کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سیاتل، ایالت واشنگتن
با سلام خدمت تمام دوستان گل و با محبت سياتل ي،چه اونهايي كه رفتن چه اونهايي كه قصد رفتن دارن
در ابتدا بگم كه باورتون نميشه بهترين تاپيكي كه تاحالا تو عمرم خوندم همين تاپيك بوده و واقعا ازينكه به اخرين صفحه رسيدم ناراحتم!
خواستم فقط از تك تكتون كه زحمت كشيديد،چراغ راه بوديد،با سختي اطلاعات جمع كرديد ولي بي منت در اختيار همه گذاشتيد تشكر ويژه كنم،اسم نميتونم ببرم چون همه هرچند در حد يه آدرس كمك كردن و اطلاعات دادن،اين خيلي با ارزشه
من ٢٠١٦ اي هستم و به اميدخدا اگه كارا خوب پيش بره و قسمتمون باشه برسيم خدمتتون تا بتونيم كمي از محبت هاتون رو جبران كنيم!
يكي از بارزترين نكته هايي كه اين تاپيك براي من داشت اين بود كه صرف نظر از اومدن يا نيومدن به سياتل ديد بسيار گسترده و وسيعي از مهاجرت،برخورد با غير ايراني ها و از همه مهمتر از صفر شروع كردن رو بهم داد و اينرو مديون تك تكتون هستم و اون ترسه برام دگ وجود نداره و از بين رفته!
اميدوارم از لحظه لحظه زندگيتون لذت ببريد و هر روز موفق تر باشيد!
لاتارى ، درس صبورى، تغيير و قطع وابستگى هاست و بيانگر اينه كه انسان هرچيزي رو كه بتونه تصور كنه قطعا بهش ميرسه!

طلب خير براي همه دوستان
پاسخ
(2015-09-06 ساعت 23:02)ramin1970 نوشته:  بله چک کردم متاسفانه همه پر بودن.

والا من الان دارم چک میکنم حداقل 4 مورد خوب برای یک ماه با اجاره 1000 دلار دارم میبینم. توی چقدر میخواهید هزینه کنین ؟ ملاک هاتون چیه ؟ یکم بیشتر توضیح بدین لطفا
کیس نامبر: ***6 | تعداد افراد کیس: 2نفر | ارسال فرمهای اولیه: 23آگوست | سفارت:ابوظبی | کارنت: 11 می | نامه دوم: 20 می | مصاحبه نیمه دوم جولای
پاسخ
تشکر کنندگان: Muhammad71 ، barfi1
(2015-09-07 ساعت 08:00)Interuniversal نوشته:  با سلام خدمت تمام دوستان گل و با محبت سياتل ي،چه اونهايي كه رفتن چه اونهايي كه قصد رفتن دارن
در ابتدا بگم كه باورتون نميشه بهترين تاپيكي كه تاحالا تو عمرم خوندم همين تاپيك بوده و واقعا ازينكه به اخرين صفحه رسيدم ناراحتم!
خواستم فقط از تك تكتون كه زحمت كشيديد،چراغ راه بوديد،با سختي اطلاعات جمع كرديد ولي بي منت در اختيار همه گذاشتيد تشكر ويژه كنم،اسم نميتونم ببرم چون همه هرچند در حد يه آدرس كمك كردن و اطلاعات دادن،اين خيلي با ارزشه
من ٢٠١٦ اي هستم و به اميدخدا اگه كارا خوب پيش بره و قسمتمون باشه برسيم خدمتتون تا بتونيم كمي از محبت هاتون رو جبران كنيم!
يكي از بارزترين نكته هايي كه اين تاپيك براي من داشت اين بود كه صرف نظر از اومدن يا نيومدن به سياتل ديد بسيار گسترده و وسيعي از مهاجرت،برخورد با غير ايراني ها و از همه مهمتر از صفر شروع كردن رو بهم داد و اينرو مديون تك تكتون هستم و اون ترسه برام دگ وجود نداره و از بين رفته!
اینقدرخوب حق مطلب رو اداکردین که نتونستم فقط کلید تشکرروفشاربدم.دقیقا نظرمنم همینه وقلبا ازهمگی تشکرمیکنم.
2016as48xxچهارنفر.مصاحبه  ارمنستان خودم برنده اصلی وفرزندانم یکضرب,همسرم ای پی.که بعداز138 روزکلیرشد.ساکن هیوستون.(راستی lighthouseیعنی فانوس دریایی ( Shy
پاسخ
تشکر کنندگان: tabim4 ، Interuniversal ، قصه گو ، j.modarres ، Muhammad71 ، amindv15 ، AlireZaz
آقا رضا ممنونم كه پيگير هستيد. چون فكر كنم خانواده ي آقا رامين با توجه به صحبت ها و تجربيات همه ي ما ، تصميم به مهاجرت دوباره گرفتند. اگر موقعيتشو داشتم حتما خودم ساپورتشون مي كردم. انشالله در مراحل بعدي براي پيدا كردن كار بتونم كمك كنم.
**24/خودم/ سه نفر/ابوظبی/ نوامبر/ برگه ی سفید/ كلير بعد از ١٩٢ روز/ ورود به آمريكا: ٢٩ آگوست ٢٠١٤
پاسخ
تشکر کنندگان: Interuniversal ، r.bazargan ، nora-nora ، tabim4 ، maria200 ، mrlzdh
دوستان کمک لطفا.مشکل ما اینه که اسپانسرمون شمارشو عوض کرده الان موندیم چکار کنیم. از سفارت زنگ زدن و گفتن اگه اسپانسر (اسپانسر اموشنال یا عاطفی) رو ندین نمیفرستیمتون سیاتل . و ما کلا برناممون سیاتل بوده و نمیدونیم چکار کنیم. دنبال کسی هستیم که مارو به سفارت معرفی کنه. اسپانسر(ust) برای ما مسولیتی مالی یا حقوقی ندارد فقط جنبه روحی داره. ممنون میشم اگه اگه کسی کمکمون کنه. 00989180812978
پاسخ
تشکر کنندگان: r.bazargan ، Reza Smart
(2015-09-07 ساعت 09:35)saboteur نوشته:  
(2015-09-06 ساعت 23:02)ramin1970 نوشته:  بله چک کردم متاسفانه همه پر بودن.

والا من الان دارم چک میکنم حداقل ۴ مورد خوب برای یک ماه با اجاره 1000 دلار دارم میبینم. توی چقدر میخواهید هزینه کنین ؟ ملاک هاتون چیه ؟ یکم بیشتر توضیح بدین لطفا
بله همین طوره ولی بهشون ایمیل زدم گفتن توی اون تاریخ پر هست.
پاسخ
تشکر کنندگان: r.bazargan
اینم یه لینک توی یوتوب برای کسایی که میخوان سیاتل رو ببینن فیلمبردار خودم بودم اما دوستم زحمت یسمت یوتوبش رو کشیده ، قرار ویدو بیشتر بزاره

https://m.youtube.com/watch?feature=share&v=hbDhvQgmEHY
Case No:2015AS2000
Ds260:23may2014
Second update: 15 Aug 2014
Interview:Ankara 20 Oct 2014
کلیرشده در تاریخ 30/January 2015
seattle 13/07/2015
از پاسخ دادن به سوالات شما شدیدا کیف میکنیم

مدارک پستی آنکارا
نرخنامه مترجم رسمی
تمکن مالی بانک ملی
پاسخ
(2015-09-09 ساعت 07:25)reza.aa نوشته:  اینم یه لینک توی یوتوب برای کسایی که میخوان سیاتل رو ببینن فیلمبردار خودم بودم اما دوستم زحمت یسمت یوتوبش رو کشیده ، قرار ویدو بیشتر بزاره

https://m.youtube.com/watch?feature=share&v=hbDhvQgmEHY

رضا جان عالي بود
اتفاقا من خودم از دوستان ميخاستم خواهش كنم يسري فيلم از جاهاي مختلف بگيرن تا ماها كه هنوز نيومديم يه جورايي بيشتر با جو آشنا شيم،البته انقده توضيحات دوستان جذاب و واضح بوده كه آدم خودش ميتونه تصوير سازي كنه!!
اميدوارم فيلمهاتو بيشتر ببينيم رضا Tongue
لاتارى ، درس صبورى، تغيير و قطع وابستگى هاست و بيانگر اينه كه انسان هرچيزي رو كه بتونه تصور كنه قطعا بهش ميرسه!

طلب خير براي همه دوستان
پاسخ
تشکر کنندگان: nora ، amindv15
دست دوستان درد نکنه که جواب مارو دادن و بهمون کمک کردن ! تو فروم امریکایی ها کمک بهمون کردن ولی اینجا نه.. امیدوارم منم مثل شماها نشم.
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستانی که سیاتل هستند . کارهای فنی الکترونیک بازاری داره ؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2015-09-10 ساعت 20:24)omid2004 نوشته:  سلام دوستانی که سیاتل هستند . کارهای فنی الکترونیک بازاری داره ؟

من که الکترونیکی ام تو خود بازار الکترونیک به صورت مستقیم چیزی پیدا نکردم اما واسه اسمبل کردن و لحیم کاری ای بد نیست ولی باید دوره بگزرونی یا از یه سطح پایینش وارد بشی بعد بالاتر که رفتی اوکی میشه و حقوقش از ۱۱$شرو میشه تا ۱۵$ که متوسطشه و فک نکنم بیشتر از ۱۸$ بشه
seattle 13/07/2015

مدارک پستی آنکارا
نرخنامه مترجم رسمی
تمکن مالی بانک ملی
پاسخ
تشکر کنندگان: nora ، omid2004
(2015-09-07 ساعت 08:00)Interuniversal نوشته:  با سلام خدمت تمام دوستان گل و با محبت سياتل ي،چه اونهايي كه رفتن چه اونهايي كه قصد رفتن دارن
خب شديم سه زوج از ٢٠١٦ ها كه قصد زندگي در سياتل و حومه رو داريم،Big Grin
کیس:2016as1$$(برنده آقاي همسر)،تعداد:٢نفر،ارسال فرم:٢٩مي،سفارت:آنکارا،مصاحبه:٣ نوامبر،وضعيت: AP، آپديتها: ١١ژانويه،٧ مارچ و٩مارچ تبديل به or نَفَر دوم، ٢١ مارچ نَفَر اصلي و تبديل به or ٢٢مارچ،دريافت ايميل كليير ٢٢ مارچ، مديكال مجدد:٢٩مارچ ارسال٣٠،ايشود:٥ آپريل و دريافت پاسها از پست ٦آپريل، ورود به آمریکا (سیاتل):22 جولای
سفرنامه آنکارا
پاسخ
تشکر کنندگان: Interuniversal ، lighthouse
(2015-09-10 ساعت 20:33)reza.aa نوشته:  
(2015-09-10 ساعت 20:24)omid2004 نوشته:  سلام دوستانی که سیاتل هستند . کارهای فنی الکترونیک بازاری داره ؟

من که الکترونیکی ام تو خود بازار الکترونیک به صورت مستقیم چیزی پیدا نکردم اما واسه اسمبل کردن و لحیم کاری ای بد نیست ولی باید دوره بگزرونی یا از یه سطح پایینش وارد بشی بعد بالاتر که رفتی اوکی میشه و حقوقش از ۱۱$شرو میشه تا ۱۵$ که متوسطشه و فک نکنم بیشتر از ۱۸$ بشه

ممنون از پاسختون . ساعتی 18 $ در روز چند ساعت میشه کار کرد همون 8 ساعت ؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
دوستان هزینه اجاره یه اتاق از یه خونه (از یه خونواده امریکایی) به طور حدودی چقدره؟ (اختصاصا تو این ایالت و این شهر)
یه نفر مجرد به طور حدودی چقدر در ماه خرج خورد و خوراک داره؟

سپاسگزار!
پاسخ
تشکر کنندگان:
دیشب رفتم و واسه اولین بار امتحان رانندگی رو دادم و با دوتا اشتباه ونمره 92 پاس کردم
حالا میمونه رانندگی که اونم به حول قوه قلمی میرم که پاسش کنم
25 تا سوال بود که یه pdf میزارم تنگ همین پست بخونید و برید امتحان بدید من قول 100% میدم که تمام سوالات از همین جزوه میاد چون صبحش دوستم یه جا امتحان داد توی رنتون و من توی بلویو و جفتشمون به این نتیجه رسیدیم نه تنها سوالات کپی جزوه بود که جوابها هم همون بودن حتی اشتباهاتشون
جایی که من رفتم 25$ بود و ثبت نام اینترنتی اما دوستم 20$ و غیر اینترنتی
من هم میرم همونجا برای تست شهر آخه 30$ ماشینم که ازشون بگیرم میشه 40$ اما اون که آیین نامه رو دادم 50$ و با ماشین میشد 60$
قبل همه این مراحل هم باید تو سایت dol ثبت نام کنید
seattle 13/07/2015

مدارک پستی آنکارا
نرخنامه مترجم رسمی
تمکن مالی بانک ملی
پاسخ
تشکر کنندگان: m.ghoreishi ، humsun ، Interuniversal ، lighthouse ، قصه گو ، barfi1 ، peyman222 ، nora ، chakavakl ، Amir.AA ، copol ، Reza Smart

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان