کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
تاپیک جامع مشاوره و راهنمایی مهاجرت به اروپا
سلام
استرالیا می توانید اقدام کنید اما به شرط اینکه مدرک شما 900 ساعت در مجموع اموزش دیده باشد
اگر مدرک برق فنی حرفه ایی داشته باشید می توانید برای نیوزیلند هم اقدام کنید که ان نیازی به 900 ساعت اموزش ندارد فقط باید سابقه کار مناسب بعد از اخذ مدرک فنی و حرفه ایی داشته باشید بازار کار برای شما که فنی هستید در این کشورها بسیار خوب است فقط باید زبان قوی داشته باشید
برای سوئد هم که دوستمان گفتند اما تا انجا که من می دانم حداقل باید 100هزار یورو سرمایه نشان دهید که البته می توانید ان را قرض بگیرید و بعد از نشان دادن حساب بانکی ان را پس بدهید هر چند که انجا هم به کار فنی احتیاج دارند اما شرایط کار به خوبی 2 کشور قبلی نیست وشرایط کمی سخت است و امار بیکاری بالاست
حالا انتخاب با خودتان است
آن مایه ز دنیا که خوری یا پوشی
معذوری اگر در طلبش میکوشی
باقی همه رایگان نیرزد هشدار
تا عمر گرانبها بدان نفروشی
تشکر کنندگان: Classic
دو تامدرک فنی هر کدام 700 ساعته که هم خانواده هستند ( تاسیسات حرارت مرکزی ولوله کشی گاز خانگی) دیپلم دبیرستانم رو هم بر اساس همین مدارک گرفتم .
حالا سوال اینه که اینا باهم میتونن اون میزان ساعت آموزش رو جواب بدن یا نه؟
اگه مدارک فنی جواب میده واسه استرالیا چه اقداماتی لازمه که انجام بدم ؟
آیا در این مقطع دونستن زبان ضروریه ؟
لطفا گام به گام توضیح بدید. ممنون
تشکر کنندگان:
(2011-02-08 ساعت 03:44)MANI.R نوشته:  دو تامدرک فنی هر کدام 700 ساعته که هم خانواده هستند ( تاسیسات حرارت مرکزی ولوله کشی گاز خانگی) دیپلم دبیرستانم رو هم بر اساس همین مدارک گرفتم .
حالا سوال اینه که اینا باهم میتونن اون میزان ساعت آموزش رو جواب بدن یا نه؟
اگه مدارک فنی جواب میده واسه استرالیا چه اقداماتی لازمه که انجام بدم ؟
آیا در این مقطع دونستن زبان ضروریه ؟
لطفا گام به گام توضیح بدید. ممنون

سلام
بله ان دو مدرک را با هم حساب می کنند و شما مشکلی از این بایت ندارید
فقط بحث میزان سابقه کار و مسائلی این چنین هست تا انجا که میدانم فعلا برای شروع نیاز به زبان ندارید ولی بعدا احتیاج خواهید داشت ولی حتما هرچه سریعتر اقدام کنید و گرنه با تغییر قوانین در تیر ماه دچار مشکل می شود من خودم خیلی جزییات کار نمیدانم پیشنهادم این است که همین فردا با یک وکیل خوب و مجرب صحبت کنید تلفنی هم خیلی از مسایل اولیه را می توانید بپرسید
تشکر کنندگان:
راستش سابقه کار حداقل 10 سالی به صورت پیمانکار دست دوم دارم ولی اگه ملاک بیمه باشه بعید میدونم بیشتر از 3 سال داشته باشم .
تازه بیشتر شرکتها به خاطر کمتر هزینه بیمه دادن اسامی را به عنوان کارگر ساده رد میکنن.
اگه یه شرکت مهندسی تایید بکنه چند سال واسش در همین زمینه کار کردم قابل قبول هست؟
تشکر کنندگان:
کل سابقه کارم بعد از کسب مدرک بوده .
اگه واسه شغلی اقدام کنم باید اونجا همون شغل رو انجام بدم ؟
تشکر کنندگان:
در حال حاضر چکار کنم (اقدامات اولیه)
تشکر کنندگان:
تو رو خدا یکی پیدا شه بگه چطوری میشه قانونی رفت ایتالیا وضع مالیم بد نیست متاهل هم هستم
تشکر کنندگان:
لطفا برای اقامت ایتالیا هم توضیع بدید فوق دیپلم کامپیوتر و حدودا 30 ملیون پول لطفا کمکم کنید
تشکر کنندگان:
سلام
اگر از صحبت من ناراحت نمی شوید با این مدرک و این مقدار پول جایی نمی توانید بروید.
در اروپا هم الان فقط برخی کشورها از طریق بیزینس می پذیرند که حداقل 5 برابر این مبلغ نیاز دارید
اگر از من می شنوید با توجه به اینکه در مورد بسیاری کشورها تحقیق کرده ام این را می گویم حداقل لیسانس خود را بگیرید و بعد هم فقط به مدرک اکتفا نکنید و در حرفه خود کار یاد بگیرید دیگر اینکه اگر دلیل خاصی برای اروپا دارید که هیچ و گرنه به کشورهای مهاجر پذیر بروید و گرنه در اروپا تا اخر عمر غریبه هستید
ولی انتخاب نهایی با خود شماست
تشکر کنندگان: laili ، hamed323
سلام چرا ناراحت یعنی هر کی اروپا یا خارج از ایران میره باید مهندس یا دکتر باشه یا باید حتما 50 ملیون یا بیشتر داشته باشه اونی که اینقدر پس انداز داره که خارج نمیره همین جا میمونه زندگیشو میکنه نمیدونم شاید اونای که رفتن همه میلیونر و دکتر مهندسی چیزی بودم ولی من کسی هم میشناسم با سرمایه اندک و مدر ک پایین تر دارن رفتن و دارن تو اروپا درست زندگی میکنن نه شهروند 2 یا 3
بازم ازت تشکر میکنم
بقیه اگه اطلاع دارن دریغ نکنن
تشکر کنندگان: ParsTrader
دوستان من امروز مطلع شدم که رشته مکانیک(کاردانی) علمی کاربردی قبول شدم.
ارزشش رو داره بخونم یا با همون مدارک فنی حرفه ای اقدام کنم بهتره؟
تشکر کنندگان: ParsTrader
(2011-02-12 ساعت 17:47)MANI.R نوشته:  دوستان من امروز مطلع شدم که رشته مکانیک(کاردانی) علمی کاربردی قبول شدم.
ارزشش رو داره بخونم یا با همون مدارک فنی حرفه ای اقدام کنم بهتره؟

ضمن تبریک به شما به نظر من شما اگر می توانید که همین الان اقدام کنید چون قوانین مرتب عوض می شوند و معلوم نیست فردا چه اتفاقی می افتد تا زمانی هم که کار شما درست شود می توانید تحصیل کنید و از این نظر هم مشکلی ندارید
تشکر کنندگان:
سلام دوستان.کسی می تونه شرایط اقامت هلند رو بگه؟البته منظورم اقامت از طریق سرمایه گذاری نیست....
عموی من در هلند زندگی میکنن.این موقعیت تاثیری در شرایط داره؟
تشکر کنندگان:

به نظر شما راحتترین و کوتاهترین مسیر دریافت اقامت و تابعیت یک کشور اروپایی کدام راه است؟
با 150000$ کجا میشه رفت که منتج به در یافت تابعیت بشود؟
هدف فقط رفتن از ایران است با سرعت و کوتاهترین زمان.
(2011-02-28 ساعت 00:59)drafshari نوشته:  به نظر شما راحتترین و کوتاهترین مسیر دریافت اقامت و تابعیت یک کشور اروپایی کدام راه است؟
با 150000$ کجا میشه رفت که منتج به در یافت تابعیت بشود؟
هدف فقط رفتن از ایران است با سرعت و کوتاهترین زمان.
سریعترین برای این کار کشور فرانسه از طریق ثبت شرکت است اما در نظر داشته باشید که برای تمدید ان حتما باید سوداور باشد و دانستن زبان فرانسه هم خیلی به این امر کمک می کند
گفته می شود 9 ماهه انجام می شود
من سایر پستهای شما را خوندم مرتب صحبت از سریعتر رفتن بود نمی دانم این عجله برای چیست
تشکر کنندگان: mavarfan

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان