کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سوالات برندگان 2011 که نامه اول را دریافت نکرده اند
(2010-09-20 ساعت 22:38)hassan1358arab نوشته:  دوستان سلام بالاخره KCC یه جواب درست و حسابی به من داد
Thank you for your inquiry,

You must visit the Department of State website at dvselectee.state.gov where you will find instructions and forms for completing the required processing steps. Once your forms have been received, and your selection has been confirmed, your case will continue processing.

The omission of your case number on the forms will not affect the processing of your case. It is not necessary to submit additional forms to amend this mistake.

The failure to include the bar code sheet with your forms will not affect the processing of your case.

یکی میشه بگه این یعنی چی؟
بالاخره ما کارنت میشیم یا نه؟

اگر این جواب را به ایمیلمون بدن یعنی حتما حتما برنده شدیم و باید منتظر case number بشینیم
تشکر کنندگان:
(2010-10-19 ساعت 15:44)NNN نوشته:  
(2010-09-20 ساعت 22:38)hassan1358arab نوشته:  دوستان سلام بالاخره KCC یه جواب درست و حسابی به من داد

You must visit the Department of State website at dvselectee.state.gov where you will find instructions and forms for completing the required processing steps. Once your forms have been received, and your selection has been confirmed, your case will continue processing.

The omission of your case number on the forms will not affect the processing of your case. It is not necessary to submit additional forms to amend this mistake.

The failure to include the bar code sheet with your forms will not affect the processing of your case.

اگر این جواب را به ایمیلمون بدن یعنی حتما حتما برنده شدیم و باید منتظر case number بشینیم

ممكنه متن ايميلي را كه به kcc زديد بگذاريد؟
2011AS14706

[font=Times New Roman]باور روز برای گذر از شب کافیســـــــــت.....[/font]

به امید فردا
تشکر کنندگان:
سلام دوستان

بنده و علیرضا و چند تن از دوستان دیگر فعلاً قصد بر اقدام از طریق وکیل گرفتیم. از این جهت می گوییم فعلاً چراکه باید پیشنهادات مختلف به وکیل داده شود و ببینیم با کدام یک از پیشنهادات ما کنار می آید و می پذیرد ، سپس ایشان را وکیل کنیم.

طی صحبت ای انجام شده با چند وکیل، از قرار معلوم وکلا قبل از هرگونه اقدامی و حرکتی،ب بسم الله پول کامل را طی قراردادی می گیرند و بعد می روند دنبال کار هرکس ( برخلاف عرف داخل ایران معمولاً) و نهایت به ما می گویند می شود یا نه و دست ما هم اینور دنیا کوتاه و نظارتی هم بر مکاتبات و تماس ها و اقدامات آنها نداریم که صحت عملکردشان تایید شود.

به این نتیجه رسیدیم که در این صفحه همه ی دوستان اعم از 2010 ، 2011 و بطور کلی هرکسی که نظری دارد بدهد و به یک جمع بندی برسیم که ما چه پیشنهاداتی به وکیل بدهیم برای قرارداد و متن قرارداد بر اساس کدام پیشنهاد بسته شود.

پیشنهادات من و علیرضا :

1. ابتدا وکیل با کی سی سی تماس گرفته، مکاتبه نماید و از اینکه اقدام از طریق وکیل ، جوابگو هست ( یا نیست ) را به ما بدهد ( با ارائه مدرک و یا اصل بر صداقت وکیل بگذاریم) و سپس ما با پیش برداخت قرارداد 50% برای تک تک افراداقدام بکنیم . سپس ایمیل تایید کیس نامبر که حاوی روز و تاریخ و ساعت مصاحبه است رابرای ما با محو کردن اطلاعات ذکر شده ، بدون محو اسم بفرستد و بعد ما مابقی پول قرارداد را واریز کرده ، کیس نامبر بگیریم.

2. ممکن است وکیل این پیشنهاد را بدهد که ما پیش پرداخت بدهیم بدون اینکه تضمینی به ما دهد یعنی بدون اینکه حتی مکاتبه و تماسی درابتدا داشته باشد، مثلاً $1000 برای 4 نفر مطالبه کند و بگوید اول این را واریز کنید بعد من شروع به اقدام می کنم که آیا می شود یا نه، درهمین حد. اگر کی سی سی به وکیل گفت چنانچه وکالت نامه رسمی داشته باشبد، قادر به دریافت کیس نامبر ها خواهید بود ، آنگاه وکیل به ما بگوید تا ما کل پول را واریز کنیم تا شروع به دریافت کیس نامبرها بکند.( بررسی صحت گفته های وکیل با نمونه مکاتبات رسمی با کی سی سی اعم از ارسال ایمیل یا هرگونه رد وبدل کاغذهای معتبر)

دوستان ،تمام بحث بر سر این است که قرارداد یک جانبه به نفع وکیل نباشد و یک اطمینانی رسمی و منطقی به ما بدهد که این کار از طریق وکیل قانونی و انجام پذیراست.

لازم بذکراست که بررسی پیشنهادات ، صحبت و رایزنی با وکلا تاقبل از انتشار بولتن ویزا ماه دسامبرکه تا حدود 20 روز دیگه منتشر می شود ،صورت می پذیرد و در صورتیکه در این مدت خبری نشود و با وکلای مختلف به توافق برسیم، بعد از 10 نوامبر اقدامات صورت می پذیرد.

اگر پیشنهادی دارید لطفاً در یک کامنت جداگانه مطرح کنید.

ازبرندگان 2011 که نامه اول و نامه دوم را دریافت نکردیم
برندگان عزیز 2012، سوالات شما را با کمال میل پاسخگو هستم.
جهت راهنمایی سفر به امارات در خدمتم.
همه به کودکان سرطانی کمک کنیم>> سایت محک
تشکر کنندگان:
(2010-10-19 ساعت 22:12)sorooshii نوشته:  سلام دوستان

بنده و علیرضا و چند تن از دوستان دیگر فعلاً قصد بر اقدام از طریق وکیل گرفتیم. از این جهت می گوییم فعلاً چراکه باید پیشنهادات مختلف به وکیل داده شود و ببینیم با کدام یک از پیشنهادات ما کنار می آید و می پذیرد ، سپس ایشان را وکیل کنیم.

طی صحبت ای انجام شده با چند وکیل، از قرار معلوم وکلا قبل از هرگونه اقدامی و حرکتی،ب بسم الله پول کامل را طی قراردادی می گیرند و بعد می روند دنبال کار هرکس ( برخلاف عرف داخل ایران معمولاً) و نهایت به ما می گویند می شود یا نه و دست ما هم اینور دنیا کوتاه و نظارتی هم بر مکاتبات و تماس ها و اقدامات آنها نداریم که صحت عملکردشان تایید شود.

به این نتیجه رسیدیم که در این صفحه همه ی دوستان اعم از 2010 ، 2011 و بطور کلی هرکسی که نظری دارد بدهد و به یک جمع بندی برسیم که ما چه پیشنهاداتی به وکیل بدهیم برای قرارداد و متن قرارداد بر اساس کدام پیشنهاد بسته شود.

پیشنهادات من و علیرضا :

1. ابتدا وکیل با کی سی سی تماس گرفته، مکاتبه نماید و از اینکه اقدام از طریق وکیل ، جوابگو هست ( یا نیست ) را به ما بدهد ( با ارائه مدرک و یا اصل بر صداقت وکیل بگذاریم) و سپس ما با پیش برداخت قرارداد 50% برای تک تک افراداقدام بکنیم . سپس ایمیل تایید کیس نامبر که حاوی روز و تاریخ و ساعت مصاحبه است رابرای ما با محو کردن اطلاعات ذکر شده ، بدون محو اسم بفرستد و بعد ما مابقی پول قرارداد را واریز کرده ، کیس نامبر بگیریم.

2. ممکن است وکیل این پیشنهاد را بدهد که ما پیش پرداخت بدهیم بدون اینکه تضمینی به ما دهد یعنی بدون اینکه حتی مکاتبه و تماسی درابتدا داشته باشد، مثلاً $1000 برای 4 نفر مطالبه کند و بگوید اول این را واریز کنید بعد من شروع به اقدام می کنم که آیا می شود یا نه، درهمین حد. اگر کی سی سی به وکیل گفت چنانچه وکالت نامه رسمی داشته باشبد، قادر به دریافت کیس نامبر ها خواهید بود ، آنگاه وکیل به ما بگوید تا ما کل پول را واریز کنیم تا شروع به دریافت کیس نامبرها بکند.( بررسی صحت گفته های وکیل با نمونه مکاتبات رسمی با کی سی سی اعم از ارسال ایمیل یا هرگونه رد وبدل کاغذهای معتبر)

دوستان ،تمام بحث بر سر این است که قرارداد یک جانبه به نفع وکیل نباشد و یک اطمینانی رسمی و منطقی به ما بدهد که این کار از طریق وکیل قانونی و انجام پذیراست.

لازم بذکراست که بررسی پیشنهادات ، صحبت و رایزنی با وکلا تاقبل از انتشار بولتن ویزا ماه نوامبر که تا حدود 20 روز دیگه منتشر می شود ،صورت می پذیرد و در صورتیکه در این مدت خبری نشود و با وکلای مختلف به توافق برسیم، بعد از 10 نوامبر اقدامات صورت می پذیرد.

اگر پیشنهادی دارید لطفاً در یک کامنت جداگانه مطرح کنید.

به نظر من اگر شما بتوانيد دوست يا آشنايي در آمريكا پيدا كنيد كه هماهنگي هاي لازم با وكيل را حضوري انجام دهد بهتر است . حتي شايد بتوانيد از كمك دوستان مهاجرسرايي كه الان در آنجا هستند استفاده نماييد البته در اين مورد مطمئن نيستم چون كار زمان بري است و در ضمن بايد كسي باشد كه در شهر وكيل شما باشد. مي توانيد در تاپيك دوستاني كه در بدو ورود شما به آمريكا حاضر به كمك هستند پيغام بگذاريد و از آنها درخواست كنيد كه قبل از ورود شما به آمريكا به شما كمك كنند. اين هم لينكش
http://mohajersara.com/showthread.php?ti...1#pid38591

موفق باشيد

درد من تنهایی نیست؛ بلکه مرگ ملتی است که گدایی را قناعت؛ بی عرضگی را صبر و با تبسمی بر لب این حماقت را حکمت خداوند می نامند...... گاندی

كيس نامبر:2011As4800
تاريخ مصاحبه:2 دسامبر(انكارا)
تاريخ كلير:23 دسامبر
تشکر کنندگان: sorooshii ، alirezagh ، satusa
نظر من این است که:
- قبل از هر اقدامی با چند تن از وکلای داخل تماس بگیرید و جویا شوید آیا تابحال مورد مشابهی داشته اند یا خیر.
- با کی سی سی تماس بگیرید (ایمیل، و تلفنی) و بپرسید آیا وکیل می تواند برای دریافت کیس نامبر شما اقدام کند یا خیر
- در فروم های دیگر موارد مشابه را بیابید و راهکار آنها را جویا شوید:
http://www.expatforum.com/expats/america...-when.html
http://britishexpats.com/forum/showthread.php?t=666316
http://forums.immigration.com/forumdispl...y-Visas-DV

در مورد وکیل هم از دوستانی که الان در آمریکا هستند کمک بگیرید. به تالار زندگی در آمریکا مراجعه کنید و مشکل را مطرح، و از آنها کمک بخواهید. دوستانی که از قدیمی های انجمن هستند و الان چندیدن سال است آمریکا زندگی می کنند، حتما کمک خواهند کرد. اطلاعات آنها بسیار مفید می تواند باشد.

مورد دیگری به ذهن من نمی رسد!
با آرزوی موفقیت
تشکر کنندگان: alirezagh ، rayan.s ، SALAR110 ، satusa
دوستان عزیز؛ فراموش نکنیم که بحث اعتماد یک امر دو طرفه میباشد و وکیلم میگه من کیس نامبر رو بدم شما پولم و ندید چی ؟ از طرف دیگه امکان دونستن تاریخ مصاحبه در صورت کارنت شدن کیس نامبرتان با اومدن نامه به آدرس پستی که در فرمها دادید هست و وسط کار پشیمون شید که چرا بقیه پول وکیل رو بدم . پس معلوم شد که چرا وکیل اسرار به گرفتن تمام پول در ابتدا داره.
حالا میمونه تصمیم شما : 1- صبر کنید با اومدن نامه دوم متوجه تاریخ مصاحبه و غیره شوید که مزیت این روش ندادن پول به وکیله و نیازش صبر و حوصله و اعصاب قوی و اگه خدایی نکرده نامه نرسه نگی بخاطر 1000$ که ندادم نرفتم آمریکا و ...2- 1000$ وکیل رو بدی خیالت راحته که همه راه ها رو امتحان کردی و پشیمونیش کمتره فقط اگه این بین نامه دوم بیاد حالگیری داره.
بعنوان پیشنهاد :برای دادن پول به وکیل برید روی خط زنده تلفنی برنامه و راه حل مشکلتون رو ازش بپرسید و بگید شما میتونید این مشکل رو حل کنید به هر حال برای 1000$ نمیاد سابقه خودش رو تو تلویزیون (م.ا..ه..و..ا...ر.ه) خراب کنه و دروغ بگه چون میدونه شما تو برنامه هاش میاد و بهش میگید دروغگو و کاسبیش بهم میریزه.
هرچی دلتون میگه به اون عمل کنید.موفق باشید.

نمی توانیم کاری بکنیم مرغان غم بالا سرمان پرواز نکنند ولی می توانیم کاری بکنیم که روی سرمان آشیانه نسازند. . .
تشکر کنندگان: alirezagh ، User ، satusa ، taraneh@mini
سلام به دوستان عزیز،
من چند صفحه ای از این تاپیک را خوندم، ولی خوندن ۴۶ صفحه خیلی وقت گیر هست، اگر میشه کپی از آخرین جوابی که کی سی سی داده را بگذاراین تا بشه روش نظر داد.
شماره کیس: 2009AS15xxx
تاریخ نامه قبولی: May 2008
کنسولگری: Mumbai
تاریخ ارسال فرمهای سری اول: 15Aug 2009
تاریخ مصاحبه: May 2010
دریافت ویزا: 9June 2010
-------------------------------
تشکر کنندگان:

(2010-10-20 ساعت 11:10)Hamid55 نوشته:  سلام به دوستان عزیز،
من چند صفحه ای از این تاپیک را خوندم، ولی خوندن ۴۶ صفحه خیلی وقت گیر هست، اگر میشه کپی از آخرین جوابی که کی سی سی داده را بگذاراین تا بشه روش نظر داد.

سلام
مرسي از همكاريتون

اولين و آخرين جوابي كه كي سي سي به پيگيري ها داده همينه!
تشکر کنندگان: boshra
دوستان عزيز، موارد ذيل فقط نظر شخصي بنده مي باشد و هيچ پيشنهاد و توصيه اي براي انجام و يا عدم انجام آن به هيچيك از دوستان نميكنم. فقط بر اساس جمع بندي و احساس خودتون از نظرات ارائه شده توسط دوستان عمل كنيد:

1. با توجه به اينكه منافع وكيل و موكل در اينجور موارد بسيار حساس، يكسان و قايل قياس نمي باشد (در واقع منافع موكل بسيار بيشتر از اون مبلغي هست كه وكيل ميگيرد) بنابراين من شخصاً در اينجور مسايل كه مرتبط با زندگي و آينده هر كس مي باشد خيلي به اقدامات وكيل خوش بين نيستم و اين جور مسايل را به دست وكيل نمي سپارم. در خوشبينانه ترين شرايط حتي اگر وكيل مقصر صد در صد باشد و كارش را درست انجام ندهد و بپذيرد كه مقصر است، مي گويد پولتان را پس مي دهم در حاليكه موكل فرصتش را از دست داده و مسير زندگي اش دچار تغيير و تحول شده است كه ضرري به مراتب جبران ناپذير هست.

2. چنانچه تصميم به گرفتن وكيل داريد به هيچ عنوان پيگيريهاي شخصي تان را از روشهاي مختلف (غير وكيل) متوقف نكنيد و تصور كنيد اصلا وكيلي در كار نيست. چنانچه وكيل كاري انجام داد كه خوب است، در غير اينصورت تاسف نمي خوريد كه چرا خودتان كارتان را دنبال نكرديد. ضررهاي مالي همواره قابل جبران هست ولي فرصت هاي سوخته دوباره بدست نمي آيند.

3. همانطور كه User عزيز هم اشاره كردند، ابتدا از طريق KCC و يا هر طريق ديگري مطمئن بشيد آيا امكان ارائه كيس نامبر به وكيل و يا هر شخص يا نماينده هست يا خير؟

4. طبق آماري كه داريد چند نفر در فرمها آدرس خارج را داده اند و چند نفر داخل؟ به نظر من كساني كه آدرس خارج را داده اند مشكلي ندارند و بايد كمي دندان روي جگر بگذارند و هر ماه كه بولتن اعلام ميشود با سفارت مكاتبه كنند.
مشكل فقط براي كساني هست كه آدرس داخل را داده اند، اين دسته از دوستان هر ماه از KCC و سفارت ها بپرسند كه آيا كارنت شده اند يا خير و ايميل ها با مضمون هاي مشخص بطور مستمر بفرستند.
يادتون باشد drmahmoudi از طريق مكاتبه با سفارت (اون هم ابوظبي!) مشكل match نبودن رو حل كردند.

5. بعيد به نظر ميرسد كه وكلاي محترم همچين سابقه و يا مورد مشابهي در سوابقشون داشته باشند. دليلش هم اينست كه سالهاي قبل كسي در صورت نرسيدن نامه از برنده شدنش متوجه نميشد و پارسال هم كه kcc با ايميل فرستاد و امسال اولين و آخرين سالي هست كه اين مشكل بروز كرده. بنابراين وكلاي محترم هم، چنين تجربه قبلي نداشته اند. پس قبل از انجام هر كاري اين سوال رو هم از وكيل بپرسيد كه آيا تجربه مشابه قبلي داشته يا خير. اگر جواب مثبت داد بدانيد دروغ مي گويد و فقط فكر جيب خودش هست. وكيلهاي دروغگو رو از ميان انتخاب هاتون حذف كنيد و مذاكراتتون را با بقيه دنبال كنيد.

6. باز هم تاكيد ميكنم اگر مي خواهيد پول وكيل بدهيد، خودتان به موازات كارتان را انجام بدهيد و در مورد هزينه هم تصور كنيد اين پول رو توي جوي آب ريختيد. هر چه بتوانيد طرف را قانع كنيد كه پول كمتري در ابتدا بدهيد كمتر تاسف خواهيد خورد.

7. يك ايميل به kcc بزنيد و ادعا كنيد طي چند ماه آينده تصميم داريد با ويزاي توريستي به آمريكا مسافرت كنيد و بپرسيد آيا در صورت مراجعه شخصي و با ارائه مستندات و مدارك كافي كيس را به شخص خودتان مي دهند. اگر جواب منفي بود پس به وكيل هم نمي دهند.

به اميد اينكه هر چه زودتر مشكل حل بشه
تشکر کنندگان: Hamid55 ، sare ، taraneh@mini ، pejvakgroup
(2010-10-20 ساعت 12:00)satusa نوشته:  دوستان عزيز، موارد ذيل فقط نظر شخصي بنده مي باشد و هيچ پيشنهاد و توصيه اي براي انجام و يا عدم انجام آن به هيچيك از دوستان نميكنم. فقط بر اساس جمع بندي و احساس خودتون از نظرات ارائه شده توسط دوستان عمل كنيد:

1. با توجه به اينكه منافع وكيل و موكل در اينجور موارد بسيار حساس، يكسان و قايل قياس نمي باشد (در واقع منافع موكل بسيار بيشتر از اون مبلغي هست كه وكيل ميگيرد) بنابراين من شخصاً در اينجور مسايل كه مرتبط با زندگي و آينده هر كس مي باشد خيلي به اقدامات وكيل خوش بين نيستم و اين جور مسايل را به دست وكيل نمي سپارم. در خوشبينانه ترين شرايط حتي اگر وكيل مقصر صد در صد باشد و كارش را درست انجام ندهد و بپذيرد كه مقصر است، مي گويد پولتان را پس مي دهم در حاليكه موكل فرصتش را از دست داده و مسير زندگي اش دچار تغيير و تحول شده است كه ضرري به مراتب جبران ناپذير هست.

2. چنانچه تصميم به گرفتن وكيل داريد به هيچ عنوان پيگيريهاي شخصي تان را از روشهاي مختلف (غير وكيل) متوقف نكنيد و تصور كنيد اصلا وكيلي در كار نيست. چنانچه وكيل كاري انجام داد كه خوب است، در غير اينصورت تاسف نمي خوريد كه چرا خودتان كارتان را دنبال نكرديد. ضررهاي مالي همواره قابل جبران هست ولي فرصت هاي سوخته دوباره بدست نمي آيند.

3. همانطور كه User عزيز هم اشاره كردند، ابتدا از طريق KCC و يا هر طريق ديگري مطمئن بشيد آيا امكان ارائه كيس نامبر به وكيل و يا هر شخص يا نماينده هست يا خير؟

4. طبق آماري كه داريد چند نفر در فرمها آدرس خارج را داده اند و چند نفر داخل؟ به نظر من كساني كه آدرس خارج را داده اند مشكلي ندارند و بايد كمي دندان روي جگر بگذارند و هر ماه كه بولتن اعلام ميشود با سفارت مكاتبه كنند.
مشكل فقط براي كساني هست كه آدرس داخل را داده اند، اين دسته از دوستان هر ماه از KCC و سفارت ها بپرسند كه آيا كارنت شده اند يا خير و ايميل ها با مضمون هاي مشخص بطور مستمر بفرستند.
يادتون باشد drmahmoudi از طريق مكاتبه با سفارت (اون هم ابوظبي!) مشكل match نبودن رو حل كردند.

5. بعيد به نظر ميرسد كه وكلاي محترم همچين سابقه و يا مورد مشابهي در سوابقشون داشته باشند. دليلش هم اينست كه سالهاي قبل كسي در صورت نرسيدن نامه از برنده شدنش متوجه نميشد و پارسال هم كه kcc با ايميل فرستاد و امسال اولين و آخرين سالي هست كه اين مشكل بروز كرده. بنابراين وكلاي محترم هم، چنين تجربه قبلي نداشته اند. پس قبل از انجام هر كاري اين سوال رو هم از وكيل بپرسيد كه آيا تجربه قبلي داشته يا خير. اگر جواب مثبت داد بدانيد دروغ مي گويد و فقط فكر جيب خودش هست. وكيلهاي دروغگو رو از ميان انتخاب هاتون حذف كنيد و مذاكراتتون را با بقيه دنبال كنيد.

6. باز هم تاكيد ميكنم اگر مي خواهيد پول وكيل بدهيد، خودتان به موازات كارتان را انجام بدهيد و در مورد هزينه هم تصور كنيد اين پول رو توي جوي آب ريختيد. هر چه بتوانيد طرف را قانع كنيد كه پول كمتري در ابتدا بدهيد كمتر تاسف خواهيد خورد.

به اميد اينكه هر چه زودتر مشكل حل بشه
سلام در مورد قسمت 4 میشه توضیح بیشتری بدید ((يادتون باشد drmahmoudi از طريق مكاتبه با سفارت (اون هم ابوظبي!) مشكل match نبودن رو حل كردند.)) اخه من ایمیل فرستادم به سفارت گفتند چون کیس ندارید باید حتما با کی سی سی تماس بگیرید شما گفتید این مشکل حل شده میشه در این رابطه توضیح بدید.

تاریخ دریافت نامه قبولی اول : هیچوقت
تاریخ دریافت نامه دوم : 2 AUG
تاریخ مصاحبه : 8 AUG
تاریخ دریافت ویزا : 11 AUG
کیس : 2011AS00035XXX
کنسولگری: ابوظبی
جمع هزینه ها 4 نفر : تومان 7,570,000
تشکر کنندگان: satusa
(2010-10-20 ساعت 13:40)SALAR110 نوشته:  
(2010-10-20 ساعت 12:00)satusa نوشته:  [
سلام در مورد قسمت 4 میشه توضیح بیشتری بدید ((يادتون باشد drmahmoudi از طريق مكاتبه با سفارت (اون هم ابوظبي!) مشكل match نبودن رو حل كردند.)) اخه من ایمیل فرستادم به سفارت گفتند چون کیس ندارید باید حتما با کی سی سی تماس بگیرید شما گفتید این مشکل حل شده میشه در این رابطه توضیح بدید.

ظاهرا مشكل ايشان مچ نبودن اطلاعات بود كه kcc بهشون جواب نميداد. ايشان طي ارسالهاي قبلي شان اعلام كردند مكاتبه مفصلي با سفارت داشتند و نهايتا موفق شدند از تاريخ مصاحبه مطلع شوند. مكاتبات و ايميل هاشون رو هم توي پست هاشون گذاشتند. مي تونيد پست هاي ايشان را جستجو كنيد و يا با خودشان ارتباط برقرار كنيد تا جزييات كامل را بگويند.
بنده هم فقط در همين حد بنا بر اظهارات ايشان توي پستهاشون اطلاع دارم.

موفق باشيد
تشکر کنندگان: SALAR110
دوستان عزیز،

به نظر من این ایمیلی که به hassan1358arab جواب دادن خودش مدرک خوبی هست، سعی کنید همه جواب مشا بهی بگیرین و پرینت این ایمیل را همراه فرمها بفرستید. به نظر میاید کی سی سی امسال به مکاتبه از طریق ایمیل اطمینان نداره و کیس نامبر را از طریق ایمیل اعلام نمیکنه، و جمله کلیدی هم اینجاست:
 nce your forms have been received, and your selection has been confirmed, your case will continueprocessing.
یعنی تایید قبولی و ادامه کار بعد از دریافت فرمها انجام میشه، به نظر میاد میخوان مطمئن بشن با شخص برنده دارن مکاتبه میکنن.
به نظرم من اگر تا حالا فرمها را نفرستادین، سریع تر بفرستید و بعد با کی سی سی پیگیری کنید برای دریافت تا یید قبولی و کیس نامبر.
در مورد وکیل هم مطمئن باشید وکیل بیشتر از اطلاعات و تجربه ای که در مهاجر سرا موجود هست نمیداند، فقط به دلیل حرفه ای بود شاید بهتر بتونه با کی سی سی مکاتبه کنه، اگر هم وکیل میگیرین خودتون همزمان با کمک دوستان مهاجر سرا پیگیری کنید.

hassan1358arab عزیز اگر میشه ایمیلی که زدی و این جواب را گرفتی بگذار تا بقیه هم بتونند با استفاده از اون همچین جوابی بگیرن.
شماره کیس: 2009AS15xxx
تاریخ نامه قبولی: May 2008
کنسولگری: Mumbai
تاریخ ارسال فرمهای سری اول: 15Aug 2009
تاریخ مصاحبه: May 2010
دریافت ویزا: 9June 2010
-------------------------------
تشکر کنندگان: success ، hassan1358arab
دوستان نظر شخصی بنده:
منبع اصلی kcc می باشد
و شما خودتان وکیل خودتان هستید
مطمعا باشید هر جوابی قرار باشه به وکیلتان بدهند به خودتان هم می دهند
از فکر وکیل خارج شوید
و خودتان تنها از طریق تماس تلفنی با kcc و یا ایمیل پیگیره کارهایتان باشید
موفق باشید
تشکر کنندگان: star ، taraneh@mini ، silia
سلام دوستان
بنده حدود يك هفته پيش ايميلي به kcc زدم ودرخواست شماره كيس را نموده واظهار كردم كه نامه اي از ايشان دريافت نكرده ام، وبا توجه به اتمام ويزا در تاريخ 30 سپتامبر 2011 ،چگونه از زمان مصاحبه آگاه شويم.همچنين گفتم كه بعضي از همو طنان از طريق ايميل شما از شماره كيسشان مطلع شده اند.
وپاسخ آمد كه اگر نامه اول شما برگشت بخورد متوان از طريق ايميل شماره كيس را به اطلاع شما رساند و در ارتباط با مطلع شدن از تاريخ مصاحبه نكات تكراري قبلي كه همه دوستان مهاجر سرائي حفظ هستند.
البته بنده ايميل ديگري فرستادم كه حداقل بگوئيد آيا نامه اول براي بنده فرستاده ايد،وتاريخ آن چيست؟
كه هنوز جوابي نيامده است.
تشکر کنندگان: satusa ، SALAR110
(2010-10-20 ساعت 15:13)maaref نوشته:  سلام دوستان
بنده حدود يك هفته پيش ايميلي به kcc زدم ودرخواست شماره كيس را نموده واظهار كردم كه نامه اي از ايشان دريافت نكرده ام، وبا توجه به اتمام ويزا در تاريخ 30 سپتامبر 2011 ،چگونه از زمان مصاحبه آگاه شويم.همچنين گفتم كه بعضي از همو طنان از طريق ايميل شما از شماره كيسشان مطلع شده اند.
وپاسخ آمد كه اگر نامه اول شما برگشت بخورد متوان از طريق ايميل شماره كيس را به اطلاع شما رساند و در ارتباط با مطلع شدن از تاريخ مصاحبه نكات تكراري قبلي كه همه دوستان مهاجر سرائي حفظ هستند.
البته بنده ايميل ديگري فرستادم كه حداقل بگوئيد آيا نامه اول براي بنده فرستاده ايد،وتاريخ آن چيست؟
كه هنوز جوابي نيامده است.

سلام
دوست عزيز اگر متن ايميلهايي كه به KCC زديد در تاپيك بگذاريد متشكر ميشوم چون يه همچين نامه اي من به KCC زدم ولي بعد از 3 روز هنوز جوابي ندادند.
2011AS14706

[font=Times New Roman]باور روز برای گذر از شب کافیســـــــــت.....[/font]

به امید فردا
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان