کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سیاتل، ایالت واشنگتن
سلام دوستان ببخشید سوالی داشتم نمی دونستم کجا بپرسم دیدم لطفا اگه اطلاع دقیق و درستی دارین منو راهنمایی کنین ممنون
می خاستم بپرسم اگه اسم کوچیکم رو توی شناسنامه تغییر بدم گرین کارتمو دارم وهمین طور ایدی کارت تکلیف اونا چی میشه
پاسپورتم که تاریخش داره تموم میشه وباید اقدام کنم ولی گرینم رو چکار کنم لطفا راهنمایی کنین
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان، من و همسرم تا 6 ماه آینده قصد آمدن به سیاتل یا شهرهای اطراف ان را داریم. متاسفانه ما یه مشکل ساده اما مهم برامون پیش اومده که باید توضیح بدم که طولانی میشه ، اگر کسی باشه که بهمون کمک کنه ممنون میشم. این ایمیل منه :
Hammonkareamy72@gmail.com
پاسخ
تشکر کنندگان: r.bazargan
سلام دوستان خوب سیاتلی من به دنباله یه اتاق برای ۱۰سپتامبر هستم اگر کسی سراغ داره لطفا بهم خبر بدید. ممنون
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2015-09-03 ساعت 09:41)reza20 نوشته:  
(2015-08-28 ساعت 22:47)شوشینا نوشته:  سلام دوستان ببخشید سوالی داشتم نمی دونستم کجا بپرسم دیدم لطفا اگه اطلاع دقیق و درستی دارین منو راهنمایی کنین ممنون
می خاستم بپرسم اگه اسم کوچیکم رو توی شناسنامه تغییر بدم گرین کارتمو دارم وهمین طور ایدی کارت تکلیف اونا چی میشه
پاسپورتم که تاریخش داره تموم میشه وباید اقدام کنم ولی گرینم رو چکار کنم لطفا راهنمایی کنین

صفحه آخر شناسنامت که در مورد تغییر اسمت توضیح داده رو بده ترجمه و اومدنی هم ترجمه پیشت باشه و هم پاسپورت قدیمیت تا بتونی از فرودگاه بگذری و بیای آمریکا. وقتی که رسیدی اینجا دیگه نگران نباش با همون آیدی و گرین کارتت میتونی اینجا زندگی کنی. ولی بخوای به آمریکا وارد شی و یا خارج شی باید اون ترجمه همیشه پیشت باشه. و یا اینکه از اول برای گرین کارت و ایدیت اقدام کنی که با ترجمه شناسنامت و اصلش فکر کنم بتونی با اسم جدیدت بگیری.
اگه بخوام از اول برای گرین کارت و ایدی اقدام کنم باید برم سفارت ؟ من الان ایرانم .
پاسخ
تشکر کنندگان:
فکرکنم هیچکی ام از بچه ها اینجا سر نمیزنه[emoji20] [emoji20]
پاسخ
تشکر کنندگان:
با سلام به دوستان شغلهایی خدماتی مثل تعمیرات سیستم های صوتی و تصویری یا کلا تعمیرات بردهای الکترونیکی .بردهای صنعتی و یا بردهای ماشین الات سنگین و سبک کلا کار در این زمینه ها بازاری براش هست در سیاتل آیا شرکتهایی هستند که تو این زمینه ها فعالیت داشته باشن . با تشکر
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2015-08-30 ساعت 20:25)pezhman001 نوشته:  سلام دوستان، من و همسرم تا ۶ ماه آینده قصد آمدن به سیاتل یا شهرهای اطراف ان را داریم. متاسفانه ما یه مشکل ساده اما مهم برامون پیش اومده که باید توضیح بدم که طولانی میشه ، اگر کسی باشه که بهمون کمک کنه ممنون میشم. این ایمیل منه :
Hammonkareamy72@gmail.com

دوست گرامی مختصری توضیح بدین راجع به مشکلتان بعد درخواست کمک کنین. هیچی نگفته آخه کی بدونه میتونه کمکتون بکنه یا نه؟

(2015-09-04 ساعت 17:19)ramin1970 نوشته:  سلام دوستان خوب سیاتلی من به دنباله یه اتاق برای ۱۰سپتامبر هستم اگر کسی سراغ داره لطفا بهم خبر بدید. ممنون

از سایت airbnb.com چک کردین چیزی؟
کیس نامبر: ***6 | تعداد افراد کیس: 2نفر | ارسال فرمهای اولیه: 23آگوست | سفارت:ابوظبی | کارنت: 11 می | نامه دوم: 20 می | مصاحبه نیمه دوم جولای
پاسخ
تشکر کنندگان: humsun ، m.ghoreishi
مشکل ما اینه که اسپانسرمون شمارشو عوض کرده الان موندیم چکار کنیم. از سفارت زنگ زدن و گفتن اگه اسپانسر (اسپانسر اموشنال یا عاطفی) رو ندین نمیفرستیمتون سیاتل . و ما کلا برناممون سیاتل بوده و نمیدونیم چکار کنیم. دنبال کسی هستیم که مارو به سفارت معرفی کنه. اسپانسر(ust) برای ما مسولیتی مالی یا حقوقی ندارد فقط جنبه روحی داره. ممنون میشم اگه اگه کسی کمکمون کنه. 00989180812978
پاسخ
تشکر کنندگان: Reza Smart
(2015-09-04 ساعت 17:19)ramin1970 نوشته:  سلام دوستان خوب سیاتلی من به دنباله یه اتاق برای ۱۰سپتامبر هستم اگر کسی سراغ داره لطفا بهم خبر بدید. ممنون

سلام ، چند نفرید ؟؟
ایر بی ان بی سرچ کردین ؟؟
Case No:2015AS2000
Ds260:23may2014
Second update: 15 Aug 2014
Interview:Ankara 20 Oct 2014
کلیرشده در تاریخ 30/January 2015
seattle 13/07/2015
از پاسخ دادن به سوالات شما شدیدا کیف میکنیم

مدارک پستی آنکارا
نرخنامه مترجم رسمی
تمکن مالی بانک ملی
پاسخ
تشکر کنندگان: m.ghoreishi ، قصه گو
بله چک کردم متاسفانه همه پر بودن.
پاسخ
تشکر کنندگان: قصه گو
آهااااااااااای احالی باشتین Rolleyesببخشید سیااااااااااااااتل مهمون نمیخواهید دارم میام ها ااااااا نگید مهمان ناخونده خرج با خودشه دارم میگم که دارم میام هاااااااااااBig Grin
شماره کیس$$31 تعداد افراد 2نفر مصاحبه نیمه اول دسامبر سفارت انکارا سربازی ارتش کیلرنس اپ دیتها :12 دسامبر و 16دسامبر 20 فوریه 25و 26 و 30و 31مارچSmile 1آپریل3اپریلBig Grinکلیر 3اپریل ایشود 9اپریل مقصد ایالت واشنگتن ورود به امریکا17سپتامبر2015شهر کرکلند ایالت واشنگتن
پاسخ
تشکر کنندگان: قصه گو ، humsun ، copol
ممنون ميشم كسي بتونه به خانواده ي رامين عزيز كمك كنه.
**24/خودم/ سه نفر/ابوظبی/ نوامبر/ برگه ی سفید/ كلير بعد از ١٩٢ روز/ ورود به آمريكا: ٢٩ آگوست ٢٠١٤
پاسخ
تشکر کنندگان: humsun
سلام به همه دوستان
من تمام صفحات رو خوندم اطلاعات خیلی خوبی بود .اگر ممکن است برای من از بقیه شهرها در مورد امنیت ،کار ،شهریت،و کرایه خونه بگید . منظورم شهرهایی بغیراز بلویو وکریکلندو ردموندمی باشد.
باسپاس
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2015-09-06 ساعت 23:02)ramin1970 نوشته:  بله چک کردم متاسفانه همه پر بودن.

چند نفرید ؟؟؟
با چه شرایطی میخواید؟؟؟
لطفا کمی اطلاعات بدید بدونیم دنبال چی بگردیم
Case No:2015AS2000
Ds260:23may2014
Second update: 15 Aug 2014
Interview:Ankara 20 Oct 2014
کلیرشده در تاریخ 30/January 2015
seattle 13/07/2015
از پاسخ دادن به سوالات شما شدیدا کیف میکنیم

مدارک پستی آنکارا
نرخنامه مترجم رسمی
تمکن مالی بانک ملی
پاسخ
تشکر کنندگان: humsun
(2015-09-07 ساعت 06:18)reza.aa نوشته:  
(2015-09-06 ساعت 23:02)ramin1970 نوشته:  بله چک کردم متاسفانه همه پر بودن.

چند نفرید ؟؟؟
با چه شرایطی میخواید؟؟؟
لطفا کمی اطلاعات بدید بدونیم دنبال چی بگردیم
ممنون اقا رضای گل که پیگیر هستید.شرایطمون رو که همسرم که باهاتون تلفنی صحبت کرد گفت.البته شاید نمیدونستید که همسر من هستن.
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان