کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اطلاعیه مهم در رابطه با ایمیل شدن Confirmation Number توسط وزارت امور خارجه
[font=Arial]درود بر دوستان مهاجرسرایی .
ببخشید .:
اگر مطلبی در مورد این تایپک دارید بفرستید ، در غیر اینصورت مطالب نامربوط را در این قسمت قرار ندهید تا از قفل شدن تایپیک جلوگیری شود .
....
تایپیک شمارش معکوس در حال حاضر بهترین جا برای بیان مطالب است . ( کمک ، راهنمایی ، حرف دل و ............)
با عرض معذرت از مدیران گرامی ) خیلی خیلی ببخشید .
[/font]
موفقیت های بزرگ لازمه اراده ی قوی هستند.!
تشکر کنندگان: farzad-it ، Nightsky007 ، ebiss ، maxsoulfly ، mashusa ، ابراهيم22 ، JOOOJOOO
(2011-05-25 ساعت 08:28)shari نوشته:  
(2011-05-24 ساعت 14:00)Haghighat نوشته:  
(2011-05-24 ساعت 13:45)shari نوشته:  
(2011-05-24 ساعت 12:49)mmhmmt نوشته:  [quote='nama' pid='110328' dateline='1306220802']
سلام،براي من و همسرم كه يكيميون روز 6 اكتبر و اونيكي تقريبا روزهاي آخر ثبت نام كرده بوديم همزمان جمعه گذشته ايميل اومد.
يه احتمالي هم من ميدم و اون اينه كه براي كسانيكه در بازه 1 MAY تا زمان قبل از بسته شدن سايت لاتاري نتيجه رو چك كردن ، ايميل اومده و مجددا CONFIRMATION NO اونها را اطلاع دادن البته طبيعي هم هست چون اونهائيكه چك كردن و از نتيجه با خبر شدن احتمال دور ريختن شماره ها رو دارن و كسانيكه قبل از خرابي ساين نتيجه ها رو چك نكرده بودند بايد شماره مورد نظرو داشتن تا بعد از رفع مشكل چك ميكردند و اگر گم كردن و يا به هر علتي اون شماره هارو نداشتن مشكل خودشون بوده و ربطي به اونها نداشته كه مجددا براشون ارسال كنند.
من يكي از دوستام بدليل اينكه شمارشو گم كرده بود اصلا نتونست نتيجرو چك كنه هنوزم هنوزه براش ايميلي نيومده.
نظر شما چيه؟
[/quo
منم با این نظر موافقم هرچند دوست ندارم درست باشه چون من و همسرم ثبت نام کردیم و کانفرمیشن نامبر رو گم کردیم البته چک هم نکردیم ولی برای دوستم و خانمش که با ایمیل خودم ثبت نام کردم و براشون هم چک کردم و قبول نشده بودند پنجشنبه برای هردوشون ایمیل اومد ولی برای منو خانمم نیومده.
پس اين زوج محترم و خواهر بنده كه چك نكردن و ايميلي دريافت نكردن مي تونه دليل خوبي باشه براي اين موضوع كه براي كساني ايميل مي دن كه فكر مي كنن چك كردن و به هر دليل ديگه شمارشون رو ندارن دوستان
به نظر عادلانه نمیاد! چون خیلیها فقط به خاطر گم کردن شماره هاشون موفق به چک کردن در روزای اول نشدند. اگر قرار به ایجاد تسهیلاتی برای بازآوری شمارها باشه باید برای همه شرکت کننده ها باشه. هرچند که میتونه براشون پرهزینه باشه . یا اینکه براشون اصلا مهم نیست یه عده شمارهاشون گم کردند که در این صورت نباید همچنین مهم باشه که اونایی هم که روزای اول چک کردند شماره هارو دور انداخته باشند! و نتیجتا هیچ ایمیلی هم نباید به کسی بزنند.
دوست عزيز اينها در مقابل كساني كه بعد از اعلام نتايج شماره هاشون رو دور انداختن مسئول مي دونن نه كساني كه قبل از او به هر دليلي شمارشون رو گم كردن . كاملا هم منطقي اگه كمي فكر كنيد
برادر من قبل از 1 مي شمارش رو گم كرده و نا اميد شده بود ولي الان براش ايميل اومده پس تمام حدس هاي دوستان با همين مثال نقض باطل ميشه....

تشکر کنندگان: maxsoulfly ، farhad_vakili
سلام واسه من هنوز ایمیل نیومدهSad یعنی من حذف شدم؟

واسه منم نیومدهSad
Sad
تشکر کنندگان:
دوستان انقدر فكر حذف و خرابي عكس و اين چيزهارو نكنيد انشاله همه تو قرعه كشي شركت داده مي شن . با اين حساب انگار اصلا فرستادن ايميل حساب كتابي نداشته چون خواهر من كه گم كرده بود براش ايميل نيومده ولي يكي ديگه كه گم كرده براش اومده يكي چك كرده ايميل براش ارسال شده براي يك نفر ديگه با همين شرايط ارسال نشده . پس كلا معلوم نيست بر چه اساسي ايميل فرستادن ولي فرستادن يا نفرستادن ايميل ملا ك شركت در قرعه كشي نيست . پس اميدوار باشيم و خوشحال از اينكه اونهايي كه شماره هاشون رو دور انداخته بودن تونستن اونارو بدست بيارن و انصافا اونايي كه قبلا گم كردن از جمله خواهر خود من مسئولش خودشونن و بعضيها خوش شانسي آوردن براشون ايميل شده . ديگه لطفا انقدر فكرهاي بد نكنيد و منتظر باشين
شماره کیس : 2013AS000000XX
تاريخ ثبت نام در سايت : 2011-10-15
تاریخ قبولی ما : 22 oct
تشکر کنندگان: uxmal09 ، maxsoulfly ، mh_hshk ، ابی22 ، Classic ، Shiva7223
برای من هنوز ایمیلی نیامده ولی هنوز امیدوارم!!!!
تشکر کنندگان:
(2011-05-29 ساعت 01:12)mazooya نوشته:  سلام واسه من هنوز ایمیل نیومدهSad یعنی من حذف شدم؟

واسه منم نیومدهSad
Sad

بله شما حذف شدید و همه کسانی که ایمیل نرسیده بهشون حذف شدند و تا سال 2020 هم در قرعه کشی ها حق شرکت ندارن

D:
(شوخی )
تشکر کنندگان: bhe
دوستان این سیستم های اونور زیاد رو حساب انجام نمیشه. یا جداقل حسابشو ما متوجه نمیشیم. باید صبر کرد.
تشکر کنندگان:
(2011-05-29 ساعت 15:46)Hero نوشته:  
(2011-05-29 ساعت 01:12)mazooya نوشته:  سلام واسه من هنوز ایمیل نیومدهSad یعنی من حذف شدم؟

واسه منم نیومدهSad
Sad

بله شما حذف شدید و همه کسانی که ایمیل نرسیده بهشون حذف شدند و تا سال 2020 هم در قرعه کشی ها حق شرکت ندارن

D:
(شوخی )

ولي من تو يه فروم خارجي خوندم اونايي كه ايميل واسشون نيومده تا سال 4000 حق شركت ندارن در ضمن حكم تيرشون صادر شده و الان كه نشستن پايه كامپيوتر خونشون رو محاصره كردن و بهتره هر چه زودتر تسليم بشن.

معجزکی در کار نیست، ما کشتی شکستگانیم، ای باد شرطه برخیز
♥ش.ن.ل.ع♥
تشکر کنندگان: Hero ، bhe
(2011-05-29 ساعت 17:32)JOOOJOOO نوشته:  
(2011-05-29 ساعت 15:46)Hero نوشته:  

واسه منم نیومدهSad
Sad

D:
(شوخی )

ولي من تو يه فروم خارجي خوندم اونايي كه ايميل واسشون نيومده تا سال 4000 حق شركت ندارن در ضمن حكم تيرشون صادر شده و الان كه نشستن پايه كامپيوتر خونشون رو محاصره كردن و بهتره هر چه زودتر تسليم بشن.

آخ که من الان تیر خوردم.
فکر کنم دیگه اسپم کافی باشه
تشکر کنندگان:
دوستاني كه زبان انگليسيشون خوبه لطفا اگه سايت لاتاري اطلاعيه جديدي داد بقيه رو هم در جريان بذارن
شماره کیس : 2013AS000000XX
تاريخ ثبت نام در سايت : 2011-10-15
تاریخ قبولی ما : 22 oct
تشکر کنندگان:
(2011-05-25 ساعت 20:58)jahanshahloo نوشته:  
(2011-05-25 ساعت 20:29)byasini نوشته:  
(2011-05-25 ساعت 19:47)JOOOJOOO نوشته:  
(2011-05-25 ساعت 19:37)uxmal09 نوشته:  
(2011-05-25 ساعت 19:12)mmhmmt نوشته:  من به ک سی سی ایمیل زدم که cn ام گم شده برام این رو جواب دادند
Thank you for your inquiry.
If you checked the website and destroyed your confirmation number then you will automatically receive communication.
در واقع معلوم میشه ایمیل بطور اتوماتیک فقط برای افرادی که چک کردند ارسال میشه

خب پس همون فرضیه ای که داشتیم ثابت میشه که فقط برای کسانی که چک کردن ایمیل می زنن

نه ..من تو همون دو سه روز اول 100 بار چك كردم ولي هنوز ايميلي نيومده.

چرا 100 با چک کردی ؟
فکر کنم یکبار یا شاید 2 بار برای مطمئن شدن کافیه.
من هم چک کردم 1 بار اما ایمیل برام نیومد.

شاید کانفیرم نامبرتو اشتباه چک کردی؟؟؟از کجا معلومه؟؟؟چون فقط شمایی که چک کردی و برات ایمیل نیومده بر طبق گفته خودتت هم که برای خانومت اومده پس نتیجه گیری میشه کرد شما اشتباه چک کردی

من هفته اول چک کردم برای خودم و 2نفر دیگه که ثبت نامشون کرده بودم برای هیچکدوم ایمیل نیومده!
از روشهای مختلف برای ثبت و نگهداری کانفیرم نامبرها استفاده کردم و مطمئنم که درست وارد کردم!

تا اینجا شدیم 4 نفر!Big Grin
تشکر کنندگان: JOOOJOOO
دوستان عزيز مهاجر سلام
براي منم ايميلي نيومده يعني ما هم اشتباه ثبت نام كرديم
تشکر کنندگان:

؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
تشکر کنندگان:
(2011-06-03 ساعت 12:37)khatere_art نوشته:  ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

این تایپیک واسه اینه که :
کسانی که در لاتاری امسال ( 2012 ) شرکت کرده بودند و بعد از اینکه نتایج باطل شد از طرف وزارت امور خارجه آمریکا واسه بعضی ها ایمیل کانفیرم نامبرشون اومد یا همون ( نام کاربری ) . البته برای بعضی ها هم نیومد واصلا معلوم نشد واسه همه فرستادند یا نه !!!!!!!!!!
موفقیت های بزرگ لازمه اراده ی قوی هستند.!
تشکر کنندگان: ebiss ، farzad-it ، sorena ، maxsoulfly
دوستان عزیز پنج شنبه یه خبری رو از euronews شنیدم که میگفت " وزارت امور خارجه امریکا اعلام کرده کنگره و سنا در حال تصویب یک قانون هستند که از این پس هر حمله سایبری به مراکز امریکا مصداق حمله نظامی بوده و ایالات متحده پاسخ آن را با حمله نظامی میدهد ، این قانون به خاطر حملات گسترده سایبری به مراکز دولتی و کامپیوترهای وزارتخانه های امریکا در طی ماههای اخیر اتخاذ میگردد ."
امیدوارم هیچ ارتباطی با کامپیوتر DV نداشته باشه.
تشکر کنندگان: sorena ، ابی22 ، vahidansari ، nastaran86 ، maxsoulfly ، farhad_vakili

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان