کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اطلاعیه مهم در رابطه با ایمیل شدن Confirmation Number توسط وزارت امور خارجه
(2011-05-21 ساعت 17:58)boronca007 نوشته:  سلام دوستان در یک سایت خارجی (path2usa.com) دیدم نوشته
you can win or buy the lottery

مگه خریدنی هست ؟

http://www.path2usa.com/h1b-visa-petition-requirements

اینم لینکش

دقیقا آخرین خط از باکس زرد رنگ

منظورشون قرعه کشی پول که نیست آخه نوشته میشه خرید !

دوست عزیز این مربوط به ویزای H1b میشه. میگه شما میتونی موقعیت شغلی H1b رو از فرد قبلی که اونو داره بخری. در حقیقت کسی که H1b داره میتونه با گرفتن پول شما رو به کارفرمای خودش معرفی کنه. این قضیه هیچ ربطی به گرین کارد نداره.
هر جا لغت lottery دیدید که مربوط به گرین کارد نیست!
تشکر کنندگان: JOOOJOOO ، khabaloo
تو رو خدا شانس منو ببين الان رفتم تو ميلم نوشته يه كي از ايميل شما استفاده كرده و جانك فرستاده....حالا هم ايميلمو بلاك كردن....چيكار كنم؟؟؟؟؟؟البته كانفيرميشن نامبرو دارم..
معجزکی در کار نیست، ما کشتی شکستگانیم، ای باد شرطه برخیز
♥ش.ن.ل.ع♥
تشکر کنندگان:
(2011-05-21 ساعت 16:25)morteza kjhg نوشته:  سلام من نامه ای به ایمیلم اومده که در قرعه کشی گرین کارت برنده شده ام راستش مهلتش هم محدوده و تا31 ماه می مهلت داره خواهش میکنم بگین باید به کجا مراجعه کنم و چه مدارکی لازم داره
اگه بتونید به من کمک کنید مطمئن باشید که جبران میکنم

عزيزم كلك هست بيخيالش شو
تشکر کنندگان: Nightsky007
سلام
من برنده نشده بودم اما یک میل برای من اومده که توش شماره کانفیرمیشن هست که کاملا با اون اولیه فرق داره
حالا چیکار کنم؟
اما برای پدر و مادرم هیچ نامه ای نیومده

من باید جدیده رو بزنم یا اون قبلیه رو؟؟
تنها چیزی که موفقیتهای ما را محدود میسازد، تفکری ست که به ما میگوید نمیتوانی موفق شوی
تشکر کنندگان:
برای من و همسرم هم این ایمیل اومد و شماره ها دقیقا همون قبلی ها ست .
تشکر کنندگان:
(2011-05-22 ساعت 00:18)idn نوشته:  سلام
من برنده نشده بودم اما یک میل برای من اومده که توش شماره کانفیرمیشن هست که کاملا با اون اولیه فرق داره
حالا چیکار کنم؟
دوست عزیز با اون ایمیل واسه چند نفر ثبت نام کردید؟! شاید کانفیرمیشن شخص دیگری هست که شما هنگام ثبت نام ایمیلتان را دادید.
فعل و انفعال ، جزر و مد جریان ، آزمون و خطا ، تغییر ......> این است ریتم زندگی.Wink
تشکر کنندگان: idn
دوستان من هنوز هیچ ایمیلی دریافت نکردم . مال همسرم اومد مال من نیومده هنوز . چرا؟
تشکر کنندگان:
(2011-05-22 ساعت 02:10)artemis21 نوشته:  
حالا چیکار کنم؟
دوست عزیز با اون ایمیل واسه چند نفر ثبت نام کردید؟! شاید کانفیرمیشن شخص دیگری هست که شما هنگام ثبت نام ایمیلتان را دادید.

درسته ، من همه برگه هارو چک کردم ، متوجه شدم که برای مادرم بوده
یعنی مادرم قبول شده بوده؟؟؟
تنها چیزی که موفقیتهای ما را محدود میسازد، تفکری ست که به ما میگوید نمیتوانی موفق شوی
تشکر کنندگان:
هيچ كاري لازم نيست بكنيد چون Confirmation Number خودتون رو به قولي Destroy نكرديد. 15 جولاي با همون Confirmation Number چك كنيد ببينيد برنده شديد يا نه.

ضمنا سعي كنيد يه جوري اي ميلتون رو زنده كنيد. اميدوارم امسال برنده شيد ولي اگه نشد، سال آينده براي ثبت نام از يه اي ميل جديد استفاده كنيد.

(2011-05-21 ساعت 21:48)JOOOJOOO نوشته:  تو رو خدا شانس منو ببين الان رفتم تو ميلم نوشته يه كي از ايميل شما استفاده كرده و جانك فرستاده....حالا هم ايميلمو بلاك كردن....چيكار كنم؟؟؟؟؟؟البته كانفيرميشن نامبرو دارم..

قرعه كشي 2010 خاطره شد ...
تشکر کنندگان: JOOOJOOO ، artemis21
دوستان برای من این ایمیل نیومده،این یعنی از لیست قرعه کشی حذف شدم ؟ Sad((
تشکر کنندگان:
(2011-05-22 ساعت 09:23)idn نوشته:  
(2011-05-22 ساعت 02:10)artemis21 نوشته:  
حالا چیکار کنم؟

درسته ، من همه برگه هارو چک کردم ، متوجه شدم که برای مادرم بوده
یعنی مادرم قبول شده بوده؟؟؟

نه این ایمیل به معنی قبولی نیست فقط برای اینه که اگر کسی بعد از اعلام نتایج دفعه اول که اشتباه بود برگه ثبت نام و شماره ثبت نامش رو گم کرده یا دور انداخته بتونه 24 تیر دوباره چک کنه و این شانس رو از دست نده!
(2011-05-22 ساعت 10:59)paolo نوشته:  دوستان برای من این ایمیل نیومده،این یعنی از لیست قرعه کشی حذف شدم ؟ Sad((

هنوز وقت هست نگران نباشید میاد.....تازه اگر هم نیاد چیزی نیست شما با شمارتون میتونید چک کنید چون اعلام کردن که confirmation numbers باقی مونده و از بین نرفته فقط امیدوارم برگه ثبت نام یا شمارتون رو نگه داشته باشید
تشکر کنندگان: artemis21 ، paolo
(2011-05-21 ساعت 21:22)amir287 نوشته:  
(2011-05-21 ساعت 17:58)boronca007 نوشته:  سلام دوستان در یک سایت خارجی (path2usa.com) دیدم نوشته
you can win or buy the lottery

مگه خریدنی هست ؟

http://www.path2usa.com/h1b-visa-petition-requirements

اینم لینکش

دقیقا آخرین خط از باکس زرد رنگ

منظورشون قرعه کشی پول که نیست آخه نوشته میشه خرید !

دوست عزیز این مربوط به ویزای H1b میشه. میگه شما میتونی موقعیت شغلی H1b رو از فرد قبلی که اونو داره بخری. در حقیقت کسی که H1b داره میتونه با گرفتن پول شما رو به کارفرمای خودش معرفی کنه. این قضیه هیچ ربطی به گرین کارد نداره.
هر جا لغت lottery دیدید که مربوط به گرین کارد نیست!

ممنون دوست عزیز
بهترین هنوز برایم اتفاق نیفتاده است...
تشکر کنندگان:
برای ما که ایمیل نیومد چی ؟ یعنی ثبت نام مشکل داشت ؟
Tampa.Floorida.Usa
تشکر کنندگان:
(2011-05-22 ساعت 14:37)Classic نوشته:  برای ما که ایمیل نیومد چی ؟ یعنی ثبت نام مشکل داشت ؟

واسه منم هنوز نيومده.....نه هيچ ربطي به ثبت نام نداره
معجزکی در کار نیست، ما کشتی شکستگانیم، ای باد شرطه برخیز
♥ش.ن.ل.ع♥
تشکر کنندگان:
سلام به همگی

برای من هم که برای دو نفر رو چک کردم.ایمیل اومده ، ولی وقتی روی لینک داخلش کلیک می کنم فقط شماره خودم رو نشون می ده.

با تشکر.
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان