کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اطلاعات مربوط به دریافت نامه دوم (نامه مصاحبه)
دوستانی که تلفنی با kcc و آنکارا صحبت میکنن ، میشه بگید با چه زبونی؟

فارسی دارن کسی حرف بزنه؟(البته برای ما بیسوادها)
آرزوی من مفید بودن برای مهاجرسراست در صورتی که پرسش و یا مشکلی دارید(هرچندغیرقابل حل) دارید می توانید تا حد توان من روی کمک من حساب کنید...Smile

دستهایی که کمک می کنند پاکتر از دستهایی هستندکه رو به آسمان دعا می کنند(کورش کبیر)
تشکر کنندگان:
(2010-11-24 ساعت 22:05)free_free نوشته:  دوستانی که تلفنی با kcc و آنکارا صحبت میکنن ، میشه بگید با چه زبونی؟

با kcc که باید انگلیسی صحبت کرد. آنکارا هم فکر نمی کنم اپراتور تلفن فارسی داشته باشه.
تشکر کنندگان: free_free
(2010-11-24 ساعت 22:05)free_free نوشته:  دوستانی که تلفنی با kcc و آنکارا صحبت میکنن ، میشه بگید با چه زبونی؟

شکسته نفسی نفرمایید عزیزم .خوب معلومه زبان شیرین انگلیسی ...Tongue
تشکر کنندگان: free_free ، babak2010
بجه ها يي كه براي ارسال سوال در سايت كنسولگري تركيه مشكل دارن مرورگرتونو عوض كنيد .من هم تو فرستادن جواب هاي فرم 8 سوالي همين مشكلو داشتم ولي با google chorme كه فرستادن درست شد.

ديگه اينكه كسايي كه ميخوان براي وقت مصاحبه به KCC ايميل بزنن دقت كنند تمام اطلاعات شناسنامتونو براشون بنويسيد. من محل تولدمو براشون ننوشته بودم كه بهم ايميل زدن گفتن به دليل مسايل امنيتي اون رو هم ميخواهيم تا بهت جواب بديم..!!!!!!!

تشکر کنندگان:
سلام دوستان مهاجرسرايی
من با کيس نامبر26xxx وهنوزهم کارنت نشده ام کی بايدشروع کنم به ترجمه مدارک و تکميل کارت واکسن و گرفتن فرمهای مربوط به اسپانسر وخلاصه اصلاّ بايد حالا شروع کنم يا بذارم وقتی که نامه دوم آومدوياوقتی که کارنت شدم تازه بايد شروع کنم
تشکر کنندگان:
سلام،
سفارت 2 عکس 5*5 از هر نفر می گیرد.در پلی کلینیک برای بزرگسالان 2 عکس 5*5 و برای اطفال یک عکس نیاز هست.

(2010-11-24 ساعت 20:45)sunrise نوشته:  با سلام به همگی یه سوال در موردعکس ها. تعداد عکس هایی که باید به سفارت وهم چنین به کلینیک بدیم چندتاست؟ چون من در سایت سفارت ابوظبی که چک کردم درست متوجه نشدم یه جایی نوشته 1 عکس یجور و 4تا یجور دیگه که میشه 5تا و در سایت کنسولگری هم زده 2تا که البته بصورت سه رخ هم هست .ممنون میشم از دوستانی که تجربه مصاحبه یا همچنین اطلاعی از این موضوع دارند راهنمایی کنند.متشکرم.
http://www.travel.state.gov/pdf/suppleme...3-0704.pdf
http://abudhabi.usembassy.gov/immigrant_visas.html

شماره کیس: 2011as000019xx
تاریخ دریافت نامه قبولی:June8
کنسولگری:Ankara(تغییر به ابوظبی)
تاریخ ارسال فرمهای سری اول:June 21
تاریخ کارنت شدن کیس: visa bulletin aug 2010
تاریخ دریافت نامه دوم: 7 اکتبر
تاریخ مصاحبه: 28 نوامبر 2010
تاریخ دریافت کلیرنس: 5 ژانویه 2011
تاریخ دریافت ویزا: ؟
تشکر کنندگان: SNAGHIAN
(2010-12-02 ساعت 01:39)SHNARIMAN نوشته:  سلام دوستان مهاجرسرايی
من با کيس نامبر26xxx وهنوزهم کارنت نشده ام کی بايدشروع کنم به ترجمه مدارک و تکميل کارت واکسن و گرفتن فرمهای مربوط به اسپانسر وخلاصه اصلاّ بايد حالا شروع کنم يا بذارم وقتی که نامه دوم آومدوياوقتی که کارنت شدم تازه بايد شروع کنم
شما از الان ميتونيد آخرين مدرك تحصيلي ،شناسنامه،كارت ملي،كارت پايان خدمت رو بدين ترجمه........براي كارت واكسن ميتونيد3 مرحله واكسن هپاتيد رو اگه نزديد بزنيد اما بقيه شو نگه داريد وقتي كارنت شديد بزنيد..
مدارك اسپانسر هم هنوز زوده چون سال ديگه مدارك مالياتي 2010 اسپانسرتونو ميخوان.....
تشکر کنندگان: rayan.s ، SHNARIMAN
دوست عزيزSNAGHIAN متشکرم ازراهنمايتان سوالی داشتم در مورد پاسپورت آيا برای فرزندانم هم بايد پاسپورت جداگانه بگيرم با اينکه توی پاسپورت من وهمسرم هستند
تشکر کنندگان:
(2010-12-02 ساعت 23:54)SHNARIMAN نوشته:  دوست عزيزSNAGHIAN متشکرم ازراهنمايتان سوالی داشتم در مورد پاسپورت آيا برای فرزندانم هم بايد پاسپورت جداگانه بگيرم با اينکه توی پاسپورت من وهمسرم هستند

سلام.فكر نكنم پاس جدا لازم باشه ..مگه اينكه به سن قانوني رسيده باشن..!
تشکر کنندگان:
(2010-12-03 ساعت 15:15)SNAGHIAN نوشته:  
(2010-12-02 ساعت 23:54)SHNARIMAN نوشته:  دوست عزيزSNAGHIAN متشکرم ازراهنمايتان سوالی داشتم در مورد پاسپورت آيا برای فرزندانم هم بايد پاسپورت جداگانه بگيرم با اينکه توی پاسپورت من وهمسرم هستند

سلام.فكر نكنم پاس جدا لازم باشه ..مگه اينكه به سن قانوني رسيده باشن..!

برای افراد بالای 16 سال باید پاسپورت جدا بگیرید.ولی من پیشنهاد میکنم اگه وقتشش رو دارید ( لازم نیست اگه اسم کسی تو پاستونه اسمش رو خارج کنید) 1 هفته برای همراهاتان با هر سن و سالی پاس جدا بگیرید.

نمی توانیم کاری بکنیم مرغان غم بالا سرمان پرواز نکنند ولی می توانیم کاری بکنیم که روی سرمان آشیانه نسازند. . .
تشکر کنندگان:
سلام دوستان:
همسر من برنده لاتاري هست
البته با توجه ب كيس نامبرمون ك 2011AS00003xxx هست هنوز نامه دوم نرسيده.
البته الان سوال من اينه كه من براي بار دوم ازدواج كرده ام
سند ازدواجون رو دارالترجه داديم
ايا سند طلاق رو هم بايد ترجه كنم يا نه؟
تشکر کنندگان:
سلام خسته نباشید
من کارنت شدنمم رو فهمیدم از سایت سفارت آنکارا اما نامهی دوم دریافت نکردم ایمیل هم نداشتم از سفارت به هیچ وجه چرا ایمیل نیومده واسم؟ یا کسایی که ایمیل اومده کار خاصی کردن؟
و یک سوال دیگه داشتم: من باید 2 بار مدارکم رو ترجمه می کردم؟ که یه سری از تر جمه هارو اتگار باید قبلا" بفرستم اونوقت دست خالی برم سفارت؟!
تشکر کنندگان:
(2010-12-05 ساعت 16:00)fageeer نوشته:  سلام خسته نباشید
من کارنت شدنمم رو فهمیدم از سایت سفارت آنکارا اما نامهی دوم دریافت نکردم ایمیل هم نداشتم از سفارت به هیچ وجه چرا ایمیل نیومده واسم؟ یا کسایی که ایمیل اومده کار خاصی کردن؟
و یک سوال دیگه داشتم: من باید 2 بار مدارکم رو ترجمه می کردم؟ که یه سری از تر جمه هارو اتگار باید قبلا" بفرستم اونوقت دست خالی برم سفارت؟!

شما مي توانيد به kcc ايميل بفرستيد و ازشون در خواست تاريخ مصاحبه كنيد. پاسخ اون ايميل براي بردن به سفارت كافي هست. اگرچه تا قبل از مصاحبه نامه به دستتون خواهد رسيد.
در خصوص ترجمه ها ، اصل را با پست به آنكارا مي فرستيد و كپي آنها را همراهتون مي بريد. اگر خواستيد مي توانيد نسخه اضافي ترجمه كنيد بعدا توي آمريكا لازمتون ميشه.

موفق باشيد
تشکر کنندگان: rayan.s
(2010-12-05 ساعت 16:00)fageeer نوشته:  سلام خسته نباشید

دوست عزیز؛ اولا" کارنت شدن رو از سایت وزارت امورخارجه آمریکا صفحه:Visa Bulletin و از سایت سفارت تاریخ مصاحبه رو متوجه میشن حالا اگه فقط کارنت شدی و هنوز تاریخ مصاحبه رو نمی دونی باید به KCC میل بزنی تا تاریخ مصاحبه شما معلوم بشه و اگر تاریخ مصاحبه رو میدونی نامه دوم رسیدن و نرسیدنس فرقی نداره فقط مدارک مورد نیاز رو هم تو این تایپیک USER جان بطور کامل شرح داده و هم میتونی به تایپیک زیر بری و ارسال میلاد عزیز رو بخون که اطلاعات جامعی ارائه کرده. موفق باشید
http://mohajersara.com/showthread.php?tid=1081

نمی توانیم کاری بکنیم مرغان غم بالا سرمان پرواز نکنند ولی می توانیم کاری بکنیم که روی سرمان آشیانه نسازند. . .
تشکر کنندگان: najibi
Salam, mishe lotfan darbareye safheye Visa Bulletin tozih bedid, man az shomarehayee ke gozashte chizi motevajjeh nemisham. chejuri mitunam befahmam case numberam current shode ya na?
mamanunam az inke vaghat mizarid va be soalam javab midid.
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان