کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
تاپیک جامع مشاوره و راهنمایی مهاجرت به اروپا
من نامزدم ویزای شینگن داره به نظرتون بهترین کشور واسه مهاجرت کدومه؟
تشکر کنندگان:
(2011-03-05 ساعت 17:02)تیرداد نوشته:  من نامزدم ویزای شینگن داره به نظرتون بهترین کشور واسه مهاجرت کدومه؟

دوست عزيز، صفت «بهترين» خيلي مبهم و كليه. به نظر من اگر شما معيارهاي مورد نظرتون رو براي «بهترين كشور براي مهاجرت» بگين، احتمال بيشتري وجود داره تا اگر كسي اطلاعاتي داشت بتونه شما رو راهنمايي كنه.
[en] PD: Jan. 6, 2001
Visa: July 2012
F4
[/en]
تشکر کنندگان: mavarfan
راستی‌ ویزای بیزینس مولتی‌ که اکسپایر شد می‌شه راحت تو همون اروپا تمدید کرد یا باید برگشت اینجا دوباره اپلای کرد... کدوم کشور اروپا زودتر & راحت تر از همه اقامت میده تا باهاش برا آمریکا اپلای کرد؟
تشکر کنندگان: mavarfan
دوستان لطفا برای هر سوال جزیی تاپیک ایجاد نکنید
تشکر کنندگان: mavarfan ، ParsTrader
سلام
ميشه بگيد كي گفته راه مهاجرت به انگلستان راحته چرا توهم ميزنيد تاير 1 كه برداشتند و تاير 4 هم ايلتس هم اجباري شد سرمايه گذاري هم كار آفرين كه نه فايده داره و سخته و سرمايه گذاري 1 ميليون پوندي هم كه زياده ويزا نامزدي هم شرايط خودشو داره بعد چه ويزاي مونده كه بريد اينا راحته دوستان اطلاعات درست بديد نه بچگونه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟الان فقط كانادا خوبه با 120 تا اقامت هم ميده
تشکر کنندگان: ParsTrader
سلام
اول دوست عزیز چرا انقدر عصبانی هستید
دوم اینکه به تاریخی که پست زده شده نگاه کنید انزمان هنوز تایر 1 را برنداشته بودند
در مورد کارافرینی که همه جا گرفتاری خودش را دارد ولی خوبی انگلستان این است که خیلی سریع کار را راه می اندازد و مثل کانادا 3 تا 4 سال ادم را معطل نمی کند ( به جز استان برتیش کلمبیا که 1/5 سال طول می کشد که البته انهم دردسر خودش را دارد
در مورد ویزای سرمایه گذاری کانادا هم آن رقم الان به 180 هزار دلار افزایش پیدا کرده که البته باید ثابت کنید که 1.6 میلیون دلار سرمایه دارید بعدا ان مبلغ را پرداخت نمایید نکته جالب اینکه انها که 3 سال پیش با 120 هزار دلار اقدام کرده اند هنوز در صف هستند و ویزای خود را دریافت نکرده اند
الان به نظرم هنوز ویزای کار افرینی انگلستان خیلی بهتر از طرح های سرمایه گذاری کانادا هستند چون خیلی سریعتر انجام می شود
البته ویزای کارافرینی نیوزیلند هم مناسب است که البته وکیل مناسب ان یافت نمی شود ضمن اینکه اب و هوای این کشور خوب و مناسب است
آن مایه ز دنیا که خوری یا پوشی
معذوری اگر در طلبش میکوشی
باقی همه رایگان نیرزد هشدار
تا عمر گرانبها بدان نفروشی
تشکر کنندگان: یه مهاجر ، mavarfan
سلام
پدر من 47 ساله است و پرستار و سابقه زیادی هم در این کار داره Big Grin
میخواستم بدونم ایا امکان مهاجرتش به آلمان هست؟
شرایطش و هزینه اش چقدره؟
و کلا اگه اطلاعاتی در مورد مهاجرت پرستار دارید میخواستم ( به اروپا یا هر جای دیگه ای - میدونم اینجا برای اروپاست اما نمیخواستم در تاپیک های دیگه پست بدم-)
ممنونم
تشکر کنندگان:
من اطلاعی ندارم اما از لحاظ کلی فکر کنم با بالا رفتن سن متقاضی شانس اش برای گرفتن ویزای کار در هر کشوری کاهش می باد
تشکر کنندگان:
(2011-03-05 ساعت 17:02)تیرداد نوشته:  من نامزدم ویزای شینگن داره به نظرتون بهترین کشور واسه مهاجرت کدومه؟

مسله ویزا با اقامت دایم یا شهروندی فرق میکنه.به نظر من انتخاب کشور مقصد به روحیات فرد بستگی داره
تشکر کنندگان:
(2011-03-20 ساعت 11:29)rohambasir نوشته:  سلام
پدر من 47 ساله است و پرستار و سابقه زیادی هم در این کار داره Big Grin
میخواستم بدونم ایا امکان مهاجرتش به آلمان هست؟
شرایطش و هزینه اش چقدره؟
و کلا اگه اطلاعاتی در مورد مهاجرت پرستار دارید میخواستم ( به اروپا یا هر جای دیگه ای - میدونم اینجا برای اروپاست اما نمیخواستم در تاپیک های دیگه پست بدم-)
ممنونم

فقط اینو میدونم که امریکا نیاز شدیدی به پرستار داره.البته فکر میکنم باید از طریق job offer اقدام کنید
تشکر کنندگان:
سلام
با اجازه دوستان و اساتید گرامی سوالم رو اینجا مطرح میکنمSmile
من متولد 1370 هستم و دانشجوی کاردانی برق هستم.Big Grin
هنوز خدمت سربازی نرفتم و یه اتفاقاتی افتاد که من مدتی زندان رفتم و توی پروندم جرم من سیا*سی نوشته شده.البته هنوز من دادگاهی نشدم و تحت سند آزادم.
استادان گرامی میخواستم بدونم در صورت تبرئه شدن من و با توجه به سوء پیشینه ای که دارم اگه ممنوع الخروج نشم کدوم کشور میتونم راحت تر برم و آیا ممکنه این سوء پیشینه هم تو مهاجرتم بهم کمک کنه؟
چه مقدار هزینه باید بکنم؟
قانونی باید برم یا غیر قانونی؟
لطف کنید بفرمائید که به نظر شما بهتره من کاردانیم رو بگیرم و بعد برم و یا کارشناسی هم بگیرم و بعدش؟(ترم 1 هستم الان)
فقط از این میترسم که بعدا به خاطر این جرم که الان از قتل هم بد تر هست تو جامعه ما، بعدا اذیت شم.
با تشکر از دوستان گرامی-سال خوبی هم داشته باشیدBig GrinBig GrinBig Grin
تشکر کنندگان: ParsTrader ، mavarfan
(2011-04-05 ساعت 22:58)foxbax نوشته:  سلام
با اجازه دوستان و اساتید گرامی سوالم رو اینجا مطرح میکنمSmile
من متولد 1370 هستم و دانشجوی کاردانی برق هستم.Big Grin
هنوز خدمت سربازی نرفتم و یه اتفاقاتی افتاد که من مدتی زندان رفتم و توی پروندم جرم من سیا*سی نوشته شده.البته هنوز من دادگاهی نشدم و تحت سند آزادم.
استادان گرامی میخواستم بدونم در صورت تبرئه شدن من و با توجه به سوء پیشینه ای که دارم اگه ممنوع الخروج نشم کدوم کشور میتونم راحت تر برم و آیا ممکنه این سوء پیشینه هم تو مهاجرتم بهم کمک کنه؟
چه مقدار هزینه باید بکنم؟
قانونی باید برم یا غیر قانونی؟
لطف کنید بفرمائید که به نظر شما بهتره من کاردانیم رو بگیرم و بعد برم و یا کارشناسی هم بگیرم و بعدش؟(ترم 1 هستم الان)
فقط از این میترسم که بعدا به خاطر این جرم که الان از قتل هم بد تر هست تو جامعه ما، بعدا اذیت شم.
با تشکر از دوستان گرامی-سال خوبی هم داشته باشیدBig GrinBig GrinBig Grin
سلام

امیدوارم مشکلتون هر چه سریعتر حل بشه
شما با همون مدرک کاردانی و داشتن سابقه کاری می تونید برای کانادا اقدام کنید که تا ویزاتون بیاد می تونید کارشناسی هم بگیرید

البته قراره که شرایط امتیاز بندی کانادا تغییر کنه که فقط برای شما زبان انگلیسی قوی تر می خواهد که بهتره از همین حالا شروع کنید و این را دست کم نگیرید ضمن اینکه بهتر است شغلی همزمان پیدا کنید که البته اگر شما را بیمه کنند بهتر خواهد بود ولی پیدا کردن یک کار نیمه وقت را حتما به شما توصیه می کنم
این مطالب در مورد کانادا بود
در مورد اروپا در حال حاضر فقط از راه سرمایه گذاری می توان رفت که نیاز به مدرک تحصیلی هم نداره امریکا که تنها راهش لاتاری هست

البته راه دیگری هم هست که من توصیه نمی کنم ولی ان راه هم اگر شما ممنوع الخروج بشید و محکوم بشید می تونید برای رفتن به امریکا استفاده کنید در غیر این صورت غیر ممکن است
من هم سال خوبی را برای شما ارزو می کنم
آن مایه ز دنیا که خوری یا پوشی
معذوری اگر در طلبش میکوشی
باقی همه رایگان نیرزد هشدار
تا عمر گرانبها بدان نفروشی
تشکر کنندگان: foxbax ، mavarfan
سلام

خسته نباشید / من یک چند تا سوال داشتم که ممنون میشم راهنمایی کنید

1) الان راحت ترین کشور و راه برای رفتن به اروپا چیه و کدام کشورهاست ( به جر سرمایه گذاری و تحصیلی )

2) من یک دوست انگلیسی دارم که چندین بار بهم گفته در مورد کار و معرف و اینجور چیزا اگر کمکی خواستم بهش بگم / حالا میخوام بدونم من درخواست چه کمکی ازش بکنم خوب هست /درخواست معرف شدن / افر شغلی و یا ...... کلا ایشون چه کمک هایی به من میتوانه بکنه ؟ چون میخوام اگر کار مفید و تاثیر گذاری هست بهش بگم

3) من الان ایلتش 5.5 از مالزی دارم ( اسپگینگ 6.5 بود و بقیه 5 که الان توی بقیه بهتر شدم ) ایا برای کار کردن کافیه با نه این رو از من قبول نمیکنن راستی مدرک پیشرفته زبان از کالج های معروف مالزی هم دارم . ایا برای کار کافیه یا اصلا برای کار داشتنش ضروری هست ؟ دیگر کشور های اروپایی چطور مثلا سویس یا سوئد ؟

4) یک سری اشنا هم توی سویس هستند ایا اگر برای انجا اقدام کنن بودن و نبودن انها امتیازی حساب میشود ؟

سن 24 سال / فوق دیپلم حسابداری اما 14 سال تحصیل هست ( دانشگاه 3 سال/ شنیدم 14 سال تحصیل لیسانس حساب میشه ) و دانبال سریع ترین راه و ارزان ترین راه هستم .

لطفا با توجه به اطلاعاتی که دادم و شرایط و ..... من برای کدام کشور اقدام کنم بهتر هست و از دوستان چه کمکی بگیرم خوبه ؟

نوع ویزایی که میتوانم بگیرم چیه و به صورت خواهد شد در اینده ؟

ممنون مرسی
تشکر کنندگان:
نقل قول:سلام

امیدوارم مشکلتون هر چه سریعتر حل بشه
شما با همون مدرک کاردانی و داشتن سابقه کاری می تونید برای کانادا اقدام کنید که تا ویزاتون بیاد می تونید کارشناسی هم بگیرید

البته قراره که شرایط امتیاز بندی کانادا تغییر کنه که فقط برای شما زبان انگلیسی قوی تر می خواهد که بهتره از همین حالا شروع کنید و این را دست کم نگیرید ضمن اینکه بهتر است شغلی همزمان پیدا کنید که البته اگر شما را بیمه کنند بهتر خواهد بود ولی پیدا کردن یک کار نیمه وقت را حتما به شما توصیه می کنم
این مطالب در مورد کانادا بود
در مورد اروپا در حال حاضر فقط از راه سرمایه گذاری می توان رفت که نیاز به مدرک تحصیلی هم نداره امریکا که تنها راهش لاتاری هست

البته راه دیگری هم هست که من توصیه نمی کنم ولی ان راه هم اگر شما ممنوع الخروج بشید و محکوم بشید می تونید برای رفتن به امریکا استفاده کنید در غیر این صورت غیر ممکن است
من هم سال خوبی را برای شما ارزو می کنم
خیلی ممنون گرامی
راه آخرتون در صورت محکوم شدنم چیه؟
تشکر کنندگان:
شکوفه جان
شما میتونید به راحتی برای کانادا و استرالیا از طریق سرمایه گذاری اقدام نمایید چون سرمایه تون بالاست به راحتی میتونید ظرف کمتر از دوسال نتیجه بگیرید
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان