کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سیاتل، ایالت واشنگتن
(2015-07-15 ساعت 07:02)sibzaminenaresi نوشته:  سلام
من می خام واسه کسی پیام خصوصی بفرستم ولی سایت اجازه نمی ده

سلام بله نمیزاره سایت چون 25 تا پست نزاشتین تو تاپیکای مختلف
پاسخ
تشکر کنندگان: barfi1
با عرض درود
یک پرسش داشتم
در سیاتل برای کسانی که به کارهای لوله کشی و برق ساختمان تسلط داشته باشن کار هست؟
درآمدش کفاف مخارج زندگی رو میده؟
پاسخ
تشکر کنندگان: r.bazargan
(2015-07-15 ساعت 22:30)farhad_dm نوشته:  با عرض درود
یک پرسش داشتم
در سیاتل برای کسانی که به کارهای لوله کشی و برق ساختمان تسلط داشته باشن کار هست؟
درآمدش کفاف مخارج زندگی رو میده؟
بله هست و کار خوب و پر درآمدیه
2014-2103/ابوظبی/4نفر/کلیر بعداز171 روز/ورود به آمریکا:09/28/2014 /ساکن:سیاتل
انرژى خود را صرف شايعات، موضوعات گذشته، افكار منفى يا چيزهايى كه از كنترل شما خارج است نكنيد
پاسخ
تشکر کنندگان: farhad_dm ، nora-nora ، ben123 ، Iaccept ، samane1363
سلام عزیزان ،ما اومدیم رالی ،اما بعد از چند روز تصمیم گرفتیم بیایم سیاتل،با توجه به اینکه سطح زبانمون خیلی خوب نیست و آشنایی هم اونجا نداریم ،شما نظرتون چیه ؟بمونیم اینجا بهتره یا بیایم اونجا؟ کسی هست که اونجا بتونه یکم راهنماییمون کنه؟اینجا بچه های گل مهاجرسرا و ایرانیهای مهربون دور و برمون هست،به نظرتون ریسکش بالاست تغیر مکان بدیم؟ من تو ایران تولیدی در و پنجره upvc داشتم،اونجا بازار کار داره؟ممنون میشم جواب بدین
پاسخ
تشکر کنندگان: pari pariaaa ، Iaccept ، barfi1
(2015-07-17 ساعت 10:03)amindv15 نوشته:  سلام عزیزان ،ما اومدیم رالی ،اما بعد از چند روز تصمیم گرفتیم بیایم سیاتل،با توجه به اینکه سطح زبانمون خیلی خوب نیست و آشنایی هم اونجا نداریم ،شما نظرتون چیه ؟بمونیم اینجا بهتره یا بیایم اونجا؟ کسی هست که اونجا بتونه یکم راهنماییمون کنه؟اینجا بچه های گل مهاجرسرا و ایرانیهای مهربون دور و برمون هست،به نظرتون ریسکش بالاست تغیر مکان بدیم؟ من تو ایران تولیدی در و پنجره upvc داشتم،اونجا بازار کار داره؟ممنون میشم جواب بدین
آقا رالی ک میگن خوبه !

{{زندگی به من یاد داده، برای داشتن آرامش و آسایش، امروز را با خدا قدم بر دارم، و فردا را به او بسپارم …}}
Smile زندگی زیباست Smile
2015AS4$$$-Abu Dhabi←Ank-Ds260:14Jul2014-Curr:9Feb-Case:One-Sec Lett:24Feb-Int:15Apr
Up:19,20,21,29Apr,19May,23Jun,29 Jun,1267Jul
Clear:29 Jun-Visa:14 Jul-Entrance:Soon-Distination:WA

خدا خیرش بدهRolleyes، کلیرآ کلیک کنند، پلیز

چک ویزا امارات

سفرنامه

پاسخ
تشکر کنندگان:
(2015-07-17 ساعت 10:03)amindv15 نوشته:  سلام عزیزان ،ما اومدیم رالی ،اما بعد از چند روز تصمیم گرفتیم بیایم سیاتل،با توجه به اینکه سطح زبانمون خیلی خوب نیست و آشنایی هم اونجا نداریم ،شما نظرتون چیه ؟بمونیم اینجا بهتره یا بیایم اونجا؟ کسی هست که اونجا بتونه یکم راهنماییمون کنه؟اینجا بچه های گل مهاجرسرا و ایرانیهای مهربون دور و برمون هست،به نظرتون ریسکش بالاست تغیر مکان بدیم؟ من تو ایران تولیدی در و پنجره upvc داشتم،اونجا بازار کار داره؟ممنون میشم جواب بدین

من یک خانواده میشناسم که از رالی مهاجرت کردند به سیاتل.
یک خانواده دیگری هم میشناسم که ورودشون به آمریکا رالی بوده و با پاس سفید برگشتند ایران الان آمدند سیاتل برای زندگی.
شاید بتونند مقایسه خوبی بهتون بدند.
اگه میخواید لینکتون کنم بهشون یه شماره تلفن از خودتون تو پیام خصوصی برای من بگذارید.
پاسخ
تشکر کنندگان: nora-nora ، ParsTrader ، ben123 ، m.ghoreishi ، pari pariaaa ، Iaccept ، samane1363 ، barfi1 ، copol ، Reza Smart
سلام.ازهمه ی دوستان پیشکسوت که اینقدر با مهربونی اطلاعاتشونو دراختیارما میذارن واقعا سپاسگزارم.همه ی 98 صفحه سیاتل روخوندم.
2016as48xxچهارنفر.مصاحبه  ارمنستان خودم برنده اصلی وفرزندانم یکضرب,همسرم ای پی.که بعداز138 روزکلیرشد.ساکن هیوستون.(راستی lighthouseیعنی فانوس دریایی ( Shy
پاسخ
تشکر کنندگان: قصه گو ، Iaccept
یه سوال دارم کسی درمورد کالج های خوب سیاتل اطلاعاتی داره؟آیا High line college در Des moines رومی شناسید؟ اینطور که درگوگل سرچ کردم یکی از پنج کالج برتر سیاتله.کلا منطقه des moines خوبه؟ببخشیدانگار بیشتر ازیک سوال شد.پیشاپیش ممنونم
2016as48xxچهارنفر.مصاحبه  ارمنستان خودم برنده اصلی وفرزندانم یکضرب,همسرم ای پی.که بعداز138 روزکلیرشد.ساکن هیوستون.(راستی lighthouseیعنی فانوس دریایی ( Shy
پاسخ
تشکر کنندگان: Iaccept
همخانه در ایالت واشنگتن

سلام بر همهٔ دوستان

یک اتاق از یک واحد آپارتمان دو خوابه واقع در شهر ردموند موجود است، مبلغ اجاره برای یک نفر 600$ . قرار داد اولیه به مدت ۲ یا ۳ ماه می‌باشد که در صورت توافق تمدید خواهد شد
در صورت تمایل از طریق پیام خصوصی پاسخگو هستم.

با سپاس
پاسخ
تشکر کنندگان: reza.aa ، Iaccept
(2015-07-04 ساعت 17:28)soheil1993 نوشته:  محله مناسب برای زندگی در سیاتل کجاست برای کسی که در تهران محله زعفرانیه زندگی میکرده و برای کسی دیگه که محله آریاشهر زندگی میکرده؟
ممنون

دوستان میشه جواب بدین؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2015-07-19 ساعت 00:15)soheil1993 نوشته:  
(2015-07-04 ساعت 17:28)soheil1993 نوشته:  محله مناسب برای زندگی در سیاتل کجاست برای کسی که در تهران محله زعفرانیه زندگی میکرده و برای کسی دیگه که محله آریاشهر زندگی میکرده؟
ممنون

دوستان میشه جواب بدین؟
کلا بستگی به روحیات آدما داره دوست گرامی وگرنه اینجا قابل مقایسه با هیچ جای ایران نیست. شما اگه جای شلوغ و پر ترافیک دوستداری میتونی بری خود سیاتل، اگه یه کم جای آرومتر دوستداری میتونی بری داون تاون بلویو اگه آرامش بیشتری میخوای میتونی بری جاهای خلوت کرکلند و همینجور هرچقدر از سیاتل فاصله بگیرید خلوت تر و دنجتر میشه
انرژى خود را صرف شايعات، موضوعات گذشته، افكار منفى يا چيزهايى كه از كنترل شما خارج است نكنيد
پاسخ
تشکر کنندگان: nora-nora ، soheil1993 ، lighthouse ، Abdorrezaa ، areb1356 ، امیر مهاجر ، Iaccept ، taherifar ، barfi1 ، copol
(2015-07-19 ساعت 01:06)farshad varaste نوشته:  
ممنون

دوستان میشه جواب بدین؟
کلا بستگی به روحیات آدما داره دوست گرامی وگرنه اینجا قابل مقایسه با هیچ جای ایران نیست. شما اگه جای شلوغ و پر ترافیک دوستداری میتونی بری خود سیاتل، اگه یه کم جای آرومتر دوستداری میتونی بری داون تاون بلویو اگه آرامش بیشتری میخوای میتونی بری جاهای خلوت کرکلند و همینجور هرچقدر از سیاتل فاصله بگیرید خلوت تر و دنجتر میشه

ممنون از پاسختون . من فقط قصدم خود سیاتل هستش و منظورم این بود که دقیقا نام محله ای متناسب با زعفرانیه تهران(از لحاظ کیفیت محله و فرهنگ مردم ساکن و ...) و آریاشهر(غرب تهران از لحاظ دسترسی هاش و فرهنگ و اقتصاد متوسط و امنیت) رو توی سیاتل معرفی کنید
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2015-07-19 ساعت 04:17)soheil1993 نوشته:  
(2015-07-19 ساعت 01:06)farshad varaste نوشته:  
ممنون

دوستان میشه جواب بدین؟

ممنون از پاسختون . من فقط قصدم خود سیاتل هستش و منظورم این بود که دقیقا نام محله ای متناسب با زعفرانیه تهران(از لحاظ کیفیت محله و فرهنگ مردم ساکن و ...) و آریاشهر(غرب تهران از لحاظ دسترسی هاش و فرهنگ و اقتصاد متوسط و امنیت) رو توی سیاتل معرفی کنید
من خود سیاتل زندگی نمیکنم ولی اونجا کار میکنم و به نظر من که البته کاملا نظر شخصیمه اونجا رو برای زندگی انتخاب نکنید
پاسخ
تشکر کنندگان: ben123 ، soheil1993 ، lighthouse ، nora-nora ، Iaccept ، barfi1
[/quote]
من خود سیاتل زندگی نمیکنم ولی اونجا کار میکنم و به نظر من که البته کاملا نظر شخصیمه اونجا رو برای زندگی انتخاب نکنید
[/quote]

میشه بدونم چرا؟ رفت و آمد سخت نیست؟ کجا زندگی میکنید؟
ممنون
پاسخ
تشکر کنندگان:
[/quote]
میشه بدونم چرا؟ رفت و آمد سخت نیست؟ کجا زندگی میکنید؟
ممنون
[/quote]
من با یکی از همکارام کارپول میکنیم و برامون سخت نیست، کلا از کرکلند تا محل کار من در 1st ave بیست و سه دقیقه صبحها طول میکشه و بعداز ظهرها حدود 45 دقیقه ولی اگه تو خود سیاتل باشم علاوه بر اینکه مجبورم تو ترافیک بیشتری بمونم از لحاظ امنیت و کیفیت زندگی هم به مراتب پایینتر هست و یه چیزیکه به شدت تو ذوق میزنه وجود تعداد زیادی بی خانمانهای عجیب و غریب تو این شهر هست البته شاید مزایایی داره که من بی خبرم بهتره یکی از دوستانیکه تو خود سیاتل زندگی میکنه بیاد یه توضیحی بده
پاسخ
تشکر کنندگان: lighthouse ، nora-nora ، barfi1 ، soheil1993 ، امیر مهاجر ، K22 ، ben123 ، Iaccept ، humsun ، Reza Smart

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان