کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سوالات برندگان 2011 که نامه اول را دریافت نکرده اند
(2010-10-25 ساعت 22:47)b!ta نوشته:  
(2010-10-25 ساعت 19:25)satusa نوشته:  دوستان بدون كيس نامبر
يه كاربر جديد (era_ebra_dr) اعلام كرده كه در تاريخ 30 مهر نامه قبولي رو دريافت كرده.!!
اگه نامه صحت داشته باشه يه روزنه اميدي داره پيدا ميشه.

سلام دوستان
من با era_ebra_dr صحبت کردم ازشون در مورد نامه پرسیدم ایشون گفتند که تاریخ نامه 3 می هست و نامه را توی صندوق پستی خونشون پیدا کردند ،نامه بارون خورده و بعضی خطوط آن هم به این دلیل مخدوش شده.
یعنی اینکه این نامه دوباره ارسال نشده و همون نامه ی اوله که دیر به دستشون رسیده.متاسفانه باز موضوع پست مطرح میشه اینکه کوتاهی کردند در امانت داری.
تصور میکنم حتی اگه قبلا پیگیری کردید باز هم پیگیری کنید چون با توجه به تجربه ی این دوستمون هنوز احتمال رسیدن نامه ی اول هست.

بیتا خانم

تشکر از اینکه با ایشون صحبت کردید.

طبق گفته ایشون الان ما مطمئن شدیم که کی سی سی نامه را دوباره نفرستاده و نامه، همان نامه اول است. اما اگر دسترسی به ایشون برایتان امکان پذیر است لطف کنید بپرسید تاریخ پست ایران بر روی پاکت چه زمانی هستش؟

خیلی مهم است که این نامه تاریخ 4 ماه قبل پست ایران بر روی آن خورده یا نه مثلاً 10 روز پیش.

در هر صورت آنچه مسلم است، کی سی سی نامه را سر وقت ارسال کرده و نامه مجدد در کار نیست. پس اگر کوتاهی ان خانم یا آقا را در چک کردن صندوق پستشون بگذاریم کنار، موضوع بر می گرده به اداره پست ( البته میگم اگر ایشون مدت ها صندوق پست زا چک نکرده باشن که بحث دیگرست )

ممنون میشیم اگر این سوال را بپرسید.

اما سالار جان، نمی دونم والا، اما دوستان ای کاش نام این مامور ها رابشه پرسید که حداقل برای تاکید بیشتر، افراد دیگری هم با آن صحبت کرده و ثبات حرف کی سی سی را سنجید.

ازبرندگان 2011 که نامه اول و نامه دوم را دریافت نکردیم
برندگان عزیز 2012، سوالات شما را با کمال میل پاسخگو هستم.
جهت راهنمایی سفر به امارات در خدمتم.
همه به کودکان سرطانی کمک کنیم>> سایت محک
تشکر کنندگان: satusa
دوستان ببخشید که من چند وقتیه در بحث های این تاپیک حضور ندارم، اما با پشتکار و پیگیریهای شما مطمئن هستم مشکل رو حل می کنید.
براتون آرزوی موفقیت دارم
تشکر کنندگان: hassan1358arab ، SALAR110 ، sorooshii ، alirezagh ، sare ، silia ، mml
دوستان ظاهرا دعای بچه ها به گوش خدا و KCC رسید
شماره کیس: 2013AS2xxx مصاحبه:dec(ابوظبی) دریافت ویزا:13 مارچ مقصد:LA
اموزش زبان با استفاده از Goenglish
تشکر کنندگان: SALAR110
سلام دوستان
من حدود یک ماه پیش به سفارت آمریکا در آنکارا ایمیل زدم که من case number ندارم و بر اساس confirmation number من اگر تاریخ مصاحبه مشخص شده به من اعلام کنند که جواب زیر رو دادند:

Dear Sir,

After a thorough search of our files, we are unable to locate a record/file under the name given in your e-mail. You may contact Kentucky Consular Center to inquire about the status of this file.

KCC Public Inquiry E-mail kccdv@state.gov
KCC Public Inquiry Phone (606) 526-7500
KCC Public Inquiry Fax (606) 526-7501

Sincerely,
Immigrant Visa Unit

SBU
This email is UNCLASSIFIED[/align]
تشکر کنندگان: SALAR110 ، rayan.s ، sare
(2010-10-26 ساعت 00:33)sorooshii نوشته:  
(2010-10-25 ساعت 22:47)b!ta نوشته:  
(2010-10-25 ساعت 19:25)satusa نوشته:  دوستان بدون كيس نامبر
يه كاربر جديد (era_ebra_dr) اعلام كرده كه در تاريخ 30 مهر نامه قبولي رو دريافت كرده.!!
اگه نامه صحت داشته باشه يه روزنه اميدي داره پيدا ميشه.

سلام دوستان
من با era_ebra_dr صحبت کردم ازشون در مورد نامه پرسیدم ایشون گفتند که تاریخ نامه 3 می هست و نامه را توی صندوق پستی خونشون پیدا کردند ،نامه بارون خورده و بعضی خطوط آن هم به این دلیل مخدوش شده.
یعنی اینکه این نامه دوباره ارسال نشده و همون نامه ی اوله که دیر به دستشون رسیده.متاسفانه باز موضوع پست مطرح میشه اینکه کوتاهی کردند در امانت داری.
تصور میکنم حتی اگه قبلا پیگیری کردید باز هم پیگیری کنید چون با توجه به تجربه ی این دوستمون هنوز احتمال رسیدن نامه ی اول هست.

بیتا خانم

تشکر از اینکه با ایشون صحبت کردید.

طبق گفته ایشون الان ما مطمئن شدیم که کی سی سی نامه را دوباره نفرستاده و نامه، همان نامه اول است. اما اگر دسترسی به ایشون برایتان امکان پذیر است لطف کنید بپرسید تاریخ پست ایران بر روی پاکت چه زمانی هستش؟

خیلی مهم است که این نامه تاریخ 4 ماه قبل پست ایران بر روی آن خورده یا نه مثلاً 10 روز پیش.

در هر صورت آنچه مسلم است، کی سی سی نامه را سر وقت ارسال کرده و نامه مجدد در کار نیست. پس اگر کوتاهی ان خانم یا آقا را در چک کردن صندوق پستشون بگذاریم کنار، موضوع بر می گرده به اداره پست ( البته میگم اگر ایشون مدت ها صندوق پست زا چک نکرده باشن که بحث دیگرست )

ممنون میشیم اگر این سوال را بپرسید.

اما سالار جان، نمی دونم والا، اما دوستان ای کاش نام این مامور ها رابشه پرسید که حداقل برای تاکید بیشتر، افراد دیگری هم با آن صحبت کرده و ثبات حرف کی سی سی را سنجید.

sorooshii عزیز
حتما می پرسم،من الان پاکت نامه ی خودم را نگاه کرم مهر سوئد را خورده اما مهر پست ایران را نداره!
شماره کیس: 2011AS00016xxx
تاریخ دریافت نامه قبولی:29 اردیبهشت, 19 May
کنسولگری: آنکارا
تاریخ ارسال فرمهای سری اول:2 خرداد،23 May
تاریخ کارنت شدن کیس: January 2011
تاریخ دریافت نامه دوم: 20 بهمن، February 9
تاریخ مصاحبه:9فروردین،29 march
دریافت ویزا:فردای روز مصاحبه
تشکر کنندگان: alirezagh
دوستان گرامی؛ شما که همه جور ایمیلی به kcc فرستادید اینبار پایین ایمیلتان این متن را بذارید: (قبلش هم همون متنی که از سایت چک کردم و ...)
It would be greatly appreciated if you could kindly advise me what I have to do on this situation, since the notification letteer is not available any longer

نمی توانیم کاری بکنیم مرغان غم بالا سرمان پرواز نکنند ولی می توانیم کاری بکنیم که روی سرمان آشیانه نسازند. . .
تشکر کنندگان: alirezagh ، satusa ، SALAR110
(2010-10-26 ساعت 01:05)shitili نوشته:  سلام دوستان
من حدود یک ماه پیش به سفارت آمریکا در آنکارا ایمیل زدم که من case number ندارم و بر اساس confirmation number من اگر تاریخ مصاحبه مشخص شده به من اعلام کنند که جواب زیر رو دادند:

Dear Sir,

After a thorough search of our files, we are unable to locate a record/file under the name given in your e-mail. You may contact Kentucky Consular Center to inquire about the status of this file.

KCC Public Inquiry E-mail kccdv@state.gov
KCC Public Inquiry Phone (606) 526-7500
KCC Public Inquiry Fax (606) 526-7501

Sincerely,
Immigrant Visa Unit

SBU
This email is UNCLASSIFIED[/align]

خوب دوست عزيز اين نشون ميده كه حداقل سفارت آنكارا ايميل شما رو بررسي ميكنه و اين نشونه خوبيه.
احتمالا چون هنوز كارنت نشده ايد و پرونده از kcc به سفارت نرفته بنابراين شما ركوردي در سفارت نداريد.
هر ماه پس از اعلام بولتن به سفارت ايميل بزنيد و جويا شويد.

موفق باشيد
تشکر کنندگان: rayan.s
(2010-10-26 ساعت 08:10)rayan.s نوشته:  دوستان گرامی؛ شما که همه جور ایمیلی به kcc فرستادید اینبار پایین ایمیلتان این متن را بذارید: (قبلش هم همون متنی که از سایت چک کردم و ...)
It would be greatly appreciated if you could kindly advise me what I have to do on this situation, since the notification letteer is not available any longer

رايان عزيز
ايميل كه اصلاً جواب نمي دهند ، تلفني هم گفتند كه فقط صبر كنيد ، صبرBig Grin
دوستاني هم كه با سفارت مكاتبه كردن ، لطفاً متن ايميلشون رو بذارن ، منكه هر چي ايميل به سفارت زدم تا حالا يدونش هم بر نگشته Sad
تشکر کنندگان: SALAR110 ، rayan.s
سلام دوستان
من از مصاحبه برگشتم. و آخرای مصاحبه از آفیسر پرسیدم که یکی از دوستان من نامه اول رو دریافت نکرده اما برنده شده، ولی کیس نامبر رو نداره چطور باید از کیس نامبر مطلع بشه؟ آفیسر جواب داد: "باید با کی سی سی مکاتبه کنه و ازشون بخواد در این زمینه کمکشون کنند. ما در این باره هیچ اطلاعاتی نداریم."
کلید حل مشکل دست خورخه است!
به امید حل این مشکل (اگه اسمشو بگذاریم مشکل، چون به نظر من یک راهی براش در نظر گرفته اند، فعلا ما بی خبریم!) هر چه زودتر!
تشکر کنندگان: sorooshii ، silia ، rayan.s ، success ، hassan1358arab ، b!ta ، alirezagh ، sare ، SALAR110 ، narcis_ala ، alisarshar ، Ehsan2011
(2010-10-26 ساعت 13:00)User نوشته:  سلام دوستان
من از مصاحبه برگشتم. و آخرای مصاحبه از آفیسر پرسیدم که یکی از دوستان من نامه اول رو دریافت نکرده اما برنده شده، ولی کیس نامبر رو نداره چطور باید از کیس نامبر مطلع بشه؟ آفیسر جواب داد: "باید با کی سی سی مکاتبه کنه و ازشون بخواد در این زمینه کمکشون کنند. ما در این باره هیچ اطلاعاتی نداریم."
به امید حل این مشکل (اگه اسمشو بگذاریم مشکل، چون به نظر من یک راهی براش در نظر گرفته اند، فعلا ما بی خبریم!) هر چه زودتر!

سلام یوزر عزیز

واقعاً دست شما درد نکنه. انشاءالله که با کارنت های بعدی، فرجی هم بشه ما را صدا کنند.

دوستمون تماس گرفته با کی سی سی و مفصل با خانم محترم شرقی دردل کرده و مشکل را گفته (Cool ) و ایشون جواب داده که با ایمیل میگن. معقول م بنظر می رسه. چون حدود 1 ماه پیش یکی دیگه از دوستان تماس گرفته بود ، گفته بودن بعد از اعلام کارنت ها در هر ماه، ایمیل خودتون را چک کنید.

خدا کریمه
ازبرندگان 2011 که نامه اول و نامه دوم را دریافت نکردیم
برندگان عزیز 2012، سوالات شما را با کمال میل پاسخگو هستم.
جهت راهنمایی سفر به امارات در خدمتم.
همه به کودکان سرطانی کمک کنیم>> سایت محک
تشکر کنندگان: User ، SALAR110
سروشی عزیز
خواهش می کنم. من کاری نکردم.
من هم امیدوارم و خوشبینم که زودتر تکلیف روشن میشه Smile
تشکر کنندگان: sorooshii
USER عزیز ایا FBI چک خوردی یا انشاا... به زودی ویزاتو میدن؟
شماره کیس: 2013AS2xxx مصاحبه:dec(ابوظبی) دریافت ویزا:13 مارچ مقصد:LA
اموزش زبان با استفاده از Goenglish
تشکر کنندگان:
(2010-10-26 ساعت 13:00)User نوشته:  سلام دوستان

يوزر عزيز خيلي خيلي لطف كردي
انشاء الله به زودي زود جواب كليرتون بياد ،
اگر زنده بودم توي گردهمائي حضوراً تشكر مي كنم ، اينجوري نميشهBig Grin
تشکر کنندگان: User
حسن عزیز
در تاپیک کلیرنس نوشتم که به صف منتظران کلیرنس پیوستم!
(2010-10-26 ساعت 16:45)sare نوشته:  يوزر عزيز خيلي خيلي لطف كردي
انشاء الله به زودي زود جواب كليرتون بياد ،
اگر زنده بودم توي گردهمائي حضوراً تشكر مي كنم ، اينجوري نميشهBig Grin
علی جان
من واقعا کاری نکردم که تشکر نیاز داشته باشه!
به امید دیدار

تشکر کنندگان:
يوزر عزيز
بابت پيگيريتون خيلي ممنون.اميدوارم كه هرچه زودتر جواب كليرتون بياد.
شماره کیس: ***2011AS00042
تاریخ دریافت کیس نامبر از طریق ایمیل: 1389/12/10
کنسولگری: آنکارا
تاریخ مصاحبه: 12 sep
تاریخ دریافت ویزا:Sep 13
جمع تقریبی هزینه ها: 14عکس.60 پست اول،57 ترجمه،68 ارسال مدارک مصاحبه،428بلیط،55عوارض خروج،819سفارت،252هتل اوزیلهان،1700 هواپیما امریکا
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان