کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سیاتل، ایالت واشنگتن
(2016-01-31 ساعت 07:38)peyman222 نوشته:  
(2016-01-30 ساعت 23:30)mojgan63 نوشته:  من تازه یک ماهه که اومدم سیاتل.هنوز نتونستم با اینجا ارتباط برقرار کنم.یکم سخت

با سلام به شما ما هم حدود سه ماهی میشه اینجا هستیم برای ما هم سخت بود ولی بعد از سه ماه داره کم کم بهتر میشه و جا میفتیم ,یکم هم آگه بارون دوست نداشته بآشی سخته اما کم کم خوب میشه

ممنون.من از شمال اومدم.هوای اینجا برام عجیب نیست,فقط نتونستم خیلی با محیط ارتباط برقرار کنم
پاسخ
تشکر کنندگان: قصه گو ، barfi1 ، peyman222 ، nora ، golia
سلام خانم هاي گروه، من دوباره اومدم با آگهي كار به عنوان دستيار در مهدكودك با مديريت يه خانم مهربون و خوش اخلاق ايراني! واقع در old Redmond سر خيابون ١٤٨ ام. يه خانم سرحال و اهل كار ! كه نخواد زود از اين كار انصراف بده ! بقيه ي توضيحات بمونه توي پيام خصوصي.

اگه برام قبلا ايميل زديد و نتونستم جواب بدم، عذرخواهي مي كنم. آدرس ايميلم رو عوض كردم . اما الان منتظر پيام هاي شادي بخشتون هستم.
**24/خودم/ سه نفر/ابوظبی/ نوامبر/ برگه ی سفید/ كلير بعد از ١٩٢ روز/ ورود به آمريكا: ٢٩ آگوست ٢٠١٤
پاسخ
تشکر کنندگان: Interuniversal ، golia ، barfi1 ، taherifar ، غنچه ، nora ، behjat ، copol
دوستان اهل سیاتل سلام
آیا در سیاتل کار مرتبط با نفت و گاز هم وجود داره؟
میدونم که ایالت تگزاس محل اصلی شرکت های نفت و گازه ولی احساس میکنم کیفیت زندگی و آب و هوای جالبی نداره
دوستان گلم اگه امکان داره منو راهنمایی کنین
ممنون
Alireza
2015 has not been selected
2016 has not been selected
2017 has not been selected
Waiting for 2018 Big Grin
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-01-31 ساعت 19:42)barfi1 نوشته:  
(2016-01-30 ساعت 12:55)قصه گو نوشته:  به سلامتي انشالله. ما هم ساكن كركلند هستيم و به اميد خدا سال ديگه دختر من هم قراره بره بلويو كالج. فكر نكنم فاصله ي خونمون تا كالج با احتساب ترافيك بيش از بيست دقيقه باشه. فكر كنم يكي از ارزونترين مجتمع هاي آپارتمانيست. ميتونيد سرچ كنيد.cedar heights

با سلام و تشکر بابت اطلاعاتتون. باعث افتخار که در همسایگی شما باشیم .توجه شما به تازه مهاجرین و وقت گذاشتن برای ارائه اطلاعات به انها بسیار قابل احترام است.حتما برای اجاره اپارتمان برای یکسال به این مجتمع مراجعه میکنم. برای دختر خانم محترم هم ارزوی موفقیت میکنم خدا را چه دیدید شاید با دختر من همکلاس شدند
فعلا برای اسکان موقت 3هفته ایموفق به پیدا کردن مورد مناسب در کرکلند نشدیم از طریق airbnb
دو مورد پیدا کردم لطفا دوستان نظر بدهند این دو ادرس محل مناسبی برای خانواده هست؟
Reneton WA 
Garden AVeو
Reneton WA
NE 12th street
بسیاز سپاسگزارم

با سلام و عرض خير مقدم. ما هم تازه وارد هستيم ولي تا جايي كه من شنيدم رنتون كلاً محله ي خوبي نيست ، به لحاظ امنيتي. بازم دوستان قديمي نظرات بهتر و دقيق تري خواهند داد حتما، من چون ديدم كسي جواب نداده خواستم در حدي كه مي دونم راهنمايي كنم. موفق باشيد،
پاسخ
تشکر کنندگان: nora ، barfi1 ، قصه گو ، saharbb
دوستان لطفا در مورد مالیات  در ایالت واشنگتن اگر اطلاعی دارند توضیح بدهند. ویه مقایسه کلی با ایالتهای همجوار .بخصوص در مورد مالیات حقوق ...
شماره کیس2016AS7000//کنسولگری: Ankaraتغییربه>>>Abu dhabi// افراد منظور در کیس:3//
مصاحبه اواسط جون //کلییر 11آگوست //دریافت ویزا 23آگوست
پاسخ
تشکر کنندگان: barfi1
(2016-02-03 ساعت 16:09)آسمان آبي نوشته:  
(2016-01-31 ساعت 19:42)barfi1 نوشته:  
(2016-01-30 ساعت 12:55)قصه گو نوشته:  به سلامتي انشالله. ما هم ساكن كركلند هستيم و به اميد خدا سال ديگه دختر من هم قراره بره بلويو كالج. فكر نكنم فاصله ي خونمون تا كالج با احتساب ترافيك بيش از بيست دقيقه باشه. فكر كنم يكي از ارزونترين مجتمع هاي آپارتمانيست. ميتونيد سرچ كنيد.cedar heights

با سلام و تشکر بابت اطلاعاتتون. باعث افتخار که در همسایگی شما باشیم .توجه شما به تازه مهاجرین و وقت گذاشتن برای ارائه اطلاعات به انها بسیار قابل احترام است.حتما برای اجاره اپارتمان برای یکسال به این مجتمع مراجعه میکنم. برای دختر خانم محترم هم ارزوی موفقیت میکنم خدا را چه دیدید شاید با دختر من همکلاس شدند
فعلا برای اسکان موقت 3هفته ایموفق به پیدا کردن مورد مناسب در کرکلند نشدیم از طریق airbnb
دو مورد پیدا کردم لطفا دوستان نظر بدهند این دو ادرس محل مناسبی برای خانواده هست؟
Reneton WA 
Garden AVeو
Reneton WA
NE 12th street
بسیاز سپاسگزارم

با سلام و عرض خير مقدم. ما هم تازه وارد هستيم ولي تا جايي كه من شنيدم رنتون كلاً محله ي خوبي نيست ، به لحاظ امنيتي. بازم دوستان قديمي نظرات بهتر و دقيق تري خواهند داد حتما، من چون ديدم كسي جواب نداده خواستم در حدي كه مي دونم راهنمايي كنم. موفق باشيد،
دوست عزیز بلویو یکی از محله های خوب و نسبتا" گران سیاتل است و تا رنتون فاصله بسیار زیادی دارد .با توجه به تجربه با ارزش دیگران و تجربه شخصی خودم اتفاقاتی که در رنتون شاهد بودم تحت هیچ شرایطی خواهان گذر از ان منطقه نیز نیستم. مورد مد نظر را در کرکلند و یا همان بلویو پیگیری نمایید تا حداقل با منطقه زندگی اتی خود اشنا شوید.البته همه چیز بستگی به نوع زندگی و شخصیت افراد دارد.
پاسخ
تشکر کنندگان: barfi1 ، قصه گو ، taherifar ، golia ، Amir.AA ، shahin61
Big Grin 
خدا رو شكر ، ظاهرا همه ي خانم ها كار مناسب پيدا كرده اند
**24/خودم/ سه نفر/ابوظبی/ نوامبر/ برگه ی سفید/ كلير بعد از ١٩٢ روز/ ورود به آمريكا: ٢٩ آگوست ٢٠١٤
پاسخ
تشکر کنندگان: barfi1 ، غنچه ، golia ، Amir.AA ، saharbb
(2016-02-03 ساعت 09:21)Ccroperator نوشته:  دوستان اهل سیاتل سلام
آیا در سیاتل کار مرتبط با نفت و گاز هم وجود داره؟
میدونم که ایالت تگزاس محل اصلی شرکت های نفت و گازه ولی احساس میکنم کیفیت زندگی و آب و هوای جالبی نداره
دوستان گلم اگه امکان داره منو راهنمایی کنین
ممنون

سلام دوست عزیز 
به اون صورت که تگزاس هست اینجا نیست .البته من تخصص شما رو نمیتونم و شاید بشه یه کارهایی پیدا کرد البته بسنگی به خودتان دارد
پاسخ
تشکر کنندگان: taherifar ، Ccroperator
(2016-02-03 ساعت 08:55)قصه گو نوشته:  سلام خانم هاي گروه، من دوباره اومدم با آگهي كار به عنوان دستيار در مهدكودك با مديريت يه خانم مهربون و خوش اخلاق ايراني! واقع در old Redmond سر خيابون ١٤٨ ام. يه خانم سرحال و اهل كار ! كه نخواد زود از اين كار انصراف بده ! بقيه ي توضيحات بمونه توي پيام خصوصي.

اگه برام قبلا ايميل زديد و نتونستم جواب بدم، عذرخواهي مي كنم. آدرس ايميلم رو عوض كردم . اما الان منتظر پيام هاي شادي بخشتون هستم.

سلام ای کاشمن امده بودم و از این لطف شما بهره مند میشدم.
ازدواج با سیتیزن +فرزند زیر21سال سیتیزن
ارسال مدارک28 نوامبر2014
رسیپت 1 دسامبر
اپرو 30 دسامبر
ارسال مدارک به nvcژانویه 2015
تاییدتکمیل مدارک 18 مارچ 2015
سفارت: ابوظبی
مصاحبه 16 دسامبر
ویزا یکضرب دریافت پاسپورت 21دسامبر
ورود 8 مارچ 2016
هرچه قدرزندگی بدباشد، وقتی زندگی هست امید هم هست (هاوکینگ)
پاسخ
تشکر کنندگان: قصه گو ، golia
Wink 
امیدوارم غیبت امیر مهاجر عزیز موقتی باشه با توجه به تجربیات خوب و جامعی که اشتراک میگذارند این چند وقت جای خالیشون در این تاپیک به شدت حس میشه .
شماره کیس2016AS7000//کنسولگری: Ankaraتغییربه>>>Abu dhabi// افراد منظور در کیس:3//
مصاحبه اواسط جون //کلییر 11آگوست //دریافت ویزا 23آگوست
پاسخ
تشکر کنندگان: lighthouse ، barfi1 ، امیر مهاجر ، Amir.AA ، taherifar ، copol ، ali.b
دوستانه اهل سياتل جريانه اين good to go چيه ؟ من از پل ٥٢٠ رد شدم عوارض رو چطور بايد پرداخت كنم ؟ البته با پلاك كاليفورنيا و فقط يك بار
كسي خونه براي اجاره يك نفر ميشناسه ؟ يا كسي هم خونه براي ٦ ماه نميخواد ؟
2013AS71XX
ABU DHABI
W1MAY
پاسخ
تشکر کنندگان: golia
(2016-02-08 ساعت 08:23)fromu2farzad نوشته:  دوستانه اهل سياتل جريانه اين good to go چيه ؟ من از پل ٥٢٠ رد شدم عوارض رو چطور بايد پرداخت كنم ؟ البته با پلاك كاليفورنيا و فقط يك بار
كسي خونه براي اجاره يك نفر ميشناسه ؟ يا كسي هم خونه براي ٦ ماه نميخواد ؟

قبض به ادرستون ارسال می‌شه میتونید آنلاین پرداخت کنید. اگر قصد ماندن در این ایالت رو دارید یک حساب good to go باز کنید. چون برداشت عوارض از حسابتون تقریبا نصف مبلغ حساب می‌شه. ضمناً برای اکسپرس لاین هم به دردتون میخوره
پاسخ
تشکر کنندگان: Danoosh ، fromu2farzad ، nora ، _royaye_sabz_ ، barfi1 ، humsun ، taherifar ، Amir.AA ، قصه گو ، copol ، golia ، ali.b ، kamali2025
با سلام . طوری که تاپیک تو برندگان  لاتاری ۲۰۱۵ خوندم اقا رضا هم به سیاتل رسیدن . خیلی دوست دارم نظرشو بعد از رسیدن به امریکا و سیاتل بدونم !مشتاقانه .... ☺
پاسخ
تشکر کنندگان: golia ، mohammad_esf59
اگر روزی گذرم به سیاتل افتاد این پیج رو میترکونم............. چرا اینقدر ساکت دوستای قدیمی حداقل 2 تا عکس از اون دوروبر بذارین.
خدایا مرا آن (سیاتل) ده که آن به... Rolleyes
پاسخ
تشکر کنندگان: nora ، Interuniversal ، barfi1 ، golia ، taherifar ، free pigeon ، Amir.AA ، قصه گو
سلام دوستان عزیز ما بلاخره به سختی یک سوئیت در یک هتل برای 10 روز اجاره کردیم امیدوارم تو این 10 روز بتونیم یک مورد مناسب برای یکسال پیدا کنیم.
ما 8 مارچ میرسیم کسی را انجا نداریم مطمئنا پیدا کردن خانه و باز کردن حساب و گرفتن سوشیال نامبر وقت زیادی را خواهد گرفت ولی جشن گرفتن سال نو در کنار هموطنان مهربان دلچسب تر است ایا در سیاتل جامعه ایرانی برای نوروز جشنهای عمومی دارد؟
قبلا از لطفتون ممنونم.
ازدواج با سیتیزن +فرزند زیر21سال سیتیزن
ارسال مدارک28 نوامبر2014
رسیپت 1 دسامبر
اپرو 30 دسامبر
ارسال مدارک به nvcژانویه 2015
تاییدتکمیل مدارک 18 مارچ 2015
سفارت: ابوظبی
مصاحبه 16 دسامبر
ویزا یکضرب دریافت پاسپورت 21دسامبر
ورود 8 مارچ 2016
هرچه قدرزندگی بدباشد، وقتی زندگی هست امید هم هست (هاوکینگ)
پاسخ
تشکر کنندگان: Danoosh ، humsun ، taherifar ، free pigeon ، قصه گو ، امیر مهاجر ، golia

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان