واکسن. من لینک سایت رو که ثابت کننده این حرفام باشه برات این زیر ضمیمه کردم. به انتهای صحفه بريد که نوشته رکورد واکسن از ایران رو قبول نمیکنه

[url=http://turkey.usembassy.gov/medical_requirements.html]http://turkey.usembassy.gov/medical_requirements.html

IMPROTANT NOTE: Immunization records as well as any other test results from Iran will not be accepted.

درسته سفارت قبول نمیکنه چون حرف دکتر معتمد خودش رو قبول میکنه.Cool
اما اون دکتر معتمد ، گاهن بیشتر واکسن های توی کارت زرد رو قبول میکنه .!
تجربه ی بچه ها که اینو نشون ذاذه !Wink
PD: 22AUG2008 - Category: F2B - ارسال مدارک 04MAY2015 - ارسال دوباره و کسری مدارک 06JUL2015 - مصاحبه:  14Sep2015 - ویزا : یکضرب

همسر: F2A -
PD: April 20 2016 - interview April 2018 - waiting for AP 
لطفا بجای پیام جدا برای تشکر،  از دکمه ی تشکر استفاده بفرمایید  متشکرم
پاسخ
تشکر کنندگان: hamid87 ، KingNothing ، Bahar JJ ، hosseinkht

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان