کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اطلاعیه مهم در رابطه با ایمیل شدن Confirmation Number توسط وزارت امور خارجه
Sad 
از راهنماییهای شما متشکرم راستش این نامه آدرس دفترش رو تایلند نوشته اما من از پاسخهای شما دوستان قانع شدم
تشکر کنندگان: maxsoulfly
(2011-05-21 ساعت 15:37)shari نوشته:  دوستان من متن ايميل رو گذاشتم تو مترجم گوگل دقيقا اشاره كرده افرادي كه هفته اول مي چك كردن مي تونن شمارشون رو ببينن خواهر من هم چون شماره اش رو نداشته چك نكرده و براش ايميل نيومده فكر كنم حرف اون دوستمون كه مي گه براي كساني كه تو اون زمان چك كردن مي ياد درست باشه در واقع منطقي چون اونايي كه چك كردن ممكن برگه شون رو دور انداخته باشن براي بقيه كه اين مشكل پيش نمي ياد براي شما هم مي زارم ببينين

ما تاسف به استحضار برسانم که ، به دلیل یک خطای برنامه نویسی کامپیوتر ، نتایج قرعه کشی تنوع فرهنگی 2012 که قبلا در وزارت امور خارجه شرکت کننده وضعیت وب سایت چک شد نوشته شده اند voided. نتایج معتبر نمی کند چرا که آنها عادلانه ، انتخاب تصادفی از کسانی که توسط قوانین ایالات متحده مورد نیاز نقشی نخواهند داشت. آنها را به اشتباه نوشته شده بود.

اگر شما وب سایت شرکت کننده وضعیت چک (http://www.dvlottery.state.gov) در هفته اول مه چک شده و در بر داشت توجه کنید که شما برای پردازش بیشتر و یا توجه کنید که شما تا به حال نشده است انتخاب شده انتخاب شده بودند ، که متوجه شده است لغو و دیگر معتبر نیست.

فرآیند انتخاب جدید خواهد بود بر اساس نوشته های اولیه برای برنامه 2012 انجام شده است.

شما واجد شرایط ورود به بین 2010 اکتبر 5 و 2010 نوامبر 3 ارسال شده. ورود شما باقی مانده است با ما خواهد شد و در قرعه کشی انتخاب جدید گنجانده شده است. تعداد تایید شما برای بررسی نتایج را بر روی وب سایت شرکت کننده وضعیت چک همچنان معتبر است.

با عقل جور در می یاد
تشکر کنندگان:
باسلام
من برای خودم و 3نفر دیگه ثبته نام کردم و ایمیل برای خودم و 2 نفر دیگه 5شنبه اومد ولی از اون یکی هنور خبری نیست هممونم روز اول ثبته نام کردیم
به نظرتون چرا نمیاد؟
فکر کنم اون یکی عکسش را تایید نکرده باشند
شماره کیس: **2015AS29 / تاریخ رویت قبولی:1may / کنسولگری:ankara / تعداد افراد منظور در کیس :فقط خودم / ارسال فرمهای سری اولMAY22
کارنت شدن کیس:9 اکتبر / مصاحبه:نیمه دوم دسامبر / ویزا یکضرب Smile / مقصد : فعلا اوکلاهاما
تشکر کنندگان:
سلام دوستانSmile
من برای 3 نفر در تاریخهای 14 اکتبر 20 اکتبر و 1 نوامبر ثبت نام کردم که واسه هر سه تا ایمیل اومد ولی به فاصله 2 روز .شماره هام دقیقا همونا بودن.
در ضمن من هر 3 تا رو همون هفته اول چک کرده بودم.
شرمنده که جای ماهها رو اشتباهی تایپ کردم.ممنون از توجه و دقت دوستان.
سفرنامه
ﻣﻬﺎﺟﺮ 2013

تشکر کنندگان:
سلام
من روز اول چک کرده بودم
ایمیل واسم اومده بوده ولی اشتباهی پاکش کرده بودم . وقتی تاپیک رو دیدم رفتم از Trash میلم پیداش کردم Tongue
بازنده بودن توی خون منه !
Sad
تشکر کنندگان:
یکی از دوستان لطف کنه بگه ایمیل حاوی Confirmation Number با چه موضوعی براشون اومده تا باکس ایمیل های دیلیت شده رو بشه راحت تر گشت. سپاس.
فعل و انفعال ، جزر و مد جریان ، آزمون و خطا ، تغییر ......> این است ریتم زندگی.Wink
تشکر کنندگان:
(2011-05-22 ساعت 23:56)artemis21 نوشته:  یکی از دوستان لطف کنه بگه ایمیل حاوی Confirmation Number با چه موضوعی براشون اومده تا باکس ایمیل های دیلیت شده رو بشه راحت تر گشت. سپاس.

دوست عزیز ایملی که میاد با این عنوان هست: no-reply@state.gov میتونه تو ایمیلات در قسمت سرچ کپیش کنی تا راحت تر پیدا بشه!
موفق باشید.
CR1
تشکر کنندگان: artemis21
چرا بعضی از دوستان اینقدر آیه یأس میخونن! بابا دندون رو جیگر بزارید، به خدا به ما هم استرس وارد میکنید. اینجانب متاسفانه کانفریمم را گم کردم،تا الآن که برام ایمیل نیومده،منتظرم! ایشالا که برای همه شرکت کننده ها میفرستن. اینقدر خودتون را با ما عذاب ندید!!!!!!!!!!!!!
با تشکر از بچه های عزیز که این وقت را در اختیار من گذاشتن!
ما آزموده ایم در این شهر بخت خویش
تشکر کنندگان: Homer ، ary ، khabaloo
(2011-05-22 ساعت 19:44)mooj نوشته:  سلام دوستانSmile
من برای 3 نفر در تاریخهای 14 نوامبر 20 نوامبر و 1 اکتبر ثبت نام کردم که واسه هر سه تا ایمیل اومد ولی به فاصله 2 روز .شماره هام دقیقا همونا بودن.

ثبت نام تا 3 نوامبر بود شما چجوری 14 و 20 نوامبر ثبت نام کردین!!!!؟؟
شروع ثبت نام هم از 5 اکتبر بود یعنی شما قبل از شروع ثبت نام، ثبت نام کردین!!!؟ جالبه!!!
If you submitted a qualified entry from October 5, 2010 to November 3, 2010, your entry remains with us
تشکر کنندگان: nastaran86 ، mooj ، mh_hshk
(2011-05-19 ساعت 11:08)traveler_man نوشته:  من هنوز هیچ ایمیلی دریافت نکردم .
می تونیم نتیجه گیری کنیم کسایی که ایمیل دریافت نکردن در قرعه کشی شرکت داده نخواهند شد ؟؟؟
دوستانی که ایمیل دریافت کردن می تونن تاریخ ثبت نامشون رو هم بگن . شاید دارن به ترتیب تاریخ ثبت نام می فرستن ؟!؟
درود
دوست عزیز من برای شش نفر ثبت نام کردم از روز اول تا یک روز به پایان ثبت نام ؟ برای خدم یک روز به پایان بود ؟
برای همه ای میل آمده است ؟؟؟؟
آیا از ای میلی که در ثبت نام داده اید کامل و درست نوشتید ؟
هنگام ثبت نام پرینت یا کپی برداشتید ؟ اگر دارید چک کنید ؟ شاید اشتباه ای میل را نوشتید؟
بدرود

تشکر کنندگان:
باسلام
ایمیل برای سه نفر از ما اومد ولی برای یکی دیگه از ما هنوز نیامده
من فکر می کنم این حدس و گمان ها را باید بزاریم کنار چونکه فکر می کنم سایت وزارت خارجه امریکا تا چند روز دیگه یه بیانیه ای چیزی بده و در باره این ایمیل ها توضیح بده
پس نگران نباشید
شماره کیس: **2015AS29 / تاریخ رویت قبولی:1may / کنسولگری:ankara / تعداد افراد منظور در کیس :فقط خودم / ارسال فرمهای سری اولMAY22
کارنت شدن کیس:9 اکتبر / مصاحبه:نیمه دوم دسامبر / ویزا یکضرب Smile / مقصد : فعلا اوکلاهاما
تشکر کنندگان:
(2011-05-23 ساعت 09:33)farhad_vakili نوشته:  
(2011-05-22 ساعت 19:44)mooj نوشته:  سلام دوستانSmile
من برای 3 نفر در تاریخهای 14 نوامبر 20 نوامبر و 1 اکتبر ثبت نام کردم که واسه هر سه تا ایمیل اومد ولی به فاصله 2 روز .شماره هام دقیقا همونا بودن.

ثبت نام تا 3 نوامبر بود شما چجوری 14 و 20 نوامبر ثبت نام کردین!!!!؟؟
شروع ثبت نام هم از 5 اکتبر بود یعنی شما قبل از شروع ثبت نام، ثبت نام کردین!!!؟ جالبه!!!
If you submitted a qualified entry from October 5, 2010 to November 3, 2010, your entry remains with us

شرمنده که جای ماهها رو اشتباهی تایپ کردم.ممنون از توجه و دقت دوستان.اصلاح شد.Rolleyes
سفرنامه
ﻣﻬﺎﺟﺮ 2013

تشکر کنندگان: farhad_vakili ، nastaran86
من و همسرم روزهای اول ثبت نام کردیم و تقریبا در آخرین روزها برای دوستم و همسرش ثبت نام کردم هر چهار نفر با یک ایمیل از شانس بدم کانفرمیشن نامبر خودم و همسرم گم شد در تاریخ 19 مای دوتا ایمیل برام اومد که یکیش مربوط میشد به کانفرمیشن دوستم و دیگری مربوط به خانمش و تغییری هم نکرده بود.
حالا خودم و همسرم باید دعا کنیم شاید برای منکه کانفرمیشنم رو گم کردم ایمیل بیاد.
یه سوال ممکنه برای کسی ایمیل درقسمت spam رفته باشه من فکر میکنم اگه اونجا رفته باشه حتما بدون توجه دیلیت کرده باشم.
تشکر کنندگان:
دوستان قاطی نکنید. این فقط یک نظریه هست. اگر دقت کنید تعداد کسانی که براشون ایمیل نیومده خیلی کمه کی میگه 3 یا 4 میلیون به نظر میاد تعداد کسانی که براشون ایمیل نیومده خیلی کمه.

انشا که اینطوری نیست ولی خوب برای من نیومده اگه نتیجه مثبت بود که حرف اون رفیقمون درسته وگرنه که خیر.

ولی بالاخره کسانی که براشون ایمیل نیموده نباید اصلا نگران باشند شایدم حزوه برنده ها باشن (البته اگه شماره شناسایی خودشونو گم نکرده باشن.)

در ضمن اون دوستمون که میگه انرژی منفی ،باید بگم برای شما انرژی منفیه برای من که ایمیل برام نیومده مثله redbull .
تشکر کنندگان: mashusa ، JOOOJOOO
(2011-05-23 ساعت 15:35)byasini نوشته:  دوستان قاطی نکنید. این فقط یک نظریه هست. اگر دقت کنید تعداد کسانی که براشون ایمیل نیومده خیلی کمه کی میگه 3 یا 4 میلیون به نظر میاد تعداد کسانی که براشون ایمیل نیومده خیلی...
در جواب این دوستمون خواستم بگم که امکان داره ندانسته ایمیل رو پاک کرده باشیم. بنده هم فکر میکردم که واسم ارسال نشده.. اما وقتی دیروز یکی از دوستان سابجکت ایمیل ارسالی رو گفتن Sadno-reply@state.gov) بنده یادم اومدم که پاکش کردم بدون اینکه بازش کنم. معمولا ایمیلهای هاتمیلم رو با گوشی چک میکنم و فقط روزانه چند ایمیلی که به طور مشخص هر روز برام ارسال میشه رو باز میکنم. به نظر من بد نیست به باکس اسپم و ذهنتون هم رجوع کنید .Wink
فعل و انفعال ، جزر و مد جریان ، آزمون و خطا ، تغییر ......> این است ریتم زندگی.Wink
تشکر کنندگان: frozen mind ، maxsoulfly ، mashusa ، Nightsky007 ، Haghighat ، nastaran86

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان