کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
فرزندان مجرد يا متاهل بالای 21 سال
(2015-08-01 ساعت 18:58)KingNothing نوشته:  
(2015-08-01 ساعت 18:47)alireza88 نوشته:  
(2015-08-01 ساعت 15:58)KingNothing نوشته:  
(2015-08-01 ساعت 14:23)alireza88 نوشته:  
(2015-07-30 ساعت 02:20)KingNothing نوشته:  اگر CSPA شامل حال شما بشه روز مصاحبه به خانوادتون میگن بهتون وقت ارجنت میدن و با نامه ای که به پدر یا مادرتون میدن، مدیکال رو هم می تونید انجام بدید. من این مراحل رو طی کردم... ولی بعدا تو سفارت متوجه شدند که CSPA رو درست محاسبه نکردند.

بخش دوم سوالتون: حتی یک روز هم قابل چشم پوشی نیست... در فرهنگ قوانین مهاجرت واژه چشم پوشی تعریف نشده است (متاسفانه)
سلام
میشه بدونم وقت مصاحبه برای شما را چند روز بعد از مصاحبه پدر ومادر گذاشتن

مرسی.

وقت خاصی ندادن. یک نامه دادن گفتن بیا.. با همون نامه مدیکال رو بگیر. جواب مدیکال رو فرداش گرفتم و با همون نامه خارج از نوبت رفتم داخل سفارت. خودشون گفتن در سریعترین زمان ممکن خودت رو برسون ابوظبی. برای من حدودا یک هفته طول کشید تا همه این کارها رو کردم. البته ما حدس میزدیم اینها اشتباه کردند ولی وقتی سفارت میخواد بری، بهتره بری!!

ممنون
میش بگی موضوع اشتباه چی بوده

تاریخ تولد من توی یکی از نامه های اولی اشتباه بود. بعدا به نظر میومد درست شده اما بهرحال باعث شد فکر کنند روی CSPA می تونند به من ویزا بدند. بعد که رفتم و پاسپورتم رو چک کردند عذرخواهی کردند و بهم برگ آبی رنگی دادند که نوشته بود با محاسبه CSPA نمی تونند به من ویزا بدند و کیس من باطل شده.

ممنون
f4
sep2003
کیس :ANK2009

پاسخ
تشکر کنندگان: night dream
سلام دوستان
من از برندگان ۲۰۱۵ هستم كه ويزامو گرفتم به همراه همسر و فرزندم
ولي يكي از پسرام موقع مصاحبه 41 روز بيشتر از 21 سال داشت و متاسفانه ريفيوز شد
من چطوري ميتونم بلافاصله كه رسيدم امريكا واسش اقدام كنم
چه مراحلي داره و چه فرم هايي رو بايد پر كنم
ممنون از راهنماييتون
شماره كيس :2015AS3XXX ; تعداد : 3=1-4 نفرSad ; سفارت : آنكارا / ابوظبي kcc ; رؤيت قبولي : 8 مه 2014 ; ارسال فرمها : 22 آگوست 2014 ; كارنت : 11 ژانويه 2014 ; نامه دوم : 23 ژانويه ; مصاحبه : 9 مارچ ; كلير : بزودي ; مقصد : آتلانتا
آپديت 23و26 جولاي سايت CEAC
كلير 26 جولاي2015 با ايميل و تماس با شماره همراه ايرانمBig Grin
آپديت 30 جولاي هر سه نفر سايت CEAC
ايشيود هر سه نفر 2 آگوست
ورود به امریکا 17 اگوست 2015
دریافت سوشیال نامبر 24 اگوست
دريافت گرين كارت خودم21 سپتامبر بقيه 23 و 25 سپتامبر

پاسخ
تشکر کنندگان: sce
سلام
سال 2005 مادرم با گرین کارت واسه ی من اقدام کردن ،قبل از سیتی زن شدن ایشون ،من ازدواج کردم.امسال مدارک ازدواجم رو فرستادم ،سوال من اینه که ایا pd واسه من از سال ۲۰۰۵ حساب میشه ؟
پاسخ
تشکر کنندگان: battosai
(2015-08-12 ساعت 03:16)Nora 12 نوشته:  سلام
سال 2005 مادرم با گرین کارت واسه ی من اقدام کردن ،قبل از سیتی زن شدن ایشون ،من ازدواج کردم.امسال مدارک ازدواجم رو فرستادم ،سوال من اینه که ایا pd واسه من از سال ۲۰۰۵ حساب میشه ؟

پرونده شما کنسل میشه چرا همون موقع اطلاع ندادین .
پاسخ
تشکر کنندگان:
متاسفانه نمیدونستم،پس من باید یازده سال انتظار بکشم ؟

کاش حداقل ازدواجم رو.ثبت نکرده بودم
پاسخ
(2015-08-14 ساعت 12:33)Nora 12 نوشته:  متاسفانه نمیدونستم،پس من باید یازده سال انتظار بکشم ؟

کاش حداقل ازدواجم رو.ثبت نکرده بودم

اگر مادر سیتیزن هستن برای شما اقدام کنن که متاهل هستین 10 تا 11 سال طول میکشه .
پاسخ
تشکر کنندگان:
[quote='ایلیانا' pid='643685' da
دوست عزیز

سلام فرد دارنده گرین کارت نه تنها برای همسر و فرزندان "مجرد " بالای 21 سال بلکه برای پدر و مادر و خواهر و برادر می تواند اقدام کند .
ww.uscis.gov/green-card
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2015-08-15 ساعت 23:42)Lecturer نوشته:  [quote='ایلیانا' pid='643685' da
دوست عزیز

سلام فرد دارنده گرین کارت نه تنها برای همسر و فرزندان "مجرد " بالای 21 سال بلکه برای پدر و مادر و خواهر و برادر می تواند اقدام کند .
ww.uscis.gov/green-card

بله... می تواند اقدام کند ولی به اقدامش ترتیب اثر داده نمی شود. لطفا تا زمانی که در مورد موضوعی اطلاعی ندارید کسی را اشتباه راهنمایی نکنید. لینک منبع شما هم به اندازه راهنمایی شما اعتبار دارد.

http://travel.state.gov/content/visas/en...rence.html
F2B
PD: 17 OCT 08
Approved: 12 NOV 09
Case Number: LND2015XXXX
Welcome Letter: 17 FEB 15
Completion Letter: 15 Oct 15
Interview Letter: 23 Oct 15
Interview Date: 22 Dec 15
(Administrative Processing (Missing Document
Updates: 23 Dec 2015 - 20 Jan 2016 - 25 Jan 2016
Issued: 26 Jan 2016
PRC: 24 Feb 2016
-----------
Citizenship Early Filing Application Date: 26 Nov 2020
پاسخ
تشکر کنندگان: battosai ، amir2640
فرد دارنده گرین کارت نمیتونه برای برادرش و یا خواهرش اقدام کند برای پدر و مادرش هم نمیتوند اقدام کند .
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام و وقت بخير
جسارتا يه سوال داشتم.
مي خواستم بدونم اگه سن متقاضي از ٢١ بگذره و اطلاع نديم چه عواقبي داره؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2015-08-16 ساعت 22:22)night dream نوشته:  سلام و وقت بخير
جسارتا يه سوال داشتم.
مي خواستم بدونم اگه سن متقاضي از ٢١ بگذره و اطلاع نديم چه عواقبي داره؟

اگر F2B باشید بعد از ۲۱ سالگی اتوماتیک حذف میشید و به مصاحبه دعوتتون نمی کنند چه بهشون اطلاع بدید چه ندید... مگر اینکه CSPA شاملتون بشه
F2B
PD: 17 OCT 08
Approved: 12 NOV 09
Case Number: LND2015XXXX
Welcome Letter: 17 FEB 15
Completion Letter: 15 Oct 15
Interview Letter: 23 Oct 15
Interview Date: 22 Dec 15
(Administrative Processing (Missing Document
Updates: 23 Dec 2015 - 20 Jan 2016 - 25 Jan 2016
Issued: 26 Jan 2016
PRC: 24 Feb 2016
-----------
Citizenship Early Filing Application Date: 26 Nov 2020
پاسخ
تشکر کنندگان: night dream
(2015-08-17 ساعت 00:57)KingNothing نوشته:  اگر F2B باشید بعد از ۲۱ سالگی اتوماتیک حذف میشید و به مصاحبه دعوتتون نمی کنند چه بهشون اطلاع بدید چه ندید... مگر اینکه CSPA شاملتون بشه

ممنون از پاسخ تون، خير F2A هستم
پاسخ
اگر f2a باشید نه f2b خودش که بالای 21 سال هست .
پاسخ
تشکر کنندگان: night dream ، amir2640
با سلام
سوالى در رابطه با انتخاب نوع مهاجرت دارم ممنون ميشم اگه دوستان پاسخ بِدن.
من پدرم از سال ١٩٥٧سال ساكن امريكا بودند و گرين كارت مادام العمر دارند، و رييس شركت مهندسى بودند در امريكا.
كه االبته الان به ايران منتقل شده .
من مهندس عمران هستم و همسرم دندانپزشك هستند و ميتونن در دوره هاى كوتاه يا بلند مدت شركت كنن.
اسپانسر ما يك شخص معتبر در امريكاست كه البته از دوستان خانوادگي هستند و شرايط كار با ايشون هم فراهم است.
سوال من اينه كه چه راهى براى اقدام به مهاجرت، براى شرايط ما مطمئن تر و سريعتر ميتونه باشه.
با تشكر
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2015-08-24 ساعت 10:08)Dadras نوشته:  با سلام
سوالى در رابطه با انتخاب نوع مهاجرت دارم ممنون ميشم اگه دوستان پاسخ بِدن.
من پدرم از سال ١٩٥٧سال ساكن امريكا بودند و گرين كارت مادام العمر دارند، و رييس شركت مهندسى بودند در امريكا.
كه االبته الان به ايران منتقل شده .
من مهندس عمران هستم و همسرم دندانپزشك هستند و ميتونن در دوره هاى كوتاه يا بلند مدت شركت كنن.
اسپانسر ما يك شخص معتبر در امريكاست كه البته از دوستان خانوادگي هستند و شرايط كار با ايشون هم فراهم است.
سوال من اينه كه چه راهى براى اقدام به مهاجرت، براى شرايط ما مطمئن تر و سريعتر ميتونه باشه.
با تشكر

گرین کارت پدر شما اگر طی این سالها در امریکا زندگی نکرده باشن باطل شده و ارزشی نداره
Catagory : F2B
Interview :  Dec 2015 Sad AP
Ceac Update :  18 DEC , 19 DEC , 22 DEC , 24 DEC , 28 DEC , 31 DEC , 8 JAN , 17 MAY ,18 MAY OR Cool   CLEAR
تو کوچه ما هم عروسی میشه ...

پاسخ
تشکر کنندگان: battosai ، KingNothing

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان