کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سوالات برندگان 2011 که نامه اول را دریافت نکرده اند
(2010-08-25 ساعت 17:02)ehsan.birjandian نوشته:  سلام دوستان
میخواستم بدونم همتون اون نامه ای که user عزیز اعلام کرد که مشخصاتتون رو با آدرس زمان ثبت نام رو به همراه تقاضا جهت فرستادن دوباره کیس نامبر به kcc بفرستید رو نوشتید و فرستادید ؟؟؟ آخه من یه جا تو فروم دیدم که سروش زنگ زده بود به kcc گفتن اون ایمیلی که گفتیم تقاضاتون رو بفرستید با پست مال ما نیست ....
همتون فرستادید ؟؟؟؟؟؟

من که نفرستادم آقا احسان،آخه خود user عزیز گفت فقط اماده داشته باشید اگه گفتند سریع بفرستیدCool
برنده خوش شانس ۲۰۱۱
دریافت ویزا:یک ضرب Cool
تشکر کنندگان:
(2010-08-25 ساعت 17:02)ehsan.birjandian نوشته:  سلام دوستان
میخواستم بدونم همتون اون نامه ای که user عزیز اعلام کرد که مشخصاتتون رو با آدرس زمان ثبت نام رو به همراه تقاضا جهت فرستادن دوباره کیس نامبر به kcc بفرستید رو نوشتید و فرستادید ؟؟؟ آخه من یه جا تو فروم دیدم که سروش زنگ زده بود به kcc گفتن اون ایمیلی که گفتیم تقاضاتون رو بفرستید با پست مال ما نیست ....
همتون فرستادید ؟؟؟؟؟؟
نه دوست عزيز
اون مال يكي از بچه ها بود كه مشكل آدرس داشت

شماره کیس: ***2011AS00042
تاریخ دریافت کیس نامبر از طریق ایمیل: 1389/12/10
کنسولگری: آنکارا
تاریخ مصاحبه: 12 sep
تاریخ دریافت ویزا:Sep 13
جمع تقریبی هزینه ها: 14عکس.60 پست اول،57 ترجمه،68 ارسال مدارک مصاحبه،428بلیط،55عوارض خروج،819سفارت،252هتل اوزیلهان،1700 هواپیما امریکا
تشکر کنندگان:
بالاخره جواب دادن كه مدارك اوليه من رسيده دستشون ولي باز طبق معمول حرفهاي تكراري:

Thank you for your inquiry,

You must visit the Department of State website at dvselectee.state.gov where you will find instructions and forms for completing the required processing steps. Once your forms have been received, and your selection has been confirmed, your case will continue processing.

The omission of your case number on the forms will not affect the processing of your case. It is not necessary to submit additional forms to amend this mistake.

The failure to include the bar code sheet with your forms will not affect the processing of your case.

2011AS14706

[font=Times New Roman]باور روز برای گذر از شب کافیســـــــــت.....[/font]

به امید فردا
تشکر کنندگان:
این قدر این تاپیکروخسته کننده کردید که هیچ مدیری حاضر نیست بیاد بهش سر بزنه
واقعا به ادم این حس رومیده که فکر کردین رفتن امریکا عروسک بازیه
بابا برا خودشونکار دارن برنامه دارن چرا این مسخره بازی ها رو در میارین
یه بار ایمیل زدید و زدم به هممون گفتند اقا جان کیس نامبر تاثیری نداره
حتما این قدر شعور دارن بفهمنکه شما باید از زمان مصاحبه مطلع بشید دیگه
یه خورده خودتون رو بکشید کنار و به عنوان یه غریبه برید از اولینپست شروع کنید به خوندن خودتون حس بچه بازی بهتون دست نمیده؟!!!!!!!!!!!!!
تشکر کنندگان: arezoo_zarrabi ، taraneh@mini ، silia
(2010-08-26 ساعت 09:12)boshra نوشته:  این قدر این تاپیکروخسته کننده کردید که هیچ مدیری حاضر نیست بیاد بهش سر بزنه
یه خورده خودتون رو بکشید کنار و به عنوان یه غریبه برید از اولینپست شروع کنید به خوندن خودتون حس بچه بازی بهتون دست نمیده؟!!!!!!!!!!!!!

سلام boshra عزيز

شما اگه خسته شديد بهتره بريد استراحت كنيد. اين تاپيك براي اين راه افتاده كه همه اونهايي كه مثل هم هستند تجرباتشونو براي همه بذارن و اگه خبر جديدي شد همه مطلع باشند شما اگر نظر بهتري داريد بفرماييد چون همه مثل شما نميدونن چي كار كنن!!!Wink
2011AS14706

به امید فردا
تشکر کنندگان: farnaz82 ، alirezagh
(2010-08-26 ساعت 09:12)boshra نوشته:  این قدر این تاپیکروخسته کننده کردید که هیچ مدیری حاضر نیست بیاد بهش سر بزنه

والله تا اونجا که منم میدونم از اسم این تاپیک اینجور بر میاد که ما‌ها همین جا با هم حرف بزنیم همدلی کنیم روند جواب دادن‌ها رو به هم دیگه ببینیم،خودمونو آروم کنیم دوست عزیز،اگه نه که هممون میدونیم چه خبره،ما نامه نگرفتیم،اینو که تو همون پست روند کار برندگان هم میشد مشخص کرد،حالا شما اسمشو بگذار بچه بازی،فعلا وضعیت ما اینه اصلا هم احساس خستگی‌ و بریدن نداریم،کلی‌ هم از پست‌ها و فکر‌های مختلف و پیشنهاد‌های بچه‌ها لذت میبریم،همین که یه کلمه اینجا حرف بزنیم با کیس‌های مشابه خودمون بهمون آرامش میده دوست عزیزWink
برنده خوش شانس ۲۰۱۱
تشکر کنندگان:
مشکل اینجاست که با این شاهکارهای شما یقینا یه خورده دیگه کلا کیس ماهایی کهکیس نامبر نداریمرو بایکوت اعلام می کنن
هر روز یکی ورمیداره ایمیل میزنه یکی وکیل میفرسته یکی قشون فیمیل میکشه اونجا
انیوی راحت باشید ظاهرا شماها اصلا نمیخواین برین فقط هول ورتون داشته
تشکر کنندگان: silia
(2010-08-26 ساعت 11:20)boshra نوشته:  مشکل اینجاست که با این شاهکارهای شما یقینا یه خورده دیگه کلا کیس ماهایی کهکیس نامبر نداریمرو بایکوت اعلام می کنن

دوست عزيز شما اگر دوست نداري اين چيزها رو بخواني يا .... اجباري نداري كه وارد اين تاپيك بشي تا هم حول ورت نداره هم اينكه به تاپيكهاي ديگه مثل سفرنامه ها بري تا هم لذت ببري و هم اعصابت خورد نشه. گلايه اي نمي بينم چون يه ضرب المثل قديمي ميگه هر كسي رو تو گور خودش مي خوابونن.
2011AS14706

به امید فردا
تشکر کنندگان: farnaz82
(2010-08-26 ساعت 11:20)boshra نوشته:  مشکل اینجاست که با این شاهکارهای شما یقینا یه خورده دیگه کلا کیس ماهایی کهکیس نامبر نداریمرو بایکوت اعلام می کنن

به نظر من این مشکل اونهاست که درست جواب نمیدن نه ما دوست عزیز،بعدم مگه فقط ما ۱۰-۱۵ نفریم که کیس نامبر نداریم از سراسر دنیا همین خبر است،فکر میکنی‌ بچه‌ها میل نزنن یا کاری نکنن مشکل حل میشه؟یا مثلا میگن اینها چقدر متین و خوبند همین جوری بفرستیمشون برن،دوست عزیز درست نیست راجع به دیگران اینجور قضاوت کرد،دوستان به هر حال برای آیندشون و موقیتت پیش آمده نگران هستند و هستم که به نظرم طبیعیه به شخصه اعتقاد ندارم که اونجا بهشت برین است،هول هم نکردیم،ولی‌ فکر می‌کنم وقتی‌ تو یه قرعه کشی‌ حتا قرعه کشی‌ شهرداری برنده میشی‌ حقت است که جایزتو بگیری،اونم وقتی‌ که هیچ خبری ازش نیست،مطمئن باش پی گیری‌های بچه‌ها نه تنها باعث کنسل نشدن کیس شما نمیشه بلکه برات حتما خیر هم داره،مطمئن هم باش اگه قرار به کنسلی باشه خود ما هارو کنسل می‌کنن نه افراد متینی مثل شما را دوست عزیز،فکر می‌کنم شما بهتره چند وقتی‌ تو این تاپیک نیایید،واسه ارامشتون میگم چون این حق طبیعیه همه انسان هاست که حقوق خودشونو بخواهند،اگه دوستان میخواهند برند اونجا فکر می‌کنم بیشتر برای رسیدن به همین آزادی‌های فردی است پس بهتره شما هم ریلکس تر باشید عزیز،و اینقدر سخت نگیرید،اینجا هم جای دعوا و این حرف‌ها نیست ما هر کدوم حق داریم که جواب بخواهیم از اونها و اینجا هم تجربیات را با هم قسمت می‌کنیم که برای خود من به شخصه تا به حال همراهی با دوستان مفید و لذت بخش بوده
برنده خوش شانس ۲۰۱۱
تشکر کنندگان: alisarshar ، OMID_R ، alirezagh ، mml
(2010-08-26 ساعت 09:05)alisarshar نوشته:  بالاخره جواب دادن كه مدارك اوليه من رسيده دستشون ولي باز طبق معمول حرفهاي تكراري:

You must visit the Department of State website at dvselectee.state.gov where you will find instructions and forms for completing the required processing steps. Once your forms have been received, and your selection has been confirmed, your case will continue processing.

The omission of your case number on the forms will not affect the processing of your case. It is not necessary to submit additional forms to amend this mistake.

The failure to include the bar code sheet with your forms will not affect the processing of your case.

دوستان عزیز؛ اتفاقی به تایپیک شما سر زدم ؛ دیدم این ارسال لابه لای مباحثتون گم شدهBig Grin این جواب برخلاف نظر ارسال کنندش بسیار امیدوار کنندست...معلوم مدارک شما را حتما" بررسی میکنند وبه خاطر مسائل امنیتی زمان مصاحبتون رو از طریق نامه دوم به اطلاعتون میرسونن...ضمنا" اگر نامه دوم دیر بدستتون رسید دنیا به آخر نمی رسه که یه میل میزنید((تو اینکار که ماشاالله استادیدTongue ) و درخواست تعیین یه وقت مصاحبه دیگر رو میکنید...
اگه به سایت سفارت آمریکا در آنکارا یه سری بزنید خواهید دید کیس نامبر 28000 اروپا از 9000 اروپا وقت مصاحبش زود تره.
موفق باشید.

نمی توانیم کاری بکنیم مرغان غم بالا سرمان پرواز نکنند ولی می توانیم کاری بکنیم که روی سرمان آشیانه نسازند. . .
تشکر کنندگان: User ، silia
دوستان محترم

باید قبول کرد که این دست اتفاقات بزرگ در زندگی هر فرد شاید یکبار رخ بدهد یا اصلاً رخ ندهد.. ببینید دوستان عزیز، این نکته و واقعیت تلخ را مد نظر داشته باشید که وجه سیاسی و اجتماعی (کمتر) و جایگاه کشور ما در دنیا در بدترین موقعیت خودش قرار داره در حال حاضر. اینکه ما یک کشور جهان سوم هستیم ، و در دید دنیا ( چه خوشمان بیاید و یا نیاید ) از آن فرهنگ و .... دور شده ایم. اینکه برای شما در حال حاضر از یک افغانی و عراقی ( با تمام احترامی که برایشان قائلم ) که کشورش در بحران شدیدبسر می برد و به اندازه ایرانی ها دارای پیشینه فرهنگی ، هوش ، نیز تحصیلات عالیه و ...نیستند ،در دنیا داری احترام می باشند ، و برای ما احترام قائل نیستند و جایگاه ما را در نظر نمی گیرند. با مراجعه به یک سفارت در تهران متوجه این برخورد و نگرش می شوید، حالا هم هزاری ما بگوییم کشور متمدن و فرهیخته و... هستیم. واقعیت چیز دیگری است.

این شانس بزرگ ، اتفاق بزرگ و ... یک هویت و زندگی جدید همراه با احترام ، آرامش و رفاه و ... برای شما رقم زده است. وقتی که شما به دبی ( که خودشان با افتخار اعلام می کنند که ما تا 30 سال پیش ، صحرا نشین و بادیه نشین بودیم و الان به اینجا رسیده ایم ) سفر می کنید و از شما اسکن چشم می گیرند و یا قطر و کویت که بندرت به ایرانی ها ویزا می دهند ( کشور های همسایه را گفتم که به این فاجعه پی ببرید و دیگه کل دنیا بماند) ، آیا اتفاق و شانس بزرگ ، آینده روشن برای فرزندان ، احترام ، رفاه ، آرامش ، آزادی و سایر حقوق اجتماعی و کاری ....لایق دلنگرانی ، پیگیری ، و طلب حق نیست؟؟

اینکه در حال حاضر شما اجازه ورود به 25 کشور ناکجا آباد دنیا را دارید ( کنیا ، هایتی ، جزیره کوک آیلند ، ونزوئلا ، اوگاندا و..... ) و با پاسپورت امریکا به بیش 160 کشور دنیا بدون ویزا و درکمال احترام و ... اجازه ورود می دهند ، لایق پیگیری و نگرانی نیست؟؟؟ ( خود من در فرودگاه دبی در ترانزیت شاهد بودم که افسر گذرنامه ، پاسپورت یک خانم امریکایی ( که بنظر ایرانی اصل بود) را اصلاً باز نکرد ببین مال خودش هست یا نه، بعد پاسپورت ما را میگیرند و می برند چک می کنند، اسکن چشم می کنند مثل هندی ها ، نپالی ها ... )

هیچ جای دنیا ، کشور خود انسان نمی شود ، شکی در آن نیست ، اما یک تحقیق و بررسی و شمارشی از افرادی که روزانه دارن از مملکت ما می روند انجام بدهید ، به علت و انگیزه اصلی افراد برای غربت به حان خریدن پی خواهید برد. آمریکا، کانادا ، استرالیا ، نیوزلند ، کشور های اسکاندیناوی و ...

دوستان عزیز در طلب حق خودتون ( که یک کشور دشمن، به ما اعطا کرده ) هیچگونه کوتاهی و غفلتی نباید صورت بگیره ، دشنام و توهینی و سرزنشی نباید صورت بگیره از طرف هرکسی . اگر کسانی بنا به شرایط و موقعیت زندگی و سایر علل ، برایشان این اتفاق زیاد نمی تواند در رقم زدن زندگی بهتر موثر باشه هم نباید مورد سرزنش قرار بگیرد و هم نباید باعث ناراحتی روحی و روانی دیگران شود.

دوستان برنده شده ، برای کمتر 1.5 سال آینده خود ( حداکثر) می خواهند برنامه ریزی کنند ، از قبیل ازدواج ، تحصیل ( ادامه و یا زمان پایان ) ، کار و پروژه ، خرید و فروش ملک و ماشین ، پس انداز پول ، تلاش برای موقعیت شغلی بهتر ، آینده فرزندان و ..... صدها دلیل شخصی دیگر. همه ی این موارد خواه ناخواه تحت تاثیر این اتفاق بزرگ در زندگی ما قرار گرفته شده است. پس روشن شدن تکلیف زندگی و بقول معروف اینور آب و آنور آب باید سریعاً مشخص بشود.

صرف اینکه ما در یک قرعه کشی بزرگ جهانی برنده شده ایم ، برای ما هیچ امتیازی محسوب نمی شود مادامیکه از احراز هویت خود و مقبولیت خود توسط کی سی سی آگاه بشویم.

احراز هویت ما یعنی کیس نامبر.

پس ما برای این احراز هویت و زندگی بهتر و ..... باید تلاش کنیم ، پیگیر باشیم ، نگران باشیم ، استرس داشته باشیم و همدیگر را درک کنیم ، روحیه بدهیم ، با هم باشیم ، چه بسا در آن کشور غریب دوست و همراه خوبی برای هم بتونیم باشیم ، اینکه با کدورت و بی احترامی و توهین بخواهیم راهمان را جدا کنیم و رودروی هم قرار بگیریم ،اصلاً خوشایند نیست و مورد رضایت کسی نمی باشد.

خواهش می کنم جو دوستانه این تاپیک و حتی سایت را نگه دارید و برای هم احترام و ارزش قائل باشد ، بهم کمک کنیم ، روحیه بدهیم ، از تجربیا هم استفاده کنیم ، از همین الان دوستی های با ثباتی برای هم رقم بزنیم و ......

من شخصاً اگر باعث ناراحتی و تعضعیف روحیه کسی شدم ، بی احترامی و جسارتی کرده ام ، عذر خواهی می کنم .

شاد باشید و تندرست و امیدوار Smile
ازبرندگان 2011 که نامه اول و نامه دوم را دریافت نکردیم
برندگان عزیز 2012، سوالات شما را با کمال میل پاسخگو هستم.
جهت راهنمایی سفر به امارات در خدمتم.
همه به کودکان سرطانی کمک کنیم>> سایت محک
تشکر کنندگان: farnaz82 ، taraneh@mini ، alirezagh ، arezoo_zarrabi ، SALAR110 ، User ، alisarshar ، cky
User داشت میرفت که تاپیک رو پاکسازی کنه.
ممنونم که مراقب جو دوستانه انجمن هستید.

به امید دریافت هر چه سریعتر کیس نامبر شما

(2010-08-24 ساعت 08:42)alirezagh نوشته:  اگه بتونیم تاریخی که KCC نامه ها رو برای سفارت می فرسته بفهمیم، می تونیم از طریق مکاتبه با سفارت پیگیر شیم که آیا اسم ما برای مصاحبه توی این ماه اومده یا خیر. اساتید لطفا نظر بدهند!
کیس های کارنت شده از تقریبا یک هفته پیش به ترتیب زمانی بررسی به سفارت ها ارسال می شوند. (زمان تخمینی بر اساس جواب کی سی سی به من در مورد زمان مصاحبه)

(2010-08-24 ساعت 10:13)silia نوشته:  خوب بچه ها حرف جديد kcc چي ها:
ديروز دايي ام بهشون زنگ زد و در جواب اين سوال كه شما فقط بگيد چه زماني مصاحبه هست؟
گفتن:
برنامه برندگان لاتاري 2011 كه كيس نامبر ندارن بعد از 30 sep مشخص ميشه!
اي خدا به دادمون برس...
پس تا 30 سپتامبر آسوده خاطر صبر کنید.
تشکر کنندگان: alirezagh ، silia ، SALAR110
سلام من نامه و فرمها رو فرستادم میل زدم پیگیری کنم این جوابو دادن هیچ راهی برای اطلاع از مچ بودن نداریم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

The omission of your case number on the forms will not affect the processing of your case. However, for security purposes, KCC cannot reveal any information regarding your case if you cannot provide all the required information of your full name, complete case number, and date of birth in the following format (MMDDYYYY).

KCC Diversity Visa/ksb

Kentucky Consular Center

Support Contractor - Serco - NA

Phone: (606) 526-7500

Email: KCCDV@state.gov
شماره کیس:2011AS00033000WinkSmile
تاریخ دریافت نامه قبولی:نگرفتم
کنسولگری:ابوظبی
ارسال فرمهای سری اول:August 2010
دریافت فرمهای سری اول :August 2010
تاریخ کارنت شدن کیس:
تاریخ دریافت نامه دوم:
تاریخ مصاحبه:
تاریخ دریافت کلیرنس:
جمع تقریبی هزینه هاBig GrinHL +عکس
تشکر کنندگان:
(2010-08-27 ساعت 18:02)MHM نوشته:  سلام من نامه و فرمها رو فرستادم میل زدم پیگیری کنم این جوابو دادن هیچ راهی برای اطلاع از مچ بودن نداریم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

The omission of your case number on the forms will not affect the processing of your case. However, for security purposes, KCC cannot reveal any information regarding your case if you cannot provide all the required information of your full name, complete case number, and date of birth in the following format (MMDDYYYY).

KCC Diversity Visa/ksb

Kentucky Consular Center

Support Contractor - Serco - NA

Phone: (606) 526-7500

Email: KCCDV@state.gov

سلام دوست عزیز

ضمن خوش آمد

هیچ راهی بجز صبر وجود ندارد.

تمام مکاتبات انجام شده و انواع جوابهای اتوماتیک و بی ارتباط گرفته شده است.
ازبرندگان 2011 که نامه اول و نامه دوم را دریافت نکردیم
برندگان عزیز 2012، سوالات شما را با کمال میل پاسخگو هستم.
جهت راهنمایی سفر به امارات در خدمتم.
همه به کودکان سرطانی کمک کنیم>> سایت محک
تشکر کنندگان:
(2010-08-26 ساعت 14:18)rayan.s نوشته:  
(2010-08-26 ساعت 09:05)alisarshar نوشته:  بالاخره جواب دادن كه مدارك اوليه من رسيده دستشون ولي باز طبق معمول حرفهاي تكراري:

دوستان عزیز؛ اتفاقی به تایپیک شما سر زدم ؛ دیدم این ارسال لابه لای مباحثتون گم شدهBig Grin این جواب برخلاف نظر ارسال کنندش بسیار امیدوار کنندست...معلوم مدارک شما را حتما" بررسی میکنند وبه خاطر مسائل امنیتی زمان مصاحبتون رو از طریق نامه دوم به اطلاعتون میرسونن...ضمنا" اگر نامه دوم دیر بدستتون رسید دنیا به آخر نمی رسه که یه میل میزنید((تو اینکار که ماشاالله استادیدTongue ) و درخواست تعیین یه وقت مصاحبه دیگر رو میکنید...
اگه به سایت سفارت آمریکا در آنکارا یه سری بزنید خواهید دید کیس نامبر 28000 اروپا از 9000 اروپا وقت مصاحبش زود تره.
موفق باشید.

سلام
بازم دمت گرم كه دلگرمي به ما دادي خدا از دلت بشنوه!!!Wink
2011AS14706

به امید فردا
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان