کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سوالات برندگان 2011 که نامه اول را دریافت نکرده اند
(2010-10-14 ساعت 14:06)rayan.s نوشته:  علیرضا جان؛ به نظر من چون در کارهای حقوقی هیچ تضنینی نیست اگه یه نفر تو ایران بره وکیل بگیره وکیل میگه دستمزد من فلان تومنه چه برنده بشه چه نشه . پس شما بیاید با توجه به اینکه گفته اگر چند نفر بشید هزینه رو یه سوم میکنه ( حالا این 1000 دلار قبل از یک سوم شدنه یا نه دو راه حل خدمتتون ارائه میدم)
1- 4 یا 5 نفر بشید برای یکیتون اقدام کنه اگه نتیجه داد بقیه اقدام کنید .اگرم نتیجه نداد میزان ضرر کمتره و پیش خودتون همیشه راحتید که همه راه ها رو امتحان کردید.
2-همون روش بالا برای هر 4 یا 5 نفرتون اقدام کنه اگر نفری 350 دلار بشه.( 1000 دلار رو یک سوم بگیره)
موفق باشید.

من هم می خوام وکیل بگیرم. البته دیشب با kcc تماس گرفتم و گفتند که به هیچ عنوان case number رو با ایمیل نمی فرستند و 2-3 هفته دیگه صبر کنم اگر نامه ای به دستم نرسید دوباره فرمها رو پست کنم نمی دونم دیگه چرا باید دوباره پست کنم به نظرشون این یک مدل
پیگیری؟
تشکر کنندگان:
من با 2 وکیل صحبت کردم و هر دو مبلغ 500 دلار برای 1 پرونده رو اعلام کردند. ولی نظرم اینه که باید تمرین صبر کنیم و منتظر خبر های خوب باشیم.
ضمنـآ در صورتیکه آدرس خارج از کشور داشته باشین میتونین واسه جلوگیری از مشکل پست برای نامه دوم از فرم DS-3032 استفاده و به KCC پست کنین.
شماره کیس: ***2011AS00007
تاریخ دریافت نامه قبولی: نگرفتم
ارسال فرمهای سری اول: 17آگوست2010
دریافت توسط کی سی سی: 21آگوست2010
کارنت شدن کیس:11دسامبر
دریافت نامه دوم:20 ژانویه
مصاحبه: 22 فوریه
دریافت کلیرنس:
تشکر کنندگان: alirezagh
(2010-10-14 ساعت 14:06)rayan.s نوشته:  علیرضا جان؛ به نظر من چون در کارهای حقوقی هیچ تضنینی نیست اگه یه نفر تو ایران بره وکیل بگیره وکیل میگه دستمزد من فلان تومنه چه برنده بشه چه نشه . پس شما بیاید با توجه به اینکه گفته اگر چند نفر بشید هزینه رو یه سوم میکنه ( حالا این 1000 دلار قبل از یک سوم شدنه یا نه دو راه حل خدمتتون ارائه میدم)
1- 4 یا 5 نفر بشید برای یکیتون اقدام کنه اگه نتیجه داد بقیه اقدام کنید .اگرم نتیجه نداد میزان ضرر کمتره و پیش خودتون همیشه راحتید که همه راه ها رو امتحان کردید.
2-همون روش بالا برای هر 4 یا 5 نفرتون اقدام کنه اگر نفری 350 دلار بشه.( 1000 دلار رو یک سوم بگیره)
موفق باشید.

رایان عزیز، من با هر وکیلی که صحبت کردم حاضر نشد که هیچ تضمینی بده، و همه اول درباره روشن شدن هزینه ها کنجکاوند با این وجود من به این آخری یکم خوش بین ترم، یه جورایی غیر مستقیم گفتند که ما اگه راهی باشه از کانال خودمون کارای لازم رو انجام می دیم. هزینه رو هم هر نفر در حدود 3500 دلار گفتند که بخاطر چند نفر شدن قرار شد 1500 دلار بگیرند، که در نهایت یکمی هم تخفیف دانشجویی گرفتمBig Grin که شد نفری 1000 تا.

البته خود وکیل صادقانه گفت که دو ماه و نیم زمان زیادی نیست و به صبر بیشتری نیازه.

در هر حال به نظر من دوستانی که قصد دارند چند نفری وکیل بگیریم نیاز که به صورت حضوری تصمیم گرفته شه و بهترین زمان گردهمایی است که به نظر میاد حدود 20 روز دیگه خواهد بود، اینطوری هم فرصت بیشتری به KCC خواهیم داد و هم فرصت خواهیم داشت یه وکیل خوب پیدا کنیم.
تشکر کنندگان: rayan.s ، AMIN3Y
(2010-10-14 ساعت 12:53)pefa نوشته:  بعد وکیل چیزی رو تضمین می کنه یا نه؟
تا حالا این کارو کرده؟ امیدی به جوابدهی داره؟
هزینه؟

نه دوست عزیز، تا اینجا که من با هر کس صحبت کردم چیزی رو تضمین نکرده.
همیشه امید هست.
تشکر کنندگان: rayan.s
Dear agent,

Since I have not received the Notification Letter and case number, should I apply for DV- lottery 2012 ???

Best Regards,

جواب کی سی سی :

Thank you for your inquiry.

If you have been selected for further consideration in the DV 2011 program, you are permitted to apply for the DV 2012 program as well.

این هم آخرین مکاتبات بنده با کی سی سی و جواب آنها در کمال وقاحت!!!!!!!

(2010-10-14 ساعت 14:27)star نوشته:  
موفق باشید.

من هم می خوام وکیل بگیرم. البته دیشب با kcc تماس گرفتم و گفتند که به هیچ عنوان case number رو با ایمیل نمی فرستند و 2-3 هفته دیگه صبر کنم اگر نامه ای به دستم نرسید دوباره فرمها رو پست کنم نمی دونم دیگه چرا باید دوباره پست کنم به نظرشون این یک مدل
پیگیری؟

سلام

یعنی دست بکار شده اند به ارسال نامه ها؟؟ اینطورکه از این صحبت ها مشخص هستش انگار نامه ها را کلی می خواهند بفرستند ، چونکه از کسی اطلاعات نمی گیرند که بخواهند بگن نامه مخصوص شما 2-3 هفته دیگه می رسد!!!!

نمی دانم والا Sad
ازبرندگان 2011 که نامه اول و نامه دوم را دریافت نکردیم
برندگان عزیز 2012، سوالات شما را با کمال میل پاسخگو هستم.
جهت راهنمایی سفر به امارات در خدمتم.
همه به کودکان سرطانی کمک کنیم>> سایت محک
تشکر کنندگان: SALAR110 ، alirezagh ، silia
(2010-10-15 ساعت 09:08)alirezagh نوشته:  
(2010-10-14 ساعت 12:53)pefa نوشته:  بعد وکیل چیزی رو تضمین می کنه یا نه؟
تا حالا این کارو کرده؟ امیدی به جوابدهی داره؟
هزینه؟

نه دوست عزیز، تا اینجا که من با هر کس صحبت کردم چیزی رو تضمین نکرده.
همیشه امید هست.

سلام مجدد به همه دوستان
پيشنهاد من هنوز هم همان پيشنهاد قبلي است ، فرم DSP-122 را با آدرسي مطئمن در ايالات متحده يا اروپا يا هر جائي كه مطمئن هستيد نامه مي رسد مجدداً براي كي سي سي ارسال بفرمائين
ارادتمندCool
تشکر کنندگان:
سلام دوستان
ميشه بگين توي لاتاري 2012 ثبت نام كردين يا نه؟
چند نفر ثبت نام كردن؟
شماره کیس: ***2011AS00042
تاریخ دریافت کیس نامبر از طریق ایمیل: 1389/12/10
کنسولگری: آنکارا
تاریخ مصاحبه: 12 sep
تاریخ دریافت ویزا:Sep 13
جمع تقریبی هزینه ها: 14عکس.60 پست اول،57 ترجمه،68 ارسال مدارک مصاحبه،428بلیط،55عوارض خروج،819سفارت،252هتل اوزیلهان،1700 هواپیما امریکا
تشکر کنندگان:
(2010-10-17 ساعت 12:18)silia نوشته:  سلام دوستان
چند نفر ثبت نام كردن؟

سلام من که ثبت نام کردم عقل سلیم این رو میگه ما که تکلیف مون روشن نیست پس این فرصت رو نباید از دست بدیم.
تاریخ دریافت نامه قبولی اول : هیچوقت
تاریخ دریافت نامه دوم : 2 AUG
تاریخ مصاحبه : 8 AUG
تاریخ دریافت ویزا : 11 AUG
کیس : 2011AS00035XXX
کنسولگری: ابوظبی
جمع هزینه ها 4 نفر : تومان 7,570,000
تشکر کنندگان: silia
اگه شرکت کنیم کیس امسالمون باطل میشه؟
تشکر کنندگان:
سلام، منم شرکت کردم.
دریافت کلیرنس:
تشکر کنندگان:
(2010-10-17 ساعت 12:45)SALAR110 نوشته:  
(2010-10-17 ساعت 12:18)silia نوشته:  سلام دوستان
چند نفر ثبت نام كردن؟

سلام من که ثبت نام کردم عقل سلیم این رو میگه ما که تکلیف مون روشن نیست پس این فرصت رو نباید از دست بدیم.
اگه شركت كنيم مطمئن مطمئنين كه مشكلي براي كيسمون پيش نمياد؟
لطفا نظر بدين.
شماره کیس: ***2011AS00042
تاریخ دریافت کیس نامبر از طریق ایمیل: 1389/12/10
کنسولگری: آنکارا
تاریخ مصاحبه: 12 sep
تاریخ دریافت ویزا:Sep 13
جمع تقریبی هزینه ها: 14عکس.60 پست اول،57 ترجمه،68 ارسال مدارک مصاحبه،428بلیط،55عوارض خروج،819سفارت،252هتل اوزیلهان،1700 هواپیما امریکا
تشکر کنندگان:
سلام
يه سئوال مهم داشتم ميخواستم ببينم نامه اي كه دم خونه ميارن امضائ ميگيرن يا همينطوري ميندازن تو خونه؟
2011AS14706

[font=Times New Roman]باور روز برای گذر از شب کافیســـــــــت.....[/font]

به امید فردا
تشکر کنندگان:
(2010-10-18 ساعت 09:42)alisarshar نوشته:  سلام
يه سئوال مهم داشتم ميخواستم ببينم نامه اي كه دم خونه ميارن امضائ ميگيرن يا همينطوري ميندازن تو خونه؟

سلام
نه علي جان ، مي اندازن توي خونه ، نامه اي كه مياد عاديه ، البته اگر بذارن كه بدستمون برسه
دوستاني كه نگران ثبت نام بودن ، نگران نباشيد و در 2012 هم شركت كنين ، بچه هاي 2010 هم همين كار رو كرده بودن
اما وقتي خواستين شركت كنين به اين ذهنيت شركت نكنين كه كيستون باطل مي شه و يا تشريف نمي برين مصاحبه و ...
بلكه به قصد بخت آزمائي شركت بفرمائين ، مي دونين ، من شرطي شدم ، توي هر قرعه كشي شركت مي كنم
ارادتمندBig Grin
تشکر کنندگان: rayan.s ، alisarshar
سلام، از دوستانی که نامه اول رو دریافت نکردن، کسی هست که نامه دوم رو دریافت کرده باشه؟
دریافت کلیرنس:
تشکر کنندگان:
(2010-10-18 ساعت 23:52)pejvakgroup نوشته:  سلام، از دوستانی که نامه اول رو دریافت نکردن، کسی هست که نامه دوم رو دریافت کرده باشه؟

نه دوست عزيز . مطمئنا كسي به مرحله جديدي رسيده بود اينجا به اين سوت و كوري نبود. اينم از شانس ماست ديگه!!!!Wink
(2010-10-18 ساعت 09:47)sare نوشته:  
(2010-10-18 ساعت 09:42)alisarshar نوشته:  سلام

سلام
نه علي جان ، مي اندازن توي خونه ، نامه اي كه مياد عاديه ، البته اگر بذارن كه بدستمون برسه
دوستاني كه نگران ثبت نام بودن ، نگران نباشيد و در 2012 هم شركت كنين ، بچه هاي 2010 هم همين كار رو كرده بودن
اما وقتي خواستين شركت كنين به اين ذهنيت شركت نكنين كه كيستون باطل مي شه و يا تشريف نمي برين مصاحبه و ...
بلكه به قصد بخت آزمائي شركت بفرمائين ، مي دونين ، من شرطي شدم ، توي هر قرعه كشي شركت مي كنم
ارادتمندBig Grin

پس از پست هم نميشه آمارشو گرفت؟
2011AS14706

[font=Times New Roman]باور روز برای گذر از شب کافیســـــــــت.....[/font]

به امید فردا
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان