کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سوالات برندگان 2011 که نامه اول را دریافت نکرده اند
سروش جان تبریک میگم! پسورد یاهو یکی از سخت ترین پسورد هاست برای ریکاوری. مطمئن باش با این پشتکاری که شما داری، حتما کیس نامبر رو هم بدست میاری. فقط باید راهش رو پیدا کنی.

من پیشنهاد میدم از همین ایمیل با کی سی سی مکاتبه کن و درخواست کن کیس نامبر رو برات بفرستن.
فرض کن که شما هم نامه ات برگشت خورده، و برات ایمیل فرستاده اند، بنابراین بدون ذکر کردن اینکه شما در ورود به میل باکستون مشکل داشتید، ازشون بخواه که کیس نامبر رو برات بفرستند. نظر من اینه که براشون بنویس از اونجایی که نامه من برگشت خورده، درخواست می کنم کیس نامبر رو با ایمیل برام بفرستید.
این راهی بود که الان به نظرم رسید.
تشکر کنندگان: sorooshii
(2010-11-03 ساعت 22:36)sorooshii نوشته:  سلام مجدد

بچه ها بعد از 2 ماه تلاش بی وقفه و شبانه روزی موفق شدم که پسورد جدید از یاهو بگیرم. البته بعد از یک مکالمه حدوداً 45 دقیقه ای با یک آقا و پرسیدن سوالات امنیتی و گرفتن ایمیل دیگر و .... وقتی گوشی را گذاشتم مغزم داشت می ترکید.

جریان از این قرار که من از 14 سپتامبر مکاتبه ام را با یاهو شروع کردم. 5 بار دیگر درخواستم را فرستادم و هی اینکه سرمون شلوغه و نمیرسیم و کیس شما در اولویت هستش و ... . تا امروز یگه، گفتم باید از یاهو من پسورد را بگیرم. یک ایمیل زدم به یاهو و ببخشید "شت " زدم بهشون و هرچی که تو دلم بود بهشون گفتم. زیر 1 ساعت ایمیل جواب آمد از یاهو. بعد از معذرت خواهی یک شماره تماس داده بود و گفت تماس بگیرید. تماس گرفتم و الباقی که....

اما متاسفانه تمام ایمیل های inbox را پاک کردند.

ایمیل ها که از دست رفت. اما از آنجا که فکر کنم 95% این همان ایمیلی است که زمان ثبت نام وارد کردم، و نیز شاید احتمالاً maybe کیس نامبر را بدلیل نرسیدن نامه اول، برایم ایمیل کرده باشند ، پیشنهاد شما برای مکاتبه با کی سی سی چی هستش؟؟؟

1. از شیوه رو دستی ، منظور اینکه آقا شما لطف کردید به دلیل برگشت نامه اول، کیس نامبر را ایمیل کردید ، اما متاسفانه سهواً پاک شدند. امکانش هست یکبار دیگه بفرستید؟

2. راه همیشگی با ارسال کانفرمیشن نامبر و ....

اگر راهی دیگه بنظرتون می رسد لطفاً بگید، اگر نه کدام یک؟؟

اما بچه ها بااینکه ایمیل ها پاک شده، اما خوشحالم، چراکه اگه فرستاده باشند "پی دی اف" نامه را، فکر کنم بشه دوباره گرفت ازشون، اگر هم نفرستادند ، حداقل اینکه الان من ایمیل زمان ثبت نام را دارم و اگه بخواهند زمانی پیزی ارسال کنند، دیگه دردسترسه Smile

منتظر نظرتون هستم

خوب بهت تبریک میگم که بالاخره یه اتفاقاتی افتاد و ان شا ا .... به همین ترتیب بقیه کارها هم درست میشه.
در خصوص پیگیری هات پاسخی که سفارت داده نشانه خیلی خوبی هست و جواب منطقی و خوبی دادند. طبیعی است شما هنوز کارنت نشده اید پس سابقه ای اونجا ندارید. مهم این هست که در جواب گفته اند که فایلها رو بررسی کرده اند و سابقه ای از شما پیدا نکرده اند. پس اگر سابقه داشته باشید بهتون خبر میدهند.
پس به نظر من در کنار بقیه پیگیریهایی که میکنید هر ماه بطور مداوم پس از اعلام بولتن بعد از یه فاصله زمانی که تاریخ مصاحبه ها مشخص شد با سفارت مکاتبه کنید. اگر کارنت بشوید و پروندتون از kcc به سفارت ارجاع بشه اونوقت پاسخشون عوض خواهد شد.

موفق باشید
تشکر کنندگان: sorooshii
(2010-11-03 ساعت 17:02)User نوشته:  
(2010-11-03 ساعت 16:47)alisarshar نوشته:  
(2010-11-03 ساعت 10:46)User نوشته:  دوستان عزيز
آنكارا جدول مصاحبه ها رو آپديت كرده،
بد نيست ايميل بزنيد به آنكارا براي زمان مصاحبه! شايد جواب داد!

سلام
ابوظبي ليستي براي مصاحبه نداده نميده كاري نبايد بكنيم؟

باز هم تماس بگيريد! من ايميل ابوظبي را ندارم، دوستاني كه قبلا مكاتبه كرده اند همينجا ايميل را اعلام كنند.
AbudhabiIV@state.gov
شماره کیس: **2011AS000012
ابوظبي
تاریخ مصاحبه:2010-NOV-08
کلیرانس: بازمانده2011 علیرغم326روزانتظار برای کلیرشدن
تشکر کنندگان: satusa ، alisarshar
(2010-11-03 ساعت 23:59)drmahmoodi نوشته:  

سلام

باز هم تماس بگيريد! من ايميل ابوظبي را ندارم، دوستاني كه قبلا مكاتبه كرده اند همينجا ايميل را اعلام كنند.
AbudhabiIV@state.gov

ممنون از اينكه ايميل ابوظبي را گذاشتيد. شما خودتون ايميل زديد؟ جوابي گرفتيد؟ غير از اين جواب اتوماتيك چي بدست آورديد؟

سلام

AbudhabiIV@state.gov

ممنون از اينكه ايميل ابوظبي را گذاشتيد. شما هم ايميل زديد؟ جواب چي گرفتيد؟
غير از جواب اتوماتيك چيزي بدست آورديد؟ چند نفر مكان مصاحبه را ابوظبي تايين كردند ممكنه بچه ها اعلام كنند؟
2011AS14706

[font=Times New Roman]باور روز برای گذر از شب کافیســـــــــت.....[/font]

به امید فردا
تشکر کنندگان:
سلام دوستان

امروز صبح جواب ابوظبی هم آمد :

Dear Sir/Madam,

Thanks for the email

Please give us the case so we can check.

Thanks

Regards

Immigrant visa unit

بهمین اختصار!!!

ازبرندگان 2011 که نامه اول و نامه دوم را دریافت نکردیم
برندگان عزیز 2012، سوالات شما را با کمال میل پاسخگو هستم.
جهت راهنمایی سفر به امارات در خدمتم.
همه به کودکان سرطانی کمک کنیم>> سایت محک
تشکر کنندگان: alisarshar
(2010-11-04 ساعت 10:58)sorooshii نوشته:  سلام دوستان

امروز صبح جواب ابوظبی هم آمد :

Dear Sir/Madam,

Thanks for the email

Please give us the case so we can check.

Thanks

Regards

Immigrant visa unit

بهمین اختصار!!!

ميگم بهتر نيست كه جواب سفارت رو به kcc بفرستيم تا دسته گلشونو ببينن؟
2011AS14706

به امید فردا
تشکر کنندگان:
(2010-11-04 ساعت 10:02)alisarshar نوشته:  

سلام

AbudhabiIV@state.gov

ممنون از اينكه ايميل ابوظبي را گذاشتيد. شما خودتون ايميل زديد؟ جوابي گرفتيد؟ غير از اين جواب اتوماتيك چي بدست آورديد؟

سلام

AbudhabiIV@state.gov

ممنون از اينكه ايميل ابوظبي را گذاشتيد. شما هم ايميل زديد؟ جواب چي گرفتيد؟
غير از جواب اتوماتيك چيزي بدست آورديد؟ چند نفر مكان مصاحبه را ابوظبي تايين كردند ممكنه بچه ها اعلام كنند؟
سلام من ایمیل زدم، بعد از جواب اتوماتیک، امروز جواب اومد که کیس نامبرت چنده. منم شرایط رو توضیح دادم. حالا ببینم به نتیجه میرسه؟؟؟؟؟؟
تشکر کنندگان:
سلام
بالاخره سفارت ابوظبي يه جواب درست حسابي داد به نظر ميرسه هنوز kcc مدارك را براي سفارت نفرستاده كي ميخواد بفرسته؟:

We regret to inform you that email is not from US DV lottery office.

Immigration Visa Unit

Consular Section, US Embassy

Abu Dhabi, U.A.E.

Weekdays: Sunday-Thursday

IV information line: Sunday-Thursday between 3-4pm.

Website: http://abudhabi.usembassy.gov
2011AS14706

به امید فردا
تشکر کنندگان:
سلام

دوستان من انصراف خودم را از حضور در گردهمایی اعلام می کنم.

حضور ما منوط شده است به چک آنلاین هویت در میتینگ و اثبات برنده شدن و شاید ارائه کانفرمیشن نامبر.

امروز دقیقاً بعد از 3 ماه که از ارسال مدارک به کی سی سی می گذرد و این همه ما راهنمایی گرفتیم و تا آنجا که توانستیم و اطلاعات داشتیم، دوستان دیگر را راهنمایی کردیم، حالا باید احراز هویت هم بشویم.

سوالی داشتم، اکر مثلاً بگم کیس نامبر بنده :2011AS00205XX هست ،آیا مشکل امنیتی حل می شود ؟؟ دیگه دوستان مطمئن می شوند که ما هم برنده شدیم یا دم در مکانی که درنظر گرفتند، ابتدا نامه اول یا دوم نشان داده می شود و سپس اجازه ورود می دهند؟؟ چطوری است در شهرهای دیگر دوستان بدون کیس نامبر دعوت می شوند اما اینجا.....

بنده اگر حتی کیس نامبرم هم آمد، در متینگ های بعدی شرکت نمی کنم تا به امنیت گردهمایی ها خدشه وارد نشود.

ارتباط خودم را با دوستان بدون کیس نامبر و تنها با مدیر این تاپیک (یوزر عزیز) حفظ می کنم و چه کیس نامبر خودم را دریافت کردم و یا نه، تا روز آخر با دوستان این تاپیک خواهم بود.

موفق باشید

6 آگوست 2010 - 6 نوامبر 2010
سومین ماه انتظار امروز پشت سز گذاشته می شود.
تشکر کنندگان: star ، mml ، alirezagh ، daryadelan ، hassan1358arab ، User ، MHM ، farnaz82 ، taraneh@mini ، alisarshar ، moeen ، AMIN3Y
(2010-11-06 ساعت 12:24)sorooshii نوشته:  سلام

دوستان من انصراف خودم را از حضور در گردهمایی اعلام می کنم.

حضور ما منوط شده است به چک آنلاین هویت در میتینگ و اثبات برنده شدن و شاید ارائه کانفرمیشن نامبر.

امروز دقیقاً بعد از 3 ماه که از ارسال مدارک به کی سی سی می گذرد و این همه ما راهنمایی گرفتیم تا آنجا که توانستیم و اطلاعات داشتیم دوستان دیگر را راهنمایی کردیم، حالا باید یک احراز هویت هم بشویم.

سوالی داشتم، اکر مثلاً بگم کیس نامبر بنده :2011AS00205XX هست ،آیا مشکل امنیتی حل می شود ؟؟ دیگه دوستان مطمئن می شوند که ما هم برنده شدیم یا دم در مکانی که درنظر گرفتند، ابتدا نامه اول یا دوم نشان داده می شود و سپس اجازه ورود می دهند؟؟ چطوری است در شهرهای دیگر دوستان بدون کیس نامبر دعوت می شوند اما اینجا.....

بنده اگر حتی کیس نامبرم هم آمد، در متینگ های بعدی شرکت نمی کنم تا به امنیت گردهمایی ها خدشه وارد نشود.

ارتباط خودم را با دوستان بدون کیس نامبر و تنها با مدیر این تاپیک (یوزر عزیز) حفظ می کنم و چه کیس نامبر خودم را دریافت کردم و یا نه، تا روز آخر با دوستان این تاپیک خواهم بود.

موفق باشید

6 آگوست 2010 - 6 نوامبر 2010
سومین ماه انتظار امروز پشت سز گذاشته می شود.

منم از تصمیمت حمایت می کنم سروش جان!
واقعا به منم برخورد.
نگرونیه دوستان برنده و با کیس نامبر رو درک می کنم، اما معتقدم روشی که برای احتیاط در پیش گرفتند خیلی با عجله گرفته شده و اصلا کارایی نداره و به قول سروش هرکسی می تونه یه کیس نامبر با یه اسم جعلی رو کنه و بیاد، مگه اینکه همین طوری که گفته شد جلوی درب ورود نامه برنده شدن با پاسپورت گرفته بشه!!!!!!
این که یه تجمع غ ی ر قانونی نیست و اگر هرکسی اطلاعات شخصیشو حفظ کنه چرا باید مشکلی پیش بیاد؟
تشکر کنندگان: sorooshii ، User ، daryadelan ، taraneh@mini ، AMIN3Y ، mml
سلام دوستان
من چند روزی نبودم، اجازه بدهید من کسب اطلاع کنم به شما اطلاع می دهم.

سروشی عزیز و دوستان عزیز
از لطف شما متشکرم
تشکر کنندگان: alirezagh ، star ، daryadelan ، sorooshii ، taraneh@mini
به نظر من گردهمايي اين موقع اصلا معنايي نداره!!!
2011AS14706

به امید فردا
تشکر کنندگان:
دوستان کسی خبر تازه ای نداره از KCC ؟
شماره کیس: 2013AS2xxx مصاحبه:dec(ابوظبی) دریافت ویزا:13 مارچ مقصد:LA
اموزش زبان با استفاده از Goenglish
تشکر کنندگان:
سلام به همه
هيچكس نامه مصاحبه به دستش نرسيده؟؟؟؟
اگه اين نامه هم به سرنوشت اولي دچار بشه چيكار بايد كرد؟ Sad
تشکر کنندگان:
(2010-11-15 ساعت 16:55)star نوشته:  سلام به همه
هيچكس نامه مصاحبه به دستش نرسيده؟؟؟؟
اگه اين نامه هم به سرنوشت اولي دچار بشه چيكار بايد كرد؟ Sad

سلام

دوست عزيز هيچكس ظاهراً چيزي دريافت نكرده.

دقيقاً سوال ما هم از كي سي سي ... همين هستش كه اگر نامه دوم نرسيد چي؟ كه جواب هاي واضح نمي دهند.

بچه ها بنظرم بايد مرتب تماس بگيريم ( با سوپروايزر مخصوصاً ) ببينيم از توي حرف هايشون چيزي در مياد يا نه .
تشکر کنندگان: rayan.s ، SALAR110

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان