کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اطلاعیه مهم در رابطه با ایمیل شدن Confirmation Number توسط وزارت امور خارجه
به نظر من برای همه ایمیل رو میفرستند فقط باید کمی صبر داشت. در جواب دوستانی هم که میگن ایمیل رو فقط واسه اونایی که روز اول چک کردند میفرستند باید بگم که یک نمونش همین homer عزیز هست که سری اول چک کردند و جزء برنده ها هم بودند و این به اون معنی هست که ثبت نام و مدارکش هم کامل بوده و هنوز ایمیل دریافت نکردند. اگر آدرس ایمیل رو درست وارد کرده باشید و اگر ایمیل اومده رو به خاطر حواس پرتی پاک نکرده باشید پس حتما در آینده ایمیل دریافت میکنید. فقط با آرامش صبر کنید.
CR1
تشکر کنندگان: Homer ، rexi ، mavarfan
[quote='nama' pid='110328' dateline='1306220802']
سلام،براي من و همسرم كه يكيميون روز 6 اكتبر و اونيكي تقريبا روزهاي آخر ثبت نام كرده بوديم همزمان جمعه گذشته ايميل اومد.
يه احتمالي هم من ميدم و اون اينه كه براي كسانيكه در بازه 1 MAY تا زمان قبل از بسته شدن سايت لاتاري نتيجه رو چك كردن ، ايميل اومده و مجددا CONFIRMATION NO اونها را اطلاع دادن البته طبيعي هم هست چون اونهائيكه چك كردن و از نتيجه با خبر شدن احتمال دور ريختن شماره ها رو دارن و كسانيكه قبل از خرابي ساين نتيجه ها رو چك نكرده بودند بايد شماره مورد نظرو داشتن تا بعد از رفع مشكل چك ميكردند و اگر گم كردن و يا به هر علتي اون شماره هارو نداشتن مشكل خودشون بوده و ربطي به اونها نداشته كه مجددا براشون ارسال كنند.
من يكي از دوستام بدليل اينكه شمارشو گم كرده بود اصلا نتونست نتيجرو چك كنه هنوزم هنوزه براش ايميلي نيومده.
نظر شما چيه؟
[/quo
منم با این نظر موافقم هرچند دوست ندارم درست باشه چون من و همسرم ثبت نام کردیم و کانفرمیشن نامبر رو گم کردیم البته چک هم نکردیم ولی برای دوستم و خانمش که با ایمیل خودم ثبت نام کردم و براشون هم چک کردم و قبول نشده بودند پنجشنبه برای هردوشون ایمیل اومد ولی برای منو خانمم نیومده.
تشکر کنندگان: uxmal09 ، maxsoulfly
(2011-05-24 ساعت 12:49)mmhmmt نوشته:  [quote='nama' pid='110328' dateline='1306220802']
سلام،براي من و همسرم كه يكيميون روز 6 اكتبر و اونيكي تقريبا روزهاي آخر ثبت نام كرده بوديم همزمان جمعه گذشته ايميل اومد.
يه احتمالي هم من ميدم و اون اينه كه براي كسانيكه در بازه 1 MAY تا زمان قبل از بسته شدن سايت لاتاري نتيجه رو چك كردن ، ايميل اومده و مجددا CONFIRMATION NO اونها را اطلاع دادن البته طبيعي هم هست چون اونهائيكه چك كردن و از نتيجه با خبر شدن احتمال دور ريختن شماره ها رو دارن و كسانيكه قبل از خرابي ساين نتيجه ها رو چك نكرده بودند بايد شماره مورد نظرو داشتن تا بعد از رفع مشكل چك ميكردند و اگر گم كردن و يا به هر علتي اون شماره هارو نداشتن مشكل خودشون بوده و ربطي به اونها نداشته كه مجددا براشون ارسال كنند.
من يكي از دوستام بدليل اينكه شمارشو گم كرده بود اصلا نتونست نتيجرو چك كنه هنوزم هنوزه براش ايميلي نيومده.
نظر شما چيه؟
[/quo
منم با این نظر موافقم هرچند دوست ندارم درست باشه چون من و همسرم ثبت نام کردیم و کانفرمیشن نامبر رو گم کردیم البته چک هم نکردیم ولی برای دوستم و خانمش که با ایمیل خودم ثبت نام کردم و براشون هم چک کردم و قبول نشده بودند پنجشنبه برای هردوشون ایمیل اومد ولی برای منو خانمم نیومده.
پس اين زوج محترم و خواهر بنده كه چك نكردن و ايميلي دريافت نكردن مي تونه دليل خوبي باشه براي اين موضوع كه براي كساني ايميل مي دن كه فكر مي كنن چك كردن و به هر دليل ديگه شمارشون رو ندارن دوستان
شماره کیس : 2013AS000000XX
تاريخ ثبت نام در سايت : 2011-10-15
تاریخ قبولی ما : 22 oct
تشکر کنندگان:
(2011-05-24 ساعت 13:45)shari نوشته:  
(2011-05-24 ساعت 12:49)mmhmmt نوشته:  [quote='nama' pid='110328' dateline='1306220802']
نظر شما چيه؟
[/quo
پس اين زوج محترم و خواهر بنده كه چك نكردن و ايميلي دريافت نكردن مي تونه دليل خوبي باشه براي اين موضوع كه براي كساني ايميل مي دن كه فكر مي كنن چك كردن و به هر دليل ديگه شمارشون رو ندارن دوستان
به نظر عادلانه نمیاد! چون خیلیها فقط به خاطر گم کردن شماره هاشون موفق به چک کردن در روزای اول نشدند. اگر قرار به ایجاد تسهیلاتی برای بازآوری شمارها باشه باید برای همه شرکت کننده ها باشه. هرچند که میتونه براشون پرهزینه باشه . یا اینکه براشون اصلا مهم نیست یه عده شمارهاشون گم کردند که در این صورت نباید همچنین مهم باشه که اونایی هم که روزای اول چک کردند شماره هارو دور انداخته باشند! و نتیجتا هیچ ایمیلی هم نباید به کسی بزنند.
CR1
تشکر کنندگان:
(2011-05-24 ساعت 14:00)Haghighat نوشته:  
(2011-05-24 ساعت 13:45)shari نوشته:  
نظر شما چيه؟
[/quo
به نظر عادلانه نمیاد! چون خیلیها فقط به خاطر گم کردن شماره هاشون موفق به چک کردن در روزای اول نشدند. اگر قرار به ایجاد تسهیلاتی برای بازآوری شمارها باشه باید برای همه شرکت کننده ها باشه. هرچند که میتونه براشون پرهزینه باشه . یا اینکه براشون اصلا مهم نیست یه عده شمارهاشون گم کردند که در این صورت نباید همچنین مهم باشه که اونایی هم که روزای اول چک کردند شماره هارو دور انداخته باشند! و نتیجتا هیچ ایمیلی هم نباید به کسی بزنند.

همونطور كه گفتم فرض بر اينه كه:
1- كسانيكه قبل از از كار افتادن سايت نتيجه رو چك نكردن بايد شماره هاشون رو داشته باشند چون اگر چنين اتفاقي نميافتاد هيچوقت مجددا شماره ها ارسال نميشد.
2-قانونا كسانيكه چك كردن و از نتيجه ها با خبر شدن ميتونستند كه شماره هاشونو دور بريزند چون احتمال قرعه كشي مجدد رو نميدادند
بنابراين اگر قبل از اعلام نتيجه هاي اوليه كسي شمارشو گم كرده باشه مسئولش آمريكائيها نيستن بلكه خودشه!
بنابراين ربطي به عدالت و بي عدالتي اونها نداره
تشکر کنندگان: uxmal09 ، farhad_vakili ، baran2020
سلام دوستان
دیروز با یکی از دوستانم صبحت میکردم که موقع ثبت نام پیرنت از کانفیرمیشن نگرفته بود و ذخیره هم نکرده بود و نمی توانست چک کنه ولی ایمیل براش اومده وکانفر... بهش داده
من و همسرم موقعی که سایت باز بود چک کردیم و الان برای هر دویمان ایمیل با کانفر..... اومده محض اطلاع گفتم
2001
2002
2003
2004
2005
2006
2007
2008
2009
2010
2011
2012
2013
2014
2015
2016
2017
2018
2019
تشکر کنندگان: uxmal09 ، frozen mind ، maxsoulfly
آيا كسي هست كه قبل از توقف اعلام نتيجه ها در سايت(از 11 ارديبهشت تا قطعي سايت) نتيجش رو چك نكرده باشه ولي الان توسط ايميل CONFIRMATION NUMBERESH رو دريافت كرده باشه؟؟
جواب اين سوال و به قول دوستمون پيدا نكردن مثال نقض ميتونه ميتونه در نتيجه گيري و پاسخ برخي ابهامات از قبيل اظهارات يكي از دوستان كه فقط براي افرادي كه قبول شدن ايميل نيامده است،بسيار تاثير گذار باشه.
تشکر کنندگان:
من خودم در روزهای پایانی مهلت ثبت نام برای دوستم و همسرش ثبت نام کردم. کانفیرمیشن نامبر رو هم پرینت گرفتم. در مدتی که سایت باز بود هر دوی اونها رو سه بار چک کردم دیدم برنده نشدن. اونها عکساشونو هم در یک عکاسی با شرایط یکسان انداخته بودن و در ثبت نام هیچ مشکلی وجود نداشت. حالا فقط برای خانم دوستم ایمیل اومده و برای خودش نیومده.
[en] PD: Jan. 6, 2001
Visa: July 2012
F4
[/en]
تشکر کنندگان: dreamer60
(2011-05-24 ساعت 14:36)uxmal09 نوشته:  
(2011-05-24 ساعت 14:33)javad1998 نوشته:  سلام دوستان
دیروز با یکی از دوستانم صبحت میکردم که موقع ثبت نام پیرنت از کانفیرمیشن نگرفته بود و ذخیره هم نکرده بود و نمی توانست چک کنه ولی ایمیل براش اومده وکانفر... بهش داده
من و همسرم موقعی که سایت باز بود چک کردیم و الان برای هر دویمان ایمیل با کانفر..... اومده محض اطلاع گفتم

ممنون که اطلاع دادین. همین یک مثال کفایت می کنه. پس ظاهرا برای همه باید ایمیل بیاد و ارسال ایمیل هاشون هم هیچ ترتیب خاصی نداره (یا داره و معلوم نیست چیه)

اگر این گفته واقعاً صحت داشته باشه پس میشه امیدوار بود که کانفرمیشن نامبر گم شده من دوباره پیدا بشه ولی ظاهراً از یکی دو روز پیش انگار دیگه ایمیلی برای کسی ارسال نشده است و کار تمام شده یا اینکه من اشتباه میکنم؟
تشکر کنندگان:
والا من هم كماكان منتظرم ... تو اين مدت كه براي من هم نيومده... من هم سايت رو چك كرده بودم ...
شماره کیس:......................2014
اعلام نتيجه قبولی:انشاله 1 May
ارسال فرم‌ها:
کارنت شدن کیس:
مصاحبه:
دريافت ويزا:
ورود به آمريكا:
دریافت گرين کارت :
تشکر کنندگان:
دوستان من برای یکی از دوستان ثبت نام کردم حتی کانفیرم نامبرش سیو داشتم نمیدونم چطور از کامپیوترم پاک شد بعد نتونستم اون 1 می چک کنم حالابعد این داستان جدید قرعه کشی ایمیله براش نیومده مونده چیکار کنه!!!!!!!

نظرتون چیه؟؟؟
F2A
Periority Date : 07 NOV. ۲۰۱۳
Approve :27 NOV ۲۰۱۳
دریافت کیس نامبر : Jan ۲۰۱۴
دریافت اینویس نامبر : Feb ۲۰۱۵
فرم DS-261 , پرداخت 120 $: Apr ۲۰۱۵
فرم Ds-260و پرداخت 320$ : Apr ۲۰۱۵
ارسال مدارک نهایی : Feb 2015
تکمیل مدارک:2015 Aug 27
مصاحبه : Sep ۲۰۱۵
دریافت یک ضرب ویزا
تشکر کنندگان:
دوستان توجه داشته بان وزارت خارجه هیچ مسئولتی نداره تا شماره ها رو واسه همه بفرسته و اصلا تا الآن هم اعلام نکرده که با ای میل شماره ها رو میفرستیم . ارسال ها م می تونه بر حست حروف الفبا باشه یا ترتیب ثبت نام یا ترتیب شماره کانفیرم .
تشکر کنندگان: Classic
(2011-05-24 ساعت 21:34)jahanshahloo نوشته:  دوستان من برای یکی از دوستان ثبت نام کردم حتی کانفیرم نامبرش سیو داشتم نمیدونم چطور از کامپیوترم پاک شد بعد نتونستم اون 1 می چک کنم حالابعد این داستان جدید قرعه کشی ایمیله براش نیومده مونده چیکار کنه!!!!!!!

نظرتون چیه؟؟؟

از راه هايي كه اينجا گفته شده شايد به نتيجه برسي.
معجزکی در کار نیست، ما کشتی شکستگانیم، ای باد شرطه برخیز
♥ش.ن.ل.ع♥
تشکر کنندگان: Nightsky007
(2011-05-24 ساعت 21:57)JOOOJOOO نوشته:  
(2011-05-24 ساعت 21:34)jahanshahloo نوشته:  دوستان من برای یکی از دوستان ثبت نام کردم حتی کانفیرم نامبرش سیو داشتم نمیدونم چطور از کامپیوترم پاک شد بعد نتونستم اون 1 می چک کنم حالابعد این داستان جدید قرعه کشی ایمیله براش نیومده مونده چیکار کنه!!!!!!!

نظرتون چیه؟؟؟

از راه هايي كه اينجا گفته شده شايد به نتيجه برسي.

نه متاسفانه نشد تست کردم

F2A
Periority Date : 07 NOV. ۲۰۱۳
Approve :27 NOV ۲۰۱۳
دریافت کیس نامبر : Jan ۲۰۱۴
دریافت اینویس نامبر : Feb ۲۰۱۵
فرم DS-261 , پرداخت 120 $: Apr ۲۰۱۵
فرم Ds-260و پرداخت 320$ : Apr ۲۰۱۵
ارسال مدارک نهایی : Feb 2015
تکمیل مدارک:2015 Aug 27
مصاحبه : Sep ۲۰۱۵
دریافت یک ضرب ویزا
تشکر کنندگان:
با سلام.
من كه اومدم دبي.
تازه به مهاجرسرا اومدم
و ميبينم كه واسه بعضي ها ايميل كانفيرم اومده
اما من واسه خودم و 2نفر از دوستام ثبت نام كردم هر كدام ايميل جداگانه و همگي چك كرديم و قبول نشديم و ايميل هم براي هيچكدام از ما نيامده.
البته همه ي كانفيرم ها دارم .
اما چرا براي ما هم ايميل نيومده ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
با سلام.
من كه اومدم دبي.
تازه به مهاجرسرا اومدم
و ميبينم كه واسه بعضي ها ايميل كانفيرم اومده
اما من واسه خودم و 2نفر از دوستام ثبت نام كردم هر كدام ايميل جداگانه و همگي چك كرديم و قبول نشديم و ايميل هم براي هيچكدام از ما نيامده.
البته همه ي كانفيرم ها دارم .
اما چرا براي ما هم ايميل نيومده ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان