کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
فرزندان مجرد يا متاهل بالای 21 سال
(2011-02-06 ساعت 12:27)Mantra نوشته:  سلام
ممنون از مطالب مفیدی که مطرح می کنید.
کسی راجع به تغییر پرونده از حالت مجرد بالای 21 به متاهل بالای 21 میدونه؟
مادر من سیتی زن هستند و در سال 2006 برای من پرونده گرین کارت
apply کردند .اون موقع مجرد بودم ولی سال پیش ازدواج کردم و مدارک رو هم براشون فرستادیم . کسی مورد مشابهی داشته که بدونه چقدر دیگه طول می کشه؟
سلام
من هم شرایط مشابه شرایط شما رو دارم منتها هنوز عقد نکرده ام و می خواستم بدونم تفاوت زمانی که مجرد بالای 21 سال باشم و یا متأهل بالای 21 سال چه مدت هست ؟ چون فکر می کنم در شرایطی که مجرد باشیم 5 سال طول میکشه.
و اینکه در صورت ازدواج باید به اداره مهاجرت اعلام کنیم و فرمی رو واسشون بفرستیم ؟
ممنون میشم راهنماییم کنید.
پاسخ
تشکر کنندگان: battosai
برای فرد مجرد 8 سال طول میکشه برای فرد ازدواج کرده 11 الی 12 سال .
پاسخ
تشکر کنندگان: KingNothing
سلام من وقتي كيسمو تو ان وي سي چك ميكنم اين پيغامو ميده
Please follow the instructions you received for the
National Visa Center (NVC) for the next step in the processing of your visa petition.
پاسخ
در صورتي كه ما همه مدارك رو به ان وي سي فرستاديم و نامه دريافت مداركم از ان وي سي گرفتيم، كيس ما كارنت شده، ميشه لطفا بگيد چند وقت ديگه بايد منتظر نامه مصاحبه باشيم،و چرا ان وي سي اين پيام رو ميده
پاسخ
تشکر کنندگان:
شمابهتره که یه تماس با nvc بگیرید اما معمولن این سایتشون خیلی ایراد داره مثلن برای یکی از اقوام رو یه چیز دیگه نوشته بود در صورتی که اینا حتی مصاحبه هم رفته بودن زیاد به سایت اطمینانی نیست آپدیت نمیکنن یا خیلی دیر این کارو میکنن اما با این حال یه تماس یا یه ایمیل فکر کنم نگرانی شما رو برطرف میکنه .
پاسخ
تشکر کنندگان: Taraneh_rn
سلام واقعا مرسي از راهنماييتون
پاسخ
باسلام کیس ما داره جلو میره و پولها رو خواستن ولی وکیل میگه تا گارنت نشوید نمیشه برای پسر کوچگم اقدام گرد چون اگر تاریخ ها را از هم کم کنیم زیر 21 میشه ولی نمیدونم برای پسر بزرگم که28 سالش هست چکار میشه کرد چون با اون قانون زیر 21 نمیاد میشه برای دوتاشون راهنمایی کنید ما مارچ 2003 هستیم f4 ممنون لطفا جواب بدید
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2015-08-03 ساعت 11:24)p00ya2001 نوشته:  سلام دوستان
من از برندگان ۲۰۱۵ هستم كه ويزامو گرفتم به همراه همسر و فرزندم
ولي يكي از پسرام موقع مصاحبه 41 روز بيشتر از 21 سال داشت و متاسفانه ريفيوز شد
من چطوري ميتونم بلافاصله كه رسيدم امريكا واسش اقدام كنم
چه مراحلي داره و چه فرم هايي رو بايد پر كنم
ممنون از راهنماييتون

سلام من هم شرايط شما رو دارم فكر كنم فرم I130 رو بايد بعد از دريافت گرين كارت براي ايشون پركنيد
لطف كنيد منو هم در جريان پيشرفت و نحوه كارتون قرار دهيد با تشكر
برنده لاتاري ٢٠١٥/دونفر/ورود به امريكا اكتبر٢٠١٥/ ميامي فلوريدا
پاسخ
تشکر کنندگان: KingNothing
سلام مادرم 5 سال پیش برای من که مجرد بالای 21 سال هستم درخواست داده و حالا میخواد سیتیزنی بگیره
از دوستان میخواستم بپرسم با توجه به ویزا بولتن و عقب تر بودن مصاحبه فرزندان سیتیزن نسبت به گرین کارت
آیا بهتر نیست برای سیتیزن شدن اقدام نکنه؟ مرسی
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2015-09-12 ساعت 22:09)bahpak نوشته:  سلام مادرم ۵ سال پیش برای من که مجرد بالای 21 سال هستم درخواست داده و حالا میخواد سیتیزنی بگیره
از دوستان میخواستم بپرسم با توجه به ویزا بولتن و عقب تر بودن مصاحبه فرزندان سیتیزن نسبت به گرین کارت

بستگی داره ایران اقامت دارند یا آمریکا. اگر ایران هستند؛ چون هنوز زمان دارید به نظر من بهتره اقدام کنند. چون از الان ایمیگریشن به ورود خروج هاشون گیر میده و دو سه سال اذیت میشن. اگر آمریکا هستند عجله ای نیست. البته در هر شرایطی داشتن سیتیزنشیپ بهتر از رزیدنسی هست.

وکیل ها میگن وقتی کیس شما اتوماتیک به فرزندان سیتیزن ارتقاء پیدا کرد، میتونید برای یکبار تقاضا کنید اون رو به F2B برگردونند و بدین ترتیب اگر زودتر کارنت شدید میتونید از NVC بخواهید که شما رو با کیس قبلی دعوت به مصاحبه کنه اما من فقط به شکل نقل قول شنیدم و هیچ جایی به شکل قانون یا سیاست کلی (Policy) این رو ندیدم ولی به من گفتند این تقاضا رو باید نزدیک زمان کارنت شدن بدید چون امکان عقب گرد همیشه وجود داره.

مساله بعدی اینه که نامه نگاری به NVC هم همیشه تاخیر زیادی داره و کلافه کنندست. من الان نزدیک سه ماه از کارنت شدنم میگذره ولی خبری از نامه مصاحبه نیست... پس باید راهنمایی بگیرید و سبک سنگین کنید... موفق باشید
F2B
PD: 17 OCT 08
Approved: 12 NOV 09
Case Number: LND2015XXXX
Welcome Letter: 17 FEB 15
Completion Letter: 15 Oct 15
Interview Letter: 23 Oct 15
Interview Date: 22 Dec 15
(Administrative Processing (Missing Document
Updates: 23 Dec 2015 - 20 Jan 2016 - 25 Jan 2016
Issued: 26 Jan 2016
PRC: 24 Feb 2016
-----------
Citizenship Early Filing Application Date: 26 Nov 2020
پاسخ
تشکر کنندگان: battosai ، bsbali ، bahpak
(2015-09-12 ساعت 22:09)bahpak نوشته:  سلام مادرم ۵ سال پیش برای من که مجرد بالای 21 سال هستم درخواست داده و حالا میخواد سیتیزنی بگیره

چه اطمینانی وجود داره تا چند سال آینده همین روند ادامه داشته باشه همه مثل شما اقدام نمیکنن هیچی آخر سر بر عکس میشه پیشرفت کتگوری اف 1 رو شاهد خواهیم بود و ... این واقعن حدسیات بود ولی هیچی سیتیزن بودن مهم نیست .
پاسخ
تشکر کنندگان: bsbali ، bahpak
(2015-09-06 ساعت 11:55)Hopeman نوشته:  
(2015-08-03 ساعت 11:24)p00ya2001 نوشته:  سلام دوستان
من از برندگان ۲۰۱۵ هستم كه ويزامو گرفتم به همراه همسر و فرزندم
ولي يكي از پسرام موقع مصاحبه 41 روز بيشتر از 21 سال داشت و متاسفانه ريفيوز شد
من چطوري ميتونم بلافاصله كه رسيدم امريكا واسش اقدام كنم
چه مراحلي داره و چه فرم هايي رو بايد پر كنم
ممنون از راهنماييتون

سلام من هم شرايط شما رو دارم فكر كنم فرم I130 رو بايد بعد از دريافت گرين كارت براي ايشون پركنيد
لطف كنيد منو هم در جريان پيشرفت و نحوه كارتون قرار دهيد با تشكر

هر دوی شما بهتره یه وکیل خوب بگیرید یکی از فامیل های بنده دخترش چند ماهی از 21 سالش میگذشت اما با گرفتن وکیل و انجام یه سری کار های قانونی توسنتن ویزاش رو بگیرن و الان به خوبی و خوشی تو امریکا هستن بدون هیچ مشکلی.
اولش سخته اما خودت رو نباز باهاش بجنگ
پاسخ
تشکر کنندگان: Hopeman
سلام به تمام دوستان عزيز قديمي و جديد
تبريك به تمام اونهايي كه كارنت شدن يا سفارت رفتن يا ويزاشون رو گرفتن
بيش از يك سال و نيم إز آخرين باري كه اينجا امدم مي گذره و الان ساعت ٢.٥٨ صبح به وقت شرق آمريكاست
ماهاست اينجا هستم بعد از بيش از يك دهه انتظار ( كيس f2b)
درگيري و مشغوليات در كنار كمي تنبلي باعث شد كه تا امشب نتونم سري به مهاجرسرا بزنم
طبق قول و عهدي كه با خودم داشتم و دارم دوست دارم از اين به بعد با توجه به اطلاعات تجربه هايي كه بدست آوردم تا اونجايي كه در توانم هست جوبگوي سوالات يا كمك خاصي باشم
نيما٦٤٤٦
پاسخ
تشکر کنندگان: ps5 ، battosai ، fariba_a
سلام دوستان
من گرین کارت دارم و برای پسرم که مجرد است فرم I-130 را ارسال کردم و چند روز بعد فرم I-797 که همان Aproval Notice است را دریافت کردم. داخل نامه نوشته ما ویزا را به NVC فرستادیم و NVC سفارت را مشخص میکند و به کسی که با فردی که براش اقدام شده تماس میگیرند. سوال من این است که به چه نحو با پسر من که در ایران است تماس می گیرند و آیا با من که در امریکا هستم تماس می گیرند یا به آدرس پسرم در ایران نامه می فرستند. ضمنا توی همین نامه نوشته شما نامه ای طی 30 روز از NVC دریافت می کنید و اگر نامه ای نگرفتید با NVC تماس بگیرید. سوال دوم اینه که من نامه ای از NVC دریافت نکردم حالا چکار باید انجام بدم؟
پاسخ
تشکر کنندگان: battosai ، milad_magnet
(2015-09-22 ساعت 07:41)ali039 نوشته:  سلام دوستان
من گرین کارت دارم و برای پسرم که مجرد است فرم I-130 را ارسال کردم و چند روز بعد فرم I-797 که همان Aproval Notice است را دریافت کردم. داخل نامه نوشته ما ویزا را به NVC فرستادیم و NVC سفارت را مشخص میکند و به کسی که با فردی که براش اقدام شده تماس میگیرند. سوال من این است که به چه نحو با پسر من که در ایران است تماس می گیرند و آیا با من که در آمریکا هستم تماس می گیرند یا به آدرس پسرم در ایران نامه می فرستند. ضمنا توی همین نامه نوشته شما نامه ای طی 30 روز از NVC دریافت می کنید و اگر نامه ای نگرفتید با NVC تماس بگیرید. سوال دوم اینه که من نامه ای از NVC دریافت نکردم حالا چکار باید انجام بدم؟

سلام
1. شما سن فرزندتان را در زمان اقدام مشخص کن
2.تاریخی که اقدام کردی و نامه aprove رو گرفتی را مشخص کن تا دوستان بتوانند بهتر و دقیق تر شما رو راهنمایی کنن
3. شما اگر از NVC نامه نگرفتی میتونی زنگ بزنی پیگیری کنی سپس ادرس e-mail بده که نامه های بعدی را برای شما با e-mail ارسال کنند
Catagory : F2B
Interview :  Dec 2015 Sad AP
Ceac Update :  18 DEC , 19 DEC , 22 DEC , 24 DEC , 28 DEC , 31 DEC , 8 JAN , 17 MAY ,18 MAY OR Cool   CLEAR
تو کوچه ما هم عروسی میشه ...

پاسخ

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان