کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سوالات برندگان 2011 که نامه اول را دریافت نکرده اند
سلام به همه دوستان نگران و منتظر،
این طور که تو ارسال 943 گفته شده، ظاهرا ما اولین عضو از گروه بدون کیس نامبرها بودیم که مصاحبه داشتیم! با عرض تشکر فراوان از تک تک دوستان اعلام می کنم که بدون در یافت برگه آبی، روز پنجشبه 3 فوریه، به یاری خدا ویزامونو می گیریم. شرح کامل سفرمونو نوشتم امیدوارم مفید باشه.

به امید موفقیت تمامی دوستان و مشخص شدن وضعیت و کیس نامبر شما عزیزان
تشکر کنندگان: ehsan.birjandian ، rayan.s ، maaref ، alisarshar ، frozen mind ، User ، pejvakgroup ، taraneh@mini ، silia ، mml ، narcis_ala ، alirezagh
(2011-02-01 ساعت 10:29)farnaz82 نوشته:  بچه ها میدونم که این سوالم اصلآ به اینجا مربوط نمیشه اما چون الان اصلآ فرصت ندارم برم اون تاپیک را بخونم اینجا میپرسم امیدوارم منو ببخشید
امروز از اون کسی که قرار بود اسپانسرم بشه یه ایمیل گرفتم من نمیشناسمشون از فامیل های یکی از دوست های بابا هستند که قرار شده بود کمکمون کنند ،امرزو نوشته بودند که هزینشو،یعنی هزینه اینکه باشند اسپانسرم و در واقع فرم ها را برام پر کنند را برام میفرستند میشه بپرسم مگه این کار هزینه ای داره؟یعنی انجا ازشون پولی دریافت میکنند ؟میشه اگه میدونید بهم بگید؟ ممنونم
بازم شرمنده اینجا پرسیدم

چه کاریه ؟؟
اقا میخواد ازتون هزینه الکی بگیره
بین 15 تا 20 میلیون بزایرد بانک و نامه تمکن بگیرین . اسپانسر خیلی وقتها شر میشه مگر اینکه خیلی به شما نزدیک بشه
تشکر کنندگان: rayan.s ، maaref ، mml
(2011-02-01 ساعت 17:28)arezoo_zarrabi نوشته:  سلام به همه دوستان نگران و منتظر،
این طور که تو ارسال 943 گفته شده، ظاهرا ما اولین عضو از گروه بدون کیس نامبرها بودیم که مصاحبه داشتیم! با عرض تشکر فراوان از تک تک دوستان اعلام می کنم که بدون در یافت برگه آبی، روز پنجشبه 3 فوریه، به یاری خدا ویزامونو می گیریم. شرح کامل سفرمونو نوشتم امیدوارم مفید باشه.

به امید موفقیت تمامی دوستان و مشخص شدن وضعیت و کیس نامبر شما عزیزان

آرزوي عزيز تبريك فراوان!

به اميد همين اتفاق خجسته براي همه صاحبان اين تاپيك
تشکر کنندگان: arezoo_zarrabi ، sare ، rayan.s ، ehsan.birjandian ، taraneh@mini ، silia ، mml ، maaref
(2011-02-03 ساعت 09:42)alisarshar نوشته:  بالاخره سفارت تاريخ مصاحبه رو عقب انداخت :

Dear Ms. SARSHAR MOGHADAM,

Thank you for your email. We have rescheduled your appointment for June 9, 2011 at 8 am. Please use this email as your appointment confirmation.

Thank you,

Communication Unit

Consular Section

US Embassy Abu Dhabi

abudhabiiv@state.gov

/sv

Privacy/PII

This email is UNCLASSIFIED.

2011AS14706

[font=Times New Roman]باور روز برای گذر از شب کافیســـــــــت.....[/font]

به امید فردا
تشکر کنندگان: arezoo_zarrabi ، sorooshii ، User ، silia ، jk2011 ، maaref
سلام بر دوستان عزیز

تبریک فراوان به آرزو خانم عزیز و همسر و فرزند محترم. انشاءالله که زندگی خوب و همراه با موفقیت را امریکا آغاز کنیدSmile

علی جان به شما هم تبریک میگم. 3 ماه تاریخ مصاحبه جابجا شد، انشاءالله قدم فرزند عزیز کوچولو خیر هستش و موفق می شوید.

شاد و سلامت باشد.
ازبرندگان 2011 که نامه اول و نامه دوم را دریافت نکردیم
برندگان عزیز 2012، سوالات شما را با کمال میل پاسخگو هستم.
جهت راهنمایی سفر به امارات در خدمتم.
همه به کودکان سرطانی کمک کنیم>> سایت محک
تشکر کنندگان: alisarshar ، User ، sare ، silia ، mml ، arezoo_zarrabi ، maaref
salam bacheha
man modati naboodam va alan ke oomadam az khabaraie ke didam va shenidam kheyli kheyli khosh'hal shodam
bebakhshid ke fingilish minevisam,in system farsi nadare
be hameye doostani ke namehaye khodeshoon ro gereftan kheyli kheyli tabrik migam va omidvaram ke darja visa begirin
hamintor omidvaram va doa mikonam ke baghie ham harche zoodtar nameha ro begiran

--------------------
برای تبدیل به فارسی از بهنویس دات کام استفاده کنید.
--------------------

سلام بچها
من مدتی‌ نبودام و الان که اومدم از خبرای که دیدم و شنیدم خیلی‌ خیلی‌ خوشحال شدم
ببخشید که فینگیلیش مینویسم،این سیستم فارسی نداره
به همهٔ دوستانی که نامهای خودشون رو گرفتن خیلی‌ خیلی‌ تبریک میگم و امیدوارم که درجا ویزا بگیرین
همینطور امیدوارم و دعا می‌کنم که بقیه هم هرچه زودتر نامها رو بگیرن
شماره کیس: ***2011AS00042
تاریخ دریافت کیس نامبر از طریق ایمیل: 1389/12/10
کنسولگری: آنکارا
تاریخ مصاحبه: 12 sep
تاریخ دریافت ویزا:Sep 13
جمع تقریبی هزینه ها: 14عکس.60 پست اول،57 ترجمه،68 ارسال مدارک مصاحبه،428بلیط،55عوارض خروج،819سفارت،252هتل اوزیلهان،1700 هواپیما امریکا
تشکر کنندگان: mml ، sorooshii ، ehsan.birjandian ، maaref
سلام به همه دوستان؛
ما رفتيم مصاحبه با دريافت برگه آبي برگشتيم. من اين نكات رو تو اين پست نوشتم چون شرايطمون مثل هم هست:
1- از حالا مداركتون رو ترجمه و آماده كنيد ممكن مثل من نامه دير به دستتون برسه
2- لازم نيست مداركتون رو پست كنيد مي تونيد با خودتون ببريد هيچ مشكلي پيش نمياد.
3- حتما عكس جديد ببريد مخصوصا خانمها به خاطر تغيير رنگ يا مدل مو، گوشها كاملا مشخص باشه اگر نباشه مجبوريد از سفارت بريد بيرون و دوباره عكس بگيريد.
4- واكسن انفولانزا فراموش نشه
با آرزوي رسيدن نامه همه دوستان و موفقيت
تشکر کنندگان: rayan.s ، satusa ، ehsan.birjandian ، sorooshii ، User ، jk2011 ، mml ، maaref
(2011-02-04 ساعت 14:10)star نوشته:  سلام به همه دوستان؛
ما رفتيم مصاحبه با دريافت برگه آبي برگشتيم. من اين نكات رو تو اين پست نوشتم چون شرايطمون مثل هم هست:
3- حتما عكس جديد ببريد مخصوصا خانمها به خاطر تغيير رنگ يا مدل مو، گوشها كاملا مشخص باشه اگر نباشه مجبوريد از سفارت بريد بيرون و دوباره عكس بگيريد.

سلام star جان
من هنوز واکسن هپاتیت بی رو نزدم . میشه در مورد پروسه ی زدن واکسن ها و اون تست سلامتی که پزشک سفارت میگیره یه توضیهی بدید . آخه میگن واکسن هپاتیت 6 ماه طول میکشه زدنش . و اینکه کارت واکسن بین المللی داشتنش واجبه یا نه آخه من تو مالزی زندگی میکنم و نمیدونم از کجا بگیرم اینو.
(2011-02-04 ساعت 14:10)star نوشته:  سلام به همه دوستان؛

سلام star جان
من هنوز واکسن هپاتیت بی رو نزدم . میشه در مورد پروسه ی زدن واکسن ها و اون تست سلامتی که پزشک سفارت میگیره یه توضیحی بدید . آخه میگن واکسن هپاتیت 6 ماه طول میکشه زدنش . و اینکه کارت واکسن بین المللی داشتنش واجبه یا نه آخه من تو مالزی زندگی میکنم و نمیدونم از کجا بگیرم اینو. این واکسن آنفولانزا از چه نوعیه ؟؟
شماره کیس:26XXX
تاریخ دریافت نامه قبولی:نگرفتم
کنسولگری:مالزی
ارسال فرمهای سری اول:9/AUG/2010
آپدیت کردن فرم های سری اول بدلیل ازدواج:31/JAN/2011
تاریخ کارنت شدن:May 2011
تاریخ دریافت نامه دوم: از طریق ایمیلMay 19, 2011
تاریخ مصاحبه: 14 jun
جمع تقریبی هزینه ها:نفری 1900$
دریافت ویزا:یه ضرب
تشکر کنندگان: maaref
(2011-02-04 ساعت 15:23)ehsan.birjandian نوشته:  سلام star جان
من هنوز واکسن هپاتیت بی رو نزدم . میشه در مورد پروسه ی زدن واکسن ها و اون تست سلامتی که پزشک سفارت میگیره یه توضیحی بدید . آخه میگن واکسن هپاتیت 6 ماه طول میکشه زدنش . و اینکه کارت واکسن بین المللی داشتنش واجبه یا نه آخه من تو مالزی زندگی میکنم و نمیدونم از کجا بگیرم اینو. این واکسن آنفولانزا از چه نوعیه ؟؟

دوست عزيز، به نظر من ببين كلينيك يا پزشك معتمد سفارت آمريكا در مالزي كجاست و يه سر برو پيشش. همين. Smile
[en] PD: Jan. 6, 2001
Visa: July 2012
F4
[/en]
تشکر کنندگان: rayan.s ، User ، maaref
دوستان عزیز سلام بالاخره دوست من هم که در حقیقت من به جاش تو امضام مشخصات نوشته بودم کیس نامبرش و تاریخ مصاحبه رو با ارسال ایمیل به سفارت تونستم بگیرم

امیدوارم بقیه دوستان هم از نگرانی در بیان

دوستان از اونجایی که تاریخ مصاحبه حدود 23 روز دیگه هست پیشنهاد شما برای ادامه پروسه چیه؟
شماره کیس: 2013AS2xxx مصاحبه:dec(ابوظبی) دریافت ویزا:13 مارچ مقصد:LA
اموزش زبان با استفاده از Goenglish
تشکر کنندگان: rayan.s ، satusa ، sorooshii ، User ، maaref ، j@vad
(2011-02-04 ساعت 16:44)hassan1358arab نوشته:  دوستان عزیز سلام بالاخره دوست من هم که در حقیقت من به جاش تو امضام مشخصات نوشته بودم کیس نامبرش و تاریخ مصاحبه رو با ارسال ایمیل به سفارت تونستم بگیرم

امیدوارم بقیه دوستان هم از نگرانی در بیان

دوستان از اونجایی که تاریخ مصاحبه حدود 23 روز دیگه هست پیشنهاد شما برای ادامه پروسه چیه؟

تبریک میگم.

پیشنهاد می کنم تا دست کم تا زمانی که ویزا نگرفته اید (اند) از نوشتن
کامل شماره پرونده در انجمن خودداری کنید.

به طور خلاصه: آماده کردن مدارک ارسالی به آنکارا/ و یا مدارکی که با خود خواهند برد.
تکمیل همه واکسن ها
گرفتن عکس جدید
خریدن دلار از همین الان
تعویض پاسپورت اگر اعتبار کمتر از18 ماه سال دارد
گرفتن نوبت دکتر از سایت دکتر اونگان (اگر سفارت آنکاراست)
و بقیه نکات که در سفرنامه ها آمده است.
موفق باشید
تشکر کنندگان: sorooshii ، hassan1358arab ، mml ، maaref
سلام دوستان
من آخر شهریور از طریق سایت www.dvlottery.state.gov متوجه شدم که قبول شدم و متاسفانه هرگز نامه اولم را دریافت نکردم Sad ... اول مهر فرمهایی که از سایت خودشون گرفتمو پر کردم فرستادم و تا کنون هیچ خبری از نامه دومم هم نیست (با این که این بار آدرس امریکا داده بودم!) چند روز پیش به سفارت ابوظبی نامه زدم و تاریخ مصاحبه و کیس نامبرمو ازشون پرسیدم و اونها جواب دادن که هنوز کیس من بهشون نرسیده با KCC تماس بگیرم که اونجا هم تا ایمیل های منو میبینه فقط یه جواب میده که بدون کیس نامبر هیچ اطلاعاتی نمیدیم.... خلاصه من نمیدونم این موضوع به این تاپیک مربوطه یا نه فقط لطفا یکی راهنمایی کنه که چطور و از کجا میتونم بدون کیس نامبر کارنت شدنمو بدونم؟ و کلا داستان از چه قراره؟
ممنون پیشاپیش
تشکر کنندگان: User ، sorooshii ، mml ، maaref
دوست عزیز
برنده شدن و عضویت شما را تبریک می گویم. به انجمن مهاجرسرا خوش آمدید.

در همین تاپیم دوستان وضعیتی مانند شما دارند. برنده شده اند اما بسیاری از آنان هنوز نامه خود را دریافت نکرده اند.
طبق تجربیات دوستان حاضر در این تاپیک، شما باید فرم ها را دریافت کرده و ارسال کنید. با کی سی سی مکاتبه کنید و تایید رسید مدارک را دریافت کنید. منتظر بمانید تا به آدرسی که در فرم ها اعلام کرده اید نامه دوم ارسال شود. در نامه دوم کیس نامبر و زمان مصاحبه شما اعلام می شود.
ظاهرا ارسال نامه ها بر اساس کیس نامبر شما صورت می گیرد. تا به حال تا شماره میس 18000 برای مصاحبه دعوت شده اند (کارنت شده اند) هر ماه تعدادی از شماره کیس ها کارنت می شوند و اگر شماره کیس شما (که از آن اطلاع ندارید) در محدوده کارنت شده باشد نامه دوم به آدرس شما ارسال می شود.
پس باید منتظر بمانید تا نامه دوم را دریافت کنید.

در این تاپیک بعضی از دوستان که نامه دوم را دریافت کردند برای مصاحبه حاضر شده اند و ویزا را نیز دریافت کرده اند. پس امیدوارانه این تاپیک را دنبال کنید.
موفق باشید
تشکر کنندگان: sorooshii ، rayan.s ، mml ، maaref
(2011-02-04 ساعت 15:23)ehsan.birjandian نوشته:  [quote='star' pid='95750' dateline='1296812421']
سلام به همه دوستان؛

سلام star جان
من هنوز واکسن هپاتیت بی رو نزدم . میشه در مورد پروسه ی زدن واکسن ها و اون تست سلامتی که پزشک سفارت میگیره یه توضیهی بدید . آخه میگن واکسن هپاتیت 6 ماه طول میکشه زدنش . و اینکه کارت واکسن بین المللی داشتنش واجبه یا نه آخه من تو مالزی زندگی میکنم و نمیدونم از کجا بگیرم اینو.
[quote='star' pid='95750' dateline='1296812421']
سلام
من آدرس مديكال در مالزي رو پيدا كردم
http://travel.state.gov/pdf/medical/KLL-...2-1001.pdf
فكر كنم به اينجا مراجعه كنيد كارت واكسن بين المللي بدن، هپاتيت هم كافي شروع كنيد. آنفولانزا هم كه يك واكسن هس دوره نداره البته اينو بگم كه ما كلي واكسن زديم Big Grin ولي باز دكتر 3 تا زد و 200 لير ناقابل هم گرفت. حتما قبل از رفتن از سايت دكتر نوبت بگيريد يه آزمايش خون، عكس از قفسه سينه و معاينه هست.
تشکر کنندگان: rayan.s ، maaref
(2011-02-04 ساعت 22:34)User نوشته:  دوست عزیز
برنده شدن و عضویت شما را تبریک می گویم. به انجمن مهاجرسرا خوش آمدید.

در همین تاپیم دوستان وضعیتی مانند شما دارند. برنده شده اند اما بسیاری از آنان هنوز نامه خود را دریافت نکرده اند.
طبق تجربیات دوستان حاضر در این تاپیک، شما باید فرم ها را دریافت کرده و ارسال کنید. با کی سی سی مکاتبه کنید و تایید رسید مدارک را دریافت کنید. منتظر بمانید تا به آدرسی که در فرم ها اعلام کرده اید نامه دوم ارسال شود. در نامه دوم کیس نامبر و زمان مصاحبه شما اعلام می شود.
ظاهرا ارسال نامه ها بر اساس کیس نامبر شما صورت می گیرد. تا به حال تا شماره میس 18000 برای مصاحبه دعوت شده اند (کارنت شده اند) هر ماه تعدادی از شماره کیس ها کارنت می شوند و اگر شماره کیس شما (که از آن اطلاع ندارید) در محدوده کارنت شده باشد نامه دوم به آدرس شما ارسال می شود.
پس باید منتظر بمانید تا نامه دوم را دریافت کنید.

در این تاپیک بعضی از دوستان که نامه دوم را دریافت کردند برای مصاحبه حاضر شده اند و ویزا را نیز دریافت کرده اند. پس امیدوارانه این تاپیک را دنبال کنید.
موفق باشید

ممنون از راهنماییهاتون. من از طریق TNT چک کردم و مطابق سایت نامه من 5 روز بعد از ارسال به KCC رسیده پس ظاهرا راه دیگری جز انتظار نیست.Rolleyes
تشکر کنندگان: maaref

کاربران در حال بازدید این موضوع: 3 مهمان