کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سیاتل، ایالت واشنگتن
(2013-10-24 ساعت 02:26)sadeghifa نوشته:  سلام . سیاتل دفاع اخر خوبی داره <ehsansh> اما فورواردها کم کار شدند <مهتاب soli asali>.

دوست خوب ، کل بچه ها کم کار شدن و پی گرفتاریهای خودشون!
بنده همچنان مشتاق به فعالیت تو این پیج هستم اگه مطلب قابل توجهی باشه !
من هم به نوبه خودم درگیر مسائل مهاجرتم Smile
[font=Tahoma]منتظرسرا عضو سبز میپذیردCool
[/font]
[font=Verdana]
کدام کشورها برای سفر نیاز به ویزا ندارند
[/font]

پاسخ
تشکر کنندگان: ehsansh ، sadeghifa ، مهتاب - 2251 ، dana ، roeentan ، aghaghia ، پروا ، efah ، قصه گو ، nasim ، mhb161 ، maria2000 ، philter ، r.bazargan ، Iaccept
سلام خوبید همگی چخبر سیاتلی ها؟ میگم برای کار شما چیکار کردید من هرچی رزومه میفرستم و میرم دم در شرکتاشون کار گیرم نمیاد تقریبا 3 سال هم سابقه کنترل و اتوماسیون صنعتی دارم رشتم هم مهندسی الکترونیک هست.کسی نظری فکری ایده ای به ذهنش میرسه؟
پاسخ
(2013-10-29 ساعت 09:41)خانه نوشته:  سلام خوبید همگی چخبر سیاتلی ها؟ میگم برای کار شما چیکار کردید من هرچی رزومه میفرستم و میرم دم در شرکتاشون کار گیرم نمیاد تقریبا 3 سال هم سابقه کنترل و اتوماسیون صنعتی دارم رشتم هم مهندسی الکترونیک هست.کسی نظری فکری ایده ای به ذهنش میرسه؟

Netwoking!
پاسخ
تشکر کنندگان: خانه ، soli asali ، maria2000 ، Iaccept
(2013-10-30 ساعت 10:13)پروا نوشته:  
(2013-10-29 ساعت 09:41)خانه نوشته:  سلام خوبید همگی چخبر سیاتلی ها؟ میگم برای کار شما چیکار کردید من هرچی رزومه میفرستم و میرم دم در شرکتاشون کار گیرم نمیاد تقریبا 3 سال هم سابقه کنترل و اتوماسیون صنعتی دارم رشتم هم مهندسی الکترونیک هست.کسی نظری فکری ایده ای به ذهنش میرسه؟

Netwoking!

ها اي كه وگفتي يعني چه؟
بيشتر توضيح ميديد لفطا
پاسخ
تشکر کنندگان: soli asali ، پروا ، peyman1355 ، Iaccept
خانه جان منظورشون اينه كه رزومه اتو بذار تو سايت هاي كاريابي تا اونا برات كار مناسبتو پيدا كننSmile فكر ميكنم دايس سايت خيلي خوبيه
پاسخ
(2013-10-30 ساعت 11:52)مهتاب - 2251 نوشته:  خانه جان منظورشون اينه كه رزومه اتو بذار تو سايت هاي كاريابي تا اونا برات كار مناسبتو پيدا كننSmile فكر ميكنم دايس سايت خيلي خوبيه
های هلو هواریو آیم فاین تنکیوBig Grinخوبین خوشین نه خبر؟
هرچی سایت کاریابی بود که من شخم زدم چیزی توش در نیومده تا این لحظهSad
پاسخ
تشکر کنندگان: soli asali ، مهتاب - 2251 ، nora ، abshar_wf ، apoornaki ، قصه گو ، mhb161 ، peyman1355 ، maria2000 ، philter ، Iaccept
سلام بر همه
اگه کسی از دوستان در اینده نزدیک عازم سیاتل هست یا از سیاتل میاد ایران لطفا یه ندا به من بده
ممنون
C.N:2103AS50xx People:4 Current:10th Jan2013 Interview:14th of March 2013 Administrative processing(3 people's Visa issued on 23th of July), Travel Literatureسفرنامه
پاسخ
می خواستم ببینم سیاتل هواش چطوره ؟ فکر می کنم مثل شماله ؟ پس یعنی رطوبت بالاس و اذیت می کنه ؟
راهی که خدا برای تو در نظر گرفته است را باید بپیمایی !! حق انتخابی نیست!
پاسخ
تشکر کنندگان: soli asali ، قصه گو ، maria2000 ، Iaccept
(2013-10-24 ساعت 23:47)kɪŋ نوشته:  
(2013-10-24 ساعت 21:50)گل نهال نوشته:  آيين نامه رانندگي سياتل را پرينت گرفتم واسه خوندن كه ١٢٠ صفحه هست، دوستاني كه امتحان آيين نامه داديد، تمام صفحات بايد خونده بشه و حذفي نداره؟؟? (ياد دانشگاه و جزوه هاش و التماس ميكرديم كه صفحات را حذف كنند، افتادم)
دوستان سفر كرده نكته اي، پيشنهادي واسه اومدن نداريد؟؟ وسايل ضروري؟؟ وسايل گرون قيمت اونجا اگه به صرفه تره از اينجا بگيريم، يا هر كار ضروري قبل اومدن لازمه.

من written test رو دادم. از کل کتاب سؤال میاد. حتی صفحات اول و آخر.
یه راهش اینه که بارها آنلاین تست بدی که جواب سؤالا رو حفظ کنی ولی من توصیه نمیکنم.
اولا به این دلیل که باز هم ممکنه سؤال جدیدی تو امتحان ببینی و دیگه اینکه باید مفاهیم رو متوجه بشی که هر جوری سؤال رو بپیچونند بتونی جوابشو بدی. از طرف دیگه این اطلاعات برای road test هم مورد نیازه. پس کتاب رو با حوصله بخونید و از زیرش در نرید. من از ظهر تا شب ساعت ۱:۳۰ خوندمش و بعدش هم ۴ تا تست دادم و خیالم راحت شد فردا صبحش امتحان دادم قبول شدم. اصلا سخت نیست. فقط باید زبانتون خوب باشه وگرنه مجبور میشید اینترپرتر بگیرید که فکر کنم بالای ۱۰۰ دلار باید پول بدین.

با توجه به اینکه تست روی کامپیوتر انجام میشه و گمان میکنم تنوع سوالات زیاد نباشه بهتره از کسانی که اخیراً امتحان دادن بپرسید که چه سوالاتی براشون اومده .
25 سوال میاد که باید 20 جواب درست بدید و این امکان رو هم دارید که اگر در مورد جواب سوالی مطمئن نیستید از گزینه SKIP استفاده کنید ، این کار دو فایده داره ، اگر بدون جواب نادرست به 20 برسید ، نمره شما 100% خواهد بود و دیگه اینکه فشار روانی جواب نادرست بر روی ادامه امتحان شما تأثیر نمیگزاره . من یک ساعت وقت گذاشتم و از روی جزوه خلاصه ای که احسان یادداشت برداشته بود خوندم ، از بیست و دو سوال بیست جواب درست و 92% ولی Drive Test رد شدم بدلیل عدم توقف 3 ثانیه ای در تقاطع با تابلوی STOP ، برای تعیین وقت مجدد رفتم و گفتند باید دوباره 35$ برای application fee پرداخت کنم و یک ماه دیگه برای اولین نوبت موجود باید منتظر میموندم ، رفتم و یک driving school پیدا کردم که طرف هم مالک بود و هم مدرس و امتحان گیرنده ، 65$ برای یک ساعت تمرین دادم و 42$ هم برای امتحان رانندگی و با نمره 92 قبول شدم . 45$ هم برای صدور گواهینامه پرداخت کردم . ID کارت 45 دلاری رو هم سوراخ کردن و دیگه بدرد نمیخوره .

کاریابی ها میتونند کمک کنند رزومه خوبی بنویسید وخودشون هم تلاش میکنند تا شما کار پیدا کنید ، job fair ها هم مکان خوبی برای ملاقات با مدیران شرکتها ست ، میتونید تقویم job fair های پیش رو را در http://www.wa.gov/esd/calendar.htm ببینید .
83XX شماره کیس * 3 نفر * مصاحبه 19 جون ابوظبی * کلیر 15 آگوست * ویزا 26 آگوست * ورود به سیاتل 29 آگوست
پاسخ
(2013-11-01 ساعت 20:16)IN.USA@2013 نوشته:  می خواستم ببینم سیاتل هواش چطوره ؟ فکر می کنم مثل شماله ؟ پس یعنی رطوبت بالاس و اذیت می کنه ؟
هوای سیاتل رطوبت داره اما اصلا طوری نیست اذیت کننده باشه .یک کمی سرده در حدی که لباس گرم همراهتون باشه .اما در مجموع هوای خوبی داشته ،البته تا الانSmile
پاسخ
(2013-10-30 ساعت 11:33)خانه نوشته:  
(2013-10-30 ساعت 10:13)پروا نوشته:  

Netwoking!

ها اي كه وگفتي يعني چه؟
بيشتر توضيح ميديد لفطا
networking یعنی شما با کسانی که در رشته شما هستند یا شغل های مرتبط دارند و در حال حاضر مشغول به کار هستند ارتباط برقرار کنید .
پاسخ
تشکر کنندگان: گل نهال ، soli asali ، abshar_wf ، Soap McTavish ، خانه ، nora ، el333 ، efah ، mhb161 ، gbtm ، eybaba ، apoornaki ، peyman1355 ، maria2000 ، Iaccept
دوستان سفر كرده نكته اي، پيشنهادي واسه اومدن نداريد؟؟ وسايل ضروري؟؟ وسايل گرون قيمت اونجا اگه به صرفه تره از اينجا بگيريم، يا هر كار ضروري قبل اومدن لازمه.
[/quote]

گل نهال جون ،اگر جای خالی دارید با خودتون وسایل آشپزخانه و لباس گرم بیارید. ولی در مجموع از آوردن هیچ وسیله ای ضرر نمیکنید.
منتظریم ،زود بیاSmile
پاسخ
اگه از خانوما کسی دنبال هم خونه واسه این ماه هست پیغام بده لطفأ
مصاحبه آنکارا. کیس نامبر 2013as0000xxxx
پاسخ
تشکر کنندگان: soli asali ، mhb161 ، مهتاب - 2251 ، خانه ، محمد ٧٧٣٧ ، maria2000 ، Iaccept
با سلام خدمت دوستان عزیز ساکن سیاتل.
میخواستم بدونم اوضاع کار اونجا چطوره؟و چقدر بعد از ورود به اونجا میشه کاری گیر آورد که بشه هزینه زندگی خودت رو در بیاری؟البته منظورم کار مرتبط با تحصیلات نیست(کارهایی مثل کار تو رستوران و....)
ممنون
پاسخ
تشکر کنندگان: soli asali ، nayer ، مهتاب - 2251 ، efah ، maria2000 ، r.bazargan ، Iaccept
سیاتل آغوشت را با مهربانی برایم باز کن
خدایـــــــــــــــــــــــــــــــاااااااااااااااااااااااااااا
2013AS37XX • مصاحبه: 20فوریه/آنکارا/برگه صورتی+فرم 10 سئوالی+CV • سفرنامهویرایش فایلهای PDF با Adobe Acrobat ثبت نام در CSCپرینت فایل CSCنمونه پرینت CSCنرم‌افزار PDF995تغییر PTTنقشه آنکاراکلیر بعد از 135 روز
پاسخ

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان