کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سوالات برندگان 2011 که نامه اول را دریافت نکرده اند
سلام

یادش بخیر، به همان ایمیل های اتوماتیک هم دلخوش بودیم و قدر ندانستیم.

همان هم دیگه برایمون ارسال نمی کنند دیگه.

یک هفته از ایمیل من، 12-10 روز هم از ایمیل دوست دیگه می گذرد که پاسخ ندادند.

فکر کنم spam کردن ایمیل مارو.
ازبرندگان 2011 که نامه اول و نامه دوم را دریافت نکردیم
برندگان عزیز 2012، سوالات شما را با کمال میل پاسخگو هستم.
جهت راهنمایی سفر به امارات در خدمتم.
همه به کودکان سرطانی کمک کنیم>> سایت محک
تشکر کنندگان:
(2010-10-27 ساعت 16:34)sorooshii نوشته:  سلام

نه دوست عزيز نگران نباشيد.
احتمالا يه برنامه بخصوصي هست. من هم دو تا ايميل به سفارت آنكارا زدم الان حدود 10 روزه ولي جواب ندادند. در حاليكه 2-3 روزه جواب مي دادند.
تشکر کنندگان: sorooshii
دوستان عزیز
متاسفانه مهر نامه ی era_ebra_dr پاک شده و تاریخش مشخص نیست.
شماره کیس: 2011AS00016xxx
تاریخ دریافت نامه قبولی:29 اردیبهشت, 19 May
کنسولگری: آنکارا
تاریخ ارسال فرمهای سری اول:2 خرداد،23 May
تاریخ کارنت شدن کیس: January 2011
تاریخ دریافت نامه دوم: 20 بهمن، February 9
تاریخ مصاحبه:9فروردین،29 march
دریافت ویزا:فردای روز مصاحبه
تشکر کنندگان: sorooshii ، alirezagh
(2010-10-27 ساعت 16:41)satusa نوشته:  
(2010-10-27 ساعت 16:34)sorooshii نوشته:  سلام

نه دوست عزيز نگران نباشيد.
احتمالا يه برنامه بخصوصي هست. من هم دو تا ايميل به سفارت آنكارا زدم الان حدود 10 روزه ولي جواب ندادند. در حاليكه 2-3 روزه جواب مي دادند.

سلام
من هفته پیش ایمیل زده بودم، دیشب جواب دادن از همان ایمیل های اتوماتیک
When inquiring about the status of your case, you must provide your full
name, complete case number, and date of birth in the following format
(MMDDYYYY). For security purposes, KCC cannot reveal any information
regarding your case if you cannot provide all the required information.
تشکر کنندگان:
سلام دوستان منتظر
همين الان با كي سي سي تماس گرفتم و حدود 7 دقيقه با يكي از اپراتورهاي محترم كي سي سي صحبت كردم
يه خانم محترمي بود كه خيلي خوب گوش مي كرد و شمرده شمرده صحبت مي كرد
گفتم كه ما نامه نگرفتيم ، گفت امكان بررسي پرونده شما بدون داشتن نامه اول امكان پذير نيست
گفتم كه ما مشكل پستي داشتيم و بعضي از دوستامون نامه شون رو دريافت نكردن ، گفت كه تا نامه اي بدليل اشتباه بودن آدرس به كي سي سي برگشت نخوره ، امكان نداره كه ما بتونيم اطلاعات كيس نامبر رو براتون ايميل كنيم
گفتم اگر وكيل بگيريم چطور ،بياد اونجا مزاحمتون بشه و كيس نامبر رو ازتون بگيره
گفت كه امكان نداره ما كيس نامبر رو به كسي بديم ، حتي وكيل
گفتم يعني الان يكسال بايد ما همه برنامه هاي زندگيمون بهم بريزه بخاطر اين بازي شما و براي كاري عاديمون هم نتونيم برنامه ريزي كنيم
گفت بايد صبر كنيد ، بايد تا 30 سپتامبر سال 2011 صبر داشته باشيد و منتظر نامه مصاحبه باشين
گفتم خوب من 2 تا آدرس بهتون دادم ، كدومش رو اعمال مي كنيد و نامه مصاحبه رو به كدوم آدرس مي فرستيد ، گفت بدون كيس نامبر اطلاعات شما براي ما قابل بازيابي نيست
القصه :
گفتم غم تو دارم
گفتا غمت سر آید
گفتم که ماه من شو
گفتا اگر برآید
گفتم ز مهرورزان رسم وفا بیاموز
گفتا ز خوبرویان این کار کمتر آید
گفتم که بر خیالت راه نظر ببندم
گفتا که شب رو است او از راه دیگر آید
گفتم که بوی زلفت گمراه عالمم کرد
گفتا اگر بدانی هم اوت رهبر آید
گفتم خوشا هوایی کز باد صبح خیزد
گفتا خنک نسیمی کز کوی دلبر آید
گفتم که نوش لعلت ما را به آرزو کشت
گفتا تو بندگی کن کو بنده پرور آید
گفتم دل رحیمت کی عزم صلح دارد
گفتا مگوی با کس تا وقت آن درآید
گفتم زمان عشرت دیدی که چون سر آمد
گفتا خموش حافظ کاین غصه هم سر آید

گفتم كه خيلي ممنون كه حوصله كرديد و گوش داديد و جوابهاي هميشگي رو تكرار كرديد ، ايشون هم محترمانه تشكر كردBig Grin
شب همگي خوش ، ارادتمند ، عليCool
تشکر کنندگان: hassan1358arab ، SALAR110 ، alirezagh ، laili ، satusa ، rayan.s ، silia ، saman33 ، pejvakgroup
بله علی جان، اینجاست که حسرت این را باید بخوریم چرا آدرس خارج از کشور ندادیم که الان بخواهیم استرس داشته باشیم Sad

آقایان و خانم ها، کسی آدرسی ایمیلی از رئیس، مدیر ، بخش شکایات و امورمشترکین سایت بی درد نخور یاهو داره؟؟

2 ماه هستش دارم مکاتبه می کنم، فقط می گویند کیس شما در اولویت هستش و به دلیل اینکه سرمون بطور باورنکردنی شلوغ شده است ، فعلاً قادر به پاسخگویی نیستیم.

از یاهو هم شانس نیاوردم من یکی

کسی آدرس ایمیل مستقیم از مدیر یا معاون یا هرکسی دیگه می تواند برایم گیر بیاورد؟ واقعاً ممنون می شوم

ازبرندگان 2011 که نامه اول و نامه دوم را دریافت نکردیم
برندگان عزیز 2012، سوالات شما را با کمال میل پاسخگو هستم.
جهت راهنمایی سفر به امارات در خدمتم.
همه به کودکان سرطانی کمک کنیم>> سایت محک
تشکر کنندگان: SALAR110
(2010-10-28 ساعت 19:44)sorooshii نوشته:  بله علی جان، اینجاست که حسرت این را باید بخوریم چرا آدرس خارج از کشور ندادیم که الان بخواهیم استرس داشته باشیم Sad

آقایان و خانم ها، کسی آدرسی ایمیلی از رئیس، مدیر ، بخش شکایات و امورمشترکین سایت بی درد نخور یاهو داره؟؟

2 ماه هستش دارم مکاتبه می کنم، فقط می گویند کیس شما در اولویت هستش و به دلیل اینکه سرمون بطور باورنکردنی شلوغ شده است ، فعلاً قادر به پاسخگویی نیستیم.

از یاهو هم شانس نیاوردم من یکی

کسی آدرس ایمیل مستقیم از مدیر یا معاون یا هرکسی دیگه می تواند برایم گیر بیاورد؟ واقعاً ممنون می شوم

سلام دوستای عزیز، باور کنید آدرس خارج از کشور هم میدادید فایده نداشت من که خودم اینجا حی و حاضرم چیزی نگرفتم دیگه وای به این که نباشی و دلتم اون طرف باشه اینها خودشون نامه خیلی ها رو نفرستادند باور کنید اینها هم برای خودشون یک قوانینی دارند الکی مارو دست انداختند نمیگم امید ندارم یا نداشته باشین اما بسپاریدش به سرنوشت و فقط منتظر کادوی خدا که همانا همون نامه دوم است باشید هر چند به اونم امیدی نیست چون تا حال اهیچ کدوم از بچه ها نگرفتند یعنی ما هیچ کدوم جز کارنت های این ۲ ماه نبودیم؟Sad
برنده خوش شانس ۲۰۱۱
دریافت ویزا:یک ضرب Cool
تشکر کنندگان: SALAR110 ، alirezagh
سلام دوستان من توسط یکی از دوستانم در آمریکا داریم شدید رو این مورد نامه کار می‌کنیم به ۱ جاهایی رسیدیم ولی‌ تا مطمئن نشده باشیم نمیخوام بیخودی دل‌ گرمی‌ بدم فقط این رو بگم که کنجکاوی دوستان فروکش کنه که داریم با بخش ارسال نامه کی سی‌ سی‌ صحبت می‌کنیم تا بتونیم بارکد ارسال نامه اول رو بدست بیاریم اینطوری می‌تونیم بفهمیم نامه کجاست قول همکاری رو دادن ولی‌ تا به نتیجه نرسیدیم روش حساب نکنید.
تاریخ دریافت نامه قبولی اول : هیچوقت
تاریخ دریافت نامه دوم : 2 AUG
تاریخ مصاحبه : 8 AUG
تاریخ دریافت ویزا : 11 AUG
کیس : 2011AS00035XXX
کنسولگری: ابوظبی
جمع هزینه ها 4 نفر : تومان 7,570,000
تشکر کنندگان: alirezagh ، laili ، farnaz82 ، sare ، sorooshii ، satusa ، silia ، saman33 ، pejvakgroup ، Ehsan2011
(2010-10-28 ساعت 20:42)farnaz82 نوشته:  چون تا حال اهیچ کدوم از بچه ها نگرفتند یعنی ما هیچ کدوم جز کارنت های این ۲ ماه نبودیم؟Sad

فرناز جان منم اول این طور فکر می کردم اما الان زود که در این باره صحبت کنیم چون تمام دوستانی که نامه اول رو نگرفتند با تاخیر فرم ها رو فرستادند و این می تونه توجیه این موضوع باشه.
(2010-10-29 ساعت 02:03)SALAR110 نوشته:  سلام دوستان من توسط یکی از دوستانم در آمریکا داریم شدید رو این مورد نامه کار می‌کنیم به ۱ جاهایی رسیدیم ولی‌ تا مطمئن نشده باشیم نمیخوام بیخودی دل‌ گرمی‌ بدم فقط این رو بگم که کنجکاوی دوستان فروکش کنه که داریم با بخش ارسال نامه کی سی‌ سی‌ صحبت می‌کنیم تا بتونیم بارکد ارسال نامه اول رو بدست بیاریم اینطوری می‌تونیم بفهمیم نامه کجاست قول همکاری رو دادن ولی‌ تا به نتیجه نرسیدیم روش حساب نکنید.

سلام، کارت عالیه سالار عزیز، ایشالا خوش خبر باشی!
تشکر کنندگان: farnaz82 ، Ehsan2011
سلام
در باره اینکه چرا تا بحال با گذشت سه سری کارنت نامه مصاحبه برای هیچکدام از شما نیامده، دلیلش می تواند همان دیر ارسال کردن فرم ها نسبت به بقیه برندگان باشد. جدول 2011 در یک نگاه را ببینید: تاریخ ارسال فرم ها در تعیین دیر/زود بودن مصاحبه و نهایتا ارسال نامه دوم تاثیر زیادی دارد.

به هرحال دست از تلاش برندارید.
به امید پیروزی و بهروزی
تشکر کنندگان: rayan.s ، hassan1358arab ، sorooshii ، satusa ، SALAR110
سلام دوست عزیز
من دیروز فهمیدم وقت مصاحبم توی آنکارا دوم نوامبر. نامه دوم هم بدستم نرسیده و هیچ مدرکی بطبع آماده نکردم. یک میل هم به KCC زدم که وقت مصاحبم رو بتعویق بندازند. شما میدونید که چکار میتونم بکنم چون بعد از دو روز تعطیل اولین روز کاری 2 نوامبر هست. بنطر شما باید برم حضوری به سفارت یا همین میل کافی هست؟
مرسی
تشکر کنندگان:
دوست عزیز
ارسال یک پست در بیش از یک تاپیک خلاف قوانین است.
لطفا قوانین را رعایت کنید.

پرونده شما الان در سفارت است. باید با سفارت مکاتبه کنید.
به این آدرس بروید و از سفارت بخواهید مصاحبه شما را عقب بیاندازند.
http://www.usemb-ankara.org.tr/questiv.htm
موفق باشید
تشکر کنندگان: rayan.s ، SALAR110
(2010-10-29 ساعت 23:57)sabz نوشته:  سلام دوست عزیز
من دیروز فهمیدم وقت مصاحبم توی آنکارا دوم نوامبر. نامه دوم هم بدستم نرسیده و هیچ مدرکی بطبع آماده نکردم. یک میل هم به KCC زدم که وقت مصاحبم رو بتعویق بندازند. شما میدونید که چکار میتونم بکنم چون بعد از دو روز تعطیل اولین روز کاری 2 نوامبر هست. بنطر شما باید برم حضوری به سفارت یا همین میل کافی هست؟
مرسی
ببخشید شما تاریخ مصاحبه را چطور فهمیدید؟ مگه کیس نامبر داشتید؟
تشکر کنندگان:
با سلام خدمت دوستان

من امروز می خواستم واسه 2012 اقدام کنم که گفتم بذار نتیجه 2011 رو چک کنم که دیدم برنده شدم !
حالا می خواستم بدونم که من که هنوز نامه ای دریافت نکردم ، چیکار باید بکنم و از کجا شروع کنم ؟
فکر کنم خیلی عقبم !
اگه دوستانی که شرایط مشابه دارند ، راهنمایی کنند که چیکار کردند ، ممنون می شم .

با تشکر
شماره کیس : 2011AS44XXX
تاریخ ورود به آمریکا : 2012 Feb
تشکر کنندگان: satusa ، alisarshar
(2010-11-01 ساعت 03:13)aghdam نوشته:  با سلام خدمت دوستان

من امروز می خواستم واسه 2012 اقدام کنم که گفتم بذار نتیجه 2011 رو چک کنم که دیدم برنده شدم !
حالا می خواستم بدونم که من که هنوز نامه ای دریافت نکردم ، چیکار باید بکنم و از کجا شروع کنم ؟
فکر کنم خیلی عقبم !
اگه دوستانی که شرایط مشابه دارند ، راهنمایی کنند که چیکار کردند ، ممنون می شم .

با تشکر

نه دوست عزيز
خيلي هم عقب نيستي ،
اولاً برنده شدنتون رو تبريك مي گم
دوماً به گفتمان مربوط به پر كردن فرمها تشريف ببرين و آدرس سايت دريافت فرمها رو در بروزر تون بزنين و فرمهاي پي دي اف DSP_
122 و DS-230 رو دريافت كنين و با دقت هرچه بيشتر فرمها رو پر كنين
سوماً دو قطعه عكس به قطع 5*5 تهيه بفرمائين (توي گفتمان هاي مرتبط مشخصات عكس هست) و با فرمهاي پر شده با پست دي اچ ال يا تي ان تي براي كي سي سي ارسال بفرمائين
چهارماً مشخصاتتون رو براي يوزر با اسم free_free ارسال كنين كه توي آمار بچه هاي 2011 منظور بشه
پنجماً به گفتمان سوالات برندگان 2011 که نامه اول را دریافت نکرده اند تشريف ببرين و اعلام حضور بفرمائين و مشكلات ساير افراد مثل خودتون رو ببينين چي هست
ششماً حتماً توي لاتاري 2012 شركت كنين ، چون افرادي مثل بنده و شما هنوز كيس نامبر ندارن و معلوم نيست تا چه زماني بايد منتظر باشن و كارشون مشخص نيست
هفتماً اميدوار باشين
هشتماً التماس دعاWink
تشکر کنندگان: satusa ، aghdam

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان