کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سیاتل، ایالت واشنگتن
سلام دوستان من سایت airbnbرا که نگاه میکردم قیمت منزل در سیاتل و واشنگتن فرقی نداشت.حتی به نظر میرسید بایک قیمت مشخص مثلا در کالیفرنیا منزل به مراتب بهتری از سیاتل میتوان اجاره کرد.حال به نظر دوستان بهتر نیست محل زندگیمان را طوری انتخاب کنیم که با توجه به قیمت سر سام آور بلیط رفت و برگشت به ایران حداقل سالی یکبار بتوانیم برای دیدن خانواده به ایران بیاییم چون اونطور که من دیدم قیمت بلیط از واشنگتن دی سی به ایران حدود دوسوم قیمت اون از مثلا سیاتل میباشد.
کيس نامبر: 2016AS18## ♥
 تعداد افراد:4 نفر ♥
کنسولگری: Abu Dhabi (تغییر کنسول گری از طرفkcc)♥
 ارسال فرم : 26 می♥
تاریخ مصاحبه : 21 اکتبر ،برگه سفید♥
برنده:سربازی ارتش،لیسانس مکانیک،شرکت خصوصی،AP:نفر اصلی
 آپدیت ها: 22 اکتبر ,9دسامبر،25ژانویه ،2 مارچ(تبدیل به orکیس اصلی)
کلیر:زیباترین روز خدا 3 مارچ پس از 134 روز،دریافت ویزا 31 مارچ
سفر به آمریکا:
پاسخ
تشکر کنندگان: nora-nora ، Iaccept
(2015-07-07 ساعت 13:47)a4542 نوشته:  سلام دوستان من سایت airbnbرا که نگاه میکردم قیمت منزل در سیاتل و واشنگتن فرقی نداشت.حتی به نظر میرسید بایک قیمت مشخص مثلا در کالیفرنیا منزل به مراتب بهتری از سیاتل میتوان اجاره کرد.حال به نظر دوستان بهتر نیست محل زندگیمان را طوری انتخاب کنیم که با توجه به قیمت سر سام آور بلیط رفت و برگشت به ایران حداقل سالی یکبار بتوانیم برای دیدن خانواده به ایران بیاییم چون اونطور که من دیدم قیمت بلیط از واشنگتن دی سی به ایران حدود دوسوم قیمت اون از مثلا سیاتل میباشد.
دوست عزیز من یکسالی در مورد کالیفرنیا تحقیق می کردم بعضی از شهرهای انجا را منطقه به منطقه می شناسم و مدارس و کالج های برتر ان را. حتی بدلایلی واشنگتن دی سی را . اصلا دبیرستان رتبه ده دولتی من ندیدم البته مدارس خصوصی ده وجود داشت . ولی مدارس سیاتل نمره هشت و نه و ده عادیه . تقریبا" تمامی ابتدایی نمره ده دارند .از اب و هوا که من نزدیک یک سال اب و هوای سیاتل، سن حوزه، سانفرانسیسکو، واشنگتن و چند شهر کالیفرنیا را روی موبایلم ثبت کردم و روزانه تمامی شرایط اب و هوایی این شهرها را رصد میکنم .آیا تابحال با زمستانهای زیر بیست درجه بسر برده اید؟ آیا هوای شرجی بالای چهل درجه رو تحمل کرده اید ؟ خوب اگر تجربه دارید واشنگتن بسیار مناسب شما ست باضافه اینکه پایتخت نیز هست .اما سیاتل مرکز افراد متخصص و نوجو و با انسانهایی که درصد زیادی از انان مهاجران نخبه کشورهای دیگر است می باشد .مایکروسافت،بوئینگ و دیگر شرکت های مهم در انجاست.آب و هوای ان نیز یکی از بهترین ها در امریکاست.سیستم بیمه ان یکی از برترین هاو امکانات شهری زبانزد می باشد .این تاپیک یکی از بهترین مدیران سابق را با خود همراه دارد که نظم ،دقت و توضیحات ایشان کاملترین راهنما می باشد. حال با توجه به شرایط خود می توانید شهرتان را انتخاب کنید .
پاسخ
(2015-07-07 ساعت 09:26)tnamvar نوشته:  
(2015-07-06 ساعت 18:42)soheil1993 نوشته:  کسی هست جوابی دهد Smile

(2015-07-04 ساعت 17:28)soheil1993 نوشته:  محله مناسب برای زندگی در سیاتل کجاست برای کسی که در تهران محله زعفرانیه زندگی میکرده و برای کسی دیگه که محله آریاشهر زندگی میکرده؟
ممنون

کسی هست که جوابی دهد؟

براتون ایمیل گذاشتم چک کنین

عزیز ممنونم از توجهتون . اما من نتونستم پیغامتون رو پیدا کنم . لطفا همینجا بذارید یا پیام خصوصیش کنین . خیلی خیلی ممنون میشم
پاسخ
تشکر کنندگان: nora-nora
من از حدود یکسال قبل تصمیم جدی شد واسه اومدن به واشنگتن/کرکلند ... تمام صفحه های این تاپیک رو خوندم .. واقعا ممنون از همه .. الان حدود ۱ ماه میشه که دارم توی کرکلند زندگی میکنم... اینجا واقعا عالیه از همه نظر... بازم ممنون از دوستانی که اینهمه وقت گذاشتن و این اطلاعات مهم رو به ما دادند.

پاسخ
تشکر کنندگان: nora-nora ، امیر مهاجر ، ben123 ، shabghazal ، shahab2000 ، Iaccept ، humsun ، linda2014
درود
یه سوالی داشتم از خدمت دوستان عزیز
اگر کسی در خصوص آهنگسازی و یا کارهای مربوط به استودیو صدا تخصص داشته باشه میتونه در سیاتل کار پیداکنه
یک دنیا سپاس از راهنماییتون
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2015-07-08 ساعت 12:36)farhad_dm نوشته:  درود
یه سوالی داشتم از خدمت دوستان عزیز
اگر کسی در خصوص آهنگسازی و یا کارهای مربوط به استودیو صدا تخصص داشته باشه میتونه در سیاتل کار پیداکنه
یک دنیا سپاس از راهنماییتون
کارو نمیدونم
ولی فک کنم سیاتل یه دانشگاه هنر خوب داره ک کلا فقط رشته ی هنر داره اونم لیسانس ب نظرم
اینجا نیگا کن
4icu.org
برو آمریکای لاتین ایالات واشنگتن
گودلاک

{{زندگی به من یاد داده، برای داشتن آرامش و آسایش، امروز را با خدا قدم بر دارم، و فردا را به او بسپارم …}}
Smile زندگی زیباست Smile
2015AS4$$$-Abu Dhabi←Ank-Ds260:14Jul2014-Curr:9Feb-Case:One-Sec Lett:24Feb-Int:15Apr
Up:19,20,21,29Apr,19May,23Jun,29 Jun,1267Jul
Clear:29 Jun-Visa:14 Jul-Entrance:Soon-Distination:WA

خدا خیرش بدهRolleyes، کلیرآ کلیک کنند، پلیز

چک ویزا امارات

سفرنامه

پاسخ
تشکر کنندگان: farhad_dm ، nora-nora ، barfi1
در خصوص کامپیوتر میخواستم بپرسم تو ایران چه مدرکی میتونم بگیرم که بتونم اونجا کار پیدا کنم و در آمدش خوب باشه و همینطور شنیدم مکانیک یا برق ماشین های ژاپنی براش کار زیاد هست خیلی ممنونم.
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2015-07-08 ساعت 17:34)farhad_dm نوشته:  در خصوص کامپیوتر میخواستم بپرسم تو ایران چه مدرکی میتونم بگیرم که بتونم اونجا کار پیدا کنم و در آمدش خوب باشه و همینطور شنیدم مکانیک یا برق ماشین های ژاپنی براش کار زیاد هست خیلی ممنونم.

اگه منظورتون مکانیکیایه خودمونه
ک کلا آمریکا بازار خوبی داره و درآمدشونم خوبه
ولی ب نظر من با یکی دو دوره تعمیرات ماشین اونم ژاپنی مثل تویوتا هوندا و ... خیلی سخته شما تخصص کافیو پیدا کنی!
بازم کاچی بعض هیچیه دوست منBig Grin
2015AS4$$$-Abu Dhabi←Ank-Ds260:14Jul2014-Curr:9Feb-Case:One-Sec Lett:24Feb-Int:15Apr

چک ویزا امارات

سفرنامه

پاسخ
تشکر کنندگان: farhad_dm ، nora-nora ، r.bazargan ، hesam.sd ، barfi1
با تشکر فراوان از دوستان عزیز مخصوصا دوست عزیزی که سریع پاسخ سوالات منو دادن میخواستم بدونم که در زمینه کامپیوتر من چه مدرکی میتونم داشته باشم که براش کار باشه درامدش هم خوب باشه ممنون میشم.
پاسخ
تشکر کنندگان:
دوستان آیا کلاس زبان برای مهاجران در سیاتل هست!؟
کسانی ک مشکل زبان دارند چگونه بایستی این مشکل را حل کنند!؟
ممنون

{{زندگی به من یاد داده، برای داشتن آرامش و آسایش، امروز را با خدا قدم بر دارم، و فردا را به او بسپارم …}}
Smile زندگی زیباست Smile

چک ویزا امارات

سفرنامه

پاسخ
تشکر کنندگان: nora-nora
(2015-07-08 ساعت 22:54)Iaccept نوشته:  دوستان آیا کلاس زبان برای مهاجران در سیاتل هست!؟
ممنون

Smile زندگی زیباست Smile
هل من نا ص ر ین سرنی Smile

Smile زندگی زیباست Smile

چک ویزا امارات

سفرنامه

پاسخ
تشکر کنندگان:
(2015-07-12 ساعت 00:51)Iaccept نوشته:  
(2015-07-08 ساعت 22:54)Iaccept نوشته:  دوستان آیا کلاس زبان برای مهاجران در سیاتل هست!؟
ممنون

Smile زندگی زیباست Smile
هل من نا ص ر ین سرنی Smile

Smile زندگی زیباست Smile
کلاسهای زبان ESL در همه ایالتها از جمله در همه جای واشنگتن هست
2014-2103/ابوظبی/4نفر/کلیر بعداز171 روز/ورود به آمریکا:09/28/2014 /ساکن:سیاتل
انرژى خود را صرف شايعات، موضوعات گذشته، افكار منفى يا چيزهايى كه از كنترل شما خارج است نكنيد
پاسخ
تشکر کنندگان: ben123 ، samane1363
ممنون فرشاد جان

What is ESL?
You may be wondering to yourself, what is ESL?

ESL stands for English as a Second Language.

What is an ESL Program?

An ESL program is coursework designed to help students who are looking to learn English as their second, third, or in some cases, forth language. These programs hire teachers that are often bilingual who are there to help students to develop their:

speaking,
writing,
reading, and
listening skills.
Structure of ESL Programs

ESL schools help students become more fluent in English by breaking down concepts and language rules. Many programs teach mathematics, science, and history classes in a way that is easier for students who are non-native speakers. Oftentimes, these programs are located in English speaking countries to give students a real immersion feeling. There are ESL Programs that can be found in home countries as well!

Many ESL students can feel extremely overwhelmed being immersed in a country that they does not speak the language; it can be very frustrating because they cannot understand or participate in a class that is entirely taught in English or in the outside world around them.

Who are ESL Programs Designed For?

Many schools, from pre-kindergarten to high school, to colleges and universities, to private institutions have ESL programs. Eligible students are those that do not speak English in their homes, international students, as well as students that genuinely have trouble with English are all welcome at most campuses.

Private ESL Programs

Independent ESL programs are vital because they provide a small and comfortable environment for learning a different language. These independent ESL schools can be considered to be healthier learning places to learn English because they typically offer smaller class sizes fostering an environment of learning and one-on-one interaction. Independent ESL schools provide a wide range of opportunities for students of all ages from children, teens, college students, to adults.

For students with advanced proficiency, ESL programs can provide one-on-one instruction to help students learn how to reduce or change their accent thereby perfecting pronunciation, allowing students to be understood more easier by others. ESL schools can help students learn more about common sayings, because slang and idiom phrases are prevalent within the US, Canada, Australia, as well as the UK, and will allow you to regionalize your language fluency.

Finding an ESL Program

Our ESL Program Search has an entire listing of independent English Second Language Schools in the United States and abroad which can be very useful for prospective students. You can simply click on a specific state to see which school is closest to your location and go from there. This site can also direct you to online ESL programs and you can virtually travel to different programs to find which one is best suited for you.

ESL programs can help students learn more about the local culture, values, and society. ESL programs can help you understand people’s jokes and enrich your understanding of the English language. These ESL programs can be geared toward precisely what you need to master, according to your current level of understanding. Additionally, they are personal, in that they can help you no matter what level you are at; they can help you with just one aspect of English or every facet that you need help in. Understanding English is vital to succeed in today’s international world because much of the international language is English.

چک ویزا امارات

سفرنامه

پاسخ
تشکر کنندگان: farshad varaste ، nora-nora ، bob esfangi ، humsun ، Interuniversal ، samane1363 ، 123a ، barfi1 ، Reza Smart
در ضمن اینجا میتونین ایالت و شهرو انتخاب کنین و موسسات و کالجهایی ک اراعه میدن ببینین
http://www.esldirectory.com/esl-program-search

من برا سیاتل دیدم یه دورش ۱۰۵۰۰ دلار بود!!!
البته با خوابگاه و دوعده غذا

دوستان اگه اطلاعاتی دارن بیشتر توضیح بدن
ممنون

چک ویزا امارات

سفرنامه

پاسخ
تشکر کنندگان: samane1363 ، barfi1
شرمنده Gross income رو زده بود 800000
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان