کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
فرزندان مجرد يا متاهل بالای 21 سال
(2013-12-05 ساعت 00:59)amir_khoramian نوشته:  کسی از دوستان نظری داره؟یا اطلاعی در این ضمینه داره؟
صمیمانه ارزوی سلامتی پدر گرامیتان را دارم
عقیده من اینه که شما از طریق در خواست ویزای توریستی و با ارائه مدارک پزشکی پدر و نیز اثبات اینکه بر میگردین اقدام کنین ، پرونده در جریانتون روال تقویمی خودشو داره ، در این خصوص و نیز تغییر پتیشنر( مادرتون چون سیتیزن هستند بجای پدرتون چون گرین کارت دارن ) حتما با وکیل مشورت کنید
موفق باشید
مهاجر خانوادگی (F3) ساکن لانگ ایلند نیویورک و به زودی دالاس ، تقاضای اولیه سپتامبر 2002 - صدور ویزا نوامبر 2014
پاسخ
تشکر کنندگان: bsbali ، شاپرک ، amir_khoramian ، powerb
(2013-12-05 ساعت 02:04)amjad نوشته:  
(2013-12-05 ساعت 00:59)amir_khoramian نوشته:  کسی از دوستان نظری داره؟یا اطلاعی در این ضمینه داره؟
صمیمانه ارزوی سلامتی پدر گرامیتان را دارم
عقیده من اینه که شما از طریق در خواست ویزای توریستی و با ارائه مدارک پزشکی پدر و نیز اثبات اینکه بر میگردین اقدام کنین ، پرونده در جریانتون روال تقویمی خودشو داره ، در این خصوص و نیز تغییر پتیشنر( مادرتون چون سیتیزن هستند بجای پدرتون چون گرین کارت دارن ) حتما با وکیل مشورت کنید
موفق باشید
کسی میدونه به چه آدرسی باید برای سفارت ایمیل زد؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2013-12-05 ساعت 20:59)amir_khoramian نوشته:  
(2013-12-05 ساعت 02:04)amjad نوشته:  [quote='amir_khoramian' pid='447400' dateline='1386188994']
کسی میدونه به چه آدرسی باید برای سفارت ایمیل زد؟
ایمیل سفارت : http://turkey.usembassy.gov/iv-form2.html
مهاجر خانوادگی (F3) ساکن لانگ ایلند نیویورک و به زودی دالاس ، تقاضای اولیه سپتامبر 2002 - صدور ویزا نوامبر 2014
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام همه دوست هاي عزيز
من واقعا به کمک نیاز دارم ! خیلی خیلی فوری! خیلی ممنون می شم کمکم کنید.
من همین امروز همراه خانواده ام ( من ، خواهرم ، مادرم و پدرم ) سفارت بودیم برای اینترویو ویزا لاتری ! مادرم برنده اصلی بود. من و خواهرم هم زمان ثبت نام زیر 21 سال بودیم! خوهرم 1 سال از من بزرگتر هستش ، و بعد از لاتری شده 21 سالش ! الان که انترویو رفتیم من و پدرم و مادرم بدون مشکل ویزا گرفتیم ولی خواهرم رو گفتن دیگه بالای 21 سال هستش و بهش تعلق نمی گیره! مگر توی DV Seldectee دقیقا ذکر نشده تمام فرزند هایی که در زمان ورود به لاتاری زیر 21 سال بودند ؟ الان هنوز ابوظبی هستیم! توروخدا راهنمایی کنید چی کا کنم
روز مصاحبه : 5 december , ابوظبي ، case number : 2014as2xxx ،
Last update : 29 may
پاسخ
تشکر کنندگان: powerb
(2013-12-06 ساعت 14:58)Fatehmiki نوشته:  سلام همه دوست هاي عزيز
من واقعا به کمک نیاز دارم ! خیلی خیلی فوری! خیلی ممنون می شم کمکم کنید.
من همین امروز همراه خانواده ام ( من ، خواهرم ، مادرم و پدرم ) سفارت بودیم برای اینترویو ویزا لاتری ! مادرم برنده اصلی بود. من و خواهرم هم زمان ثبت نام زیر 21 سال بودیم! خوهرم 1 سال از من بزرگتر هستش ، و بعد از لاتری شده 21 سالش ! الان که انترویو رفتیم من و پدرم و مادرم بدون مشکل ویزا گرفتیم ولی خواهرم رو گفتن دیگه بالای 21 سال هستش و بهش تعلق نمی گیره! مگر توی DV Seldectee دقیقا ذکر نشده تمام فرزند هایی که در زمان ورود به لاتاری زیر 21 سال بودند ؟ الان هنوز ابوظبی هستیم! توروخدا راهنمایی کنید چی کا کنم

دوست عزيز اگه سوالتون رو تو انجمن لاتاري بپرسيد زودتر به نتيجه ميرسيد
اميدوارم كارتون درست بشه
کتگوری: F2B
تاریخ درخواست: May 2006
شماره پرونده: YRV2013XXXXXX
تاریخ کارنت شدن: ژانويه ٢٠١٤
دریافت نامه مصاحبه: اپريل ٢٠١٤
تاريخ مصاحبه: مي ٢٠١٤
دريافت ويزا: يك ضرب و يه ذره!!
سفرنامه من رو اینجا بخونید
همسرم:
كتگوري: F2A
تاريخ درخواست: september 2014
كيس نامبر: ANK2015XXXXXX
ارسال مدارک: اواخر اکتبر 2015
دریافت نامه کامل بودن مدارک از NVC: دسامبر 2015
دریافت نامه مصاحبه: فوریه 2016
تاریخ مصاحبه: مارج 2016
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان کسی‌ در مورد قانون گارسیا اطلاعی داره من وکیلم از فروردین برام درخواست داده ولی‌ تا الان جوابی‌ نیامده؟
كيس نامبر abd2014
كتگوري f2b
تشكيل پرونده April 2010
تاريخ مصاحبه December 2016
دريافت ويزا يك ضرب هوووورا Big Grin
زندگي San Diego California
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2013-12-09 ساعت 03:27)arminpaye نوشته:  سلام دوستان کسی‌ در مورد قانون گارسیا اطلاعی داره من وکیلم از فروردین برام درخواست داده ولی‌ تا الان جوابی‌ نیامده؟

ﺳﻼﻡ وﮐﯿل ﻣن هم از دﯾﻤﺎﻩ پاﺭﺳﺎﻝ برام ﺩﺭﺧﻮﺍﺳﺖ ﺩﺍﺩﻩ ﺍﻣﺎ ﺧﺒﺮﯼ ﻧﯿﺴﺖ ﺑﺎﯾﺪ ﺻﺒﺮ ﮐﻨﯿﻢ ﻧﺘﯿﺠﻪ ﺩﺍﺩﮔﺎﻩ ﺩﻫﻢ ﺩﺳﺎﻣﺒﺮ ﯾﻌﻨﯽ ﭘﺲ ﻓﺮﺩﺍ ﻣﻌﻠﻮﻡ ﺑﺸﻪ ﮐﻬ ﺭﺍﺟﻊ ﺑﻬ ﺍﯾﻦ ﻗﺎﻧﻮﻥ ﻫﺴﺘ ﺍﮔﺮ ﺭﺍﯾ ﺩﺍﺩﮔﺎﻩ ﺑﻧﻔﻊ ﻣﺎ ﺑﺎﺷﻪ ﻗﺎﻧﻮﻥ ﮔﺎﺭﺳﯿﺎ ﺍﺟﺮﺍ ﻣﯽ‌ﺷﻪ ﺑﻬﺘﺮﻩ ﺩﻋﺎ کنیم
F2B
PD: 28 december 2012
Approval notice: 10 april 2014
پاسخ
تشکر کنندگان: battosai ، arminpaye
ما یه دوستی داشتیم قبلن اسمش مارال بود تو مهاجرسرا . اما یه مدت دیگه نیست غیب شد نه کنه خودتی ؟
پاسخ
تشکر کنندگان: maral-b
(2013-12-09 ساعت 13:03)maral-b نوشته:  
(2013-12-09 ساعت 03:27)arminpaye نوشته:  سلام دوستان کسی‌ در مورد قانون گارسیا اطلاعی داره من وکیلم از فروردین برام درخواست داده ولی‌ تا الان جوابی‌ نیامده؟

ﺳﻼﻡ وﮐﯿل ﻣن هم از دﯾﻤﺎﻩ پاﺭﺳﺎﻝ برام ﺩﺭﺧﻮﺍﺳﺖ ﺩﺍﺩﻩ ﺍﻣﺎ ﺧﺒﺮﯼ ﻧﯿﺴﺖ ﺑﺎﯾﺪ ﺻﺒﺮ ﮐﻨﯿﻢ ﻧﺘﯿﺠﻪ ﺩﺍﺩﮔﺎﻩ ﺩﻫﻢ ﺩﺳﺎﻣﺒﺮ ﯾﻌﻨﯽ ﭘﺲ ﻓﺮﺩﺍ ﻣﻌﻠﻮﻡ ﺑﺸﻪ ﮐﻬ ﺭﺍﺟﻊ ﺑﻬ ﺍﯾﻦ ﻗﺎﻧﻮﻥ ﻫﺴﺘ ﺍﮔﺮ ﺭﺍﯾ ﺩﺍﺩﮔﺎﻩ ﺑﻧﻔﻊ ﻣﺎ ﺑﺎﺷﻪ ﻗﺎﻧﻮﻥ ﮔﺎﺭﺳﯿﺎ ﺍﺟﺮﺍ ﻣﯽ‌ﺷﻪ ﺑﻬﺘﺮﻩ ﺩﻋﺎ کنیم

قانون گارسیا چیه وشامل حال چه کسانی میشه ؟ من f2b هستم.ممنون
پاسخ
تشکر کنندگان: battosai ، powerb
(2013-12-09 ساعت 15:39)alisarvareharchiabi نوشته:  ما یه دوستی داشتیم قبلن اسمش مارال بود تو مهاجرسرا . اما یه مدت دیگه نیست غیب شد نه کنه خودتی ؟

ﺑﻠﻪ ﻋﻠﯿ ﺟﺎﻥ ﺧﻮﺩﻣﻢ ﺍﯾﻦ ﻣﺪﺕ ﺳﺮ ﻣﯽ‌ﺯﺩﻡ ﺍﻣﺎ ﺑﺸﺪﺕ ﻣﺸﻐﻠﻪ ﺩﺍﺷﺘﻢ ﻓﺮﺻﺖ ﻧﻤﯽ‌ﺷﺪ ﭼﯿﺰﯼ ﺑﻨﻮﯾﺴﻢ ﻣﺪﺗﯽ ﻫﻤ ﭘﺴﻮﺭﺩﻡ ﺭﻭ ﻓﺮﺍﻣﻮﺵ ﮐﺮﺩﻩ ﺑﻮﺩﻡ Wink
F2B
پاسخ
تشکر کنندگان: battosai
(2013-12-09 ساعت 15:59)helloeone نوشته:  

قانون گارسیا چیه وشامل حال چه کسانی میشه ؟ من f2b هستم.ممنون

ﺷﺐ ﺳﺮﻓﺮﺻﺖ ﺑﺮﺳﻢ ﺧﻮﻧﻪ ﺗﻮﺿﯿﺢ ﻣﯽ‌ﺩﻡ ﺍﻟﺒﺘﻪ ﻋﻠی ﺁﻗﺎ ﻫﻤ ﻣﯽ‌ﺩﻭﻧﻪ ﺍﯾﺸﻮﻥ ﺍﮔﺮ ﻓﺮﺻﺖ ﮐﺮﺩﻥ ﺯﻭﺩﺗﺮ ﺗﻮﺿﯿﺢ ﺑﺪﻧ ﻣﻤﻨﻮﻥ میشم
F2B
پاسخ
تشکر کنندگان: battosai ، helloeone
گارسیا همون قضیه age out بود که افرادی که قبلن پرونده داشتن اما سنشون از 21 گذشته بود و بهشون ویزا تعلق نگرفته بود بتونن بدون نیاز به صبر کردن پی دی قبلی رو بگیرن .
پاسخ
تشکر کنندگان: helloeone ، maral-b
(2013-12-09 ساعت 17:04)alisarvareharchiabi نوشته:  گارسیا همون قضیه age out بود که افرادی که قبلن پرونده داشتن اما سنشون از 21 گذشته بود و بهشون ویزا تعلق نگرفته بود بتونن بدون نیاز به صبر کردن پی دی قبلی رو بگیرن .

باسلام دوستان يعني اگر اين قانون تصويب بشه ميتونيم بچه هاي بالآي ٢١ سال رو ببريم اخه من وخانوادم گرين كارتمون رو گرفتيم ولي كلا شامل دخترم نشد چون اون ٢٤سال داشت . و اون پرونده اي از قبل نداره..Sad
[ک.ن:2013AS64XX
مصاحبه:W1APRIL
مکان:ابوظبی
تعداد:3نفر
كلير: جولاي
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2013-12-05 ساعت 00:59)amir_khoramian نوشته:  سلام من از طرف پدرم برام درخواست داده شد در سال 2010, مادرم تونست سیتیزن بشه ولی پدرم نتونستن,متاسفانه پدرم مبتلا به بیماری سرطان شدن و الان در بیمارستان بستری هستن,آیا راهی وجود داره که ما بتونیم آنها رو زودتر ببینیم؟من یه نامه به سفارت در آنکارا زدم و شرایط رو بهشون توضیح دادم,آیا کسی از دوستان نظری داره؟یا اطلاعی در این ضمینه داره؟

سلام دوست عزیز
اگر بیش از 3 سال از تاریخ اپرووال شما گذشته باشه شما میتونید با درخواست ویزای غیر مهاجرتی V به آمریکا برید و پیش خانواده باشید تا گرین کارتتون بیاد . در ضمن اگر مادرتون سیتیزن شدن میتونن روی درخواست I-130 پدرتون یک درخواست دیگه بزارن و سرعت رسیدگی به پرونده ی شما را زیاد کنن که زود تر بتونید گرین کارت بگیرید . فکر کنم فرم I-824 باشه .
موفق باشید .
توضیح مختصری در مورد ویزای V اینجا دادم قبلاً مطالعه بفرمایید . امیدوارم پدرتون هم هرچه زود تر حالشون خوب بشه!
بجامانده از لاتاری 2011
PD : April2, 2012 --F2A--  Visa Issued: September 9, 2014  خانوادگی
ورود به آمریکا 7 نوامبر 2014
لطفا در پیام خصوصی سوال مهاجرتی نپرسید!
[/url]سیتیزن از 2020[url=http://www.mohajersara.com/post-549951.html#pid549951]
پاسخ
تشکر کنندگان: amjad ، powerb

کاش در موردش توضیح میدادید چه قانونی هست ؟ برای چه کسانی کاربرد داره ؟ و.....
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان