کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اطلاعات مربوط به دریافت نامه دوم (نامه مصاحبه)
man case numberam 44000 inas name dovommam naiomade pls mano rahnamae konidd
تشکر کنندگان: A.K
(2011-06-05 ساعت 17:21)ahmadroshan نوشته:  man case numberam 44000 inas name dovommam naiomade pls mano rahnamae konidd

دوست عزیز،
کیس شما هنوز کارنت نشده، به عبارتی هنوز پرونده شما به جریان نیفتاده. از ابتدای پروسه لاتاری هر ماه پرونده یک عده از برندگان به ترتیب کیس نامبر از طرف KCC به جریان میفته. تا الان پرونده برندگان تا 33775 به جریان افتاده. بنابراین شما هنوز باید صبور باشید. برای دریافت اطلاعات جامع تر به این لینک سری بزنید

http://wiki.mohajersara.com/index.php?ti...oldid=1322
در ضمن دوست گرامی طبق قوانین سایت شما باید از نوشتن به پینگلیش خودداری نمایید و تنها به زبان زیبای پارسی بنویسید.
تشکر کنندگان: najibi ، farzad-it ، A.K
سلام دوستان من میخوام یک mail به kccبزنم بر این یه توضیح میدم:
من زمانی که ثبت نام کردم با اسم دومم که رایجتر بود ثبت نام کردم . دلیلم داشتم چون قبل ثبت نام درخواست تغیر نامم رو به ثبت احوال داده بودم و قبل ثبت نام تماس تلفنی که داشتم اونا به من گفتن که جواب مثبت است . در حالی که وقتی حضوری رفتم(یک ماه بعد از ثبت نام در لاتاری) گفتن که پسوند نام شما حذف شده(منضورم اسم کوجیک هست) و تغیر به اسمی که تو لاتاری ثبت نام کردم و فکر میکردم اسمه جدید شناسناممه انجام نشد / من در حال حاضر یه نامه از رعیس ثبت احوال گرفتم که حرفامو تا یید میکنه / میخوام ترجمه هم بکنم / دوستان عزیزی که با سابقه هستن یا تجربه مشابه داشتن درخواست میکنم با مشاوره ای که به من میدن مرا یاری کنن در نوشتن این نامه و یا اینکه اصلا میل کردن من کار درستی هست یا صبر کنم سفارت توضیح بدم
و اینکه تو نامه دوم اسمو میخواد که بفرستم برای سفارت / چه کنم؟
Tongueزمین را دوست داشته باشیم
شماره کیس: 2011AS000041xxx
تاریخ دریافت نامه قبولی: May-2010
محل دریافت نامه: مشهد
کنسول: ابوظبی
ارسال فرمهای اول:june-2010
کارنت : 12/9/2011
تاريخ مصاحبه:12 -september
نامه دوم:nemidonam
کلیر: 15/9/2011
(2011-06-05 ساعت 12:13)najibi نوشته:  
(2011-06-05 ساعت 11:55)shahr نوشته:  دوستانی که نامه دوم را دریافت کردن ممکنه بگن که غیر از نامه و فرم دو صفحه ای که باید پر کنیم فرم یا اطلاعات دیگه ای تو پاکت نبود که باید پر کنیم و بفرستیم برای آنکارا ؟ چون دوستانی که ابوظبی هستن گفتن فرم 9 سوالی هم دریافت کردن

دوستانی که ابوظبی هستن یعنی کسانی که هنوز نرفتن یا رفتند؟چون ما که هنوز نرفتیم و هیچ فرمی هم نداریم!؟

منظورم کسانی بود که نامه دریافت کردن، اگه دقت کنید می بینید که بعضی از دوستان راجع به برگه هایی که تو نامه بوده گفتن.
(2011-06-06 ساعت 22:50)shahr نوشته:  
(2011-06-05 ساعت 11:55)shahr نوشته:  دوستانی که نامه دوم را دریافت کردن ممکنه بگن که غیر از نامه و فرم دو صفحه ای که باید پر کنیم فرم یا اطلاعات دیگه ای تو پاکت نبود که باید پر کنیم و بفرستیم برای آنکارا ؟ چون دوستانی که ابوظبی هستن گفتن فرم 9 سوالی هم دریافت کردن

دوستانی که ابوظبی هستن یعنی کسانی که هنوز نرفتن یا رفتند؟چون ما که هنوز نرفتیم و هیچ فرمی هم نداریم!؟

منظورم کسانی بود که نامه دریافت کردن، اگه دقت کنید می بینید که بعضی از دوستان راجع به برگه هایی که تو نامه بوده گفتن.
آیا شما مطمئن هستین کسانی که ابوظبی بودند فرمی همراه با نامه دوم دریافت کردند؟ بنده نامه دوم خود را از طریق ایمیل گرفتم و توی ان هیچ صحبتی از فرم یا چنین چیزی نیست Rolleyes.از دوستانی که از طریق پست گرفتند خواهش میکنم اطلاع رسانی کنند. آیا همراه با نامه دوم فرمی بوده که ما از ان بیخبریمShy؟
(2011-06-06 ساعت 23:51)najibi نوشته:  
(2011-06-06 ساعت 22:50)shahr نوشته:  

آیا شما مطمئن هستین کسانی که ابوظبی بودند فرمی همراه با نامه دوم دریافت کردند؟ بنده نامه دوم خود را از طریق ایمیل گرفتم و توی ان هیچ صحبتی از فرم یا چنین چیزی نیست Rolleyes.از دوستانی که از طریق پست گرفتند خواهش میکنم اطلاع رسانی کنند. آیا همراه با نامه دوم فرمی بوده که ما از ان بیخبریمShy؟

منم نامه دوم رو دریافت نکردم . ولی از طریق ایمیل کپیش رو گرفتم و هیچ فرم اضافه ای هم نبود .و من تاکنون در مورد فرم برای ابوظبی نشنیدم وبیشتر بچه های انکارا بعد از مصاحبه بهشون داده میشه اونم به بعضی ها نه به همشون.
تشکر کنندگان: najibi ، A.K
شما به لينك زير برويد و فايل مربوط به Instruction for Diversity Visas رو دانلود كنيد.
ضمنا چنانچه بيش از 6 ماه در خارج از ايران زندگي نكرده ايد عدم سو پيشينه لازم نيست. فقط براي اقامت بيش از 6 ماه خارج از كشور لازم است.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------[/quote]
دوست عزیزsatusa,این مدت بر اساس لینک زیر بیش از ۱۲ ماه هستش نه ۶ ماه!
http://www.travel.state.gov/visa/visa_4760.html

درسته دوستان ؟
دوستان عزیز مرسی از راهنمایی هایتون
یه سوال داشتم که بعد از کارنت شدن چند روز بعد ایمیل بزنیم و درخواستم نامه دوم رو بدیم و این که این نامه دوم را که میفرستند حدودا چند روز بعد از کارنت شدن به دستتون رسیده متشکرم
Visa: 28 . Sep . 2011
رفتن همیشه رسیدن نیست ... ولی برای رسیدن، باید رفت ...
تشکر کنندگان: Hornet ، آمریکا ، A.K
امروز سفارت در جواب درخواست نامه دومم نوشته ما هنوز پرونده ای بنام شما نداریمSad من که اوایل جولای مصاحبه دارم چطور هنوز مدارکم نرسیده، تازه میخواستم بگم اسپانسرم مدارکم را بفرسته سفارت، حالا چکار کنم؟SadSad
تشکر کنندگان: Hornet ، A.K
(2011-06-07 ساعت 14:06)shahr نوشته:  امروز سفارت در جواب درخواست نامه دومم نوشته ما هنوز پرونده ای بنام شما نداریمSad من که اوایل جولای مصاحبه دارم چطور هنوز مدارکم نرسیده، تازه میخواستم بگم اسپانسرم مدارکم را بفرسته سفارت، حالا چکار کنم؟SadSad

به نظر بنده شما دوباره ایمیل بزنید و پیگیر شید.
تشکر کنندگان: shahr ، farzad-it ، A.K
دوستانی که وقت مصاحبه آنها افتاده ماه جولای یعنی تیر ماه آیا نامه دومشان را دریافت کرده اند یا نه؟
شماره کیس:2011AS00030XXX
تاریخ دریافت نامه قبولی: خرداد 89
کنسولگری: آنکارا
ارسال فرمهای سری اول:13 July
کارنت شدن کیس:May 2011
دریافت نامه دوم:20 June
مصاحبه:July 12
دریافت کلیرنس:7 سپتامبر
دریافت ویزا:13 سپتامبر
(2011-06-08 ساعت 13:03)zerogalaxy نوشته:  دوستانی که وقت مصاحبه آنها افتاده ماه جولای یعنی تیر ماه آیا نامه دومشان را دریافت کرده اند یا نه؟

ما هنوز دریافت نکردیم و ایمیل هم زدم جواب دادن اگر 1 ماه بعد از ارسال نرسید تقاضای دریافت از طریق ایمیل کنیدSadSad
تشکر کنندگان: zerogalaxy ، ali_ho ، najibi ، A.K
(2011-06-08 ساعت 13:21)shahr نوشته:  
(2011-06-08 ساعت 13:03)zerogalaxy نوشته:  دوستانی که وقت مصاحبه آنها افتاده ماه جولای یعنی تیر ماه آیا نامه دومشان را دریافت کرده اند یا نه؟

ما هنوز دریافت نکردیم و ایمیل هم زدم جواب دادن اگر 1 ماه بعد از ارسال نرسید تقاضای دریافت از طریق ایمیل کنیدSadSad

با عرض سلام.شما شماره ي كيستون چنده؟
(2011-06-08 ساعت 13:32)ali_ho نوشته:  

حدود 32000
تشکر کنندگان: ali_ho ، A.K
(2011-06-09 ساعت 17:52)shahr نوشته:  
(2011-06-08 ساعت 13:32)ali_ho نوشته:  

حدود 32000

من حدود ٢۰ روز پیش سوال کردم همون جواب دوستمون رو دادند هنوز هم نامه دوم هم نیامده ظاهرا اوضاع شون خیلی جور نیست یا هنوز با وضعیت پست ما اشنا نیستند
تشکر کنندگان: shahr ، A.K

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان