کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سوالات برندگان 2011 که نامه اول را دریافت نکرده اند
سلام
هنوز هيچ خبري نيست البته ويزا بلتن جديد اومده.هم چنان اميدواريم
کیس نامبر: 2011AS38xxx
كنسولگري : آنكارا
تاریخ دریافت نامه قبولی : March 2011 اي ميل
تاریخ ارسال فرمهای سری اول: َAugust 2010
تاریخ دریافت نامه دوم : June 2011
تاریخ مصاحبه : August-10, 2011
تاریخ دریافت ویزا : 12 آگوست
تاریخ ورود به آمریکا: ۷ اکتبر ۲۰۱۱
ایالت : Kentacky- (Louisville
تشکر کنندگان:
سلام دوستان عزیز . شاید این آخرین مطلبی هست که من مینویسم ... من فقط ۱ راه حل بنظرم میرسه یا شاید تنها راه حل این باشه من از هر راهی‌ که بگید رفتم و نشده ... من از ۳ ماه دیگه که احتمال فرستاده شدن پروندها به ۲ سفارت آنکارا یا ابوظبی هست ... هر ماه حضوراً مراجعه به ۲ سفارت داشته باشیم این ممکن هست هزینه رو زیاد کنه ولی‌ ارزششو داره اون موقع دیگه نمیتونن بگن به خاطر امنیت نمیتونیم پاسخ بدیم
چرا از ۳ ماه آینده ؟ دلیلش این هست اگر من کیس بالائی داشته باشم که فرستاده نشده ... اگر هم جزو اون دسته باشم که تا حالا شمارشون درامده وقت داریم که درخواست ۱ مصاحبه جدید رو بگیرم .... فقط ما تنها مشکلی‌ که داریم این هست که باید به هر ۲ سفارت مراجعه کنیم ...
موفق و پیروز باشید .
تاریخ دریافت نامه قبولی اول : هیچوقت
تاریخ دریافت نامه دوم : 2 AUG
تاریخ مصاحبه : 8 AUG
تاریخ دریافت ویزا : 11 AUG
کیس : 2011AS00035XXX
کنسولگری: ابوظبی
جمع هزینه ها 4 نفر : تومان 7,570,000
تشکر کنندگان:
(2010-11-16 ساعت 13:41)SALAR110 نوشته:  سلام دوستان عزیز . شاید این آخرین مطلبی هست که من مینویسم ... من فقط ۱ راه حل بنظرم میرسه یا شاید تنها راه حل این باشه من از هر راهی‌ که بگید رفتم و نشده ... من از ۳ ماه دیگه که احتمال فرستاده شدن پروندها به ۲ سفارت آنکارا یا ابوظبی هست ... هر ماه حضوراً مراجعه به ۲ سفارت داشته باشیم این ممکن هست هزینه رو زیاد کنه ولی‌ ارزششو داره اون موقع دیگه نمیتونن بگن به خاطر امنیت نمیتونیم پاسخ بدیم
چرا از ۳ ماه آینده ؟ دلیلش این هست اگر من کیس بالائی داشته باشم که فرستاده نشده ... اگر هم جزو اون دست باشم که تا حالا شمارشون درامده وقت داریم که درخواست ۱ مصاحبه جدید رو بگیرم .... فقط ما تنها مشکلی‌ که داریم این هست که باید به هر ۲ سفارت مراجعه کنیم ...
موفق و پیروز باشید .

دوست عزيز
من نميدونم شما چرا بحث دو سفارت رو مطرح مي كنيد. صرفنظر از اينكه kcc چه سفارتي را براي شما تعيين كرده است، شما در فرم 122 سفارت مورد علاقه تان را اعلام كرده ايد و قاعدتا زماني كه كارنت بشويد و نوبتتان بشود ، پرونده به آنجا ارجاع مي گردد.
در خصوص مراجعه حضوري هر ماهه... خوب آيا اصلا اين پيشنهاد عملي و منطقي هست؟!
تشکر کنندگان: silia
سلام مرسی‌ از اینکه توجه می‌کنید .. ببینید تا زمانی‌ که شما کیس نداشته باشید هیچ تغییری در پرونده داده نمی شود. پس اون فرمی که ما فرستادیم هیچ تاثیری در پرونده نداره .... اگر با این مطلب مشکل دارید لطفاً تماس بگیرید و مثلا ۱ مورد رو بدون کیس تغییر بدید . مطمئناً موفق نمیشید . حالا این که ما نمی دانیم پرونده به کدام سفارت فرستاده می شود . و اینکه آیا این شدنی هست من فکر می‌کنم جواب بده شما وقتی‌ حضوراً برید کلی‌ فرق داره تا ایمیل یا شخصی‌ بجای شما مراجعه کند .
تشکر کنندگان:
ببینید دوست عزیز
من فکر می کنم این دو تا موضوع جداگانه هست. درسته تغییر در پرونده از طریق ایمیل و یا پاسخ به ایمیلها و این قبیل کارها فعلا منوط شده به ارائه کیس نامبر. ولی هیچگاه kcc نگفته که فرمهای شما رو بررسی نمیکنیم. همواره اعلام کرده نداشتن کیس نامبر مشکلی نیست و کارها طبق روال خودش انجام خواهد شد. بنابراین شما در فرم هر سفارتی رو که اعلام کرده باشید قاعدتا پروندتون به همونجا ارجاع خواهد شد.

موفق باشید
تشکر کنندگان: SALAR110 ، Ehsan2011
(2010-11-16 ساعت 23:09)satusa نوشته:  ببینید دوست عزیز
من فکر می کنم این دو تا موضوع جداگانه هست. درسته تغییر در پرونده از طریق ایمیل و یا پاسخ به ایمیلها و این قبیل کارها فعلا منوط شده به ارائه کیس نامبر. ولی هیچگاه kcc نگفته که فرمهای شما رو بررسی نمیکنیم. همواره اعلام کرده نداشتن کیس نامبر مشکلی نیست و کارها طبق روال خودش انجام خواهد شد. بنابراین شما در فرم هر سفارتی رو که اعلام کرده باشید قاعدتا پروندتون به همونجا ارجاع خواهد شد.

موفق باشید

بگذارید یه جور دیگه مطرح کنم شما فرض کنید فرمها رو طبق گفته خود کی سی سی پر کردید و فرستادید و کی سی سی هم گفته نداشتن کیس تاثیری در روند پرونده ندارد . دوستانی که کیس دارند و فرمها رو فرستادند میتونند از رسیدن فرمها اطلاع پیدا کنند هم اینکه ایا اطلاعاتشون با فرم ثبت نام تطابق داره یا نه .حالا ما که کیس نداریم نمیتونیم بفهمیم که ایا فرمها رسیده و از همه چی مهمتر ایا اطلاعات ما صحیح هست اگر شما جای اون افیسر بودید که فرمی به دستتون میرسید و مشکلی در اطلاعات فرم بود ایا اونو ترتیب اثر میدادید .اگر ما فرض کنیم 1% اشتباهی در فرمهامون باشه چطوری میتونیم به قطعیت بگیم که همون سفارتی که در فرمها نوشتیم پرونده به اونجا فرستاده میشود.
تشکر کنندگان: satusa
(2010-11-16 ساعت 13:41)SALAR110 نوشته:  سلام دوستان عزیز . شاید این آخرین مطلبی هست که من مینویسم ... من فقط ۱ راه حل بنظرم میرسه یا شاید تنها راه حل این باشه من از هر راهی‌ که بگید رفتم و نشده ... من از ۳ ماه دیگه که احتمال فرستاده شدن پروندها به ۲ سفارت آنکارا یا ابوظبی هست ... هر ماه حضوراً مراجعه به ۲ سفارت داشته باشیم این ممکن هست هزینه رو زیاد کنه ولی‌ ارزششو داره اون موقع دیگه نمیتونن بگن به خاطر امنیت نمیتونیم پاسخ بدیم
چرا از ۳ ماه آینده ؟ دلیلش این هست اگر من کیس بالائی داشته باشم که فرستاده نشده ... اگر هم جزو اون دسته باشم که تا حالا شمارشون درامده وقت داریم که درخواست ۱ مصاحبه جدید رو بگیرم .... فقط ما تنها مشکلی‌ که داریم این هست که باید به هر ۲ سفارت مراجعه کنیم ...
موفق و پیروز باشید .
سلام؛
من با نظر شما موافقم ولي من توي فرم سفارت آنكارا رو انتخاب كردم و 2 اگر نامه نيومد تا 3-2 ماه ديگه وقت ميگيرم از سفارت و مراجعه مي كنم. فكر كنم هر كسي بايد خودش بره با اين امنيتي كه اينها دارند.

تشکر کنندگان:
سلام.پرونده ها به نظر من هر ایرادیم که داشته باشه به سفارت فرستاده می شه و روز مصاحبه هم تعیین می شه و اگرم بخواد مشکلی پیش بیاد زمان مصاحبه مطرح می شه و مخصوصا کسایی که کیس نامبر نداشتند به نظر من اونجا به خاطر کم کاری خود کی سی سی چی ها از این طرف زمان مصاحبه حرفی واسه دفاع از خودشون دارند.
در ضمن نهایتا ما اگه هیچ خبریم از نامه و ایمیلو این حرفا نداشته باشیم دیگه تو سپتامبر وقتی بولتن کارنت اعلام کرد ماهم میریم سفارتی که تو فرما درخواست کرده بودیم.چون کیسمون هرچهقدرم بالا یا پایین باشه اون موقع همه کارنتن.فقط اگه تا اون موقع هیچ خبری نشه(زبونم لال:دی) که ما مجبور شیم ماه آخر بریم سفارت از نظر محدودیت زمانی واسمون ممکنه مشکل پیش بیاد(واسه کسایی که کلیرنسشون طولانی تر بشه)
نتیجه گیری:بیخود به خودتون استرس وارد نکنید.ما دیگران هیچ فرقی نداریم.فقط فکر کنین کیس نامبرتون بالاست و قراره واسه ماه آخر کارنت شیم.
دوستدار دورتون ترانه:دی
ایشالا سال بعد.غصه نداره که!!!
تشکر کنندگان: satusa ، Linspire ، sorooshii ، rayan.s ، arezoo_zarrabi ، alisarshar ، pejvakgroup ، alirezagh ، AMIN3Y ، boshra ، silia ، Amir78
من هم با اين گفته tarane@mini عزيز موافقم كه احتمالا بايد فرض كنيد كه شماره كيس بالايي داريد.
به هرحال آرزو مي كنم هر چه زودتر به شماره كيس خود دست پيدا كنيد.

من هم مثل شما منتظرم!
موفق باشيد
تشکر کنندگان: rayan.s ، taraneh@mini ، pejvakgroup ، alirezagh ، AMIN3Y ، silia ، usa ، boshra ، sare ، Ehsan2011
مثل اينكه خبري نيست بريم!!!!!
2011AS14706

[font=Times New Roman]باور روز برای گذر از شب کافیســـــــــت.....[/font]

به امید فردا
تشکر کنندگان:
سلام
اينم يه جواب تكراري از آنكارا
Dear Sir / Madam,

Please contact KCC for your inquiry.

Sincerely,

Immigrant Visa Unit

This email is UNCLASSIFIED
تشکر کنندگان:
دوستان هیچ پیشنهادی ندارند؟
شماره کیس: 2013AS2xxx مصاحبه:dec(ابوظبی) دریافت ویزا:13 مارچ مقصد:LA
اموزش زبان با استفاده از Goenglish
تشکر کنندگان: j@vad
سلام
اقا بالاخره باید چی کار کنیم؟
بریم یا نریم؟
یکی یه کمکی بکنه دیگه
من میگم با یکی از همین بچه های خودمون که زمان مصاحبش معلومه صحبت کنیم هر هزینه ای هم میشه بهش بدیم وقتی میره انکارا بگیم برامون اونجا پیگیری کنه که بالاخره کار ما چطور میشه!!!1
تشکر کنندگان:
(2010-12-02 ساعت 08:57)boshra نوشته:  سلام
اقا بالاخره باید چی کار کنیم؟
بریم یا نریم؟
یکی یه کمکی بکنه دیگه
من میگم با یکی از همین بچه های خودمون که زمان مصاحبش معلومه صحبت کنیم هر هزینه ای هم میشه بهش بدیم وقتی میره انکارا بگیم برامون اونجا پیگیری کنه که بالاخره کار ما چطور میشه!!!1

دوست عزیز؛ روز مصاحبه اینقدر آدم استرس داره و به فکر خودشه که بعید میدونم بیاد و مورد شما رو از آفیسر بپرسه . البته باید یادآوری کنم که USER عزیز(باور کنید مثل USER جان خیلی کم پیدا میشه) این کار رو انجام داده و جوابشم براتون تو همین تایپیک ارسال کرده. موفق باشید.

نمی توانیم کاری بکنیم مرغان غم بالا سرمان پرواز نکنند ولی می توانیم کاری بکنیم که روی سرمان آشیانه نسازند. . .
تشکر کنندگان: silia ، satusa
سلام دوستان
آنکارا سایتش رو آپدیت کرد .

« نهنگ در دریاست.برای شکار نهنگ باید به دریا بروید.»Big Grin
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان