کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اطلاعات مربوط به دریافت نامه دوم (نامه مصاحبه)
(2010-11-10 ساعت 01:19)success نوشته:  سلام

من به دليل اينكه نامه دومم را هنوز دريافت نكرده ام يك نامه به سفارت تركيه فرستادم و از آنها خواستم كه نامه دوم را برام ايميل كنند و آنها در جواب فايل pdf پيوست را برام فرستادند. اين فايل همان فايل دستورالعملهايي است كه دوستان در سايت قرار داده اند فقط صفحه دوم (آخرين صفحه) فرمي كه بايد پر و ارسال گردد كمي متفاوت با فرمت قبل مي باشد. فكر كنم بهتر باشه كه دوستان از اين فرمت جديد استفاده نمايند.

موفق باشيد

براي ما هم نيومده.ب سفارت تركيه نامه بديم؟؟
يا بدون اينكه نامه دوم بياد خودمون زود تر فرم ها رو براشون ارسال كنيم؟؟

تشکر کنندگان:
(2010-11-10 ساعت 10:29)mitr.p نوشته:  

من به دليل اينكه نامه دومم را هنوز دريافت نكرده ام يك نامه به سفارت تركيه فرستادم و از آنها خواستم كه نامه دوم را برام ايميل كنند و آنها در جواب فايل pdf پيوست را برام فرستادند. اين فايل همان فايل دستورالعملهايي است كه دوستان در سايت قرار داده اند فقط صفحه دوم (آخرين صفحه) فرمي كه بايد پر و ارسال گردد كمي متفاوت با فرمت قبل مي باشد. فكر كنم بهتر باشه كه دوستان از اين فرمت جديد استفاده نمايند.

موفق باشيد

براي ما هم نيومده.ب سفارت تركيه نامه بديم؟؟
يا بدون اينكه نامه دوم بياد خودمون زود تر فرم ها رو براشون ارسال كنيم؟؟
سلام
اگر تاريخ مصاحبتون اعلام شده و محل مصاحبتون آنكارا هست مداركتون را بگونه اي ارسال نماييد كه 15 روز قبل از مصاحبه به آنكارا برسد و اگر كمتر از 25 روز به تاريخ مصاحبتون مانده و هنوز نامه دوم را دريافت نكرده ايد به سفارت تركيه ايميل بزنيد و بگيد كه نامه دوم را دريافت نكرده ايد كه يك ايميل به شما مي دهند كه بايد پرينتش را همراه خودتان به تركيه ببريد.
موفق باشيد
درد من تنهایی نیست؛ بلکه مرگ ملتی است که گدایی را قناعت؛ بی عرضگی را صبر و با تبسمی بر لب این حماقت را حکمت خداوند می نامند...... گاندی

كيس نامبر:2011As4800
تاريخ مصاحبه:2 دسامبر(انكارا)
تاريخ كلير:23 دسامبر
تشکر کنندگان: rayan.s
سلام
دوستاني كه قبلا از طريق ايميل kcc از تاريخ مصاحبه مطلع شدند، چند روز بعد از كارنت شدن به kcc ايميل زدند (بلافاصله يا چند روز بعد؟).
ما احتمالا جز كارنت شده هاي اين ماه خواهيم بود و فرمهاي اوليه رو هم تقريبا زود فرستاديم. به نظرتون بلافاصله بعد از اعلام بولتن ايميل بزنم (با اعلام بولتن تاريخهاي مصاحبه هم تعيين شده؟) يا چند روز صبر كنم تا تاريخ مصاحبه مشخص بشه و بعد ايميل بزنم.
دليل حساسيتم اينه كه با توجه به تاريخ مصاحبه توي ژانويه، ترافيك توريست و مسافر بالا هست و براي رزرو بليط و هتل بايد زودتر اقدام كرد و الا مشمول عنايت و لطف تورها و واسطه هاي محترم خواهيم شد!

تشكر
تشکر کنندگان: Linspire
(2010-11-10 ساعت 18:23)satusa نوشته:  سلام
دوستاني كه قبلا از طريق ايميل kcc از تاريخ مصاحبه مطلع شدند، چند روز بعد از كارنت شدن به kcc ايميل زدند (بلافاصله يا چند روز بعد؟).
ما احتمالا جز كارنت شده هاي اين ماه خواهيم بود و فرمهاي اوليه رو هم تقريبا زود فرستاديم. به نظرتون بلافاصله بعد از اعلام بولتن ايميل بزنم (با اعلام بولتن تاريخهاي مصاحبه هم تعيين شده؟) يا چند روز صبر كنم تا تاريخ مصاحبه مشخص بشه و بعد ايميل بزنم.
دليل حساسيتم اينه كه با توجه به تاريخ مصاحبه توي ژانويه، ترافيك توريست و مسافر بالا هست و براي رزرو بليط و هتل بايد زودتر اقدام كرد و الا مشمول عنايت و لطف تورها و واسطه هاي محترم خواهيم شد!

تشكر

satusa عزیز؛ هر وقت کارنت شدی ایمیل بزن بپرس نهایت میگن چند روز بعد میل بزن و حتی میتونی بهشون زنگ بزنی . من هر دوتا کار رو کردم و قبل از جواب ایمیل از طریق تماس تلفنی متوجه تاریخ مصاحبه شدم ضمنا" نگران ارسال زیاد ایمیل نباش چون من رکوردار این کار هستم و مشکلیم برام پیش نیومد. نگران پرواز به آنکارا نباش چون شهر توریستی نیست و خیالت راحت پرواز گیرت میاد. موفق باشی

نمی توانیم کاری بکنیم مرغان غم بالا سرمان پرواز نکنند ولی می توانیم کاری بکنیم که روی سرمان آشیانه نسازند. . .
تشکر کنندگان: satusa
(2010-10-30 ساعت 11:06)sabz نوشته:  سلام دوستان
من دیروز فهمیدم وقت مصاحبم توی آنکارا دوم نوامبر. نامه دوم هم بدستم نرسیده و هیچ مدرکی هم آماده نکردم. یک میل هم به KCC زدم که وقت مصاحبم رو بتعویق بندازند. شما میدونید که چکار میتونم بکنم چون بعد از دو روز تعطیل اولین روز کاری 2 نوامبر هست. بنطر شما باید برم حضوری به سفارت یا همین میل کافی هست؟
مرسی

سلام
ببخشید که مزاحم میشم
یک سوال داشتم میخواستم بدونم نتیجه نامه ای که به KCC فرستادین چی شد آیا براتون وقت مصاحبه جدید تنظیم کردند؟
مرسی
غصه هم خواهد رفت ، به حباب لب یک رود قسم وبه کوتاهی آن لحظه ی شادی که گذشت / غصه هم خواهد رفت ،آنچنانی که فقط خاطره ای خواهد ماند ، لحظه را در یابیم ، باور روز برای گذر از شب کافیست
یار تنهایی من با من گفت: هر کجا لرزیدی، از سفرترسیدی، تو بگو از ته دل، من خدا را دارم... من خدا را دارم
تشکر کنندگان: rayan.s
(2010-11-07 ساعت 15:07)shabnam1 نوشته:  سلام
از بچه هایی که دسامبر مصاحبه دارند کسی هست که نامه دوم به دستش رسیده باشه؟
سلام
ما 2 دسامبر مصاحبه داريم اما نامه دوم هنوز نيامده. به انكارا ايميل زدم وتازيخ مصاحبه را تاييد كردند ونوشته بودند نامه دوم شما در تاريخ 18 اكتبر فرستاده شده است. در صورت دريافت نكردن نامه دوم پرينت اين ايميل كافي است.
درد من تنهایی نیست؛ بلکه مرگ ملتی است که گدایی را قناعت؛ بی عرضگی را صبر و با تبسمی بر لب این حماقت را حکمت خداوند می نامند...... گاندی

كيس نامبر:2011As4800
تاريخ مصاحبه:2 دسامبر(انكارا)
تاريخ كلير:23 دسامبر
تشکر کنندگان: shabnam1
سلام دوستان
شماره کیس ما as00003xxx هست
اما هنوز نامه دوم نيومده
ب نظرتون ب kcc ايميل بزنيم يا سفارت انكارا؟
تشکر کنندگان:
(2010-11-13 ساعت 10:15)mitr.p نوشته:  سلام دوستان
شماره کیس ما as00003xxx هست
اما هنوز نامه دوم نيومده
ب نظرتون ب kcc ايميل بزنيم يا سفارت انكارا؟

دوست عزیز؛ اگر کمتر از 21 روز به مصاحبه تان وقت مونده به سفارت و KCC هر دو میل بزنید.

نمی توانیم کاری بکنیم مرغان غم بالا سرمان پرواز نکنند ولی می توانیم کاری بکنیم که روی سرمان آشیانه نسازند. . .
تشکر کنندگان: mitr.p

موفق باشيد
سلام دوست عزيز من دستورالعمل را كاملا مطالعه كردم بقول شما مطالب آن توسط دوستان با تجربه اشاره شده است.درانتهاي دستورالعمل دو فرم موجوداست فرم اولي كه قيدشده همه اعضا خانواده بالاي 16 سال بايستي تكميل كنند وفرم آخري كه مربوط به برنده اصلي است .آيا هنگام ارسال مدارك به سفارت اين فرمهاراحتما بايستي پر كرد وهمراه آن ارسال كنيم يا فقط فرم اخري را پر كنيم وبفرستيم.دوستاني كه اخيرا مصاحبه داشتند راهنمايي كنند.تاريخ مصاحبه ما 6 دسامبر است .انشالله شمارازيارت كنيم Smile
تشکر کنندگان:
(2010-11-11 ساعت 21:11)success نوشته:  
(2010-11-07 ساعت 15:07)shabnam1 نوشته:  سلام
از بچه هایی که دسامبر مصاحبه دارند کسی هست که نامه دوم به دستش رسیده باشه؟
سلام
ما 2 دسامبر مصاحبه داريم اما نامه دوم هنوز نيامده. به انكارا ايميل زدم وتازيخ مصاحبه را تاييد كردند ونوشته بودند نامه دوم شما در تاريخ 18 اكتبر فرستاده شده است. در صورت دريافت نكردن نامه دوم پرينت اين ايميل كافي است.

سلام دوست عزیز. یه سوال دارم:شما بدون دریافت نامه دوم چطوری از تاریخ مصاحبه آگاه شدین؟
کیس نامبر : AS00028XXX
دریافت نامه اول: May 2010
ارسال نامه اول : June 2010
اعلام کارنت :
دریافت نامه دوم :
تاريخ مصاحبه :
دریافت ویزا :
تشکر کنندگان:
من تازه کارنت شدم آیا نامه دوم کی بدستم میرسه ؟

الان باید چکار انجام دهم ؟

تشکر کنندگان:
(2010-11-15 ساعت 10:13)vahid tavassol نوشته:  من تازه کارنت شدم آیا نامه دوم کی بدستم میرسه ؟

الان باید چکار انجام دهم ؟

وحید جان؛ کجا با این عجله؟Big Grin صبر کن حداقل مطمئن باش تا اواسط ژانویه مصاحبه نداری و نامه دومم چیز خاصی نیست بهتره مدارک رو کامل کنی و یادتم باشه که نامه حدودا" 45 تا 30 روز قبل از تاریخ مصاحبه بدستت باید برسه.

تشکر کنندگان: satusa ، mr.amir
با سلام به همه دوستان و با امید به اینکه همه بچهای مهاجر سرا کارنت بشن و بتونن ویزا بگیرن .
آیا کسی میدونه که نامه دوم به چه آدرسی ارسال میشه .منظورم اینه که ما در فرمهای سری اول یک آدرس برای گرین کارت دادیم(آمریکا ) و یک آدرس هم محل سکونت فعلی (ایران) ؟
تشکر کنندگان:
سلام
به آدرس محل سکونت فععلی شما ارسال می شود ...آدرسی که برای گرین کارت دادین فقط برای ارسال گرین کارت وssn و نامه خوش امدگویی است.
(2010-11-15 ساعت 13:41)Vahid-DV2011 نوشته:  با سلام به همه دوستان و با امید به اینکه همه بچهای مهاجر سرا کارنت بشن و بتونن ویزا بگیرن .
آیا کسی میدونه که نامه دوم به چه آدرسی ارسال میشه .منظورم اینه که ما در فرمهای سری اول یک آدرس برای گرین کارت دادیم(آمریکا ) و یک آدرس هم محل سکونت فعلی (ایران) ؟

کیس12XXX
دریافت نامه قبولی خرداد در منزل
ابوظبي
تاریخ ارسال فرمها:27 june
مصاحبه:4 jan
كليرنس:22 مارچ
دریافت ويزا:21 آپريل
تاریخ هجرت 2011 8 oct
محل اقامت سن حوزه
جمع تقریبی هزینه ها :15000 عكس+54000 پست TNT+هزينه واكسناسيون 2200 + 101000  ترجمه+هزینه سفر و سفارت و مدیکال 3ميليون تومان+ 1580 بلیط آمریکا
تشکر کنندگان: Vahid-DV2011
(2010-11-15 ساعت 13:41)Vahid-DV2011 نوشته:  با سلام به همه دوستان و با امید به اینکه همه بچهای مهاجر سرا کارنت بشن و بتونن ویزا بگیرن .

به آدرسی که تو قسمت سوم فرم I-122 نوشتی ارسال میشه. تو متن فرم هم این مورد رو نوشته.موفق باشی

تشکر کنندگان: Vahid-DV2011

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان