کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اطلاعیه مهم در رابطه با ایمیل شدن Confirmation Number توسط وزارت امور خارجه
من هم چک کرده بودم و نیومد

تا وقتی که اعلام نشه هیچکس نمیدونه دلیلش چیه !

دوستان عزیز هم در جریان هستید دیگه دلیل باطل شدن قرعه کشی این بود که 90 درصد از اونایی که اسمشون تو قرعه کشی افتاد تو دو روز اول ثبت نام کرده بودند ! به خاطر همین بود که قرعه کشی کنسل شد . شاید یکی از دلیل های ارسال ایمیل هم به همین مربوط بشه
Tampa.Floorida.Usa
تشکر کنندگان:
(2011-05-24 ساعت 22:18)jahanshahloo نوشته:  
(2011-05-24 ساعت 21:57)JOOOJOOO نوشته:  
(2011-05-24 ساعت 21:34)jahanshahloo نوشته:  دوستان من برای یکی از دوستان ثبت نام کردم حتی کانفیرم نامبرش سیو داشتم نمیدونم چطور از کامپیوترم پاک شد بعد نتونستم اون 1 می چک کنم حالابعد این داستان جدید قرعه کشی ایمیله براش نیومده مونده چیکار کنه!!!!!!!

نظرتون چیه؟؟؟

از راه هايي كه اينجا گفته شده شايد به نتيجه برسي.

نه متاسفانه نشد تست کردم

دوست عزیز آقای جهان شاه لو متاسفانه وزارت خارجه در قبال از دست رفتن شماره تاییدیه مسولیتی نداره اینرو در متن اولین صفحه که ثبت نام می کنید گفته. مثل چک پول که اگه گم کنی دیگه از دست رفته. به نظر من یک سرچ کلی در هارد بکن شاید پیدا بشه.
موفق باشی
تشکر کنندگان:
(2011-05-24 ساعت 14:00)Haghighat نوشته:  
(2011-05-24 ساعت 13:45)shari نوشته:  
(2011-05-24 ساعت 12:49)mmhmmt نوشته:  [quote='nama' pid='110328' dateline='1306220802']
سلام،براي من و همسرم كه يكيميون روز 6 اكتبر و اونيكي تقريبا روزهاي آخر ثبت نام كرده بوديم همزمان جمعه گذشته ايميل اومد.
يه احتمالي هم من ميدم و اون اينه كه براي كسانيكه در بازه 1 MAY تا زمان قبل از بسته شدن سايت لاتاري نتيجه رو چك كردن ، ايميل اومده و مجددا CONFIRMATION NO اونها را اطلاع دادن البته طبيعي هم هست چون اونهائيكه چك كردن و از نتيجه با خبر شدن احتمال دور ريختن شماره ها رو دارن و كسانيكه قبل از خرابي ساين نتيجه ها رو چك نكرده بودند بايد شماره مورد نظرو داشتن تا بعد از رفع مشكل چك ميكردند و اگر گم كردن و يا به هر علتي اون شماره هارو نداشتن مشكل خودشون بوده و ربطي به اونها نداشته كه مجددا براشون ارسال كنند.
من يكي از دوستام بدليل اينكه شمارشو گم كرده بود اصلا نتونست نتيجرو چك كنه هنوزم هنوزه براش ايميلي نيومده.
نظر شما چيه؟
[/quo
منم با این نظر موافقم هرچند دوست ندارم درست باشه چون من و همسرم ثبت نام کردیم و کانفرمیشن نامبر رو گم کردیم البته چک هم نکردیم ولی برای دوستم و خانمش که با ایمیل خودم ثبت نام کردم و براشون هم چک کردم و قبول نشده بودند پنجشنبه برای هردوشون ایمیل اومد ولی برای منو خانمم نیومده.
پس اين زوج محترم و خواهر بنده كه چك نكردن و ايميلي دريافت نكردن مي تونه دليل خوبي باشه براي اين موضوع كه براي كساني ايميل مي دن كه فكر مي كنن چك كردن و به هر دليل ديگه شمارشون رو ندارن دوستان
به نظر عادلانه نمیاد! چون خیلیها فقط به خاطر گم کردن شماره هاشون موفق به چک کردن در روزای اول نشدند. اگر قرار به ایجاد تسهیلاتی برای بازآوری شمارها باشه باید برای همه شرکت کننده ها باشه. هرچند که میتونه براشون پرهزینه باشه . یا اینکه براشون اصلا مهم نیست یه عده شمارهاشون گم کردند که در این صورت نباید همچنین مهم باشه که اونایی هم که روزای اول چک کردند شماره هارو دور انداخته باشند! و نتیجتا هیچ ایمیلی هم نباید به کسی بزنند.
دوست عزيز اينها در مقابل كساني كه بعد از اعلام نتايج شماره هاشون رو دور انداختن مسئول مي دونن نه كساني كه قبل از او به هر دليلي شمارشون رو گم كردن . كاملا هم منطقي اگه كمي فكر كنيد
شماره کیس : 2013AS000000XX
تاريخ ثبت نام در سايت : 2011-10-15
تاریخ قبولی ما : 22 oct
تشکر کنندگان:
(2011-05-25 ساعت 08:28)shari نوشته:  
(2011-05-24 ساعت 14:00)Haghighat نوشته:  
(2011-05-24 ساعت 13:45)shari نوشته:  
(2011-05-24 ساعت 12:49)mmhmmt نوشته:  [quote='nama' pid='110328' dateline='1306220802']
سلام،براي من و همسرم كه يكيميون روز 6 اكتبر و اونيكي تقريبا روزهاي آخر ثبت نام كرده بوديم همزمان جمعه گذشته ايميل اومد.
يه احتمالي هم من ميدم و اون اينه كه براي كسانيكه در بازه 1 MAY تا زمان قبل از بسته شدن سايت لاتاري نتيجه رو چك كردن ، ايميل اومده و مجددا CONFIRMATION NO اونها را اطلاع دادن البته طبيعي هم هست چون اونهائيكه چك كردن و از نتيجه با خبر شدن احتمال دور ريختن شماره ها رو دارن و كسانيكه قبل از خرابي ساين نتيجه ها رو چك نكرده بودند بايد شماره مورد نظرو داشتن تا بعد از رفع مشكل چك ميكردند و اگر گم كردن و يا به هر علتي اون شماره هارو نداشتن مشكل خودشون بوده و ربطي به اونها نداشته كه مجددا براشون ارسال كنند.
من يكي از دوستام بدليل اينكه شمارشو گم كرده بود اصلا نتونست نتيجرو چك كنه هنوزم هنوزه براش ايميلي نيومده.

نظر شما چيه؟
[/quo
منم با این نظر موافقم هرچند دوست ندارم درست باشه چون من و همسرم ثبت نام کردیم و کانفرمیشن نامبر رو گم کردیم البته چک هم نکردیم ولی برای دوستم و خانمش که با ایمیل خودم ثبت نام کردم و براشون هم چک کردم و قبول نشده بودند پنجشنبه برای هردوشون ایمیل اومد ولی برای منو خانمم نیومده.
پس اين زوج محترم و خواهر بنده كه چك نكردن و ايميلي دريافت نكردن مي تونه دليل خوبي باشه براي اين موضوع كه براي كساني ايميل مي دن كه فكر مي كنن چك كردن و به هر دليل ديگه شمارشون رو ندارن دوستان
به نظر عادلانه نمیاد! چون خیلیها فقط به خاطر گم کردن شماره هاشون موفق به چک کردن در روزای اول نشدند. اگر قرار به ایجاد تسهیلاتی برای بازآوری شمارها باشه باید برای همه شرکت کننده ها باشه. هرچند که میتونه براشون پرهزینه باشه . یا اینکه براشون اصلا مهم نیست یه عده شمارهاشون گم کردند که در این صورت نباید همچنین مهم باشه که اونایی هم که روزای اول چک کردند شماره هارو دور انداخته باشند! و نتیجتا هیچ ایمیلی هم نباید به کسی بزنند.
دوست عزيز اينها در مقابل كساني كه بعد از اعلام نتايج شماره هاشون رو دور انداختن مسئول مي دونن نه كساني كه قبل از او به هر دليلي شمارشون رو گم كردن . كاملا هم منطقي اگه كمي فكر كنيد
این نظریه زمانی درسته که برای تمام افرادی که بعد از چک کردن امکان داره شماره هاشون رو دور انداختند ایمیل بشه در صورتیکه اینجور نبوده پس یا هنوز باید منتظر بود تا ایمیل بیاد یا اینکه فرضیه مسئول بودن غلطه
تشکر کنندگان:

[/quote]
[/quote]

کاملا" درسته اما یه جورایی هم غلط d: من یه ایمیل الکی زده بودم به کی سی سی قبلا" .. گفته بودم که من cn ام گم شده این جواب و داد
Thank you for your inquiry,

If you have lost your confirmation information, you will not be able to check your DV entry status. KCC does not have the ability to retrieve the confirmation page. We will not resend the confirmation page to you. Please check the website at http://www.dvlottery.state.gov after August 2011 for the upcoming DV 2013 lottery

اما برای من هم ایمیل اومد توش cn من بود
تشکر کنندگان:
(2011-05-25 ساعت 12:18)uxmal09 نوشته:  شما حتما ایمیلی رو موقعی زدید که خبری از ابطال نتایج نبود و طبیعتاً به شما پاسخ دادن که نمی تونن کانفرمیشن نامبر رو براتون بفرستن.

این قضیه ارتباطی به وضعیت الان نداره.

بله درسته منم ایمیل زدم که cn ام گم شده البته قبل از باطل شدن و دقیقا همین ایمیل رو جواب دادند که نمی تونیم بدیم ولی هنوزم برام ایمیل نیومده.اصلا با ایمیلهایی که فرستادن نمیشه فهمید برا کی میاد و برا کی نمیاد
تشکر کنندگان:
(2011-05-24 ساعت 18:09)uxmal09 نوشته:  ولی عجیبه که فقط یک نفر رو تا الان داشتیم که گفته چک نکرده ولی ایمیل براش اومده. دوستان کس دیگه ای هست که تجربه دست اول داشته باشه؟

من اصلا نمی دونستم که باید چک کنم، به همین دلیل چک نکردم اصلا سایت رو
واسم هم تا حالا که ایمیلی نیومده ولی خود من دارم کانفورمیشن نامبر ها رو
ولی از این نگرانم که آیا نیومدن این ایمیل حاوی این کد ها می تونه دلیلی بر غلط ثبت نام کردن من و شرکت داده نشدنم باشه ؟؟؟؟؟Sad
شماره کیس: ؟؟؟201
دریافت نامه قبولی: این جمعه که نیومد !! Big Grin
کنسولگری:
ارسال فرمهای اول:
کارنت شدن کیس:

تو دنیا نزدیک 550 میلیون سلاح گرم هست یعنی به ازای هر 12 نفر یک
سلاح وجود داره حالا سوال اینه که ما اون 11 تای دیگه رو چه جوری مسلح کنیم؟
تشکر کنندگان:
من بعد از ابطال نتايج ايميل زدم كه ديگه من خانواده و دوستانم شماره هامون رو نداريم به اون جوابي ندادن ولي براي همه مون ايميل زده شده به استثنا خواهرم كه شمارش رو نتونسته بود سيو كنه و چك نكرده . من وقتي ايميلهارو ديدم براي اون خوشحال شدم گفتم حتما حالا مي تونه بفهمه شمارش چند ولي متاسفانه براش ايميل نيومد
شماره کیس : 2013AS000000XX
تاريخ ثبت نام در سايت : 2011-10-15
تاریخ قبولی ما : 22 oct
تشکر کنندگان:
ای کاش تعداد بیشتری (از یکنفر )از دوستان که چک نکردن اگر براشون ایمیل اومده اینجا اعلام میکردند . چون اینجوری میشد امیدوار بود کسانی که cn شون رو گم کرده باشن دوباره داشته باشن.
تشکر کنندگان: uxmal09
بچه ها تو دنیای کامپیوتر نمیتونیم بگیم هر ایمیلی که ارسال میشه حتماْ میرسه به دسته طرف !!!!! مگر اینکه ۲ بار بفرستیم
یا Delivery بخواهیم ازش.
شاید اونا ارسال کردن به هر دلیلی مشکلی بوجود اومده و ایمیل نرسیده . اونام باید یه حجم زیادی از ایمیل ها رو حالا نمیدونم
بصورت اتوماتیک یا جوره دیگه .... ارسال کنند که شاید تو این همه ارسالی شاید ۲تاشم وسط راه نرسه !‌
ولی درکل به زبان آسونه که ایمیل بدن به تمام دنیا.
ما بعضی وقتها یه ایمیل خیلی ساده از سایت یاهو رو نمیتونیم بگیریم ... خیلی ها ایمیل آدرس شرکتشون رو میدن
که اکثراْ تو شرکت های ما ایرانی ها سرویسهای ایمیلاشون که مثلاْ Outlooki هستند دچار ۱۰۰ جور خطا و ایراد میشه ...
خودش به غیر از اینکه ایمیل میزنه اومده یه سری راه های دیگم گفته برای بدست آووردن کانفرم نامبر.
یعنی باز اگه ایمیل به دستمون نرسید میتونیم از اون راه ها استفاده کنیم پس زیاد نگران ایمیل نباید باشین !
تشکر کنندگان: Haghighat ، uxmal09
جدیدا کسی ایمیل براش نیومده؟ اگر اومده لطفا اعلام کنید. اینطوری میفهمیم که روند فرستادن ایمیل ها همچنان ادامه داره و باید منتظر بود!
CR1
تشکر کنندگان:
من به ک سی سی ایمیل زدم که cn ام گم شده برام این رو جواب دادند
Thank you for your inquiry.
If you checked the website and destroyed your confirmation number then you will automatically receive communication.
در واقع معلوم میشه ایمیل بطور اتوماتیک فقط برای افرادی که چک کردند ارسال میشه
تشکر کنندگان: farhad_vakili ، Haghighat ، uxmal09
(2011-05-25 ساعت 19:12)mmhmmt نوشته:  من به ک سی سی ایمیل زدم که cn ام گم شده برام این رو جواب دادند
If you checked the website and destroyed your confirmation number then you will automatically receive communication.

میتونه درست باشه! برای همین هم هست که آمار اونایی رو که در روزهای اول چک کردند رو دقیق دارند!
CR1
تشکر کنندگان:
(2011-05-25 ساعت 19:37)uxmal09 نوشته:  
(2011-05-25 ساعت 19:12)mmhmmt نوشته:  من به ک سی سی ایمیل زدم که cn ام گم شده برام این رو جواب دادند

خب پس همون فرضیه ای که داشتیم ثابت میشه که فقط برای کسانی که چک کردن ایمیل می زنن

نه ..من تو همون دو سه روز اول 100 بار چك كردم ولي هنوز ايميلي نيومده.

معجزکی در کار نیست، ما کشتی شکستگانیم، ای باد شرطه برخیز
♥ش.ن.ل.ع♥
تشکر کنندگان: Homer
(2011-05-25 ساعت 19:47)JOOOJOOO نوشته:  
(2011-05-25 ساعت 19:37)uxmal09 نوشته:  

خب پس همون فرضیه ای که داشتیم ثابت میشه که فقط برای کسانی که چک کردن ایمیل می زنن

نه ..من تو همون دو سه روز اول 100 بار چك كردم ولي هنوز ايميلي نيومده.

چرا 100 با چک کردی ؟
فکر کنم یکبار یا شاید 2 بار برای مطمئن شدن کافیه.
من هم چک کردم 1 بار اما ایمیل برام نیومد.
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان