کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اطلاعات مربوط به دریافت نامه دوم (نامه مصاحبه)
(2010-11-15 ساعت 13:50)rayan.s نوشته:  
(2010-11-15 ساعت 13:41)Vahid-DV2011 نوشته:  با سلام به همه دوستان و با امید به اینکه همه بچهای مهاجر سرا کارنت بشن و بتونن ویزا بگیرن .
آیا کسی میدونه که نامه دوم به چه آدرسی ارسال میشه .منظورم اینه که ما در فرمهای سری اول یک آدرس برای گرین کارت دادیم(آمریکا ) و یک آدرس هم محل سکونت فعلی (ایران) ؟

به آدرسی که تو قسمت سوم فرم I-122 نوشتی ارسال میشه. تو متن فرم هم این مورد رو نوشته.موفق باشی
رایان جان فرمهارو نگاه کردم جواب شما کاملا درسته ممنون
تشکر کنندگان: rayan.s
(2010-11-15 ساعت 02:26)najibise نوشته:  
(2010-11-11 ساعت 21:11)success نوشته:  
(2010-11-07 ساعت 15:07)shabnam1 نوشته:  سلام
از بچه هایی که دسامبر مصاحبه دارند کسی هست که نامه دوم به دستش رسیده باشه؟
سلام
ما 2 دسامبر مصاحبه داريم اما نامه دوم هنوز نيامده. به انكارا ايميل زدم وتازيخ مصاحبه را تاييد كردند ونوشته بودند نامه دوم شما در تاريخ 18 اكتبر فرستاده شده است. در صورت دريافت نكردن نامه دوم پرينت اين ايميل كافي است.

سلام دوست عزیز. یه سوال دارم:شما بدون دریافت نامه دوم چطوری از تاریخ مصاحبه آگاه شدین؟

سلام
من با kcc تلفني صحبت كردم و بعد از آن هم وقتي سايت تركيه آپديت شد اون را هم چك كردم .
موفق باشيد.

درد من تنهایی نیست؛ بلکه مرگ ملتی است که گدایی را قناعت؛ بی عرضگی را صبر و با تبسمی بر لب این حماقت را حکمت خداوند می نامند...... گاندی

كيس نامبر:2011As4800
تاريخ مصاحبه:2 دسامبر(انكارا)
تاريخ كلير:23 دسامبر
تشکر کنندگان: rayan.s
راستي يك سوال دارم در نامه دوم مثل پارسال جايي نيست كه در خصوص سفرهاي خارجي فرمي باشه. بايان حساب براي سفرهاي خارجي و اون فرمي كه ته نامه هاي دوم بود بايد چي كار كرد؟
شماره كيس : 2011AS39xxx
تاريخ مصاحبه: 12 سپتامبر 2011
تاريخ ورود: 19 بهمن 1389- ورود از فرودگاه دالاس
تلاش تلاش تلاش. فقط همین.

تشکر کنندگان:
(2010-11-16 ساعت 17:21)HOMAYON53 نوشته:  راستي يك سوال دارم در نامه دوم مثل پارسال جايي نيست كه در خصوص سفرهاي خارجي فرمي باشه. بايان حساب براي سفرهاي خارجي و اون فرمي كه ته نامه هاي دوم بود بايد چي كار كرد؟

اون فرم امسال هم هست ولیکن به همراه نامه دوم ارسال نمی شود و باید از سایت سفارت دریافت کنید که توی پستهای قبلی هم هست.
تشکر کنندگان: success ، HOMAYON53 ، AMIN3Y
(2010-11-16 ساعت 23:11)satusa نوشته:  
(2010-11-16 ساعت 17:21)HOMAYON53 نوشته:  راستي يك سوال دارم در نامه دوم مثل پارسال جايي نيست كه در خصوص سفرهاي خارجي فرمي باشه. بايان حساب براي سفرهاي خارجي و اون فرمي كه ته نامه هاي دوم بود بايد چي كار كرد؟

اون فرم امسال هم هست ولیکن به همراه نامه دوم ارسال نمی شود و باید از سایت سفارت دریافت کنید که توی پستهای قبلی هم هست.
بله من اون پستها را خواندم.ولی در خود نامه که بچه ها اینجا گذاشته بودن در مورد سایت چیزی نگفته فقط آدرس سایت DVLOTTARY زا داده و اشاره به استپ 4 کرده پس باید فرم را از سایت برداشت و به همراه بقیه مدارک ارسال تمود؟
شماره كيس : 2011AS39xxx
تاريخ مصاحبه: 12 سپتامبر 2011
تاريخ ورود: 19 بهمن 1389- ورود از فرودگاه دالاس
تلاش تلاش تلاش. فقط همین.

تشکر کنندگان:
با سلام و خسته نباشید .من میخواستم بدونم آیا مبلغی رو که باید در سفارت پرداخت کرد ($819)باید قبل از روز مصاحبه پرداخت کرد یا همون روز مصاحبه؟چون در نامه دوم نوشته قبل تاریخ و زمان مصاحبه؟!ممنون
تشکر کنندگان:
(2010-11-18 ساعت 02:08)HOMAYON53 نوشته:  

بله من اون پستها را خواندم.ولی در خود نامه که بچه ها اینجا گذاشته بودن در مورد سایت چیزی نگفته فقط آدرس سایت DVLOTTARY زا داده و اشاره به استپ 4 کرده پس باید فرم را از سایت برداشت و به همراه بقیه مدارک ارسال تمود؟

این که میفرمایین برای ابوظبی هم هست یا فقط آنکارا این فرم سفرهارو میخواد؟
شماره کیس: 2011AS0004XXXX
تاریخ دریافت نامه قبولی: 30 تیر
کنسولگری: ابوظبی
تاریخ ارسال فرمهای سری اول: 30 مرداد
تاریخ کارنت شدن کیس: --
تاریخ دریافت نامه دوم: --
تاریخ مصاحبه: --
تاریخ دریافت کلیرنس: --
تشکر کنندگان:
(2010-11-18 ساعت 14:18)sunrise نوشته:  با سلام و خسته نباشید .من میخواستم بدونم آیا مبلغی رو که باید در سفارت پرداخت کرد ($819)باید قبل از روز مصاحبه پرداخت کرد یا همون روز مصاحبه؟چون در نامه دوم نوشته قبل تاریخ و زمان مصاحبه؟!ممنون

روز مصاحبه وقتی رفتین داخل سفارت یک شماره بتون میدن بعد میرید میشینید.
سه بار شمارتون اعلام میشه.
یکبار برای پرداخت پول.
یکبار برای اسکن انگشت ها.
یکبار هم برای هم کلام شدن با آفیسر.

تشکر کنندگان: success ، satusa ، AMIN3Y
(2010-11-18 ساعت 02:08)HOMAYON53 نوشته:  

بله باید به سایت سفارت آنکارا مراجعه کنید و آخرین نسخه دستورالعمل و فرمها رو دانلود کنید. البته اون فایل در ارسال 126 لینک زیر هم هست که می تونید استفاده کنید.

http://mohajersara.com/showthread.php?ti...6#pid79676

در مورد دوست دیگری (peyman2011) که راجع به ابوظبی سوال کرده بودند، من دقیقا نمی دانم به چه شکل است بهتره با خود ابوظبی مکاتبه کنید و یا دوستانی که اخیرا اونجا مصاحبه داشتند توضیح بدهند.

موفق باشید.
تشکر کنندگان:
از دوستانی که برای ژانویه کارنت شدن، از تاریخ مصاحبه تونستن خبردار بشن؟ (ایمیل؟ ، تلفن؟)

تشکر کنندگان:
(2010-11-18 ساعت 22:06)satusa نوشته:  از دوستانی که برای ژانویه کارنت شدن، از تاریخ مصاحبه تونستن خبردار بشن؟ (ایمیل؟ ، تلفن؟)

سلام
نه متاسفانه دو مرتیه ایمیل فرستادم که بار اول بعد از چهار روز جواب دادن که تاریخ تولد را هم می خوان بار دوم تمام اطلاعاتی رو که خواستن همونطور که دوستان فرستاده بودن براشون فرستادم ولی هنوز جوابی ندادن . پیش نهاد شما چیه ؟
تشکر کنندگان:
(2010-11-22 ساعت 11:17)Vahid-DV2011 نوشته:  
(2010-11-18 ساعت 22:06)satusa نوشته:  از دوستانی که برای ژانویه کارنت شدن، از تاریخ مصاحبه تونستن خبردار بشن؟ (ایمیل؟ ، تلفن؟)

سلام
نه متاسفانه دو مرتیه ایمیل فرستادم که بار اول بعد از چهار روز جواب دادن که تاریخ تولد را هم می خوان بار دوم تمام اطلاعاتی رو که خواستن همونطور که دوستان فرستاده بودن براشون فرستادم ولی هنوز جوابی ندادن . پیش نهاد شما چیه ؟

دوستان عزیز؛هر ایمیلی که میخواید برای سفارت بفرستید حتما" صبح ارسال کنید تا زود جوابتون رو بدن.موفق باشید

نمی توانیم کاری بکنیم مرغان غم بالا سرمان پرواز نکنند ولی می توانیم کاری بکنیم که روی سرمان آشیانه نسازند. . .
تشکر کنندگان: satusa ، Vahid-DV2011 ، usa
سلام;
من هر بار كه مي خوام ايميل به سفارت ار طريق سايت بفرستم، پس از submit صفحه "The Page Cannot Found" مربوط به I.E مياد و بعد كه رفرش مي كنم پيغام successful سفارت مياد.
آيا براي بقيه دوستان هم همينجوره؟
من نميدونم بعد از رفرش و دريافت پيغام successful همون متني كه فرستادم رو سفارت دريافت كرده يا نه؟

ممنون
تشکر کنندگان:
(2010-11-15 ساعت 21:55)success نوشته:  
(2010-11-15 ساعت 02:26)najibise نوشته:  
(2010-11-11 ساعت 21:11)success نوشته:  
(2010-11-07 ساعت 15:07)shabnam1 نوشته:  سلام
از بچه هایی که دسامبر مصاحبه دارند کسی هست که نامه دوم به دستش رسیده باشه؟
سلام
ما 2 دسامبر مصاحبه داريم اما نامه دوم هنوز نيامده. به انكارا ايميل زدم وتازيخ مصاحبه را تاييد كردند ونوشته بودند نامه دوم شما در تاريخ 18 اكتبر فرستاده شده است. در صورت دريافت نكردن نامه دوم پرينت اين ايميل كافي است.

سلام دوست عزیز. یه سوال دارم:شما بدون دریافت نامه دوم چطوری از تاریخ مصاحبه آگاه شدین؟

سلام
من با kcc تلفني صحبت كردم و بعد از آن هم وقتي سايت تركيه آپديت شد اون را هم چك كردم .
موفق باشيد.

من وهمسرم6دسامبر مصاحبه داریم قبلا توسط ایمل تاریخ مصاحبه را گرفتیم بعدازسه هفته نامه دوم بدستمان رسید همچنین تاییدیه راهم ازسفارت انکارا گرفتیم.حالا آماده سفر هستیم.تا چه شود.....؟دوستانی که کارنت شده اند نگران نباشند.انشالله همه بزودی تاریخ مصاحبه اشان اعلام میشود.کار آمریکایها درسته .بقول خودشان این پروسه باید انجام بشه.این موضوع را دوماه پیش تلفنی ازkccشنیدم.
تشکر کنندگان: rayan.s ، AMIN3Y

با سلام به همگی یه سوال در موردعکس ها. تعداد عکس هایی که باید به سفارت وهم چنین به کلینیک بدیم چندتاست؟ چون من در سایت سفارت ابوظبی که چک کردم درست متوجه نشدم یه جایی نوشته 1 عکس یجور و 4تا یجور دیگه که میشه 5تا و در سایت کنسولگری هم زده 2تا که البته بصورت سه رخ هم هست .ممنون میشم از دوستانی که تجربه مصاحبه یا همچنین اطلاعی از این موضوع دارند راهنمایی کنند.متشکرم.
http://www.travel.state.gov/pdf/suppleme...3-0704.pdf
http://abudhabi.usembassy.gov/immigrant_visas.html
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان