کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سوالات برندگان 2011 که نامه اول را دریافت نکرده اند
سلام دوستان عزیز بدون کیس نامبر
نمی دونم کدومتون فیلم راز (secret) رو دیده و کدومتون به قانون جذب اعتقاد داره ؟
یکی از راه های رسیدن به اهداف خواستن واقعی و از ته قلبه که اون موقعست که کائنات واقعا شما رو به خواستتون می رسونن.
و بنظر من یکی از راه های خواستن واقعی همین روزانه سر زدن به سایت مهاجرسرا و مخصوصاً این تاپیکه و این نشون میده که شما واقعاً از ته
قلبتون می خواهید به هدفتون برسید.
پس بنابراین من خواهش می کنم هیچ وقت سرد نشید و به همدیگه دلگرمی بدید و باز هم اگه خبر جدیدی داشتید تو این تاپیک بزارید تا همه استفاده کنند.
من واقعا از همه شما دوستان عزیز به ویژه sorooshii عزیز ممنونم که به تاپیکهای مختلف سر می زنه و کامنتهای انرژی زا میده.
رضا
تشکر کنندگان: taraneh@mini ، sorooshii ، farnaz82 ، مونیکا ، silia
سلام دوستان عزیز.امروز مامانم دوباره رفت پست منطقه و بعد از اینکه کلی ایندرو اوندر زد یک نفرو پیدا کرد و بهش گفت اگه امروز بتونه کل انبارو بگرده و ناممونو پیدا کنه بش یک تراول 100 تومنی می ده و باور نمی کنید که این بنده خدا دیگه تا سوراخهای دیوار پست رو گشت و گفت اصلا به خدا به پست منطقه نرسیده.بعد شماره گرفت از مامانم و گفت می ره پست مرکزی اونجا رو هم زیرورو می کنه و بعد زنگ زد گفت به پست مرکزی هم نرسیده و اونجا یه سری چیزا رو امضا کرده که چه نامه اول چه نامه دوم هر کدوم که رسید اصلا به پستچی ندن و بدن به خودش که به مامانم زنگ بزنه نامه رو بیاره و پول بگیره.به نظرم خیلی خوبه.چون دیگه هم خیال خودمون راحت شد و هم این بنده خدا یه چیزی گیرش می یاد.
ایشالا سال بعد.غصه نداره که!!!
تشکر کنندگان: OMID_R ، rayan.s
(2010-08-28 ساعت 23:05)shitili نوشته:  سلام دوستان عزیز بدون کیس نامبر
یکی از راه های رسیدن به اهداف خواستن واقعی و از ته قلبه که اون موقعست که کائنات واقعا شما رو به خواستتون می رسونن.
و بنظر من یکی از راه های خواستن واقعی همین روزانه سر زدن به سایت مهاجرسرا و مخصوصاً این تاپیکه و این نشون میده که شما واقعاً از ته
پس بنابراین من خواهش می کنم هیچ وقت سرد نشید و به همدیگه دلگرمی بدید و باز هم اگه خبر جدیدی داشتید تو این تاپیک بزارید تا همه استفاده کنند.
من واقعا از همه شما دوستان عزیز به ویژه sorooshii عزیز ممنونم که به تاپیکهای مختلف سر می زنه و کامنتهای انرژی زا میده.
رضا

سلام من این باور‌و دارم کائنات واقعاً به ما کمک میکنند. این رو میگم چون من ۱۰ سال هست شرکت می‌کنم این بار واقعاً از ته قلبم خواستم و برنده شدم اما سال‌های گذشته همیشه می‌گفتم امکان نداره قبول بشم واقعاً هم نمیشدم این بار فرق داشت . این رو هم مطمئن هستم که میرم و کارم درست میشه .
(2010-08-29 ساعت 00:26)taraneh@mini نوشته:  سلام دوستان عزیز.امروز مامانم دوباره رفت پست منطقه و بعد از اینکه کلی ایندرو اوندر زد یک نفرو پیدا کرد و بهش گفت اگه امروز بتونه کل انبارو بگرده و ناممونو پیدا کنه بش یک تراول 100 تومنی می ده و باور نمی کنید که این بنده خدا دیگه تا سوراخهای دیوار پست مرکزی رو گشت و گفت اصلا به خدا به پست منطقه نرسیده.بعد شماره گرفت از مامانم و گفت می ره پست مرکزی اونجا رو هم زیرورو می کنه و بعد زنگ زد گفت به پست مرکزی هم نرسیده و اونجا یه سری چیزا رو امضا کرده که چه نامه اول چه نامه دوم هر کدوم که رسید اصلا به پستچی ندن و بدن به خودش که به مامانم زنگ بزنه نامه رو بیاره و پول بیاره.به نظرم خیلی خوبه.چون دیگه هم خیال خودمون راحت شد و هم این بنده خدا یه چیزی گیرش می یاد.

من حاضرم ۲۰۰ بدم اگر این راهش هست .
تاریخ دریافت نامه قبولی اول : هیچوقت
تاریخ دریافت نامه دوم : 2 AUG
تاریخ مصاحبه : 8 AUG
تاریخ دریافت ویزا : 11 AUG
کیس : 2011AS00035XXX
کنسولگری: ابوظبی
جمع هزینه ها 4 نفر : تومان 7,570,000
تشکر کنندگان:
(2010-08-29 ساعت 00:26)taraneh@mini نوشته:  سلام دوستان عزیز.امروز مامانم دوباره رفت پست منطقه و بعد از اینکه کلی ایندرو اوندر زد یک نفرو پیدا کرد و بهش گفت اگه امروز بتونه کل انبارو بگرده و ناممونو پیدا کنه بش یک تراول 100 تومنی می ده و باور نمی کنید که این بنده خدا دیگه تا سوراخهای دیوار پست رو گشت و گفت اصلا به خدا به پست منطقه نرسیده.بعد شماره گرفت از مامانم و گفت می ره پست مرکزی اونجا رو هم زیرورو می کنه و بعد زنگ زد گفت به پست مرکزی هم نرسیده و اونجا یه سری چیزا رو امضا کرده که چه نامه اول چه نامه دوم هر کدوم که رسید اصلا به پستچی ندن و بدن به خودش که به مامانم زنگ بزنه نامه رو بیاره و پول بگیره.به نظرم خیلی خوبه.چون دیگه هم خیال خودمون راحت شد و هم این بنده خدا یه چیزی گیرش می یاد.

اميدوارم هر چه زودتر نامه تون رو دريافت كنيد و مشكلتون حل بشه.
البته اميدوارم اين قضيه پول دادن به پستچي باب نشه! كه ديگه اونموقع مطمئن ميشيم كه اين جور نامه ها به مقصد نميرسه تا وقتي كه دم پستچي رو ببينيم!

(2010-08-29 ساعت 01:02)SALAR110 نوشته:  
(2010-08-28 ساعت 23:05)shitili نوشته:  سلام دوستان عزیز بدون کیس نامبر
رضا

سلام من این باور‌و دارم کائنات واقعاً به ما کمک میکنند. این رو میگم چون من ۱۰ سال هست شرکت می‌کنم این بار واقعاً از ته قلبم خواستم و برنده شدم اما سال‌های گذشته همیشه می‌گفتم امکان نداره قبول بشم واقعاً هم نمیشدم این بار فرق داشت . این رو هم مطمئن هستم که میرم و کارم درست میشه .
(2010-08-29 ساعت 00:26)taraneh@mini نوشته:  سلام دوستان عزیز.امروز مامانم دوباره رفت پست منطقه و بعد از اینکه کلی ایندرو اوندر زد یک نفرو پیدا کرد و بهش گفت اگه امروز بتونه کل انبارو بگرده و ناممونو پیدا کنه بش یک تراول 100 تومنی می ده و باور نمی کنید که این بنده خدا دیگه تا سوراخهای دیوار پست مرکزی رو گشت و گفت اصلا به خدا به پست منطقه نرسیده.بعد شماره گرفت از مامانم و گفت می ره پست مرکزی اونجا رو هم زیرورو می کنه و بعد زنگ زد گفت به پست مرکزی هم نرسیده و اونجا یه سری چیزا رو امضا کرده که چه نامه اول چه نامه دوم هر کدوم که رسید اصلا به پستچی ندن و بدن به خودش که به مامانم زنگ بزنه نامه رو بیاره و پول بیاره.به نظرم خیلی خوبه.چون دیگه هم خیال خودمون راحت شد و هم این بنده خدا یه چیزی گیرش می یاد.

من حاضرم ۲۰۰ بدم اگر این راهش هست .

به نظرم همون روش كائنات و ... مطمئن تر از پول دادن به اينو اون هست!
اميدوارم هر چه زودتر مشكلتون حل بشه و نامه رو دريافت كنيد (از طريق KCC)
تشکر کنندگان: User ، silia
(2010-08-29 ساعت 09:15)satusa نوشته:  
(2010-08-29 ساعت 00:26)taraneh@mini نوشته:  یک نفرو پیدا کرد و بهش گفت اگه امروز بتونه کل انبارو بگرده و ناممونو پیدا کنه بش یک تراول 100 تومنی می ده و باور نمی کنید که این بنده خدا دیگه تا سوراخهای دیوار پست رو گشت
اميدوارم هر چه زودتر نامه تون رو دريافت كنيد و مشكلتون حل بشه.
البته اميدوارم اين قضيه پول دادن به پستچي باب نشه! كه ديگه اونموقع مطمئن ميشيم كه اين جور نامه ها به مقصد نميرسه تا وقتي كه دم پستچي رو ببينيم!

)

من هم فکر می کنم اجازه بدهیم نامه ها مسیر خودشون رو طی کنند بهتر باشه.
اگر پستچی نامه را برای شما آورد بهش انعامی چیزی بدید، اما قبل از انجام کار خیلی جالب نیست.
از فردا پستچی عادت می کنه به اینگونه کارها.
البته همه پستچی های ایران عزیز مردان و زنان پرتلاش و باوجدان و زحمتکشی هستند، که باید قدردان آنها باشیم. هر چند در هر اداره ای مشکلات کم کاری و بازده بسیار پایین دیده می شود.
تشکر کنندگان: OMID_R ، satusa ، sorooshii ، silia ، alirezagh
سلام دوستان.لطفا این نکته رو در نظر داشته باشید که این بابا اصلا پستچی نیست و یکی از کارکنان ساده پست استSmile.اگه پستچی قابل اعتماد بود که بدون پول می یاورد نامه رو.ممنون از نظراتتون.
تشکر کنندگان: User
یکی از دوستان در کامنتش نوشته بود که به دلایلی... هیچیک از مدیران به این تاپیک سر نمی زنند، من کل متن ایشون رو نیاوردم و در یه ارسال جدا متنم رو آوردم که به گذشته بر نگردم و اون بحث رو ادامه ندم، فقط خواستم بگم این تصمیمی که KCC امسال گرفته برای اولین بار هستش و هیچکس حتی خیلی از وکلا هم نمی دونند چیکار باید کرد یا KCC دقیقا می خواد چیکار کنه و مدیران عزیز هم بالتبع تجربه ای در این مورد ندارند و طبیعیه تعداد کامنت هاشون در این تاپیک به نسبت کمتره و نباید به مسائل دیگه ربطش داد.
و این نکته رو هم نباید فراموش کنیم که user عزیز با ایجاد این تاپیک و پیگیری و راهنمای و دلگرمی هاش خیلی روحیه و امید میده، من شخصا ازش خیلی ممنونم.
تشکر کنندگان: taraneh@mini ، farnaz82 ، User
منم با alirezagh كاملا موافقم.از دست هيچ كس هيچكاري برنمياد.
ما فقط ميتونيم به همديگه دلگرمي بديم و اميدمون رو از دست نديم.
منم به شخصه از user عزيز تشكر ميكنم و اميدوارم كه به راحتي ويزا بگيره و پا به بهترين نقطه دنيا بگذاره.
واسه خودمون هم دعا ميكنم تا هرچه زودتر از اين بلاتكليفي دربيايم و كيس نامبر بگيريم و بريم.
شماره کیس: ***2011AS00042
تاریخ دریافت کیس نامبر از طریق ایمیل: 1389/12/10
کنسولگری: آنکارا
تاریخ مصاحبه: 12 sep
تاریخ دریافت ویزا:Sep 13
جمع تقریبی هزینه ها: 14عکس.60 پست اول،57 ترجمه،68 ارسال مدارک مصاحبه،428بلیط،55عوارض خروج،819سفارت،252هتل اوزیلهان،1700 هواپیما امریکا
(2010-08-29 ساعت 13:46)taraneh@mini نوشته:  سلام دوستان.لطفا این نکته رو در نظر داشته باشید که این بابا اصلا پستچی نیست و یکی از کارکنان ساده پست استSmile.اگه پستچی قابل اعتماد بود که بدون پول می یاورد نامه رو.ممنون از نظراتتون.

من نمی دونم شما کدوم پست رفتید که چنین برداشتی از پست چی پیدا کردید، اما باور کنید اکثر پستچی ها حس مسئولیت کافی نسبت به کارشون دارند، اگر هم انتقادی وجود داره به نظر من انتقاد از سیستم پستی باید باشه نه پستچی.
بعلاوه تا جایی که من پیگیری کردم اداره پست برای نامه ها اصلا جایی به عنوان انبار و آرشیو و ... نداره، فقط یک راه هم هست که شما بتونید نامه عادی رو سریعتر از پستچی بگیرید، اونم اینه که یه نفر رو استخدام کنید و تمام نامه هایی که هر روز می رسند رو تک تک کنترل کنه چون هر روز صدها نامه میاد و پخش میشه و واقعا نمیشه انتظار داشت که یه کارمند بخاطر 100 هزار تومان یا بیشتر هر روز ساعت 8 بیاد کلی نامه رو بگرده.
پس در کل به نظر من بهترین کار همون صحبت کردن با پستچی محل تونه که نامه رو چون عادی هست پشت در نندازه و شخصا بهتون تحویل بده و خیلی هم موضوع رو بزرگ نکنید.
تشکر کنندگان: User ، silia
بچه ها ممنون از لطفتون.. Smile

من چند تا از فروم های انگلیسی زبان رو که میخوندم این مساله نداشتن کیس نامبر خیلی ها رو نگران کرده، در کل اطلاعات موثقی گیر نیاوردم اما در یکی از انجمن ها به نقل از مراحل اول و دوم گفته شده در سایت Dvselectee.state.gov گفته شده بود که برندگان چک/سایتی و بدون کیس نامبر بعد از ارسال فرم ها باید منتظر بمانند تا زمان مصاحبه برای آنها تعیین شود. یعنی تا آن زمان کیس نامبر را ارسال نمی کنند.
در درست بودن و موثق بودن این گفته خودم شک دارم چون مراحل اول و دوم رو که خوندم همچین چیزی نبود. اما این میتونه خبر خوبی باشه چرا که ممکنه دیگه با پست به شما اطلاع ندهند و فقط از طریق ایمیل آن هم فقط تاریخ مصاحبه را به شما اعلام کنند. حدسی که قبلا هم زده بودم.
باید منتظر بمانیم و ببینیم این قضیه امسال به چه شکل ادامه پیدا خواهد کرد.
تشکر کنندگان: مونیکا ، OMID_R ، silia ، taraneh@mini ، alirezagh
(2010-08-30 ساعت 08:55)User نوشته:  بچه ها ممنون از لطفتون.. Smile

من چند تا از فروم های انگلیسی زبان رو که میخوندم این مساله نداشتن کیس نامبر خیلی ها رو نگران کرده، در کل اطلاعات موثقی گیر نیاوردم اما در یکی از انجمن ها به نقل از مراحل اول و دوم گفته شده در سایت Dvselectee.state.gov گفته شده بود که برندگان چک/سایتی و بدون کیس نامبر بعد از ارسال فرم ها باید منتظر بمانند تا زمان مصاحبه برای آنها تعیین شود. یعنی تا آن زمان کیس نامبر را ارسال نمی کنند.
در درست بودن و موثق بودن این گفته خودم شک دارم چون مراحل اول و دوم رو که خوندم همچین چیزی نبود. اما این میتونه خبر خوبی باشه چرا که ممکنه دیگه با پست به شما اطلاع ندهند و فقط از طریق ایمیل آن هم فقط تاریخ مصاحبه را به شما اعلام کنند. حدسی که قبلا هم زده بودم.

ممنون از يوزر عزيز كه به هر حال ما رو هم درك مي كنن و سعي در همراهي و دلگرمي دارن
طي چند باري كه خودم با KCC تماس گرفتم ، يكي از دوستانم از آمريكا باهاشون تماس گرفت و برداشتهائي كه از جوابهاي پرت و پلاي ايميل ها داشتم ، به اين نتيجه رسيدم كه KCCچي ها اصلاً به ايميل جواب درستي نميدن و بخاطر سوء استفاده هائي كه پارسال بخاطر ارسال كيس نامبر از طريق ايميل شده ، امسال بهيچ وجه بصورت ايميل جواب مارو نخواهند داد و كيس نامبري بصورت ايميلي در كار نخواهد بود . بنابراين (اين برداشت كاملاً شخصيه) يك راه باقي مي مونه و اون اطلاع از طريق پست هست . من تصميم گرفتم كه فرم DSP-122 كه بخش سومش آدرس هست رو دوباره بفرستم (KCC چي ها گفتن كه نامه دوم به اين آدرس ارسال ميشه) و آدرسم رو به يه جاي مطئمن خارج از ايران تغيير دادم . البته يه نامه دستنويس و تايپ شده درخواست كيس نامبر هم با آدرس جديد (در آمريكا) براشون فرستادم و بخاطر تغيير آدرس (اگر اعمال كنند) تاحدودي نگراني ندارم كه نامه دوم بخاطر سيستم پستي خوبمون كه اصلاً نامه عادي رو بحساب نمياره و مسئوليتي در قبالش نداره به سرنوشت و بلاي نامه قبلي مبتلا بشه.
به هر حال اين كاري هست كه به ذهن من رسيد و انجام دادم و ايده اي كاملاً شخصيه .
اميدوارم كه به زودي كيس هممون مشخص بشه و با هم بريم براي انجام مراحل بعدي Big Grin
ارادتمند شما ، علي
تشکر کنندگان: User ، taraneh@mini
من تصميم گرفتم كه فرم DSP-122 كه بخش سومش آدرس هست رو دوباره بفرستم (KCC چي ها گفتن كه نامه دوم به اين آدرس ارسال ميشه) و آدرسم رو به يه جاي مطئمن خارج از ايران تغيير دادم . البته يه نامه دستنويس و تايپ شده درخواست كيس نامبر هم با آدرس جديد (در آمريكا) براشون فرستادم و بخاطر تغيير آدرس (اگر اعمال كنند) تاحدودي نگراني ندارم كه نامه دوم بخاطر سيستم پستي خوبمون كه اصلاً نامه عادي رو بحساب نمياره و مسئوليتي در قبالش نداره به سرنوشت و بلاي نامه قبلي مبتلا بشه.
اميدوارم كه به زودي كيس هممون مشخص بشه و با هم بريم براي انجام مراحل بعدي Big Grin
ارادتمند شما ، علي
[/quote]
بچه ها به نظرتون ما هم دوباره اينكارو بكنيم؟اونا كه به ايميل هاي ما توجهي نميكنن.
البته شخصا نظرم اينه كه تا آخر سپتامبر صبر كنيم بعد دوباره فرم رو ارسال كنيم.
لطفا نظر بديد.

شماره کیس: ***2011AS00042
تاریخ دریافت کیس نامبر از طریق ایمیل: 1389/12/10
کنسولگری: آنکارا
تاریخ مصاحبه: 12 sep
تاریخ دریافت ویزا:Sep 13
جمع تقریبی هزینه ها: 14عکس.60 پست اول،57 ترجمه،68 ارسال مدارک مصاحبه،428بلیط،55عوارض خروج،819سفارت،252هتل اوزیلهان،1700 هواپیما امریکا
تشکر کنندگان:
به نظر من تا آخر سپتامبر صبر کنیم!!!!Smile
(2010-08-30 ساعت 11:42)sare نوشته:  
(2010-08-30 ساعت 08:55)User نوشته:  بچه ها ممنون از لطفتون.. Smile

ممنون از يوزر عزيز كه به هر حال ما رو هم درك مي كنن و سعي در همراهي و دلگرمي دارن
طي چند باري كه خودم با KCC تماس گرفتم ، يكي از دوستانم از آمريكا باهاشون تماس گرفت و برداشتهائي كه از جوابهاي پرت و پلاي ايميل ها داشتم ، به اين نتيجه رسيدم كه KCCچي ها اصلاً به ايميل جواب درستي نميدن و بخاطر سوء استفاده هائي كه پارسال بخاطر ارسال كيس نامبر از طريق ايميل شده ، امسال بهيچ وجه بصورت ايميل جواب مارو نخواهند داد و كيس نامبري بصورت ايميلي در كار نخواهد بود . بنابراين (اين برداشت كاملاً شخصيه) يك راه باقي مي مونه و اون اطلاع از طريق پست هست . من تصميم گرفتم كه فرم DSP-122 كه بخش سومش آدرس هست رو دوباره بفرستم (KCC چي ها گفتن كه نامه دوم به اين آدرس ارسال ميشه) و آدرسم رو به يه جاي مطئمن خارج از ايران تغيير دادم . البته يه نامه دستنويس و تايپ شده درخواست كيس نامبر هم با آدرس جديد (در آمريكا) براشون فرستادم و بخاطر تغيير آدرس (اگر اعمال كنند) تاحدودي نگراني ندارم كه نامه دوم بخاطر سيستم پستي خوبمون كه اصلاً نامه عادي رو بحساب نمياره و مسئوليتي در قبالش نداره به سرنوشت و بلاي نامه قبلي مبتلا بشه.
ارادتمند شما ، علي

علی جان من هفته پیش که با KCC صحبت کردم و ازشون سوال پرسیدم که من الان در ایران هستم و می خوام یه آدرس در کانادا رو بدم، پاسخ دادند شما بدون کیس نامبر امکان آپدیت اطلاعات رو ندارید. حالا به نظر من شما هم یه بار ازشون سوال بپرسی و بعد بفرستی بد نیست.
به هر حال امیدوارم تمامی دوستان بدون کیس نامبر به هر طریقی که شده کارشون رو روال بیفته و کیس نامبر یا تاریخ مصاحبه رو بگیرند.
در ضمن از بین ما بدون کیس نامبر ها به تعدادی الان کارنت شده اند و تا چند هفته دیگه باید KCC یا با ایمیل یا با نامه تاریخ مصاحبه رو بهشون برسونه که این امر پاسخ خیلی از سوالات رو میده.
تشکر کنندگان: sorooshii ، taraneh@mini
سلام به همگی

من پریروز یه ایمیل از KCC گرفتم که توش CASE NUMBER هم داده شده بود. بعد که رفتم سایت اصلی رو چک کردم دیدم که درست بوده. ولی راستش من خیلی با کارهائی که در پیش دارم آشنا نیستم و نامه ای هم از پست نگرفتم. آیا برای فرستادن فرم ها فقط case number لازمه یا چیز دیگه ای هم توی نامه ی اول بوده که لازم باشه همراه فرم ها ارسال بشه. ضمنا اگه کسی درباره barcode sheet اطلاعی داره، ممنون میشم من رو در جریان بذاره. منظورم از barcode sheet مطلبیه که توی step 2 از Instruction for Selectees در پائین صفحه اومده. لطفا من رو راهنمائی کنید.

باز هم ممنون
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان