کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سوالات برندگان 2011 که نامه اول را دریافت نکرده اند
براي نوزادي كه تازه به دنيا مياد هزينه سفارت و بقيه هزينه ها مثل بقيه حساب ميشه؟
2011AS14706

[font=Times New Roman]باور روز برای گذر از شب کافیســـــــــت.....[/font]

به امید فردا
تشکر کنندگان: maaref
سلام دوستان
من هم به سهم خودم از این که کیس نامبر های بچه ها داره اعلام میشه خیلی خوشحالم و به همه اونهایی که کیس نامبرشون مشخص شده و در واقع زمان مصاحبه شون هم همینطور تبریک می گم و آرزوی موفقیت و دریافت یکضرب ویزا را دارم. برای بقیه دوستان هم آرزوی هر چه سریعتر دریافت نامه دوم و مشخص شدن کیس نامبر و زمان مصاحبه. من جزو نفراتی بودم که همون اوایل با ایمیل کیس نامبرم را گرفتم چون نامه ام برگشت خورده بود ولی این تاپیک رو سر می زدم و پیگیر کار دوستان بودم. به امید خبر های خوب برای همه.
تشکر کنندگان: rayan.s ، javidk ، maaref ، sare ، alisarshar ، taraneh@mini ، farnaz82 ، User ، mml
سلام دوستان
ببینید کی سی سی که اصلا با ایمیل به کسی کیس نامبر نمیده.......... به سفارت ایمیل زدید؟ سفارت کیس نامبرو میده؟؟؟؟؟
(2011-01-30 ساعت 15:16)mghdv2011 نوشته:  سلام دوستان
ببینید کی سی سی که اصلا با ایمیل به کسی کیس نامبر نمیده.......... به سفارت ایمیل زدید؟ سفارت کیس نامبرو میده؟؟؟؟؟

دوست من
کیس نامبر علی رو سفارت داده فکر میکنم به این دلیل که کیسش کارنت شده و مدارکشو KCC فرستاده سفارت ابوظبی .
تا ماه مارچ تا کیس نامبر 17000-18000 کارنت میشن که ایشالا هممون تا اون موقع نامه هامونو بگیریم ولی شما ایمیل بزنید به سفارت شاید کیستون رسیده باشه .
شماره کیس:26XXX
تاریخ دریافت نامه قبولی:نگرفتم
کنسولگری:مالزی
ارسال فرمهای سری اول:9/AUG/2010
آپدیت کردن فرم های سری اول بدلیل ازدواج:31/JAN/2011
تاریخ کارنت شدن:May 2011
تاریخ دریافت نامه دوم: از طریق ایمیلMay 19, 2011
تاریخ مصاحبه: 14 jun
جمع تقریبی هزینه ها:نفری 1900$
دریافت ویزا:یه ضرب
تشکر کنندگان: mghdv2011 ، javidk ، maaref
(2011-01-30 ساعت 15:16)mghdv2011 نوشته:  سلام دوستان

از اينكه به kcc نامه بزنيد جز يه جواب اتوماتيك بي معني چيزي دريافت نمي كنيد البته اگر هنوز كارنت نشده باشيد ممكنه سفارت هم جواب درستي نده ولي حتما جواب ميده . من هنوز نامه دومم دستم نرسيدهBig Grin
2011AS14706

به امید فردا
تشکر کنندگان: mghdv2011 ، maaref
سلام به همه دوستان
يكم جاي اميدواري هست ، اينكه حداقل سفارت ايميل رو مي خونه و بررسي مي كنه و پاسخ مي ده
من روز شنبه ايميل زدم به سفارت و جوابشو امروز گرفتم :
Dear Sir/Madam,

Please be advised that, after a thorough search of our files, we are unable to locate a record/file under the name and case number given in your e-mail. You may contact the Kentucky Consular Center at:

KCC Public Inquiry E-mail kccdv@state.gov
KCC Public Inquiry Phone (606) 526-7500
KCC Public Inquiry Fax (606) 526-7501

Sincerely,
Immigrant Visa Unit

This email is UNCLASSIFIED
تشکر کنندگان: rayan.s ، farnaz82 ، sorooshii ، maaref
(2011-01-31 ساعت 14:08)sare نوشته:  سلام به همه دوستان
يكم جاي اميدواري هست ، اينكه حداقل سفارت ايميل رو مي خونه و بررسي مي كنه و پاسخ مي ده
من روز شنبه ايميل زدم به سفارت و جوابشو امروز گرفتم :
Dear Sir/Madam,

Please be advised that, after a thorough search of our files, we are unable to locate a record/file under the name and case number given in your e-mail. You may contact the Kentucky Consular Center at:

KCC Public Inquiry E-mail kccdv@state.gov
KCC Public Inquiry Phone (606) 526-7500
KCC Public Inquiry Fax (606) 526-7501

Sincerely,
Immigrant Visa Unit

This email is UNCLASSIFIED

خوب جاي اميد هست با اين جوابي كه سفارت داده حتما اگر كيس شما كارنت شده باشه خبرتون ميكنه!!!
2011AS14706

به امید فردا
تشکر کنندگان: maaref ، sare
به من که هنوز جواب داده نشده البته یه جواب اتوماتیک گرفتم البته این هفته کلا مالزی تعطیل است و من فکر نمیکنم تا هفته دیگه جواب درست و حسابی بگیرم،اما واقعا خوشحالم که بچه ها دارند تند تند جواب میگیرند کاشکی فقط جدول را آپدیت میکردید Wink
برنده خوش شانس ۲۰۱۱
دریافت ویزا:یک ضرب Cool
تشکر کنندگان: rayan.s ، maaref ، taraneh@mini ، sorooshii
(2011-01-31 ساعت 14:24)farnaz82 نوشته:  به من که هنوز جواب داده نشده البته یه جواب اتوماتیک گرفتم البته این هفته کلا مالزی تعطیل است و من فکر نمیکنم تا هفته دیگه جواب درست و حسابی بگیرم،اما واقعا خوشحالم که بچه ها دارند تند تند جواب میگیرند کاشکی فقط جدول را آپدیت میکردید Wink

سلام فرناز جان
شما هم سفارت مالزی رو انتخاب کردی ؟ به چه آدرسی به سفارت ایمیل دادی ؟؟؟ آخه سفارت اولا به من جواب درست میداد میگفت که تو فایل هامون نیست ولی الان دیگه جواب داده که
Dear Ehsan,

DV cases are selected and processed by KCC. The case numbers are provided by KCC. Please contact KCC for more information. Thank you.

جوابی که به شما داده چی بوده ؟؟
من به این آدرس ایمیل دادم
klconsular@state.gov
ممنونم
(2011-01-31 ساعت 15:04)ehsan.birjandian نوشته:  
(2011-01-31 ساعت 14:24)farnaz82 نوشته:  به من که هنوز جواب داده نشده البته یه جواب اتوماتیک گرفتم البته این هفته کلا مالزی تعطیل است و من فکر نمیکنم تا هفته دیگه جواب درست و حسابی بگیرم،اما واقعا خوشحالم که بچه ها دارند تند تند جواب میگیرند کاشکی فقط جدول را آپدیت میکردید Wink

سلام فرناز جان
شما هم سفارت مالزی رو انتخاب کردی ؟ به چه آدرسی به سفارت ایمیل دادی ؟؟؟ آخه سفارت اولا به من جواب درست میداد میگفت که تو فایل هامون نیست ولی الان دیگه جواب داده که
Dear Ehsan,

DV cases are selected and processed by KCC. The case numbers are provided by KCC. Please contact KCC for more information. Thank you.

جوابی که به شما داده چی بوده ؟؟
من به این آدرس ایمیل دادم
klconsular@state.gov
ممنونم

سلام آقا احسان،خوبید؟
کی به شما جواب دادند امروز؟
من به همین آدرس میل زدم
و این جوابو گرفتم

Dear Applicant,

Thank you for contacting US Malaysia Visa Service desk.

This is an auto response as an acknowledgement to your call.

Our goal is to respond to all e-mails within 48 hours, however sometimes a high volume of e-mails prevents this. Please note that you can get an answer to your query on our website as well.

Please visit our website at www.ustraveldocs.com/my for information on -

- Visa Types
- Application process
- Appointment Scheduling
- Visa Fees
- DS – 160 Form
- Embassy location
- Recommended Documentation
- Immigrant Visa Information

To visit the US Malaysia Embassy website, please click -

http://malaysia.usembassy.gov/

Our Contact Center is available from 8:00am to 8:00pm Monday - Friday (Except on US & Malaysian Holidays) at the number listed below:

Phone Number: 603-2302-3988

***Note: this is a computer generated response. Please do not reply***

Sincerely,

US Malaysia Visa Service Helpdesk
برنده خوش شانس ۲۰۱۱
تشکر کنندگان: maaref ، mghdv2011
سلام بر دوستان

من امروز صبح یک ایمیل در پاسخ سوال کیس نامبر از سفارت امریکا در ابوظبی دریافت کردم.

پاسخ مثبت نگرفتم اما متن پاسخ امیدوارکننده بود و می شود برای آینده حساب باز کرد.

من تعجب کردم که گفتند کیس نامبر شما اشتباه است!!!! من اگر کیس نامبر داشتم چه غمی داشتم دیگر. من همان فرمت نامه معمول را فرستادم، کانفرمیشن نامبر و ....

اینطور که می توان برداشت کرد اینکه تا کیس کسی کارنت نشده باشد اطلاعات به سفارت داده نمی شود و دیگر اینکه بازیابی اطلاعات پرونده مدتی پس از اعلام کارنت در هرماه براساس نام خانوادگی امکان پذیر است.

پاسخ:

Dear Sir,

Thank you for your email. This is not a correct case number. we have searched by your last name and we do not have your case at our post. Please contact KCC for further information.

Thank you,

Communication Unit

Consular Section

US Embassy Abu Dhabi

abudhabiiv@state.gov

/sv
ازبرندگان 2011 که نامه اول و نامه دوم را دریافت نکردیم
برندگان عزیز 2012، سوالات شما را با کمال میل پاسخگو هستم.
جهت راهنمایی سفر به امارات در خدمتم.
همه به کودکان سرطانی کمک کنیم>> سایت محک
تشکر کنندگان: rayan.s ، User ، mghdv2011 ، farnaz82 ، javidk ، maaref ، sare ، armido
امروز این جوابو گرفتمSad

Hi,

Sorry, the embassy has no information on your application. You should contact KCC for information.

Regards,
برنده خوش شانس ۲۰۱۱
تشکر کنندگان: rayan.s ، maaref
arezoo_zarrabi گرامی ؛ امروز در سفارت ابوظبی مصاحبه دارند ایشان اولین عضویی از برندگان 2011 هستند که نامه اول را دریافت نکرده بودند که رفتند برای مصاحبه. امیدوارم مصاحبه موفقی داشته باشند و هرچه زودتر بقیه دوستان هم از این شرایط بلا تکلیفی خارج بشند.

نمی توانیم کاری بکنیم مرغان غم بالا سرمان پرواز نکنند ولی می توانیم کاری بکنیم که روی سرمان آشیانه نسازند. . .
تشکر کنندگان: farnaz82 ، User ، ehsan.birjandian ، armido ، maaref ، taraneh@mini
بچه ها میدونم که این سوالم اصلآ به اینجا مربوط نمیشه اما چون الان اصلآ فرصت ندارم برم اون تاپیک را بخونم اینجا میپرسم امیدوارم منو ببخشید
امروز از اون کسی که قرار بود اسپانسرم بشه یه ایمیل گرفتم من نمیشناسمشون از فامیل های یکی از دوست های بابا هستند که قرار شده بود کمکمون کنند ،امرزو نوشته بودند که هزینشو،یعنی هزینه اینکه باشند اسپانسرم و در واقع فرم ها را برام پر کنند را برام میفرستند میشه بپرسم مگه این کار هزینه ای داره؟یعنی انجا ازشون پولی دریافت میکنند ؟میشه اگه میدونید بهم بگید؟ ممنونم
بازم شرمنده اینجا پرسیدم
برنده خوش شانس ۲۰۱۱
(2011-02-01 ساعت 10:29)farnaz82 نوشته:  بچه ها میدونم که این سوالم اصلآ به اینجا مربوط نمیشه اما چون الان اصلآ فرصت ندارم برم اون تاپیک را بخونم اینجا میپرسم امیدوارم منو ببخشید
امروز از اون کسی که قرار بود اسپانسرم بشه یه ایمیل گرفتم من نمیشناسمشون از فامیل های یکی از دوست های بابا هستند که قرار شده بود کمکمون کنند ،امرزو نوشته بودند که هزینشو،یعنی هزینه اینکه باشند اسپانسرم و در واقع فرم ها را برام پر کنند را برام میفرستند میشه بپرسم مگه این کار هزینه ای داره؟یعنی انجا ازشون پولی دریافت میکنند ؟میشه اگه میدونید بهم بگید؟ ممنونم
بازم شرمنده اینجا پرسیدم

سلام فرناز جان . خوبین ؟
پر کردن فرم i-134 یه مقداری مسولیت قانونی و مالی برای فرد اسپانسر ایجاد میکنه که در صورتی که فرد مهاجرت کرده به آمریکا درمانده شد و نتونست هزینه های خودشو بده اون فرد باید کمکش کنه. اگه بتونید با من یه تماس بگیرید کامل واستون توضیح میدم . من الان مالزی ام .

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان