کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
فرزندان مجرد يا متاهل بالای 21 سال
(2013-10-30 ساعت 20:36)داودی نوشته:  
(2013-10-30 ساعت 18:53)helloeone نوشته:  
(2013-10-30 ساعت 14:14)داودی نوشته:  سلام
من برنده امسال بودم میخواستم بدونم چه مدت بعد از ورود به آمریکا میتونم واسه فرزند بالای 21 سال مجرد اقدام کنم؟Rolleyes

مبارک باشه...شما بلافاصله بعد از دریافت گرین کارتتون میتونید اقدام کنید...حدود یک ماه بعد از ورودتون به خاک آمریکا گرین کارتتون صادر میشه.

ممنون میخواستم بدونم چه مدت طول میکشه که بتونه بیاد ؟Rolleyes

در حال حاضر 8 سال .
پاسخ
تشکر کنندگان: Almond
فرزند برای پدر و مادر ش و برادرش میتونه برای آنها برای گرین کارت اقدام کنه چقدر طول میکشه.
***2014AS
ارسال فرم ها اواسط جون. تاییدیه اواسط سپتامبر. دریافت نامه ی دوم 21 اکتبر. سفارت آنکارا
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2013-10-30 ساعت 22:30)علی1369 نوشته:  فرزند برای پدر و مادر ش و برادرش میتونه برای آنها برای گرین کارت اقدام کنه چقدر طول میکشه.

بله بعد از سیتیزن شدن میشه یعنی 5 سال بمونی سیتیزن بشی و حداکثر 1 سال هم کاراشون طول میکشه 6 سال جمعا.
پاسخ
تشکر کنندگان: Almond
(2013-10-30 ساعت 22:37)alisarvareharchiabi نوشته:  
(2013-10-30 ساعت 22:30)علی1369 نوشته:  فرزند برای پدر و مادر ش و برادرش میتونه برای آنها برای گرین کارت اقدام کنه چقدر طول میکشه.

بله بعد از سیتیزن شدن میشه یعنی 5 سال بمونی سیتیزن بشی و حداکثر 1 سال هم کاراشون طول میکشه 6 سال جمعا.

برای برادرش هم همینقدر زمان میبره
***2014AS
ارسال فرم ها اواسط جون. تاییدیه اواسط سپتامبر. دریافت نامه ی دوم 21 اکتبر. سفارت آنکارا
پاسخ
تشکر کنندگان:
نه 12 سال پس از سیتیزن شدن . یعنی با احتساب سیتیزن شدن 17 سال .
پاسخ
تشکر کنندگان: frozen mind ، Almond
هرچی تاریخ PD به تاریخ ویزا بولتن نزدیکتر می شه این انتظار سخت تر میشه Sad(
درست تو همین روزها هم ویزا بولتن حرکت مورچه ای پیش می گیره!!
این ماه هم بعید می دونم حرکت چندانی بکنه چون من هنوز نامه مصاحبه نگرفتم پس این ماه هم کارنت نمیشم...
کتگوری: F2B
تاریخ درخواست: May 2006
شماره پرونده: YRV2013XXXXXX
تاریخ کارنت شدن: ژانويه ٢٠١٤
دریافت نامه مصاحبه: اپريل ٢٠١٤
تاريخ مصاحبه: مي ٢٠١٤
دريافت ويزا: يك ضرب و يه ذره!!
سفرنامه من رو اینجا بخونید
همسرم:
كتگوري: F2A
تاريخ درخواست: september 2014
كيس نامبر: ANK2015XXXXXX
ارسال مدارک: اواخر اکتبر 2015
دریافت نامه کامل بودن مدارک از NVC: دسامبر 2015
دریافت نامه مصاحبه: فوریه 2016
تاریخ مصاحبه: مارج 2016
پاسخ
تشکر کنندگان: teriole ، شاپرک
(2013-11-04 ساعت 12:11)anahita1361 نوشته:  هرچی تاریخ PD به تاریخ ویزا بولتن نزدیکتر می شه این انتظار سخت تر میشه Sad(
این ماه هم بعید می دونم حرکت چندانی بکنه چون من هنوز نامه مصاحبه نگرفتم پس این ماه هم کارنت نمیشم...

دوست عزیز شما اول کارنت میشید و بعد از 1 ماه تقریبا نامه مصاحبه واستون میاد.
نوع ویزا: F4
اولین اقدام: 2001
محل مصاحبه: آنکارا بود که خودشان به ایروان تغییر دادند
تاریخ تکمیل مدارک : 2010
تاریخ مصاحبه: 2013 May 30
تاریخ کلیرینس : Jan 16 2014
تاریخ گرفتن ویزا: Feb 04 2014
پاسخ
تشکر کنندگان: شاپرک ، amjad ، powerb
(2013-11-04 ساعت 12:15)teriole نوشته:  
(2013-11-04 ساعت 12:11)anahita1361 نوشته:  هرچی تاریخ PD به تاریخ ویزا بولتن نزدیکتر می شه این انتظار سخت تر میشه Sad(

ولي تا جايي كه من از صحبت با دوستان تو مهاجرسرا متوجه شدم، نامه مصاحبه دو هفته قبل از كارنت شدن ميرسه و از روي همين نامه ها هم هست كه هر ماه ميشد حدس زد كه ويزا بولتن چقدر جلو ميره
کتگوری: F2B
تاریخ درخواست: May 2006
شماره پرونده: YRV2013XXXXXX
تاریخ کارنت شدن: ژانويه ٢٠١٤
دریافت نامه مصاحبه: اپريل ٢٠١٤
تاريخ مصاحبه: مي ٢٠١٤
دريافت ويزا: يك ضرب و يه ذره!!
سفرنامه من رو اینجا بخونید
همسرم:
كتگوري: F2A
تاريخ درخواست: september 2014
كيس نامبر: ANK2015XXXXXX
ارسال مدارک: اواخر اکتبر 2015
دریافت نامه کامل بودن مدارک از NVC: دسامبر 2015
دریافت نامه مصاحبه: فوریه 2016
تاریخ مصاحبه: مارج 2016
پاسخ
تشکر کنندگان: powerb
(2013-11-05 ساعت 15:14)anahita1361 نوشته:  
(2013-11-04 ساعت 12:15)teriole نوشته:  

ولي تا جايي كه من از صحبت با دوستان تو مهاجرسرا متوجه شدم، نامه مصاحبه دو هفته قبل از كارنت شدن ميرسه و از روي همين نامه ها هم هست كه هر ماه ميشد حدس زد كه ويزا بولتن چقدر جلو ميره
دوستان دیگه رو نمی دونم ولی در مورد کیس ما و البته یکی از دوستانم که اینطوری بود
پاسخ
تشکر کنندگان: anahita1361 ، powerb
سلام

من f2b هستم و بعد از دو سال واسم از uscis نامه اومد که کیس من به NVC رفته می خواستم بدونم واسه case number من باید با nvc حتما تماس بگیرم یا با نامه ای که از nvc میاد case number هم میاد ؟؟؟؟ کلا میشه دوستان راهنمایی کنن این قسمتو ؟ ممنون
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2013-11-10 ساعت 13:58)helloeone نوشته:  سلام

من f2b هستم و بعد از دو سال واسم از uscis نامه اومد که کیس من به NVC رفته می خواستم بدونم واسه case number من باید با nvc حتما تماس بگیرم یا با نامه ای که از nvc میاد case number هم میاد ؟؟؟؟ کلا میشه دوستان راهنمایی کنن این قسمتو ؟ ممنون

دوست عزیز در نامه هایی که از این به بعد برای شما از NVC می آید در بالای نامه همیش کیس نابرتون قید میشه
پاسخ
تشکر کنندگان: helloeone
(2013-11-10 ساعت 14:02)teriole نوشته:  

دوست عزیز در نامه هایی که از این به بعد برای شما از NVC می آید در بالای نامه همیش کیس نابرتون قید میشه

سلام ممنون واسه جواب ... درضمن کلا الان لازمه که من با nvc تماس بگیرم ؟ چون تو نامه ای که از uscis اومد گفته : حداقل 30 روز صبر کنید قبل از اینکه با nvc تماس بگیرید ..من از این جمله استنباط کردم که لازمه من به اینها زنگ بزنم ... باید بزنم ؟؟
پاسخ
تشکر کنندگان: powerb
(2013-11-10 ساعت 17:02)helloeone نوشته:  

سلام ممنون واسه جواب ... درضمن کلا الان لازمه که من با nvc تماس بگیرم ؟ چون تو نامه ای که از uscis اومد گفته : حداقل 30 روز صبر کنید قبل از اینکه با nvc تماس بگیرید ..من از این جمله استنباط کردم که لازمه من به اینها زنگ بزنم ... باید بزنم ؟؟
بصورت معمول اگر چیزی ازتون خواستند باید بهشون ایمیل بزنید وگرنه طبق روال اونا کارشونو انجام میدند Wink
پاسخ
تشکر کنندگان:

سلام ممنون واسه جواب .. درضمن کلا الان لازمه که من با nvc تماس بگیرم ؟ چون تو نامه ای که از uscis اومد گفته : حداقل 30 روز صبر کنید قبل از اینکه با nvc تماس بگیرید ..من از این جمله استنباط کردم که لازمه من به اینها زنگ بزنم ...باید بزنم؟؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام من از طرف پدرم برام درخواست داده شد در سال 2010, مادرم تونست سیتیزن بشه ولی پدرم نتونستن,متاسفانه پدرم مبتلا به بیماری سرطان شدن و الان در بیمارستان بستری هستن,آیا راهی وجود داره که ما بتونیم آنها رو زودتر ببینیم؟من یه نامه به سفارت در آنکارا زدم و شرایط رو بهشون توضیح دادم,آیا کسی از دوستان نظری داره؟یا اطلاعی در این ضمینه داره؟
پاسخ
تشکر کنندگان: Shahabpk

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان