کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
فرزندان مجرد يا متاهل بالای 21 سال
(2013-12-10 ساعت 00:52)yaszamansani نوشته:  
(2013-12-09 ساعت 17:04)alisarvareharchiabi نوشته:  گارسیا همون قضیه age out بود که افرادی که قبلن پرونده داشتن اما سنشون از 21 گذشته بود و بهشون ویزا تعلق نگرفته بود بتونن بدون نیاز به صبر کردن پی دی قبلی رو بگیرن .

باسلام دوستان يعني اگر اين قانون تصويب بشه ميتونيم بچه هاي بالآي ٢١ سال رو ببريم اخه من وخانوادم گرين كارتمون رو گرفتيم ولي كلا شامل دخترم نشد چون اون ٢٤سال داشت . و اون پرونده اي از قبل نداره..Sad

سلام دوست عزیز این قانون فقط راجع به فرزندان بالای 21 سالی کاربرد داره که قبلا با خانوادشون توی زیر گروه ویزاهای مهاجرتی خانوادگی گروه های f3 , f4 بودن اما بخاطر طولانی بودن زمان پروسس این دو نوع ویزا که حدود 12 سال طول میکشه معمولا سن بچه های خانواده از 21 سال میگذره و این تقصیر اون بچه ها نیست برای همین اگر این قانون گارسیا تصویب بشه به این بچه ها این امتیاز داده میشه که priority date خانوادشون که توی پرونده f3 یا f4 بوده بگیرن و مدت انتظارشون از 8 سال به 1 سال که در واقع طول کارهای اداری پروندشون هست کاهش پیدا میکنه چون این بچه ها در واقع قبلا حدود 10 تا 12 سال صبر کردن و این نامردی که 8 سال دیگه هم صبر کنن . پس در واقع این قانون مال فرزندان مجرد بالای 21 سالی هست که قبلا توی گروه ویزاهای مهاجرتی f3 و f4 بودن. امیدوارم متوجه شده باشن همه اون هایی که سوالشون راجع به قانون گارسیا بوده چون بهتر از این بلد نیستم توضیح بدم دیگه Smile
F2B
PD: 28 december 2012
Approval notice: 10 april 2014
پاسخ
تشکر کنندگان: battosai ، amjad ، Rock ، powerb
(2013-12-10 ساعت 01:48)شهلا 1346 نوشته:  
(2013-12-09 ساعت 13:03)maral-b نوشته:  
(2013-12-09 ساعت 03:27)arminpaye نوشته:  سلام دوستان کسی‌ در مورد قانون گارسیا اطلاعی داره من وکیلم از فروردین برام درخواست داده ولی‌ تا الان جوابی‌ نیامده؟

ﺳﻼﻡ وﮐﯿل ﻣن هم از دﯾﻤﺎﻩ پاﺭﺳﺎﻝ برام ﺩﺭﺧﻮﺍﺳﺖ ﺩﺍﺩﻩ ﺍﻣﺎ ﺧﺒﺮﯼ ﻧﯿﺴﺖ ﺑﺎﯾﺪ ﺻﺒﺮ ﮐﻨﯿﻢ ﻧﺘﯿﺠﻪ ﺩﺍﺩﮔﺎﻩ ﺩﻫﻢ ﺩﺳﺎﻣﺒﺮ ﯾﻌﻨﯽ ﭘﺲ ﻓﺮﺩﺍ ﻣﻌﻠﻮﻡ ﺑﺸﻪ ﮐﻬ ﺭﺍﺟﻊ ﺑﻬ ﺍﯾﻦ ﻗﺎﻧﻮﻥ ﻫﺴﺘ ﺍﮔﺮ ﺭﺍﯾ ﺩﺍﺩﮔﺎﻩ ﺑﻧﻔﻊ ﻣﺎ ﺑﺎﺷﻪ ﻗﺎﻧﻮﻥ ﮔﺎﺭﺳﯿﺎ ﺍﺟﺮﺍ ﻣﯽ‌ﺷﻪ ﺑﻬﺘﺮﻩ ﺩﻋﺎ کنیم
کاش در موردش توضیح میدادید چه قانونی هست ؟ برای چه کسانی کاربرد داره ؟ و.....
شهلا جون پست بالایی من رو بخونید جواب سوالتون رو کامل گذاشتم موفق باشیدWink
F2B
پاسخ
تشکر کنندگان: battosai
شهلا خانوم شما که گفته بودین پسرتون ایرانه . الان که میگی دخترم بالاخره چی شد شما هر روز یه حرفی میزنید .
پاسخ
تشکر کنندگان: شهلا 1346
سلام به همه دوستان

الان 2 ماه شده که کیس من به NVC رفته اما نامه ای ندادن که با اون case number منو اعلام کنن ....بهتره به nvc ایمیل بزنم یا زنگ ؟؟؟ لطفا راهنمایی کنید در این مورد
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2013-12-11 ساعت 09:13)helloeone نوشته:  سلام به همه دوستان

الان 2 ماه شده که کیس من به NVC رفته اما نامه ای ندادن که با اون case number منو اعلام کنن ....بهتره به nvc ایمیل بزنم یا زنگ ؟؟؟ لطفا راهنمایی کنید در این مورد
هردو ، ایمیل برای آرشیو شما و تلفن برای بیرون امدن از بلاتکلیفی در کوتاه ترین زمان
مهاجر خانوادگی (F3) ساکن لانگ ایلند نیویورک و به زودی دالاس ، تقاضای اولیه سپتامبر 2002 - صدور ویزا نوامبر 2014
پاسخ
تشکر کنندگان: helloeone
(2013-12-10 ساعت 02:03)maral-b نوشته:  
(2013-12-09 ساعت 17:04)alisarvareharchiabi نوشته:  گارسیا همون قضیه age out بود که افرادی که قبلن پرونده داشتن اما سنشون از 21 گذشته بود و بهشون ویزا تعلق نگرفته بود بتونن بدون نیاز به صبر کردن پی دی قبلی رو بگیرن .

باسلام دوستان يعني اگر اين قانون تصويب بشه ميتونيم بچه هاي بالآي ٢١ سال رو ببريم اخه من وخانوادم گرين كارتمون رو گرفتيم ولي كلا شامل دخترم نشد چون اون ٢٤سال داشت . و اون پرونده اي از قبل نداره..Sad

سلام دوست عزیز این قانون فقط راجع به فرزندان بالای 21 سالی کاربرد داره که قبلا با خانوادشون توی زیر گروه ویزاهای مهاجرتی خانوادگی گروه های f3 , f4 بودن اما بخاطر طولانی بودن زمان پروسس این دو نوع ویزا که حدود 12 سال طول میکشه معمولا سن بچه های خانواده از 21 سال میگذره و این تقصیر اون بچه ها نیست برای همین اگر این قانون گارسیا تصویب بشه به این بچه ها این امتیاز داده میشه که priority date خانوادشون که توی پرونده f3 یا f4 بوده بگیرن و مدت انتظارشون از 8 سال به 1 سال که در واقع طول کارهای اداری پروندشون هست کاهش پیدا میکنه چون این بچه ها در واقع قبلا حدود 10 تا 12 سال صبر کردن و این نامردی که 8 سال دیگه هم صبر کنن . پس در واقع این قانون مال فرزندان مجرد بالای 21 سالی هست که قبلا توی گروه ویزاهای مهاجرتی f3 و f4 بودن. امیدوارم متوجه شده باشن همه اون هایی که سوالشون راجع به قانون گارسیا بوده چون بهتر از این بلد نیستم توضیح بدم دیگه Smile

دوست عزیز حرف شما کاملا" درست هستش ولی قانونی دیگری 3 سال پیش تصویب شد با نام قانون cspaو این قانون هم در ارتباط با همین موضوع هستش.
این قانون میگه : تاریخpd تا زمان نامه approval هر چقدر که طول بکشه در زمان مصاحبه از سن بچه ها کم میشه و اگر پس از کسر شدن اگر بچه باز زیر 21 سال بودش بهش تعلق میگیره و به قانون گارسیا ربطی نداره.
به عنوان مثال : خود من ماه دیگه به همراه خانواده ام و پسرم که 24 سالشه مصاحبه دارم و زمان pd من تا زمان نامه قبولی 8 سال طول کشیده و الان که دارم با خانواده ام میرم مصاحبه سن پسر من پس از کسر 8 سال 16 سال محاسبه میشه و به همین دلیل برای پسرم نیز مجزا دعوتنامه را دادند.( البته فقط برای f4 و f3)
امیدوارم که کمکی کرده باشم.
موفق باشید
PD DATE: 24 SEP 2001
APPROVAL NOTE: 10 JUN 2009
INTERVIEW DATE : 8 JANUARY 2014
Clearance date: 3 jun2014
print visa: 15 jun 2014
Flight date: 30 jun 2014
پاسخ
تشکر کنندگان: teriole ، Rock ، amir2640
(2013-12-10 ساعت 10:20)alisarvareharchiabi نوشته:  شهلا خانوم شما که گفته بودین پسرتون ایرانه . الان که میگی دخترم بالاخره چی شد شما هر روز یه حرفی میزنید .
اگر منظورتون اون پیام بالایی هست که نوشته دخترم 24 ساله هست من نیستم پیام کس دیگه ای هست . خوبه که دقت میکنید ولی یکم بیشتر دقت کنید ببینید پبام را چه کسی فرستاده Big Grin
بهر حال من دو پسر دارم و اگر جایی نوشتم دختر اشتباه لپی کردم TongueTongue
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام به شهلا خانوم . شما پست خودتون رو ویرایش کردین . به نظرم شما بیشتر دقت کنید تا سوتی ندین . Smile .
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2013-12-09 ساعت 03:27)arminpaye نوشته:  سلام دوستان کسی‌ در مورد قانون گارسیا اطلاعی داره من وکیلم از فروردین برام درخواست داده ولی‌ تا الان جوابی‌ نیامده؟

ﺳﻼﻡ وﮐﯿل ﻣن هم از دﯾﻤﺎﻩ پاﺭﺳﺎﻝ برام ﺩﺭﺧﻮﺍﺳﺖ ﺩﺍﺩﻩ ﺍﻣﺎ ﺧﺒﺮﯼ ﻧﯿﺴﺖ ﺑﺎﯾﺪ ﺻﺒﺮ ﮐﻨﯿﻢ ﻧﺘﯿﺠﻪ ﺩﺍﺩﮔﺎﻩ ﺩﻫﻢ ﺩﺳﺎﻣﺒﺮ ﯾﻌﻨﯽ ﭘﺲ ﻓﺮﺩﺍ ﻣﻌﻠﻮﻡ ﺑﺸﻪ ﮐﻬ ﺭﺍﺟﻊ ﺑﻬ ﺍﯾﻦ ﻗﺎﻧﻮﻥ ﻫﺴﺘ ﺍﮔﺮ ﺭﺍﯾ ﺩﺍﺩﮔﺎﻩ ﺑﻧﻔﻊ ﻣﺎ ﺑﺎﺷﻪ ﻗﺎﻧﻮﻥ ﮔﺎﺭﺳﯿﺎ ﺍﺟﺮﺍ ﻣﯽ‌ﺷﻪ ﺑﻬﺘﺮﻩ ﺩﻋﺎ کنیم

سلام دوستان نتیجهٔ قانون گارسیا معلوم شد؟
كيس نامبر abd2014
كتگوري f2b
تشكيل پرونده April 2010
تاريخ مصاحبه December 2016
دريافت ويزا يك ضرب هوووورا Big Grin
زندگي San Diego California
پاسخ
تشکر کنندگان: bsbali ، battosai
(2013-12-14 ساعت 07:27)arminpaye نوشته:  

سلام دوستان نتیجهٔ قانون گارسیا معلوم شد؟
سلام دوست عزیز دادگاه تشکیل شد. هنوز رای دادگاه صادر نشده و باید منتظر بمونیم وقتی رای صادر شد و فهمیدم به اطلاع دوستان میرسونم.
F2B
پاسخ
تشکر کنندگان: battosai ، arminpaye
منتظر بودم خودت بیای بگی Smile Big Grin درسته جوابش ایشالا ماه jun سال 2014 . به امید پیروزی .
پاسخ
تشکر کنندگان: arminpaye ، maral-b
سلام .
الان دو ماه شده که uscis کیس منو اپرو کرد و به nvc فرستاد اما نامه ای از nvc نیومد که case number رو بگه وقتی به nvc ایمیل زدم این جوابو داد
Due to the numerical limitations on immigrant visa issuance prescribed by law, this petition is not eligible for further processing at this time. The petition will be retained at the NVC until an immigrant visa becomes available. The petitioner, principal applicant, or attorney of record will be notified when this petition is eligible for further processing
من چی باید بهشون بگم که case numbero به من اعلام کنن ؟؟
ممنون
در ضمن الان که دوباره پایین ایمیل رو نگاه کردم دیدم خودشون مشخصاتم رو نوشتن ولی جلوی case number همون receipt number رو نوشتن فکر نکنم case number و receipt numver یکی باشه
پاسخ
(2013-12-10 ساعت 02:03)maral-b نوشته:  

سلام
خانواده من سال 2000 اقدام به مهاجرت کردن پرونده ما از نوع F4 و سر گروه مادرم بود.خانواده ما شامل پدر و مادر برادر و من هستیم (و من مجرد هستم).سال 2006 جواب approve شدن ما اومد و سال 2013 ویزای امریکا گرفتند. سفارت سن من رو در زمان approve شدن 21 سال و 9 ماه محاسبه کرد و من نتونستم به همراه خانوادم به سفارت برم. و من منتظرم چون وکیل ما هم گفته این قانون هست.
و من با همون پرونده چون تاخیر زیاد بوده می تونم بعد 15 ماه برم. اما الان از ماه مارچ 2013 تا الان که نزدیکه 10 ماه پرونده هیچ تغییری نکرده.
شما اطلاعاتی دارین ؟ وکیل می گه این قانون جدیده .
کسی می دونه چقدر باید صبر کرد؟ یا لینکی که بتونه اطلاعات بده
پاسخ
به تایپیک قوانین جدید مراجعه بفرمایید .

http://mohajersara.com/thread-6691-post-...#pid455641
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان
من با اینکه پرونده داشتم و درکتگوری f2b بودم اما بخاطر بیماری پدرم به من و خواهرم ویزای توریستی به مدت 6 ماه دادن و ما الان در امریکا در کنار آنها هستیم,
این بیشتر شبیه معجزه بود؛نتونستم یک تایپیم درست کنم,اما تصمیم داشتم این موضوع رو در یک تایپیک جداگانه بزارم با توضیحات کامل,لطفا مدیران فروم راهنمایی کنن تا اگر دیگران هم خدایی تکرده همجین مشکلی رو داشتم بدونن که شاید راهی هست
پاسخ
تشکر کنندگان: battosai ، شاپرک ، maral-b ، lottery_23 ، powerb

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان