کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سیاتل، ایالت واشنگتن
سلام دوستان،
من در ويرجينيا هستم و قصد آمدن به سياتل را دارم، چند تا سوال داشتم، از نظر بافت شهري ويرجينيا شبيه شهرهاي شمال ايرانه و اون شهريت شهرهاي بزرگ را نداره، آيا سياتل و بلويو هم به اين شكل هستند يا خير؟
دوم اينكه آيا اونجا بدون كرديت خوب و كوساينر امكان اجاره خانه وجود داره به طور مثال با دپازيت بيشتر ؟ و اگر اين امكان وجود داره ميخواستم خواهش كنم اسم چند مجتمع در بلويو و كركلند كه شرايط ما را قبول ميكنند معرفي كنيد.
و سوال سوم اينكه در ويرجينيا پيدا كردن كارهاي فروشگاهي به طور مثال صندوقدار فروشگاههاي بزرگ تقريبا راحت است آيا پيدا كردن اين نوع كارها در آنجا هم به اين شكل است؟
و سوال آخر اينكه درصد بالايي از مهاجرين را در ويرجينيا مكزيكي ها و هنديها تشكيل ميدهند آيا اونجا هم بدين شكل است؟
ممنون از همه شما
کیس نامبر:***1 2014AS، تاریخ ارسال مدارک : ۱۶ می ،تاریخ مصاحبه: نوامبر، مکان مصاحبه: ابوظبی، وضعیت: كليرنس، آپديتها: ٢٧ و ٢٩ مي و ٢ جون، كلير: ٤ جون (بعد از ٢٠٢ روز انتظار)Smile
پاسخ
تشکر کنندگان: Iaccept ، barfi1
(2015-06-25 ساعت 02:23)reza20 نوشته:  [quote='artam2' pid='628524' dateline='1435174607']
سلام دوستان،
من در ويرجينيا هستم و قصد آمدن به سياتل را دارم، چند تا سوال داشتم، از نظر بافت شهري ويرجينيا شبيه شهرهاي شمال ايرانه و اون شهريت شهرهاي بزرگ را نداره، آيا سياتل و بلويو هم به اين شكل هستند يا خير؟
دوم اينكه آيا اونجا بدون كرديت خوب و كوساينر امكان اجاره خانه وجود داره به طور مثال با دپازيت بيشتر ؟ و اگر اين امكان وجود داره ميخواستم خواهش كنم اسم چند مجتمع در بلويو و كركلند كه شرايط ما را قبول ميكنند معرفي كنيد.
و سوال سوم اينكه در ويرجينيا پيدا كردن كارهاي فروشگاهي به طور مثال صندوقدار فروشگاههاي بزرگ تقريبا راحت است آيا پيدا كردن اين نوع كارها در آنجا هم به اين شكل است؟
و سوال آخر اينكه درصد بالايي از مهاجرين را در ويرجينيا مكزيكي ها و هنديها تشكيل ميدهند آيا اونجا هم بدين شكل است؟
ممنون از همه شما

۱- بلویو آره ولی سیاتل شبیه شهرهBig Grin
۲ - همه مجتمع ها قانونشون یکی نیست / مثلا بعضی ها هستند که کردیت میخوان و بعضی ها هستند که ۳ برابر اجاره باید بهشون پی-استاپ نشون بدید و بعضی ها هستند که ۲ برابر باید نشون بدی / کلا فرق میکنند / اینجوری نیست که همه کردیت بخوان / آپارتمان و خونه هم مثل همینه که گفتم / ولی اگر اتاق بگیری یخورده راحته. یعنی بعضی ها هستند که کردیت و بگراند نمیکنند و میگن فقط یکبرابر اجاره دپازیت بده و ماه به ماه اجاره بده و حتی قرارداد هم نمی بندند / باید یکی یکی بری و بپرسی
۳ - اینجا هم کار زیاده اگر واقعا بخوای کار کنی / البته باید بتونی صحبت کنی

آخر - اینجا هم مهاجر زیاده / بلویو و ردموند که هندی ها و آسیایی ها زیاده و خوده سیاتل هم مهاجر زیاده هم مهاجر خارج و هم مهاجر دیگر ایالت ها / اصلا کلا واشینگتن مهاجر زیاد داره
موفق باشید
[/quote

مشكل بيشتر شد چون ما كه تازه داريم مياييم كه پي-استاب نداريم اونهم دو برابر اجاره يكسال، من دنبال جايي هستم كه بدون اين شرايط و با دپازيت بيشتر بهمون خانه اجاره بدهند، اگر از دوستان كسي همچنين جايي ميشناسه ممنون ميشم اسم و آدرس اونجا را به من بده چون ما با بچه كوچك مياييم و امكان اجاره اتاق را نداريم.
خيلي ممنون
کیس نامبر:***1 2014AS، تاریخ ارسال مدارک : ۱۶ می ،تاریخ مصاحبه: نوامبر، مکان مصاحبه: ابوظبی، وضعیت: كليرنس، آپديتها: ٢٧ و ٢٩ مي و ٢ جون، كلير: ٤ جون (بعد از ٢٠٢ روز انتظار)Smile
پاسخ
تشکر کنندگان: Reza Smart
همخانه در ایالت واشنگتن

سلام بر همهٔ دوستان

یک اتاق از یک واحد آپارتمان دو خوابه واقع در شهر ردموند موجود است، مبلغ اجاره برای یک نفر 600$ . قرار داد اولیه به مدت ۲ یا ۳ ماه می‌باشد که در صورت توافق تمدید خواهد شد
در صورت تمایل از طریق پیام خصوصی پاسخگو هستم.

با سپاس
پاسخ
تشکر کنندگان: Iaccept ، linda2014
سلام بچه ها من 33 سالمه ویزامو گرفتم همسرم هم همینطور...نوامبر عازم امریکا هستیم.پورتلند رو انتخاب کردیم ولی بین پورتلند و سیاتل مردد هستیم برای مهاجر تازه وارد (البته مشکل زبان نداریم ) شروع از کدامش بهتره؟
پاسخ
تشکر کنندگان: Iaccept
مدیر لطفا پیام رو حذف کن
خودم که نتونستم
Case No:2015AS2000
Ds260:23may2014
Second update: 15 Aug 2014
Interview:Ankara 20 Oct 2014
کلیرشده در تاریخ 30/January 2015
seattle 13/07/2015
از پاسخ دادن به سوالات شما شدیدا کیف میکنیم

مدارک پستی آنکارا
نرخنامه مترجم رسمی
تمکن مالی بانک ملی
پاسخ
تشکر کنندگان: Iaccept
آقاي امير مهاجر ميتونم ازتون خواهش كنم كه فايل اكسل مقايسه شهرها رو ارسال كنيد برأي من كه بتونم راحت بررسي كنم
کیس:2016as1$$(برنده آقاي همسر)،تعداد:٢نفر،ارسال فرم:٢٩مي،سفارت:آنکارا،مصاحبه:٣ نوامبر،وضعيت: AP، آپديتها: ١١ژانويه،٧ مارچ و٩مارچ تبديل به or نَفَر دوم، ٢١ مارچ نَفَر اصلي و تبديل به or ٢٢مارچ،دريافت ايميل كليير ٢٢ مارچ، مديكال مجدد:٢٩مارچ ارسال٣٠،ايشود:٥ آپريل و دريافت پاسها از پست ٦آپريل، ورود به آمریکا (سیاتل):22 جولای
سفرنامه آنکارا
پاسخ
تشکر کنندگان: امیر مهاجر ، Iaccept
کسی اینجا نیست که همخونه بخواد ؟لطفا شرایط برای من بفرستید
Category:F2A
Priority date:November 6,۲۰۱۳
Invoice payment:April 24,۲۰۱۵
.....
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2015-07-03 ساعت 19:18)humsun نوشته:  آقاي امير مهاجر ميتونم ازتون خواهش كنم كه فايل اكسل مقايسه شهرها رو ارسال كنيد برأي من كه بتونم راحت بررسي كنم

آدرس ايميلتون رو تو پيغام خصوصي برام ارسال كنيد كه بتونم فايل رو براتون بفرستم.
در ضمن اون فايل يه مقدار قديمي شده.
من اطلاعات اون فايل رو با استفاده از امكان مقايسه در وبسايت bestplaces.net درآوردم.
پاسخ
تشکر کنندگان: humsun ، barfi1 ، nora-nora ، Iaccept ، Reza Smart
محله مناسب برای زندگی در سیاتل کجاست برای کسی که در تهران محله زعفرانیه زندگی میکرده و برای کسی دیگه که محله آریاشهر زندگی میکرده؟
ممنون
پاسخ
تشکر کنندگان:
دوستان، سياتل هم اين چند روز خيلي گرم شده؟ اونجا هم شرجيه؟
پاسخ
تشکر کنندگان: قصه گو
(2015-07-05 ساعت 00:16)artam2 نوشته:  دوستان، سياتل هم اين چند روز خيلي گرم شده؟ اونجا هم شرجيه؟
آره اینجا هم خیلی گرمه تازه دوشنبه رو زده 95 درجه خدا بخیر بگذرونه. ما که میریم تو فروشگاها میچرخیم تا خنک شیم البته از ساعتای سه به بعد خیلی گرم میشه
2014-2103/ابوظبی/4نفر/کلیر بعداز171 روز/ورود به آمریکا:09/28/2014 /ساکن:سیاتل
انرژى خود را صرف شايعات، موضوعات گذشته، افكار منفى يا چيزهايى كه از كنترل شما خارج است نكنيد
پاسخ
تشکر کنندگان: قصه گو ، artam2 ، humsun ، nora-nora ، امیر مهاجر ، ben123 ، Iaccept
آقاي مهاجر خيلي از لطفتون ممنونم.خواستم اينجا اعلام كنم كه خيلي سريع پاسخ گفتيد و در نهايت محبت فايل رو ارسال كرديد
کیس:2016as1$$(برنده آقاي همسر)،تعداد:٢نفر،ارسال فرم:٢٩مي،سفارت:آنکارا،مصاحبه:٣ نوامبر،وضعيت: AP، آپديتها: ١١ژانويه،٧ مارچ و٩مارچ تبديل به or نَفَر دوم، ٢١ مارچ نَفَر اصلي و تبديل به or ٢٢مارچ،دريافت ايميل كليير ٢٢ مارچ، مديكال مجدد:٢٩مارچ ارسال٣٠،ايشود:٥ آپريل و دريافت پاسها از پست ٦آپريل، ورود به آمریکا (سیاتل):22 جولای
سفرنامه آنکارا
پاسخ
تشکر کنندگان: farshad varaste ، امیر مهاجر ، Iaccept
کسی هست جوابی دهد Smile

(2015-07-04 ساعت 17:28)soheil1993 نوشته:  محله مناسب برای زندگی در سیاتل کجاست برای کسی که در تهران محله زعفرانیه زندگی میکرده و برای کسی دیگه که محله آریاشهر زندگی میکرده؟
ممنون

کسی هست که جوابی دهد؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2015-07-06 ساعت 18:42)soheil1993 نوشته:  کسی هست جوابی دهد Smile

(2015-07-04 ساعت 17:28)soheil1993 نوشته:  محله مناسب برای زندگی در سیاتل کجاست برای کسی که در تهران محله زعفرانیه زندگی میکرده و برای کسی دیگه که محله آریاشهر زندگی میکرده؟
ممنون

کسی هست که جوابی دهد؟

براتون ایمیل گذاشتم چک کنین
پاسخ
تشکر کنندگان: nora-nora ، soheil1993
(2015-07-07 ساعت 09:26)tnamvar نوشته:  
(2015-07-06 ساعت 18:42)soheil1993 نوشته:  کسی هست جوابی دهد Smile

ممنون

کسی هست که جوابی دهد؟

براتون ایمیل گذاشتم چک کنین
لطفا" جواب رو در تاپیک مطرح تا دیگران نیز استفاده کنند.
پاسخ
تشکر کنندگان: barfi1 ، امیر مهاجر ، hassan8ir ، soheil1993 ، copol

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان