کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
فرزندان مجرد يا متاهل بالای 21 سال
سلام به همه دوستان عزیز یک سوالی داشتم ممنون ميشم اگر کسی اطلاعی داره بگه،من مادر شوهر و خواهر شوهرم امریکا هستن البته پدر شوهرمم بود اما برگشت ، این ۳ نفر از طریق اقدامی که خواهر مادر شوهرم به عبارتی خاله همسرم براشون حدودا ۱۲ سال پیش کرده بود گرین کارتشون اومد و رفتن ولی همسر من چون بالای ۲۱ سال بود و ازدواج کرده بود موندگار شد در حال حاضر مادر و خواهرش اونجا هستن ولی گویا این بار که رفتن باید۲ سال کامل رو بمونن تا سیتیزن بشن حالا سوالم اینه که اونطوری که من خوندم و فهمیدم مادرش فقط بعد از سیتیزن شدن میتونه برای همسرم و من اقدام کنه که گویا ۱۰ سالی طول میکشه ، ایا همین الان که اونجا هستن و گرین کارت دارن میتونن برای من وهمسرم دعوت نامه بفرستن برای ویزای توریستی؟ و اینکه چون مادر شوهرم سکته مغزی کرده ، مثلا همسرم با ارایه مدارک پزشکی مادرش بتونه ثابت کنه که میخواد بره برای ملاقات و دیدن مادر بیمارش ؟؟؟ با اینکار امکان اینکه ویزای توریستی بدن هست؟
پاسخ
تشکر کنندگان: battosai ، milad_magnet
(2015-10-16 ساعت 18:57)Mehrnoosh_victor نوشته:  سلام به همه دوستان عزیز یک سوالی داشتم ممنون ميشم اگر کسی اطلاعی داره بگه،من مادر شوهر و خواهر شوهرم آمریکا هستن البته پدر شوهرمم بود اما برگشت ، این ۳ نفر از طریق اقدامی که خواهر مادر شوهرم به عبارتی خاله همسرم براشون حدودا ۱۲ سال پیش کرده بود گرین کارتشون اومد و رفتن ولی همسر من چون بالای ۲۱ سال بود و ازدواج کرده بود موندگار شد در حال حاضر مادر و خواهرش اونجا هستن ولی گویا این بار که رفتن باید۲ سال کامل رو بمونن تا سیتیزن بشن حالا سوالم اینه که اونطوری که من خوندم و فهمیدم مادرش فقط بعد از سیتیزن شدن میتونه برای همسرم و من اقدام کنه که گویا ۱۰ سالی طول میکشه ، ایا همین الان که اونجا هستن و گرین کارت دارن میتونن برای من وهمسرم دعوت نامه بفرستن برای ویزای توریستی؟ و اینکه چون مادر شوهرم سکته مغزی کرده ، مثلا همسرم با ارایه مدارک پزشکی مادرش بتونه ثابت کنه که میخواد بره برای ملاقات و دیدن مادر بیمارش ؟؟؟ با اینکار امکان اینکه ویزای توریستی بدن هست؟

درود اینکه باید سیتیزن باشن که درست هست چون ایشون متاهل هست یعنی شوهر شما . در رابطه با ویزای توریستی بله احتمال ویزا گرفتن زیاد هست اما خب 100 درصد نیست .
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2015-10-16 ساعت 18:57)Mehrnoosh_victor نوشته:  سلام به همه دوستان عزیز یک سوالی داشتم ممنون ميشم اگر کسی اطلاعی داره بگه،من مادر شوهر و خواهر شوهرم آمریکا هستن البته پدر شوهرمم بود اما برگشت ، این ۳ نفر از طریق اقدامی که خواهر مادر شوهرم به عبارتی خاله همسرم براشون حدودا ۱۲ سال پیش کرده بود گرین کارتشون اومد و رفتن ولی همسر من چون بالای ۲۱ سال بود و ازدواج کرده بود موندگار شد در حال حاضر مادر و خواهرش اونجا هستن ولی گویا این بار که رفتن باید۲ سال کامل رو بمونن تا سیتیزن بشن حالا سوالم اینه که اونطوری که من خوندم و فهمیدم مادرش فقط بعد از سیتیزن شدن میتونه برای همسرم و من اقدام کنه که گویا ۱۰ سالی طول میکشه ، ایا همین الان که اونجا هستن و گرین کارت دارن میتونن برای من وهمسرم دعوت نامه بفرستن برای ویزای توریستی؟ و اینکه چون مادر شوهرم سکته مغزی کرده ، مثلا همسرم با ارایه مدارک پزشکی مادرش بتونه ثابت کنه که میخواد بره برای ملاقات و دیدن مادر بیمارش ؟؟؟ با اینکار امکان اینکه ویزای توریستی بدن هست؟

سلام متاسفانه با گرین کارت برای بچه های متاهل مثل همسر شما نمیشه اقدام کرد , ویزا توریستی هم به بخت اقبال و دارایی و ها و وابستگی به کشور مبدا بستگی داره و یک سری فاکتور هایی دیگر
Catagory : F2B
Interview :  Dec 2015 Sad AP
Ceac Update :  18 DEC , 19 DEC , 22 DEC , 24 DEC , 28 DEC , 31 DEC , 8 JAN , 17 MAY ,18 MAY OR Cool   CLEAR
تو کوچه ما هم عروسی میشه ...

پاسخ
تشکر کنندگان: 1285503962
(2015-10-16 ساعت 20:12)alisarvareharchiabi نوشته:  

درود اینکه باید سیتیزن باشن که درست هست چون ایشون متاهل هست یعنی شوهر شما . در رابطه با ویزای توریستی بله احتمال ویزا گرفتن زیاد هست اما خب 100 درصد نیست .

مرسی از اینکه جواب دادین ??
پاسخ
تشکر کنندگان: battosai
(2015-10-16 ساعت 20:16)milad_magnet نوشته:  

سلام متاسفانه با گرین کارت برای بچه های متاهل مثل همسر شما نمیشه اقدام کرد , ویزا توریستی هم به بخت اقبال و دارایی و ها و وابستگی به کشور مبدا بستگی داره و یک سری فاکتور هایی دیگر
ممنوننننننننمممم پس امیدی هست که شاید ویزای توریستی بدن ، واقعا پروسش برای متاهلین خیلی طولانیه و با اینکه فرزند هستن ولی مثل اقدام خواهر یا برادر زمان میبره
پاسخ
(2015-10-16 ساعت 20:31)Mehrnoosh_victor نوشته:  
(2015-10-16 ساعت 20:16)milad_magnet نوشته:  

ممنوننننننننمممم پس امیدی هست که شاید ویزای توریستی بدن ، واقعا پروسش برای متاهلین خیلی طولانیه و با اینکه فرزند هستن ولی مثل اقدام خواهر یا برادر زمان میبره

اميد كه هست ولي به درد ماندن نميخوره كه براي ديدار ميخوره و تفريح

Catagory : F2B
Interview :  Dec 2015 Sad AP
Ceac Update :  18 DEC , 19 DEC , 22 DEC , 24 DEC , 28 DEC , 31 DEC , 8 JAN , 17 MAY ,18 MAY OR Cool   CLEAR
تو کوچه ما هم عروسی میشه ...

پاسخ
(2014-08-07 ساعت 11:04)شهلا 1346 نوشته:  
(2014-08-05 ساعت 21:31)شهلا 1346 نوشته:  
(2014-08-05 ساعت 19:49)brt نوشته:  واقعا ... من تنها فرزند دخترم یکساله که خانوادم میرن و میان و من فقط 9 ماه و 27 روز بالای 21 سال بودم . می تونید آدرس سایتش را بگید اینجا برام؟
کسی می دونه این قانون چیه ؟ لطفا اگه کسی اطلاع داره بگه
مرسی

نظر من با همون وکیل شما هم صحبت کنید تو گوگل بزنید بیژن اصیل به فارسی سایتش را میاره
اول خانواده تون نکن این را ه ایا هست یا نه بگن ما تنها فرزندمون اونجا مونده شما از چه راهی میتونید بیاریدش . اگر به شما هم همون پیشنهاد را داد و اگر بیشتر توضیح داد و شما اگر از تو سایتش چیزی متوجه شدید به من هم بگید لطفا یک نسخه از پیامتونن را به پیام خصوص ارسال کنید شاید اینجا نبینم . ممنوم

متخصص و مشاور رسمی مهاجرتی شما با 31 سال تجربه و مجوز شماره 100221037 از ایالت کالیفرنیا
001-310-271-3600 دفتر مرکزی
001-310-734-7280 فکس

--------------------------------------------------------------------------------
001-310-867-4528 تلفن همراه

--------------------------------------------------------------------------------

info@AssilUSA.com ایمیل

www.AssilUSA.com وب سایت

:آدرس پستی
264 S. Lacienega Blvd. #951 Beverly Hills, CA 90211
Office: 468 N. Camden Dr. #200 Beverly Hills, CA 90210

امروز با یک وکیل دیگه صحبت کردم گفت برای فرزندان بالای بیست و یک سال اگر رفتید سفارت و ویزا ندادن فانونی هست که میتونید درخواست بدید تنها عضو باز مانده خانواده ویزا بگیره و 6 ماه طول میکشه و من که تازه این قانون را متوجه شدم گفت دیگه دیر شده الان 1.5 سال از امدنتون شما گذشته باید همون موقع اقدام میکردید .
این وکیل برنامه تلویزیونی داشت من باهش صحبت کردم شبکه پارس به نام مشکی

میشه بگید این چه قانونی ؟؟؟؟ من دقیقا همین وضعیت رو دارم
کیس نامبر: 4XXX
تعدادنفرات:1
تاریخ مشاهده قبولی:3MAY
تاریخ ارسال فرم: 11MAY
محل مصاحبه: ابوظبی
كارنت شدن كيس:  10Januray
تاريخ دريافت نامه دوم :
زمان مصاحبه: 12March
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام من تیر ماه به همراه پدر و مادرم به سفارت دعوت شدیم اما روز مصاحبه به من ویزا ندادن، اونجا کنسول به من گفت قانونی هست که کمتر از 1 سال کار تو هم درست میشه با اینکه من بالای 21 سال سن دارم و الان پدرم که گرین کارت گرفته فرم i-130 پر کرده و درخواست retention priority date داده؟؟؟کسی میدونه آیا امیدی هست؟ این چه قانونی؟؟؟
تاريخ دريافت نامه دوم :
پاسخ
تشکر کنندگان: Eli.n ، mom
دوستان پدر و مادر من 2 سال هست گرین کارت دارند و هنوز سیتی زن نشده اند.. میشه برای من که متاهل هستم اقدام کنند فعلا پرونده تشکیل بشه و یا باید حتما سیتی زن بشن و بعد اقدام کنند؟
پاسخ
(2016-03-16 ساعت 13:00)m_ganj نوشته:  دوستان پدر و مادر من 2 سال هست گرین کارت دارند و هنوز سیتی زن نشده اند.. میشه برای من که متاهل هستم اقدام کنند فعلا پرونده تشکیل بشه و یا باید حتما سیتی زن بشن و بعد اقدام کنند؟

باید حتما سیتی زن بشن
تاريخ دريافت نامه دوم :
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-03-16 ساعت 13:00)m_ganj نوشته:  دوستان پدر و مادر من 2 سال هست گرین کارت دارند و هنوز سیتی زن نشده اند.. میشه برای من که متاهل هستم اقدام کنند فعلا پرونده تشکیل بشه و یا باید حتما سیتی زن بشن و بعد اقدام کنند؟
دوست من باید حتما سیتیزن باشن
Catagory :F2B
Priority Date : 26APR2012
Case No : Yrv2013......

پس کی روزای خوب میاد؟ اصلا میاد عایا؟!!!Sad
پاسخ
تشکر کنندگان: m_ganj ، battosai
(2014-08-07 ساعت 17:54)amirmz نوشته:  سلام
کیس ما لاتاری هستش موقع ثبت نام و اعلام نتایج من 20 سالم بود ولی برای روز مصاحبه 21 سالم هست کسی تجربه یکسان داره ؟؟ منم جزو کیس هستم ؟

شما مشکلی برای گرفتن ویزا ندارید . چون موقع ثبت نام زیر ۲۱ سال بودید . فقط در این مورد با سفارت مکاتبه نکنید و خودتون به یادشان ندارید بالای ۲۱ شده آید
تعداد کیس : 4 نفر
ارسال مدارک : 91/4/21
نامه دوم :1 آذر   مصاحبه: 21 دی
کلیرنس :12/1 تحویل پاس : 12/14
صدور ویزا : 12/17 دریافت ویزا برای 3 نفر : 12/21
ورود آمریکا 92/2/2
پورتلند اورگان Big Grin
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2015-10-16 ساعت 20:28)Mehrnoosh_victor نوشته:  
(2015-10-16 ساعت 20:12)alisarvareharchiabi نوشته:  

مرسی از اینکه جواب دادین ??

بله احتمال دادن ویزای توریستی خیلی زیاده, پیشنهاد میکنم مطالبی رو که من گذاشتم بخونید , من هم همین مشکلات رو داشتم
پاسخ
(2016-03-24 ساعت 19:02)Survivor نوشته:  سلام به دوستان،

ممکنه دوستانی که تجربه یا اطلاعات دارن به من بگن در حال حاضر F2B از زمان approval تا زمان صدور ویزا متوسط چقدر طول میکشه؟
حدود 7 سال
Catagory :F2B
Priority Date : 26APR2012
Case No : Yrv2013......

پس کی روزای خوب میاد؟ اصلا میاد عایا؟!!!Sad
پاسخ
تشکر کنندگان: battosai ، Survivor
سلام و خسته نباشيد و تشكر ويژه از تمامي اعضاي اين سايت من خيلي از اين سايت استفاده كردم و اميدوارم بعد از انجام مصاحبم كه ٢٠ خرداد هست من هم بتونم اينجا تجربياتم رو بزارم و كمكي براي دوستان باشم، يه مسئله ي حساس واسه ي كيس ما هست كه به هر دري زديم جواب درستي براش پيدا نكرديم و من خيلي استرسش رو دارم، عمه ي من سال ٢٠٠٣ براي ما تقاضا داده (كتگوري f4) ، و نامه ي اپرو هم سال ٢٠٠٩ براي ما اومد، يعني از سن الان من كه ٢٢ سال و ٢ ماه هست، طبق قانون cspa بايد ٦ سال كم بشه، توي نامه هاي درهواست مدارك اسم من از پرونده حذف شده بود و اون فرم مشخصات هم كه توي نت بايد پر ميكرديم اسم من توش غير فعال بود و در واقع من نه مدركي به nvc دادم نه پولي واريز كردم. توي نامه ي دعوت به مصاحبه كه چند روز پيش به دستمون رسيد هم فقط اسم پدر و مادر و برادر كوچكم هست ولي منِ خوشحال هم دارم به اميد cspa باهاشون ميرم و حتي واكسن هام رو هم زدم Smile))
عمه ام با nvc مكاتبه داشته و فقط گفتن به احتمال زياد كار من درست ميشه هيچ حرفي از اينكه كي و كجا و چطوري اين اتفاق ميفته نزدن و من هر دفعه كه نامه اي مياد و اسم خودم رو توش نميبينم حالم دگرگون ميشه و اصلا هيچ ايده اي ندارم كه اونجا قراره چه اتفاقي در رابطه با پرونده ي من بيافته، كسي از دوستان هست كه از اين قانون استفاده كرده باشه وبتونه منو از اين سر در گمي در بياره؟ اصلا چه طوري هست؟ آيا من همون روز با خانواده ام مصاحبه ميشم و يا وقت ديگه اي به من ميدن؟ اصلا چي به چيه؟ تورو خدا اگر كسي ميتونه واسم توضيح بده ?? Sad
F4 عمه سيتيزن آمريكا، تقاضا براي پدرم
Priority date : July22,2003
Notice date : July27,2009
Welcome letter : October28,2015
October29,2015 : درخواست پول و مدارك براي پدر مادر و برادرم. من بالاي ٢١ سال بودم از من چيزي نخواستن
: February19,2016 تكميل مدارك و فرم ها براي همه به غير از من
Interview letter : April29,2016 براي همه ي اعضاي خانواده به غير از من
: May18,2016 ايميل از سفارت و درخواست 325$ و فرم Ds-260 از من (قانون cspa شامل حالم شد)
: June9,2016 مصاحبه (ايروان) و AP

آپدیت ها 13June2016, 14June2016, 17June2016
پاسخ

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان