کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
تاپیک جامع مشاوره و راهنمایی مهاجرت به اروپا
دوستان تا اونجایی که من اطلاع دارم شرایط زیر برای اخذ کشور های اروپایی وجود دارد:
-دانمارک:با تحصییلات بالای فوق لیسانس و ایلتس میتونند اقمت سه ساله دانمارک رو بگیرید و اگر کار پیدا کنید اخذ اقامت دائم ممکن است.
-هلند:باید دعوتنامه کار داشته باشید
-انگلستان:با قوانین جدید باید دعوتنامه کار داشته باشید و یا مدرکتان بالای فوق باشد و مهارت خاص داشته باشید.
مالتا:میشه اقامت دائم با خرید یا اجاره ملک گرفت(فعلا به صورت موقت متوقف شده)
برای سایر کشورها اگر دعوتنامه کاری داشته باشید و یا شرکت ثبت کنید میشه برای اقامت در سفارت ها در خواست داد.
البته در سال 2011 بلو کارت در اروپا ارائه میشه ک اخذ اقمت راحت میشه برای متخصصین
من آخرین اخبار اقات اروپا رو اینجا خونم:http://bekoja.com/category/immigration-news/- انگار فقط یک سایت خبریه
تشکر کنندگان:
(2011-04-23 ساعت 21:54)nimanami نوشته:  خوب من میتونم توی شرکتی که خواهرم کار میکنه کار کنم ... نمیدونم چیزی مثل ارسال دعوتنامه از طرف کارفرما ؟!
یا اون برای کانادا و استرالیاست ؟!!

حالا یه راهنمایی دیگه

من بنا به دلایلی خانواده ی دور نمیزارن من ارتباط برقرار کنم! چطوری میتونم پیداشون کنم تو آلمان ؟! با وکیل ؟ با چی ؟
هر راهی از نت و یرچ هم بگید انجام دادم ....

چیکار کنم ؟!

من هم یک دوستی داشتم که پدرش قبلا یک زن آلمانی داشت و از او یک دختر داشت و بعدا طلاق گرفته بود و به ایران آمده بود و ازدواج کرد که دوست من و دو خواهرش هم از خانم دومش در ایران به دنیا آمدند. جالب اینجا بود که خواهر آلمانی آنها که اصلا فارسی بلد نبود و پدرش را هم یادش نمی آمد وقتی که آنها را پیدا کرد و فهمید که یک برادر و دو خواهر دارد خیلی خوشحال شد و هر روز زنگ می زد و با آنها انگلیسی صحبت می کرد که البته هیچکس هم چیزی نمی فهمید و فقط همه به هم می گفتن آی لاو یو! البته پدرش می توانست با او آلمانی صحبت کند و یک سال تابستان هم آمد ایران و همه فک و فامیل هایش را دید. همه هم به دوستم می گفتند حمید آلمانی چون همه جا وقتی حرف خارج می شد می گفت که من هم یک خواهر آلمانی دارم.
غرض اینکه دوست من هم خیلی تلاش کرد که از طریق خواهرش به آلمان برود و خواهرش هم خیلی دلش می خواست که برای فامیل های جدیدش کاری انجام دهد ولی تا جایی که من یادم می آید ظاهرا قوانین آلمان طوری بود که هیچکدام از تلاش های خواهرش ثمری نداشت.
برای پیدا کردنشان اگر مادرشان با مادر شما متفاوت است باید اسم و فامیل او را گیر بیاورید چون ممکن است که مادر آنها نام فامیل دخترها را به نام فامیل خودش تغییر داده باشد و برای همین پیدا کردن آنها برایت خیلی مشکل می شود.
با آرزوی موفقیت برای شما
تشکر کنندگان: nimanami ، OverLord
دوستان میخواستم بدونم برای اقامت با سرمایه گذاری در کشور اروپایی چقدر حداقلش هست؟
مثلا من شنیده بودم با حدود 100 هزار دلار میشه در سوید سرمایهگذاری کرد و اقامت گرفت ایا درسته ؟ توضیح میشه بدین
چه کشورهایی پایینترین میزان سرمایه گذاری میخواد
و این که مثلا برای سرمایه گذاری میشه 2 الی 3 نفر با هم سرمای گذاری کنند و به همه اقامت تعلق بگیره ؟ یا فقط یک نفر حق سرکایهگذاری داره و به اسم یک نفر میشه ؟

با تشکر
تشکر کنندگان:
(2011-04-27 ساعت 04:04)rs232 نوشته:  
(2011-04-23 ساعت 21:54)nimanami نوشته:  خوب من میتونم توی شرکتی که خواهرم کار میکنه کار کنم ... نمیدونم چیزی مثل ارسال دعوتنامه از طرف کارفرما ؟!
یا اون برای کانادا و استرالیاست ؟!!

حالا یه راهنمایی دیگه

من بنا به دلایلی خانواده ی دور نمیزارن من ارتباط برقرار کنم! چطوری میتونم پیداشون کنم تو آلمان ؟! با وکیل ؟ با چی ؟
هر راهی از نت و یرچ هم بگید انجام دادم ....

چیکار کنم ؟!

من هم یک دوستی داشتم که پدرش قبلا یک زن آلمانی داشت و از او یک دختر داشت و بعدا طلاق گرفته بود و به ایران آمده بود و ازدواج کرد که دوست من و دو خواهرش هم از خانم دومش در ایران به دنیا آمدند. جالب اینجا بود که خواهر آلمانی آنها که اصلا فارسی بلد نبود و پدرش را هم یادش نمی آمد وقتی که آنها را پیدا کرد و فهمید که یک برادر و دو خواهر دارد خیلی خوشحال شد و هر روز زنگ می زد و با آنها انگلیسی صحبت می کرد که البته هیچکس هم چیزی نمی فهمید و فقط همه به هم می گفتن آی لاو یو! البته پدرش می توانست با او آلمانی صحبت کند و یک سال تابستان هم آمد ایران و همه فک و فامیل هایش را دید. همه هم به دوستم می گفتند حمید آلمانی چون همه جا وقتی حرف خارج می شد می گفت که من هم یک خواهر آلمانی دارم.
غرض اینکه دوست من هم خیلی تلاش کرد که از طریق خواهرش به آلمان برود و خواهرش هم خیلی دلش می خواست که برای فامیل های جدیدش کاری انجام دهد ولی تا جایی که من یادم می آید ظاهرا قوانین آلمان طوری بود که هیچکدام از تلاش های خواهرش ثمری نداشت.
برای پیدا کردنشان اگر مادرشان با مادر شما متفاوت است باید اسم و فامیل او را گیر بیاورید چون ممکن است که مادر آنها نام فامیل دخترها را به نام فامیل خودش تغییر داده باشد و برای همین پیدا کردن آنها برایت خیلی مشکل می شود.

عجب ! دقیقآ مثل من شده اما من دو تا خواهرم ایرانی بلدن و همچنین مادر ایرانیشون و الان 20 ساله که اونجان
فایمیلی مادرشونم میدونمحتمآ این مدلشم میگردم !

امیدوارم حداقل بتونم پیداشون کنم ...
تشکر کنندگان:
salam man va hamsaram miakhstim mohajerat konim ama man mariz hastam v adaem tahte kontorl doktor bayad basham mikhastam bebeinam b ain sharayet bazamm man mohajerat be nafam hast v ain k eman mikham foghe ravanshenasi bedam mikhastam va az tarigha fogh vizaye kar begiram ba reshteye ravan shenasi mitona?va yek soal edig e in ke migan bimaro estalam mikonan yani daghighan chy kar mikonana ke mifahman bime b erehste marbot mishe ya na
تشکر کنندگان:
(2011-04-27 ساعت 13:39)gt3333 نوشته:  دوستان میخواستم بدونم برای اقامت با سرمایه گذاری در کشور اروپایی چقدر حداقلش هست؟
مثلا من شنیده بودم با حدود 100 هزار دلار میشه در سوید سرمایهگذاری کرد و اقامت گرفت ایا درسته ؟ توضیح میشه بدین
چه کشورهایی پایینترین میزان سرمایه گذاری میخواد
و این که مثلا برای سرمایه گذاری میشه 2 الی 3 نفر با هم سرمای گذاری کنند و به همه اقامت تعلق بگیره ؟ یا فقط یک نفر حق سرکایهگذاری داره و به اسم یک نفر میشه ؟

با تشکر

دوست عزیز اقامت اروپا از طریق سرمایه گذاری از طرق زیر قابل انجام است:
-انگلستان:از این طریق رقم سرمایه گذاری بالا است. 200 هزار پوند
-بلغارستان:170 هزار یورو که حتی بدون حضور متقاضی و همراهان بعد از 5 سال پاسپورت را هم میده.
مالتا=این برنامه فعلا متوقف شده
اتریش:3 میلیون یورو البته با این مبلغ اتریش به شما پاسپورت میده
در سایر کشورها اخذ اقامت با ثبت شرکت ممکن است ولی چون سفارت های آن کشورها در ایران نظر آخر را میدهند خیلی از درخواست ها از ایران رد میشوند..مثل وضعیتی که برای متقاضیان ثبت شرکت چک..اسپانیا و حتی سوئد پیش می اید

این جدول که اطلاعات اخذ اقامت کشورهای مختلف رو میده شاید براتون جالب باشه:
http://bekoja.com/wp-content/uploads/201...مختلف1.jpg

تشکر کنندگان: gt3333
سلام کسی میدنیه مجارستان خوب ویزا میده یا نه>؟منظورم اینه که ویزارو چطور میده>؟واسه مدارک که اصلا نگاهم کرد>!!!گفت خبرتون میکنیم من درخواست ویزای کنفرانس کرده بودم>؟
تشکر کنندگان:
دوستان در مورد مهاجرت به انگلستان راهنمایی کنید
به جز سرمایه گذاری از چه راه هایی میشه اقدام کرد
ایا از طریق کار و تخصص میشه اقدام کرد ؟
از لحاظ تحصیلی چطور ؟
من لیسانس هستم برای فوق چه شرایطی می خواد ؟
ایا میشه تحصیلی رفت بعد برای اقامت اقدام کرد ؟
تشکر کنندگان:
(2009-09-15 ساعت 15:16)kianparm نوشته:  من دانشجوی سال آخر دکترای تخصصی (رزیدنت) میکروبیولوژی هستم .
من و همسر و دختره 8 ساله ام قصد مهاجرت به اروپا را داریم .چون فقط انگلیسی میدونم و قصد کار در یک دانشگاه را دارم کدام کشور مناسب است؟
در ضمن اگر بخوام یک بیزنس کوچک هم راه بندازم حداقل چقدر پول لازم دارم.
پراک چه طوره؟(درضمن بین اروپا و نبوزلند مرددام).درصورت امکان راهنمائی درست بفرمائید

-------------------------------------------------------------------------------
خذ ويزاي اروپا -ثبت شركت و اخذ اقامت اروپا
متقاضي محترم شما ميتوانيد با ارسال شماره تلفن و يا ايميل ادرس خود

به ما و ايمبل ادرس فوق-.......................... ما را مطلع نماييد تا

پرسنل اين اداره د ر اسرع وقت رايگان با شما ارتباط بر قرار نمايند .

باتشكر

يووان فان دورپ

طبق مقررات فاروم آدرس ایمیل از پست حذف شد!

juwanvandorp
(2010-07-24 ساعت 18:31)پاندورا نوشته:  سلام دوستان من همين امروز با اين سايت آشنا شدم و ميشه گفت 40 درصد انجمن هارو مطالعه كردم و واقعا خوشحالم كه همچين جايي با همچنين آدماي پراطلاعاتي وجود داره و حالا هم مي خوام كه لطف كنيد و به من كمك كنيد!

من يك دختر 18 ساله ساكن تهران هستم كه در هنرستان و در رشته ي نقاشي(هنر) درس خواندم و در همان رشته ديپلم گرفتم و با شركت در آزمون سراسري دانشگاه هاي فني و حرفه اي موفق شدم در دانشكده ي فني و حرفه اي دختران كرج قبول بشم و تا حالا هم 1 ترم خواندم!
من هم هميشه قصد داشتم كه ايران رو ترك كنم اما چه جوريشو نمي دونستم!
حالا چند تا سوال دارم:
آيا من مي تونم با داشتن مدرك ديپلم(بدون پيش دانشگاهي) براي ادامه ي تحصيل در اروپا يا آمريكا درخواست بدم؟ چه جوري؟ چه شرايطي داره؟ آيا اجازه ي پدر ملاك هست؟ آيا بايد ازدواج كنم؟ اصلا به من ويزا مي دهند؟
به نظرتان بهتر هست به ادامه ي تحصيل در ايران تا مقطع كارشناسي بپردازم و بعد فكر مهاجرت را بكنم؟ يا با همين فوق ديپلم و يا حتي ديپلم هم ميشه خارج از ايران آينده اي روشن داشته باشم؟
اگر بخواهم مهاجرت كنم چه كشور و چه دانشگاهي مناسب حال من و رشته ي مورد علاقه ام(نقاشي) هست؟
آيا من مي توانم در آن كشور كار كنم و خودم به تنهايي خرج خودم را در بياورم؟
من يك سري تحقيقات انجام دادم توي اينترنت رو كشور هايي كه به نظرم مناسب من هستند اون ها رو در زير به ترتيب اهميت و علاقه ي خودم ميارم و شما لطف كنيد و من رو راهنمايي كنيد كه كدام بهتر و مناسب تر از همه براي من است:
1)سوئد
2)فنلاند
3)ايتاليا
4)اتريش
5)نروژ

از لحاظ مالي هم آنچنان توانايي ندارم و به نظرم بايد به يك كشور ارزان قيمت بروم سوئد رو براي اين از همه مهمتر مي دونم چون خرج تحصيل در دانشگاه هاي آن رايگان است! فنلاند رو هم گذاشتم دوم براي اينكه شنيده بودم عملكردي مثل سوئد داره! ايتاليا و اتريش و نروژ رو هم فقط مي دونم دانشگاه هاي خوبي داره!

چه دانشگاه هايي در اين كشور ها هستن كه من مي تونم براشون اقدام كنم؟ آيا من رو مي پذيرند؟ با چه مدركي و با چه خصوصياتي؟ براي مسكن چي؟

خيلي ممنون مي شم اگر به من كمك كنيد دوستان!
موفق و پيروز باشيد

تشکر کنندگان:
قید انگلیس رو بزنید کلا شرایط خوبی برای اقامت نداره.
نروژ را از طریق ویزای تحصیلی اقدام کنید خیلی مناسب است
تشکر کنندگان: irantaze
وین (اتریش) با 35000 دلار؟ مطمئنی؟
تشکر کنندگان: mohammad.maleki
(2011-05-22 ساعت 00:09)drafshari نوشته:  وین (اتریش) با 35000 دلار؟ مطمئنی؟
اتریش از طریق سرمایه گذاری 3 میلیون یورو
تشکر کنندگان: mohammad.maleki ، shahin 93
(2011-05-22 ساعت 00:05)drafshari نوشته:  قید انگلیس رو بزنید کلا شرایط خوبی برای اقامت نداره.
نروژ را از طریق ویزای تحصیلی اقدام کنید خیلی مناسب است

چرا مگه شرایطش چطوریه ؟
نروژ اخه زبانش انگلیسی نیست
تشکر کنندگان:
(2011-04-12 ساعت 11:53)tarja نوشته:  سلام دوستان،کسی‌ میدونه شرایط اقامت هلند چیه؟البته منظورم از طریقه سرمایه‌گذاری نیست.عموی من هلند زندگی‌ می‌کنن،این کمکی می کنه ...نمیدونم چه چیزایی لازمه،مثلا چقدر پول باید تو حسابم داشته باشم

سلام میتوانید با گرفتن پناهندگی تقتمت بگیری ارزون تره
..........@yahoo.com
طبق مقررات فاروم آدرس ایمیل حذف شد
تشکر کنندگان: mohammad.maleki
سلام به عزیزان ،من متولد افغانستان هستم و در دوران کودکیم تقریبا ۵سالگی والدینم را از دست دادم و چیزی در خاطر ندارم حتی دایی ها و عمو هایم را ندیدم و بعدهامرا یک زوج که حتی نمیشناسم به عنوان فرزندی قبول کرد ،و من به همراه انها به ایران امدم و وقتی تقریبا بزرگ شدم در سن ۹سالگی در ایران کارگری کردم،دستفروشی کردم،و به سختی روزگارمان میچرخید و حتی نتواستم درس بخوانم و تحصیل کنم (این را رفیقم از طرف من مینویسد) عزیزان زندگی برای من بسیار سخت گذشت حالا من ۲۱سال سن دارم و تقریبا ۱سال پیش ناپدریم برایم شناسنامه افغانستان را گرفت و قرار هست برایم پاسپورت هم بگیرد ،عزیزان من میخواهم به کشور دیگری مهاجرت کنم مثلا انگلستان یا امریکا ایا امکان ان وجود دارد؟اگر هم جواب منفی باشد من چطور میتوانم به امریکا سفر کنم به عنوان یک افغانی ؟با تشکر از همه عزیزان ‏
تشکر کنندگان: mohammad.maleki ، MITA

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان