کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اطلاعات مربوط به دریافت نامه دوم (نامه مصاحبه)
(2011-05-20 ساعت 15:18)samadi2050 نوشته:  با سلام خدمت همه دوستان
من ایمیل نامه دوم را از KCC گرفتم (نامه پستی بایستی دو هفته قبل میامد که نیامده ).همان متن هورنت جان را فرستادم .با تشکر مجدد از هورنت عزیز
دوست عزیز شما تهرانی‌ ؟
تشکر کنندگان:
(2011-05-20 ساعت 15:18)samadi2050 نوشته:  با سلام خدمت همه دوستان
من ایمیل نامه دوم را از KCC گرفتم (نامه پستی بایستی دو هفته قبل میامد که نیامده ).همان متن هورنت جان را فرستادم .با تشکر مجدد از هورنت عزیز

samadi2050 عزیز
قابلی نداشت
شماره کیس: 2011AS25xxx
اطلاعات كامل كيس

انتشار انرژي منفي در اين مكان ممنوع است، حتي براي شما دوست عزيز
تشکر کنندگان: coming soon ، samadi2050 ، najibi
با سلام به همه دوستا ن
امروز نامه دوم ما هم رسيد .
به اميد ويزاي بدون كليرانس يا با كليرانس زود هنگام براي همه
تشکر کنندگان: alisarshar ، ramin_ad ، najibi ، coming soon
سلام دوستان
راستش رو بخواین من برای مصاحبه 2 تا نامه داشتم که یکیش رو از انکارا برام ایمیل کردن و بعدی هم که همونیه که همه می گیرین
اما وقتی خواستم برو تو سفارت اصلا به هیچ کدوم نگاه هم نکرد حتی نگفت حالا که اینقد زحمت کشیدید پرینت رنگی و .... بزار ببینم دلت خنک شههه
خودش یه لیست داشت پاسپورتا رو جمع میکرد می برد تو و از تو لیست اونها رو مارک میکرد بعد هم شهروند های ترک رو اول می فرستاد و همچنین افرادی که پیر بودن یا بچه داشتن بعد هم ایرانی ها رو
این جمع کردن پاسپوروت و ورود چند بار تکرار می شد
تشکر کنندگان: farzad-it ، najibi ، free_free
سلام
میشه کسایی که مصاحبه رفتن بگن چی شد و چه سوالهایی ازشون پرسیدن. من امدم برای ازمایش به من گفتن بدون فرم نمیشه. من فرم رو پیدا نکردم. لطفا کمک کنید.
شماره کیس:2011AS00025XXX
تاریخ دریافت نامه قبولی:May 19, 10
کنسولگری:تایلند
تاریخ ارسال فرمهای سری اول:Tuesday, June 01, 2010
تاریخ کارنت شدن کیس:
تاریخ دریافت نامه دوم: sep , 2010
تاریخ مصاحبه: June 02,2011
تاریخ دریافت کلیرنس: sep 02 , 2011
جمع تقریبی هزینه ها:
تشکر کنندگان:
(2011-05-23 ساعت 00:54)abnanta نوشته:  سلام
میشه کسایی که مصاحبه رفتن بگن چی شد و چه سوالهایی ازشون پرسیدن. من امدم برای ازمایش به من گفتن بدون فرم نمیشه. من فرم رو پیدا نکردم. لطفا کمک کنید.
دوست عزیز فکر کنم اگه بخش سفرنامه ها رو بخونید جواب سوالات خود را خواهید گرفت.
کدوم فرم منظورتون هست؟
تشکر کنندگان:
نمیدونم بیمارستان گقت یه فرمه که باید از وبسایت بگیری

شماره کیس:2011AS00025XXX
تاریخ دریافت نامه قبولی:May 19, 10
کنسولگری:تایلند
تاریخ ارسال فرمهای سری اول:Tuesday, June 01, 2010
تاریخ کارنت شدن کیس:
تاریخ دریافت نامه دوم: sep , 2010
تاریخ مصاحبه: June 02,2011
تاریخ دریافت کلیرنس: sep 02 , 2011
جمع تقریبی هزینه ها:
تشکر کنندگان:
(2011-05-23 ساعت 00:54)abnanta نوشته:  سلام
غير از نامه مصاحبه و مدارك لازم چيز ديگه اي نمي خوان

2011AS14706

[font=Times New Roman]باور روز برای گذر از شب کافیســـــــــت.....[/font]

به امید فردا
تشکر کنندگان: coming soon ، najibi
(2011-05-18 ساعت 22:39)obama نوشته:  
(2011-05-17 ساعت 19:09)obama نوشته:  من امروز مدارکم را با آرامکس فرستادم حدود 510 گرم بود شد 29500
دفبر آرامکس توی ملاصدرا پلاک 100 هست
این شرکت اصلیتش اردنی است و بر اساس گفته اون آقاهه 30 سال هست که توی ایران کار میکنه
در ضمن گفت بین 3 تا 5 روز کاری طول میکشه تا برسه

من دیروز مدارک را به دفتر آرامکس تحویل داده بودم. امروز صبح یه آقایی به نام آشوری زنگ زد که ورن نامه شما بیشتر از 500 گرم هست تو ترازوی ما بعضی وقتها اشتباه نشون میده، حتی گفت که ما نامه رو از توی پاکت در آورده و دوباره وزن کردیم. منم از ترسم دوباره رفتم اونجا و مدارک را دوباره چک کردم.
اینبار وزن کرد شد 630 گرم و 39000 تومانSad

دوستان عزیز
من مدارکم را روز سه شنبه ارسال کردم و همانطور که قبلا هم گفتم چهارشنبه دوباره زنگ زدن رفتم اونجا و ...
بهم گفته بودن بین سه تا پنج روز میرسه اما الان روز ششم شد هنوز نرسیده. بی دلیل نیست که میگن هیچ ارزونی بی دلیل نیست.
خدا کنه زودتر برسه داره دیر میشهSad
تشکر کنندگان:
سلام دوستان
KCC در جواب ایمیل من برای کپی نامه دوم فقط تاریخ مصاحبه رو گفته. اگه نامه دوم نیومد این ایمیلی که فرستاده بدرد میخوره؟
مدارکی که باید 15 روز قبل از مصاحبه بفرستیم باید اصل ترجمه ها باشه یا میشه فقط کپی اونا رو فرستاد (منظورم کپی مدارک و کپی ترجمه اونهاست)؟
گواهی سایقه کار رو هم باید بفرستیم؟ یا اگه ازمون خواستن اونجا بدهیم؟(در صورتیکه که مدرک تحصیلی لازم رو هم داریم)
ممنون
شماره کیس:AS00030XXX
کنسولگری:آنکارا
تاریخ کارنت شدن کیس:جولای 2011
تاریخ مصاحبه: 7 جولای 2011
تاریخ دریافت کلیرنس: 8 آگوست 2011
تاریخ دریافت ویزا: 9 سپتامبر 2011
الهی رضا برضاک و رضا بقضائک و تسلیما لامرک لا معبود سواک فاغث یا غیاث المستغیثین
تشکر کنندگان: najibi ، coming soon ، Hornet
(2011-05-24 ساعت 19:49)moraddad نوشته:  سلام دوستان
KCC در جواب ایمیل من برای کپی نامه دوم فقط تاریخ مصاحبه رو گفته. اگه نامه دوم نیومد این ایمیلی که فرستاده بدرد میخوره؟
مدارکی که باید 15 روز قبل از مصاحبه بفرستیم باید اصل ترجمه ها باشه یا میشه فقط کپی اونا رو فرستاد (منظورم کپی مدارک و کپی ترجمه اونهاست)؟
گواهی سایقه کار رو هم باید بفرستیم؟ یا اگه ازمون خواستن اونجا بدهیم؟(در صورتیکه که مدرک تحصیلی لازم رو هم داریم)
ممنون

سلام دوست عزیز
سعی کنید که نامه رو دریافت کنید چون در سفارت و مطب دکتر از ما خواستند.
شما کپی از مدارک فارسی و اصل ترجه اونها رو بفرستید.
از ما گواهی کار رو اونجا نگرفتند ( با توجه به اینکه ما مدارک رو هم از قبل نفرستاده بودیم).ولی اگر مدارک رو از قبل می فرستید براشون ارسال کنید بهتره. مدرک تحصیلی رو هم که حتماً باید ترجمه کنید. اگر متأهل هستید دو سری از مدرک ازدواج احتیاج دارید.
تشکر کنندگان: najibi ، Hornet
نامه دوم ما پس از گذشت ۴۲ روز همچنان نرسیده. البته ایمیل رو دارم. طبق گفته دوستان همین کفایت میکنه دیگه. درسته؟
تشکر کنندگان: coming soon ، Hornet
(2011-05-25 ساعت 13:36)najibi نوشته:  نامه دوم ما پس از گذشت ۴۲ روز همچنان نرسیده. البته ایمیل رو دارم. طبق گفته دوستان همین کفایت میکنه دیگه. درسته؟

دوست عزیز

ما هم که دیگه همه می دونند نامه اول و نامه دوم را نگرفتیم. یک ایمیل زدم به کی سی سی و آنها در جواب یک پکیج اطلاعات را فرستادند که همان نامه دوم بود با تمام مشخصات. از نامه دوم ( نه جواب ایمیل) پرینت گرفتیم و رفتیم بیمارستان و سفارت و مشکلی پیش نیامد. تاکید کنید نامه دوم را برایتان بصورت pdf بفرستند که البته سریع هم ارسال می کنند.

موفق باشید
ازبرندگان 2011 که نامه اول و نامه دوم را دریافت نکردیم
برندگان عزیز 2012، سوالات شما را با کمال میل پاسخگو هستم.
جهت راهنمایی سفر به امارات در خدمتم.
همه به کودکان سرطانی کمک کنیم>> سایت محک
تشکر کنندگان: coming soon ، prsk ، satusa ، najibi
دوستان نامه دوم من هم 20 می ارسال شده ...بنظرتون کی باید منتظر دریافتش باشم؟

در ضمن من آدرس محل سکونت رو در فرم های اولیه عوض کردم..آیا نامه به آدرس نامه اول میره و یا میاد به آدرس جدیده؟؟
آرزوی من مفید بودن برای مهاجرسراست در صورتی که پرسش و یا مشکلی دارید(هرچندغیرقابل حل) دارید می توانید تا حد توان من روی کمک من حساب کنید...Smile

دستهایی که کمک می کنند پاکتر از دستهایی هستندکه رو به آسمان دعا می کنند(کورش کبیر)
تشکر کنندگان: satusa ، Hornet ، najibi
(2011-05-25 ساعت 15:29)free_free نوشته:  دوستان نامه دوم من هم 20 می ارسال شده ...بنظرتون کی باید منتظر دریافتش باشم؟

در ضمن من آدرس محل سکونت رو در فرم های اولیه عوض کردم..آیا نامه به آدرس نامه اول میره و یا میاد به آدرس جدیده؟؟

3-4 هفته از زمان ارسال
به همون آدرسي كه آخرين بار اصلاح كردي و توي فرمها نوشتي ميره
تشکر کنندگان: free_free ، najibi

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان